Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Kkkk

Omijać tą agencje . Koordynatorzy biuro to jedna wielka tragedia. Patrzą jak tylko człowieka obrobić na kasę . Za mieszkanie 300e na miesiąc ? Mieszkania przy stajniach na odludziach bez zasięgu bez internetu . Wszyscy źli Tylko Contrain wspaniały . Każdego miesiąca nowe ustalanie zasad jak pracownikowi nóż w plecy wbic .. porażka !!

@Kkkk

Dzień dobry, Prosimy o kontakt na wsparcie@contrain.pl - jeżeli ma Pan/Pani zastrzeżenia odnośnie naszych koordynatorów czy zakwaterowania, musimy dokładnie zweryfikować sytuację.

Darek

Witam wszystkich szukających pracy za granicą,Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, oszukują na każdym kroku,kwatery najgorsze na rynku i płatne od 9-11 euro dziennie gdzie inne firmy mają darmowe, każą podpisywać dziwne dokumenty, a gdy ktoś będzie puzniej o tym mówił to mogą pociągnąć do odpowiedzialności prawnej jak i finansowej. Koordynatorzy z terenów przygranicznych wschodu i Podkarpacia gdzie za 1 euro idą na kolanach do Częstochowy, ludzi szukają aby nabijały im kasę, i najlepiej nie zadajacych dużo pytań. Oszukują na godzinach pracy. My z żoną pracowaliśmy w Rhenus Niemcy,i Lampenwelt Niemcy, tragedia w Rhenus żądza Litwini i praca bardzo ciężka,a w lampach oszukują na godzinach i płacy. Warunki mieszkaniowe straszne grzyb, smród,tragedia. Przyjmują wszystkich,nie patrząc czy kryminalista,alkoholik,czy złodziej. Nie polecam tej agencji chyba że masz nudne życie i chcesz mieć mega atrakcje. Były pracownik Darek.

@Darek

Kolega ma rację . Contrain to agencja stworzona do brania kasy od czarnuchów czyli nas Polaczków . Nic Ci nie pomogą nic nie załatwia . Są kwatery gdzie nawet zasięgu nie znajdziesz a co mowa o internecie !

xD
@Anonim

kiedy ktoś używa słowa ''czarn*ch'' to już wiesz, że masz do czynienia z kolejnym imbecylem...

@Darek

Dzień dobry, Jeżeli ma Pan zastrzeżenia co do pracy, ilości godzin czy kontaktu z koordynatorem, prosimy o kontakt na wsparcie@contrain.pl w celu weryfikacji sytuacji. Prosimy o dokładny opis zdarzeń.

Nowa

Cześć,chciałabym zacząć prace z dana agencja. Interesują mnie tylko oferty na Niemcy, Bawarii. Czy ktoś może jest w stanie się wypowiedzieć jakie są tam firmy, warunki itd ?

@Nowa

Projekty mają fajne ale na te fajna jadą starzy pracownicy małe szanse że trafisz na coś "konkretnego" . Koordynatorzy zajmują się pracownikiem który chce odpocząć i nie iść w sobotę do pracy (a przecież nie jest to obowiązkowe) straszą zwolnieniem itd itp. Brak szacunku dla ludzi. Przez telefon wszystko ładnie pięknie ale po skończeniu rozmowy zostaje opcja radź sobie sam

Witam czy pracuje ktoś na projekcie Sigloh?

@Nowy

Pracowałem. Zrezygnowałem. Mają Polaków za nic . Pracujesz za siebie i za rumuna. Nie polecam. Przede wszystkim problemy z koordynatorami na tym projekcie, każdy umywa ręce . A lokacjach lepiej nie mówić. Ta agencja spada na psy

Krzysiek

Nie czytałem do końca, ale contrain to polska agencja , a nie holenderska , więc o jakiej umowie wspominasz , to nie masz racji

Nie polecam tej agencji, dlaczego? Pokój w którym mieszkałam (sama!) bo druga osoba nawet jakby chciała to chyba musiałaby spać na suficie. Pokój miał z całe dwa metry! Materac w pięknych żółtych plamach, ściany to chyba z kartonu, klucz do pokoju? a po co! rzeczy prywatne trzeba nosić przy sobie! Do tego kurz pięknie ozdobił wnętrze, tak z kilka ton kurzu. Do tego technologia która mnie zachwyciła, okno otwierane szczotką do zmiatania i prysznic odkręcany kombinerkami. Dodam też że pokój miałam obok toalety, dosłownie jeden krok. Więc wszelkie odgłosy i zapach miałam zapewniony. W pokoju była aż jedna półka! Do pracy rowerem 10km, ale no na jakim sprzęcie, rower zardzewiały jak miałby sie zaraz rozpaść, wszelkie naprawy klejone taśmą! Agencja dla ludzi którzy lubią życie z nutką bezdomności, brudu i braku kontaktu z pracodawcą.

@były pracownik

Dzień dobry, Jeżeli ma Pani zarzuty co do zakwaterowania, prosimy o dokładny opis sytuacji na adres wsparcie@contrain.pl - chcielibyśmy zweryfikować sytuację. Pozdrawiam

renia

czy ktos moglby wypowiedziec sie o pracy przy borowkach w holandii? chodzi mi o konkretne kwestie - czy praca na akord, czy jest liczba godzin w tygodniu zapewniona, czy towarzystwo (wiem ze z tym to kwestia szczescia, ale mimo wszystko) to okej ludzie, ogolna opinia. bardzo prosze o odpowiedzi:)

Krystyna
@renia

A to teraz jest opcja wyjazdu tak w ogóle? Czy tylko pytasz na zaś daj znać pilne

Praca

Zgłaszasz do kordynatorka że człowiek ci grozi boisz się o swoje życie a oni nic z tym nie robią chłop ma na wyprowadzkę 2 dni a i tak siedzi i piję i się rzuca nie polecam firmy uciekajcie

@Praca

Dzień dobry, W naszej firmie nie ma absolutnie żadnej tolerancji na przemoc fizyczną czy psychiczną. Jeżeli był/a Pan/Pani świadkiem lub uczestnikiem sytuacji niebezpiecznej lub ma Pan/i zarzuty co do zachowania koordynatora - prosimy o dokładny opis zajścia na wsparcie@contrain.pl - zależy nam na tym. aby wyjaśnić sytuację.

Zibi

Poniżej treść wiadomości, którą przesłałem na adres kontakto@contrain.pl (odpowiedzi brak). Dzień dobry W ciągu 3 dni roboczych proszę o odpowiedź na poniższe pytania: 1. Kiedy otrzymam kompletną umowę dot. wykonywania pracy tymczasowe? Po rekrutacji, zgodnie z ustaleniami, dnia 3 kwietnia 2022 roku przyjechałem do Soltau pod wskazany adres. Pracę rozpocząłem 4 kwietnia 2022 roku o godzinie 5:15. Wieczorem tego dnia, na wyraźną prośbę koordynatorki, w jednym egzemplarzu i bez dat, podpisałem m.in. przedstawioną mi umowę. Zgodnie z zapewnieniami pani koordynator egzemplarz dla mnie miałem otrzymać na adres stałego zameldowania. Do dziś go nie otrzymałem; a to co otrzymałem w kopercie z datą 05.05.2022 nie zawiera wszystkich stron!. Proszę również o wyjaśnienie dlaczego ww. umowa została antydatowana na dzień 29.03.2022? 2. Ile i jakie wnioski o urlop z moim podpisem i bez daty posiada jeszcze firma? W dniu podpisania umowy z punktu1., na wyraźną prośbę pani koordynator, podpisałem więcej niż 5 takich wniosków; oraz jeszcze 2 w późniejszym terminie (jak mówiła pani koordynator podczas wizyty w Soltau, prosiło o to pani kadrowa). 3. Dlaczego 'nowy koordynator' w czasie rozmowy telefonicznej powiedział do mnie '...pan jest pijany...'? Jakie poniesie konsekwencje takiego zachowania? Rozmowa o której powyżej napisałem miała miejsce 2 czerwca 2022 roku o godzinie 15:57 z panią koordynator i dot. problemów z rowerami, które miały miejsce w nocy. W czasie rozmowy z panią koordynator nagle w telefonie usłyszałem męski głos, który powiedział, że '...jestem nowym koordynatorem...' oraz '...pan jest pijany...'; nie zostało podane ani imię, ani nazwisko 'nowego pana koordynatora'. Jak wynika z opisu ja byłem w Soltau, a 'nowy pan koordynator' wiele kilometrów ode mnie. Takie standardy. Pozdrawiam Zbigniew Kowalski

@Zibi

Dzień dobry Panie Zbigniewie, Wszelkie informacje dotyczące nieprawidłowości i zażaleń prosimy wysyłać na adres wsparcie@contrain.pl - prosimy Pana o przesłanie maila na wskazany adres, a zajmiemy się tą sprawą i wyjaśnimy sytuację. Pozdrawiamy

@Contrain

Z odpowiedzi wynika, że po przesłaniu wiadomości na kontakt@contrain.pl nikt nie zajął się tą sprawą. Takie standardy ma firma.

@Zibi

Panie Zbigniewie, Nie otrzymaliśmy maila, który wysłał Pan wcześniej na skrzynkę kontakt@contrain.pl, dlatego nie podjęliśmy żadnych kroków. Maila, którego przesłał Pan do nas 20.06 odebraliśmy i już zajmujemy się Pana sprawą.

@Contrain

Gdyby tak było, to po mojej stronie byłaby informacja o niedostarczeniu wiadomości, a takiej nie było. Znowu Contrain coś knuje?

@Zibi

W dniu wystawienia zwolnienia lekarskiego otrzymałem wypowiedzenie umowy.

Krzysztof

Witam planuje wyjazd do Holandii lub Niemiec jesienią jako operator wózków widłowych może ktoś pracuje w tym zawodzie lub pracował i może mi podpowiedzieć czy warto wyjechać jakie zarobki netto jak z zakwaterowaniem i ogólnie atmosfera w miejscu pracy a może ktoś będzie wyjeżdżał z łodzi krzysztofpoczta2022@onet.pl

Ilona
@Krzysztof

A masz jakieś doświadczenie ogólnie jako operator?

Krzysztof
@Ilona

@Ilona 15 lat pracy jako operator.

Nie polecam nikomu tej agencji, od początku "straszą" że zerwą umowę jak nie będziesz robić szybciej i szybciej, koordynator po podpisaniu umowy nie odbiera. Mówili że praca jest po 8h dziennie + wolne soboty, w praktyce codziennie 9h, a o wolnych sobotach można sobie pomarzyć. Pan Piotr (który był na tym samym projekcie) myśli że podjadał wszystkie rozumy po pracuje kilka lat przy papryce. Podsumowując jeżeli chcecie zostać niewolnikami na nieokreślony czas to praca dla Was! Proponowali mi pracę w tej agencji na innych stanowiskach, ale po paprykowym więzieniu postanowiłam podziękować.

Hej, pracował/ pracuje ktoś przy zbieraniu zamówień przez tą firmę (Venray) i może się wypowiedzieć o warunkach pracy, zakwaterowania oraz czy są nadgodziny ?

Kubakuba

Witam był ktoś może w Holandi na zbiorze pieczarek i może napisać jak wyglądało zakwaterowanie oraz ile wychodziło na ręke i czy poprostu warto?

@Kubakuba

Również podpinam się pod pytanie ;)

XoXo

Hej powiem wam z góry nie polecam niby wszystko w porządku myślałam ze komentarze to ściema ale się myliłam.... nie dość ze musieliśmy czekać ponad tydzień czasu na odpowiedz czy jest termin do pracy to dodatku jak się dowiedzieliśmy ze jest pojechaliśmy ponad godzine drogi od domu podpisać umowę umowę podpisywaliśmy 2,5 godziny w ciul podpisywania i nie miłe panie... nastepnego dni dostaliśmy telefon ze praca jest przeniesiona o kolejne 2tyg dodatku zrobili nam telefoniczną rozmowę z lekarzem który po zadaniu paru pytań zakończył badania mój chłopak odebrał 2h później telefon on babeczki z tej firmy i ona powiedziała ze on nie pojedzie bo nie może dźwigać więcej niż 10kg bo jest po operacji racja jest po operacji ale już sporo czasu od niej minęło i może normalnie dźwigać po czym nie wzięła nas do żadnej pracy chamsko i tyle podpisaliśmy umowę straciliśmy tyle czasu ludzie pracujący tam są chamscy i myślą tylko o swoich zarobkach nie polecam jeśli nie chcecie mieć zmarnowanych 2tygodni !!!!

Ando

Witam. Mam wyjechać do Holandii na sortowanie metali w firmie HKS Metals BV. Czy ktoś tam był, jest i może napisać parę słów odnośnie warunków pracy oraz zakwaterowania?

Nikt ważny

Pytanko robił ktoś kiedyś na szklarni przy truskawkach jak jest czy zakwaterwanie jest w porządku cyz nie !?

Nie znany

Czy jest ktoś kto byłby w stanie powiedzieć jak wyglądają zarobki w Holandii np na szklarni czy są wypłacane na czas i tak jak było uzgadniane oraz jakie są zazwyczaj warunki mieszkaniowe

Andzia
@Nie znany

Hejjj tez jestem chętna poznać szczegóły przy pracy w szklarni przy zbiorach trskawek i jak z mieszkaniem to wyglada

Holanda pielęgnacja traw ozdobnych - operator wózka widłowego miejsce Ospel. Jak to wygląda ktoś jakieś info?

Dorota

Hejj wybieram się z grupą znajomych na zbiór i sortowanie papryki był ktoś może i powie jak to jest ?

Dziadek

Polecam. Kwatery(2) nie miały gwiazdek ale dało się żyć. Praca (w Szchlitz) bardzo dobra, lekka w ciepłe i dużo Polaków. W Szchlitz Polecam "LAMPENWELD), unikajcie ZUFALL.

Ina
@Dziadek

Możesz napisać coś o tej pracy. Jakie zarobki i czy są godziny..

Szef Lampen
@Ina

Lampen fajne miejsce ale z godzinami loteria. Byliśmy pracownikami tam 12 miesięcy po czym z dnia na dzień zwolnienie przez brak zamówień.

Marzena
@Szef Lampen

Ale słabo. A czemu nagle zamówien nie mieli?

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 443.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 46 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.