Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

Krotex moją pasją

Należy zadać pytanie jakie kryteria w przydziale golfa!

Na medal

Stolica dziś cała cała biało czerwona!!! Brawo!!!

Moje serce Warszawa, Polska

Prawdzi Warszawiak wie gdzie dzisiaj iść...! Zapraszam wszystkich! Chwała Bohaterom

WTF

Czy ta firma jeszcze istnieje? Szukam przedstawiciela i mam wrażenie, że nikt już nie pracuje.

XYZ
@WTF

Jeśli chce Pani rozliczyć np. konkurs - to nie istnieje! Jeżeli zamówionko - to możemy pogadać! Proszę podać kontakt i określić, w której (z powyższych) sprawie...! Dziękuje i pozdrawiam

@XYZ

Do mojej apteki nie macie wstępu. Ceny wywalone w kosmos. Żadnego wsparcia, są lepsze preparaty

Max auto
@...

Kochana - to ty już aptekę otworzyłaś?! Oj oj czy nie za dużo winka poszło wczoraj!? Zaraz się okaże, że jeszcze korporację farmaceutyczną otworzyłaś, międzynarodową...! Czasem warto się dobrze wyspać...! I zastanowić co się pisze!

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
YXZ

Plany, przynajmniej niektóre - nieakceptowalne!! Poczucie rażącej niesprawiedliwości! Dlaczego jest taka sytuacja - słucham! Wymagana dyskusja!

@YXZ

Z kim? Artystami plastykami? Hahaha

...

Po wpisach w internecie wygląda na to, że przyszedł do firmy kolejny z niby pomysłem, a tak na prawdę zarobić, odpocząć i w między czasie szukać lepszej roboty. No cóż...

jo

a czym w zasadzie handlujecie, jeśli można

Roxette

Jakie zarobki?! Ile można się domagać realnie na rozmowie, żeby nie przecholować?! Z doświadczeniem 2 i pół roku!!!!!! Czy 6500 - 7000 brutto na start będzie OK czy za mało?! Czy premie są realne do wzięcia czy fikcja?! Please o poważne odpowiedzi! Thanks guys!!

PW
@Roxette

No za mniejsze pieniadze to juz chyba nikt z doswiadczeniem i kontaktami robic nie bedzie!! Polecam na starcie ugrac jak najwiecej bo potem na podwyzke sie nie doczekasz! Jak wiekszosc co teraz szuka lepszej stabilnej pracy. Niedlugo moze byc tak ze same kierowniczki tu zostaną, co sobie zalatwily podwyżki i nowe autka a ludziom radycyjne podwyzki planów.

Syllwia
@Roxette

Ja bym poniżej 7500 nie schodził. Na rozmowie powiedzą pewnie, że to sporo ale należy trwać przy swoim i następnego dnia oddzwonią, że ostatecznie OK.

Taki co poszedł gdzie indziej
@Syllwia

Potwierdzam!!! Mogą marudzić, że to stawki poza zasięgiem ale spokojnie, spokojnie! Trzeba się cenić - warto! Dzień dwa i oddzwonią że ok ale nikomu ani pary z gęby. Gadki o premiach i podwyżkach - to można skwitować znaczącym uśmiechem!

Taki co poszedł gdzie indziej
@Roxette

Ty wiesz ile ci zostanie z 7000 brutto na rękę.?!!! Hello!A odejmij jeszcze skladke na ubezpieczenie grupowe, oplate za uzywanie auta po godz. pracy, skladke na luxmed, za karte na aerobik - to wiesz ile ci zostanie?!!!! Żeby ci chociaż na żarcie i rate kredytu starczyło bo na wakacje czy ciuchy albo np. meble - to tylko pomarzyć.

@Roxette

Ciezko powiedziec, zarobki są bardzo różne, ale musisz pamiętać o 2 sprawach, podwyżki są nierealne, jesli chodzi o premie to jak zrobisz plan kasy i tak nie dostaniesz... Premie firmie są nierozliczone od początku roku. Ustalają plany i system premiowania, a po zakończonym cyklu to zmieniają i postanawiają rozliczyć wszystkich według nowego systemu...

Mariusz
@Roxette

Udało Ci się zakwalifikować na rozmowę kwalifikacyjną? Jeżeli dowiedziałaś się szczegółów dotyczących współpracy/zatrudnienia, to podziel się proszę tymi informacjami. Będą bardzo przydatne dla tych, którzy rozglądają się za pracą w Krotex - Poland.

Państwowiec

Krotex wciąż walczy Wciąż odpiera ataki Walczy, bohatersko walczy Niczym kochana stolica w 44

Dumny Polak
@Państwowiec

W walce należy być niezłomnym!

Dumny Polak
@Państwowiec

Jest to Polska firma! A siedziba w Warszawie! Mówi to chyba wszystko!

mały trybik

Wszystkie ręce na pokład - to wszystkie ręce na pokład! Bez wyjątku! Damy radę! Jakie urlopy?! Jak będzie trzeba to bez wypłaty pociągniemy kilka miesięcy! Na premie poczekamy - nam się nie pali się! Teraz wszystkie ręce na pokład moi mili! Do boju Krotexowcy! Do boju! Do boju Polsko!

Większy trybik
@mały trybik

Popieram! Będziemy walczyć do ostatniej kropli benzyny w golfiaczach! Przetrwać do sierpnia i przechodzimy do ofensywy! Taki plan!

Północ kraju melduje gotowość
@mały trybik

Też mogę robić bez pensji, to chyba oczywiste! Sytuacja taka a nie inna! Nie ma co płakać - trzeba (usunięte przez administratora) Nie utoniemy, ten statek jest niezatapialny! Do brzegu już nie daleko!

Północ kraju melduje gotowość
@Większy trybik

A propos dlaczego tylko jedna część PL jeździ volkswagenkami? Hello, Hello - inni tu też są!

Milusiński
@mały trybik

Ja tam przechodzę do ofensywy jak tylko pojawią się nowości! Gdyby zależało mi tylko na kasie to bym siedział dalej w korporacji i stan przedzawałowy pogłębiał. Forsa to nie wszystko - zgadzam się! Najważniejsza jest firma! Polska firma to jest!

Mariusz
@mały trybik

Z Twojej wypowiedzi wynika, że masz waleczną naturę, ale co naprawdę dzieje się w firmie. Czy są problemy z wynagrodzeniem i urlopami? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/krotex-pharm-sp-z-o-o-sp-k,5567 firma szuka przedstawiciela farmaceutyczno-handlowego i wydaje się, że jest w dobrej kondycji. Mógłbyś napisać bardziej szczegółowo jak to wygląda?

SKANDAL

Halo halo!!!! Powiedzcie mi w końcu czy prawdą są plotki, że program odsprz. który wprowadziliśmy - firma się wypieła i nie zamierza się wywiązać?!!! CZY TO PRAWDA ?!!! POWIEDZCIE CZY JA ŚNIĘ - CZY TO PONURE ŻARTY NIEKTÓRYCH LUDZI ???!!!! CHCE ZNAĆ OFICJANIE PRAWDĘ - BO TO JUŻ K...A PRZEGIĘCIE NA CAŁEGO!!!!

Miśka
@SKANDAL

COOOO?!!! Poważnie?! No to(usunięte przez administratora)tez bym chciała wiedzieć!! No bez jaj! Przecież to jedyna dobra i przemyślana rzecz od 2 lat którą tu wprowadzono. Tylko ten program mógł pchnąć sprzedaż do przodu! Jest lato! Jesli to prawda to ja to (usunięte przez administratora) Ale sprzedaże poszybują - wow! Rekordy będą!

Gabi

Czy prawda jest że wszyscy w terenie szukaja już ofert na pracuj.pl? Czas chyba wysiadać z tego okręt? Czy zawsze tu tak lecieli po ludziach? Skoro nawet ci co pracuja tu po kilka lat nie widzą tu szansy na poprawę to cos to znaczy? Dajcie znać

Olka
@Gabi

Król jest nagi!!! W kasie pustka!!! Kamciak nie sprzedaje, apteki nie kupują bo krótka data, nowości nie ma = łajba tonie coraz szybciej!!!

Czarek

Jeśli to jest w zakresie obowiązków to nikt łaski nie robi, prawda??

Gabi
@Czarek

Czy jest jeszcze tu ktoś kto nie szuka roboty na pracuj.pl ? Chyba nikt już nie wierzy, że coś z tego wyjdzie! Z tego co słychać to każdy szuka normalnej roboty w firmach z perspektywą rozwoju a nie zwoju.

Dlaczego mam drukować tabelki do faktur a inni nie zawsze muszą?! No słucham! No co to jest?! A kto ile dostał premii powinno być jawne!

@Monika

Jak ci kazali to drukuj i nie pruj się na forum mat...e! Zajmij się własną robotą...! Mąciwoda

Agnieszka

@Mrówki Krotexowe z Twojego komentarza (trochę pomiędzy wierszami) można wyciągnąć bardzo cenną informacje. A możesz opowiedzieć, jakie inne plusy zatrudnienia odnajdujesz w pracy w Krotex - Poland? Wszystkie dodatkowe informacje zawsze są bardzo cenne.

Kuba

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Mrówki Krotexowe

Szybkiego powrotu do zdrowia Panie Dyrektorze!!! Jest Pan OK!

Agnieszka

Jak obecnie wygląda sytuacja w Krotex - Poland? Czy ktoś z nowych lub aktualnych pracowników może opowiedzieć, czy w ostatnim czasie warunki zatrudnienia w tej firmie uległy poprawie? Wszystkie głosy w dyskusji o pracodawcy są bardzo cenne, jednak trzeba też mieć na uwadze fakt, że każda firma to dynamiczne środowisko, które stałe może się zmieniać.

Mixa

Do Myślący z 31.03.2018 14:13 Opinie trzeba czytac ! w 90 % to prawda . W poprzedniej firmie nie pokierowalam się złą opinią na temat pewnej firmy gdyż nie chcialam się upezedzać i straciłam 3 mce , to był koszmar . Są firmy w branży na których temat jest tu wiele prawdy !

Agnieszka

@Zniesmaczony, a pracujesz jeszcze w Krotex - Poland? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Krotex - Poland w Warszawie? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland