Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Widzę, że wiele jest negatywnych opinii. Pracuję z tą firmą drugi rok w Holandii. Kwatera- zależy jak trafisz,wiadomo, wiele się ich przewinęło i nigdy nie można było powiedzieć złego słowa. W pokoju nie zdarzyło się żeby było więcej niż 2 osoby Jeśli chodzi o pracę to również zależy jak się trafi bo i pracodawcy są różni. Pracuje w jednej firmie, szacunek do człowieka, pełna kulturka. Zarobki- w sezonie naprawde można fajnie na tym wyjść- poniżej 1400 na rękę się nie zdarzało-chyba że ktoś wyjechal na wczasy a nie pracować. Pieniadze zawsze na czas a nawet wcześniej. Pracowałem za pośrednictwem innych agencji wiec uwierzcie ze ta wcale nie wychodzi najgorzej. Z koordynatorami wszystko można załatwić, dobry z nimi kontakt. Owszem zdarzają się wpadki, ale nigdy nie jest to jakieś rażące. Polecam

Patryk M.

Ja jadąc jako para z moją kobieta ,slspalismy i mieszkaliśmy ponad 2 tygodnie z obcym facetem w pokoju, gdzie nie było prywatności za grosz ,najgorsza firma jaka może być

dow

Czyli ogólnie jak jest dobrze - to dzięki agencji Jak jest źle - to sprawka losu, bo czasem się źle trafi no głąb xD

Nikola

W tej firmie wgl ktoś pracuje??? Od dwóch dni staram się dodzwonić i cały czas przychodzą mi wiadomości, że wszyscy rekruterzy są zajęci porażka

@Nikola

Miałem podobnie tuż przed wyjazdem. Jednak zrezygnowałem z wyjazdu właśnie z tego powodu kontakt z kandydatem tragedia to co dopiero z pracownikiem już za granica w razie problemu. Byłem już w podobnych agencjach i nie polecam uważam ze najważniejsze jest szybki kontakt z pośrednikiem w razie problemu bo po to są pracownicy w biurze, widocznie mają inne zajęcia. Nie polecam.

Yeyeyeye

Witam możecie coś więcej powiedzieć o tej agencji zamierzam wyjechać za granicę jako magazynier ??

Afaffafaf
@Yeyeyeye

Również wyjeżdżamy. Wypowiem się gdzieś za 3 tyg jak to wyglada :)

Plamlaaa
@Afaffafaf

Na jaką pracę wyjeżdżacie? Bo szukam z narzeczonym

Aa
@Plamlaaa

Tez chcemy sle nie wiemy na jaka .

Xxd

Witam po jakim czasie jest wyplacane 500 zl za polecenie pracownika pytam poniewaz mineło juz 2 miesiace a pieniędzy do tej pory nie ma i nie u mnie tylko ale spotkałam więcej osób ktorzy tez jeszcze nie dostali a minęlo sporo czasu

@Xxd

Dzień dobry. Jeżeli nie otrzymał/a Pan/i bonusu, prosimy o kontakt mailowy na adres: polecaj@contrain.pl - zweryfikujemy sytuację.

@Contrain Poland Sp. z o.o.

Gdzie jest bonus za polecenie pracownika ile jeszcze można się prosić było dzwonione przeszło miesiąc temu obiecali ze wypłacą do 15 stego do tej pory nic.Pytam się po jaką cholerę reklamujecie się A słowa nie dotrzymujecie ludzi macie za nic tylko w balona najlepiej kogoś robić

Kgkg
@XD

Uwaga nowa oferta 350 zl za dojazd do Niemiec obiecują pewnie tak jak z bonusem za polecenie pracownika hahaha

Zibi
@XD

Tak to już jest z agencjami dużo obiecują same superlatywy a na miejscu załamka i jakąś (usunięte przez administratora) Sam to pzechodzilem

Kamil

Witam czy ktoś pracował na magazynie w projekcie Niemcy, Brandenburgia? Chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają warunki mieszkalne jak i sama praca.

Kamil

Witam czy był ktoś może na projekcie Niemcy, Brandenburgia magazyn i może się wypowedzieć na temat zakwaterowania jak i samej pracy?

Dzony

Dzień dobry jaka umowa jest w agencji niemiecka czy polsko-niemiecka proszę o odpowiedz

@Dzony

Zlecenie co miesiąc. Podatek w niemczech a zus w polsce ale jak wejdzieszna zus to okazuje sie ze czesc wyplaty znika w zusie bo to delegacja i nic nie trzeba płacić

@Dzony

Umowa Polska

@Nowy

To nie jest umowa zlecenie. Przed rozpoczęciem pracy podpisuje się umowę raz, nie trzeba nic co miesiąc podpisywać

Aktualność
Drogi użytkowniku serwisu,

Contrain jest firmą, która przykłada szczególną wagę do komunikacji z pracownikami i kandydatami. Jednak trudno zweryfikować prawdziwość umieszczanych tu opinii, a co za tym idzie trudno podjąć działania. Nade wszystko pragniemy prowadzić dialog według najlepszych standardów, a więc: dbając o ochronę danych osobowych oraz uczciwą i rzetelną ocenę sytuacji w oparciu o fakty. Niestety anonimowe komentarze temu nie sprzyjają.

Wychodząc naprzeciw potrzebie udostępniamy inne, dużo bardziej transparentne kanały komunikacji (które ograniczają nieetyczne zachowania). Wszystkich zainteresowanych merytoryczną rozmową zapraszamy do dołączenia do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku dla kandydatów i pracowników:

Agencja Pracy Contrain - grupa dyskusyjna | Facebook
oraz kontaktu pod adresem wsparcie@contrain.pl we wszystkich sprawach wymagających wyjaśnienia.

Zachęcamy także do odwiedzenia innych źródeł opinii o Contrain:

Opinie | Contrain

Opinie o Agencjach NL | Facebook

Bezpieczna Praca w Holandii - Ranking Agencji, Oferty Pracy (bpwh.pl)

Reagujemy na każde zgłoszenie, wszystkie sprawy traktujemy z należytą powagą i dbałością. Doceniamy wysiłek każdej osoby, która wskaże nam miejsca do poprawy i kierunki rozwoju. Dziękujemy!

Bądźmy w kontakcie! Pozdrawiamy. Contrain
GOSC

Na kwaterunku przebywają osoby, które swoim zachowaniem odstraszają normalnych ludzi - pracowników, są to albo karane typy, lub poprostu lumpy - osoby z marginesu społecznego. Zachowują się w sposób odbiegający od normy, w sposób karalny przez prawo. Nękanie innych współlokatorów, pomawianie, wyzywanie itp to jest na porządku dziennym.

Red

Biuro na kloster otwarte przeważnie przez 10 minut w ciągu dnia. Bank godzin na (usunięte przez administratora) to też jakiś dramat, pracuje się po 10h bo nadgodziny obowiązkowe i płatne jest za 7h, a reszta leci do banku. "Gwarantują" 152 godziny z czego najpierw zabiorą ci z konta a potem będą dopłacać, inaczej nadgodziny za darmo. Kilka dni bez pracy jak na początku roku i po banku i gotówce

@Red

Dzień dobry, zachęcamy do przeczytania artykułu o zasadach funkcjonowania banku godzin: https://contrain.pl/baza-wiedzy/bank-godzin-w-niemczech-najwazniejsze-fakty/ W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 600 877 477.

Flamaster
@Red

@Red a czytałeś info na drzwiach? w razie nieobecności dzwonić.. Biuro jest dostępne, nawet jak nikogo nie było, to dzwoniłem i w ciągu 5 minut załatwiałem swoje sprawy.Pani K. lub pan B. nie raz nas obsługują poza godzinami a i często pomagają w prywatnych sprawach. Co do banku godzin to mam około 100 h i wypłacam co miesiąc po 20 h. Ostatnia moja pensja to 1800 minus mieszkanie 248 co daje 1552. Nadgodziny fajnie że są , po to tu jestem żeby zarobić, a nie leżeć po 7 godzinach pracy. Pozdrawiam wszystkich z budynku 2,4 i 6

@Flamaster

Chyba robisz na Zoo ze tyle masz nockami nadciagasz bo na Thali nie zarobisz tyle pracowałem wiem 1400 z tego na mieszkanie i na zycie jeszcze

Witam, czy pracował ktoś w DE na magazynie? Nie podam tutaj konkretnego projeku poprostu chcę wiedzieć jak jest naprawdę. Czy na lokacji rzeczywiście jest (usunięte przez administratora) i dużo (usunięte przez administratora) czy idzie żyć i pracować w godnych warunkach. Ewentualnie na maila prosił bym o zdjęcia z lokacji na których byliście bo wydaje mi się to kluczową sprawą.

Maria

Pracowałam ze swoim chlopakiem rok temu przez tą firmę, w Niemczech w Hörselgau w magazynie z artykułami zoologicznymi, praca nie za lekka, bo dużo dźwigania, toteż miesiąc przed końcem projektu zepsuła mi się noga i musiałam zjechać do Polski. Ale atmosferę w pracy wspominam bardzo dobrze, przełożeni byli w porządku, wypłaty też były fajne, bo 1800 na rękę to już jest jakiś pieniądz. Zakwaterowanie (klosterpark) pozostawiało wiele do życzenia, ale jak dbasz tak masz, mieliśmy na piętrze zgraną ekipę, ogarnelismy sobie na tyle, na ile się dało i można było w miarę normalnie żyć, tym bardziej że koszt mieszkania (240e miesięcznie) to nie jest dużo. Faktem jest, że była to jedna z wielu wylęgarni patologii, krew na ścianach, włamania, pobicia, ataki nożem, PODPALENIA (tak to ja byłam tym pogorzelcem z sylwestra), wyważanie drzwi, wybite szyby, a z koordynatorami którzy tam za moich czasów panowali to było jak z bombą, raz do rany przyłóż, raz jak przetniesz zły kabelek to po tobie. Szkoła życia, ale czego wymagać, jak chcesz pod krawatem siedzieć za biurkiem to ucz się na adwokata, my mieliśmy życie pogmatwane i lądowaliśmy w różnych miejscach, klosterpark i (usunięte przez administratora)w gruncie rzeczy nie były takie tragiczne.

@Maria

Jeżeli Pracownik jest świadkiem sytuacji niebezpiecznych, zagrażających czyjemuś zdrowiu lub życiu, powinien o takich zdarzeniach bezzwłocznie informować Koordynatora, który podejmie adekwatne działania. Jeżeli sytuacja tego wymaga, należy również wezwać odpowiednie służby porządkowe. Prosimy Panią o przesłanie na adres e-mail: marketing@contrain.pl szczegółów opisanych przez Panią wydarzeń w celu weryfikacji i wyjaśnienia sytuacji.

@Contrain Poland Sp. z o.o.

Zgłosiłam, koordynatorzy owszem reagowali, ale nie wynosili konsekwencji.

@Contrain Poland Sp. z o.o.

Zgłaszanie takich sytuacji jest bagatelizowane przez waszych koordynatów:) pozdrawiam panią P.K

Jeżeli ma Pan/Pani zastrzeżenia co do reakcji koordynatorki, prosimy o kontakt na adres hello@contrain.pl z dokładnym opisem sytuacji - zweryfikujemy sprawę.

Paulina

Witam, chciałam zapytać jak wygląda praca jako koordynator/ magazynier w Niemczech. Jak wygląda sytuacja z mieszkaniem i czy daleko trzeba dojeżdżać? Z góry dziękuje i pozdrawiam

Janusz

Contrain jedna z najgorszych agencji w Polsce!!!! Dojazd na własną rękę, zero rzetelności, pomocy, kwatery okropne, praca byle jaka i kasa też. NIE POLECAM

Potwierdzam
@Janusz

Potwierdzam każde słowo. Pracowałem z kilkoma agencjami i nikt mnie nie potraktował tak jak w Contrain. Lepiej szukać innej agencji albo jechać na własna rękę.

@Janusz

A na jakim projekcie pracowałes? Bo właśnie się wybieram do pracy z tą Agencją

@Potwierdzam

Zgadzam się!!! (usunięte przez administratora)

Tak

ZGADZAM SIE !

Ada

Hej, możesz napisać czy wyjechałeś? i coś o samej pracy, zakwaterowaniu i wynagrodzeniu? Chcemy z siostrą wyjechać, ale mamy spore obawy. adrianawasilewska@op.pl

A dla czego Contrain usuwa negatywne opinie!? ZDECYDOWANIE ODRADZAM tą agencje pracy! Kłamią i nie mówią prawdy ! Praca miała być w magazynie ale ani słowem nie powiedzieli że to (usunięte przez administratora)w Niemech! Tylko ze dużo gorszy niż w Polsce.(usunięte przez administratora)od 4 rano ! dźwiganie paczek ponad 20 kg, zero picia, ciepłego posiłku za to porządny (usunięte przez administratora)! Kwatera oddalona 40 km dalej !na wiosce gdzie sklep jest 5 km dalej! Brud, (usunięte przez administratora) i tyle.

ANNA
@Adam

Zgadzam się i też odradzam tą agencję!!!!!!

@Adam

Zeby jeszcze posikek w pracy dawali masakra jakaś czego te ludzie oczekują jadac za granice w Polce gdzie dostajesz posiłek rozumiem wode ok ale nie posiłek najlepiej jeszcze zeby ci chleb jeszcze kupowali i za kwatere placili bo daleko do sklepu masz Auto i wio

Bylem i widzalem
@Adam

Nie do końca jest tak jak opisujesz. 1. Nie jest to praca w (usunięte przez administratora)tylko w firmie, która m.i. obsługuje (usunięte przez administratora). 2. Wody możesz pic ile wlezie, wszędzie są porostawiane maszyny z wodą do wyboru gazowana bądź nie. Jedynie musisz mieć swoja butelkę (no tak, ale jak ty wymagasz obiadków to branie ze sobą butelki to już za dużo) 3. Kwatera może i trochę oddalona od magazynu, ale masz auto firmowe Contrain. Wiec nie kosztuje cię to nic. 4. Zmiany w pracy są różne, wiec co za problem wstać rano i pojechać do pracy (no chyba ze się wieczorami pije alkohol) 5. Dźwiganie paczek na magazynie? No jak oni mogli ?!?!?! (czego oczekiwałeś na magazynie ????!!!!!) 6. Brud na kwaterze? Jak se pościelisz tak się wyśpisz. Skoro lokatorzy nie dbają to pracodawca ma zadbać o to? Jak sobie nasrasz w domu to pan prezes przyjedzie i posprząta? 7. 5 km do sklepu? Kwestia zaplanowania zakupów na cały tydzień i podjechać do sklepu (jest auto firmowe). Albo sklepiki osiedlowe jak czegoś zabraknie Wiem ze teraz będzie "o panie z Contrain sobie same piszą opinie" ale to nie tak. Widze na miejscu nieogarniętych młodych ludzi gdzie pępowina dopiero co została odcięta od mamusi i się skarżą. Ledwo co pupę są w stanie sobie podetrzeć. CONTRAIN jest OK, praca jak praca, najważniejsze ze kasa na czas.

@Bylem i widzalem

Niektóre firmy oferują ciepły posiłek przy ciężkiej pracy. Jeśli chodzi o Contrain i projekt z karmą dla zwierząt to na pewno lepiej by na tym wyszła i firma, i pracownicy.

@Bylem i widzalem

Dokladnie tak jest jak piszesz tyle ze sie troche zmienilo auta pojechaly na inny projekt ale jest zapewniony autobus ktury wozi ludzi do pracy jak i do sklepu dwa razy w tygodniu

nowy
@Bylem i widzalem

a patrzeliscie na wpływ w zus podstawa nizsza bo po cichu delegację płacą czyli godzinówka licho wychodzi

Były
@nowy

My z narzeczonym mieliśmy zle naliczony zus i zgłosiliśmy sprawę do samego zusu omijając Contrain. Sprawdzajcie dobrze co wam odprowadzają i czy prawidłowo liczone. U nas się nie zgadzało.

Rudy 102

Jezeli chodzi o zarobki+ - 1400 euro minus zakwaterowanie 9 euro dziennie .Domek w Niemczech 15 osobowy jedna pralka .Aneks kuchenny piekarnik więc można sobie wyobrazic jak to wygląda gdy wszyscy wracają z pracy w tym samym czasie .Jeżeli komuś odpowiada wyjazd za 1000 1100 na rękę po odliczeniu mieszkania i użeranie się z pijaczkami czy innymi różnymi to ok.Jezeli wyjedziesz w parze jakoś idzie przeżyć .Gorzej jest gdy sam /sama planujesz wyjechać i myślisz że trafisz na normalność to możesz się rozczarować w pierwszy weekend .Jeżeli chodzi o kontakt z biurem to jest bez problemu, ale jeżeli sądzisz że ktoś cię przywita z otwartymi ramionami da ci rower czy pokaże gdzie jest praca to się mylisz????.Pozdrawiam wszystkich którzy wyjadą i wrócą do mojego komentarza i okaże się prawdziwy ????.

magda

Okropna jest ta firma.....!!!!!klamia oszukuja ile wlezie.!!!!!....wyplata miala byc na 10tego a tutaj 12 i wyplaty jak nie ma tak nie ma ...nie polecam tej firmy jest okropna .od nich pracodacy wyrzucaja za byle co z pracy bez slowa wyjasnienia szkoda gadac i szczepic sb jezyk. NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!

@magda

Może ci się nie zgadzają wypłaty Ale ja mam zawsze przed czasem np.w tym miesiącu była już 6 stego .Bzdury piszesz kobieto

ANNA
@Mała

Ile ci agencja zapłaciłam żebys ich broniła? Ni też nie wypłacili 10 tylko 21!!!

@ANNA

W listopadzie 9 tego była juz na koncie jak do tąd zawsze na czas Moze zalezy na jakim projekcie jesteś

Mała

Co to ma być ????????????

Helmut

Możecie napisać jak wygląda praca na projektach w Niemczech?Zarobki,warunki zakwaterowania,dojazdy, jakie pracę i w jakich miejscach w Niemczech???

Ewelina

Zero szacunku do pracownika ze strony agencji. Opryskliwość na wysokim poziomie. Gdy się coś dzieje nikt nie odbiera. Można dzwonić do 15 osób po kilka razy-cisza. Ponadto traktowanie ludzi jak worek ziemniaków. Sam pracodawca Holenderski super, praca super. Agencja (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 442.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 46 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.