Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Weronika

Hejka, czy ktoś wie jak to wygląda z wiekówka przez agencję ? Mam 21 lat czy jest jakiś dodatkowy przelicznik ?

Aab

Hej, tak serio bez zadnych zali itp, polecacie Contrain ? Chodzi glownie czy mieszkania sa czyste, praca i godziny jak obiecuja i wyplaty

Goshia

zastanawim sie nad wyjazdem na zbiór porzeczek... ale nwm czy mi się opłaca :/

ktoś
@Goshia

Również się zastanawiam, ale nie wiem co będzie na miejscu, patrząc na opinie...

Ktoś

Jedzie ktoś teraz do pracy na pieczarki/borowki/porzeczki przez agencje contrain? Ewentualnie czy ktoś już pracuje w tej pracy? Możecie się wypowiedzieć?

Romeo

Dzień dobry wszystkim. Ktoś pracuje (pracował) w Buseck (Hesja, Niemcy) w magazynie (usunięte przez administratora)? Jak jest w pracy? Czy zakwaterowanie przyzwoite?

Tomasz

Absolutnie odradzam nawet próby kontaktu, dzwoniłem na 10 różnych numerów nikt nie odbiera, napisałem na Facebooku i na e mail. Odzwoniła jedna Pani która niestety nic nie wiedziała bo zajmowała się czymś innym. Dziś zadzwoniłem na numer na który poddano mi na e mail Pani zadeklarowała że wyśle mi 2 konkretne oferty o których rozmawialiśmy do godziny... po godzinie zadzwoniłem i że ona pamięta i że mówiła że wyśle do godziny, ale wywalone ze godzina już minęła, kupcie swoim pracownikom zegarki. czekam już 2,5 godziny i dalej nic... Ale w między czasie zadzwoniła inna Pani która powiedziała że nie mogę aplikować na te dwie oferty bo 4 miesiące to za krótki okres!!! Ale jak powiedziałem że już czekam na oferty to jakoś już jednak mogłem... NIKT TAM NIC NIE WIE, A ZRESZTĄ WIĘKSZOŚĆ LUDZI LEJE TAM NA POTENCJALNYCH PRACOWNIKÓW CIEPŁYM MOCZEM Korekta: Pani która miała mi wysłać do godziny po 5 nie odbierała a jak wysłałem sms z prośbą o wysłanie zablokowała mój telefon XD Była to Pani o numerze telefonu : 503 193 241 UNIKAJCIE TEGO GÓWNA

marcin
@Tomasz

widocznie sie nie nadawales skoro Cie olali, a teraz zale tu wylewasz xD

Może ktoś coś powiedzieć o pracy na szklarni w Asten ? Ktoś pracuje i czy ktoś sie wybiera ? Jak mieszkanie i jak płaca ? Pozdrawiam ;)

Damian

Witam czy ktoś pracuje na projekcie związana z produkcja akumulatorów? Pozdrawiam

michałek

Witam, czy ktoś wybiera się lub pracuje w magazynie w Buseck? Proszę o namiary.

Jakub

Witam, czy ktoś się wybiera na zbiór borówek? Pozdrawiam

Mateusz

Ja się wybieram. Napisz na jan36000@gmail.com

Mateusz

Ja się wybieram napisz na jan36000@gmail.com

Kamil

Tak ja kontakt e-mail kperlik07@gmail.com

Dominik

Mam auto, szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Tobi
@Dominik

Witam. Był bym chętny na wyjazd go cholandi

Kordian
@Tobi

Ja też chętny

Asia
@Dominik

Je też jestem chętna

Papryka

Witam ;) Ktoś się wybiera na paprykę do Asten-Heudsen lub tam już pracuje ? Chciałem się dowiedzieć jak praca wygląda na prawdę i jakie są warunki. Bo różne rzeczy słyszałem i różne wiedziałem ;) Opinie są różne a obiecują dużo

Paprykarz

Siemanko chyba znów moje pytanie zostało usunięte ;) Pracuje ktos albo się wybiera do Asten-Heudsen na zbiór papryki ? Chciałem zapytać jak to wygląda tak na prawdę bo różne rzeczy widziałem i słyszałem. Opinie też są podzielone ;) Firma również dużo oferuje ale to wiadomo jak z tym jest. Pozdrawiam

Paprykarz

Siemanko wcześniejsza wiadomość chyba został usunięta ;) Pytam odnośnie pracy przy zbiorze papryki w Asten-Heudsen. Ktoś pracuje a może też ktoś się wybiera ? Jak to na prawdę jest bo różne rzeczy widziałem i słyszałem. Opinie też sa podzielone ;) Firma też dużo rzeczy obiecuje. Pozdrawiam ;)

Paprykarz

Siemanko czy ktoś się wybiera na zbiór papryki do Asten-Heudsen na początku lipca lub już ktoś tam pracuje ? Bo chce zapytać jak tam naprawdę jest. Różne rzeczy słyszałem, różne widziałem dlatego chcę wiedzieć ;) Opinii jest sporo i są podzielone. Tak naprawdę okaże się dopiero na miejscu jak to jest. Pozdrawiam

Robiłem 7 dni w tygodniu po 11 godzin dziennie zarobiłem 2000 tysiące euro na miesiąc z zawrotnej stawki 7 euro netto na godzinę,od tego odliczyć 300 euro materac do spania.

Urszula

Hej, hej, przyszłam uzyskać od Was konkretną informację :D Jak jest obecnie z pracą wyjazdową z Contrainem? Czy w związku z jeszcze panującą pandemią nie ma żadnych problemów na granicy? Jak kwestia testów, szczepień itp.? Czy samemu trzeba coś ogarniać i za coś płacić?

@Urszula

Hej Ula, nie ma żadnych problemów na granicy, nikt nie sprawdza, można jechać. Test ogólnie nie jest już wymagany w Niemczech, ale z tego, co wiem to Contrain i tak przeprowadza testy, zanim wyjedziesz. Szczepienia jak widać na stronie Contrain, są organizowane przez Contrain, czyli możesz skorzystać. Testy i szczepienia przez Contrain są za free.

penys długi

to zwykłe (usunięte przez administratora) praca 3 dni w tygodniu, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Linek
@penys długi

a jaki projekt? Bo niedługo się wybieram do pracy

Mający wszystko w....

Witam.Czy ktoś może napisać konkretną odpowiedź.Pracując w Contrain za 10,45 euro brutto na godzinę w Niemczech ile dostaje się euro netto na godzinę?Nie mylcie z mieszkania w Niemczech na niemieckich warunkach.Pytam ile w Contrain zarobicie,7 euro 7,45,8 euro netto?

Kajtek
@Mający wszystko w....

Masz o koło 7,65€ na łapę

@Mający wszystko w....

Zależy za ile godzin ci zapłacą i ile podatku zabiorą

Anonimowy

Nie polecam tej agencji. Koordynatorzy robią co chcą, nie odbierają telefonów a jak ty nie odbierzesz to mają pretensje dlaczego nie odbierasz. Odradzam

Alex
@Anonimowy

Potwierdzam. Dodzwonić się do jakiegoś kordynatora graniczy z cudem. A przypominam ze agencja tłumaczy ze ty płacąc za zakwaterowanie to płacisz tez za prace kordynatora. Ja się pytam za co? Za to wieczne nic nierobienie? Zanujaca jest ta firma. Mocno odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 443.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 46 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.