Opinie o Towimor S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Towimor S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Towimor S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towimor S.A. w Toruń

Mariann

Głupoty piszecie o tych znajomościach. Sam się dostałem bez żadnych znajomości. Płaca to fakt, szału nie ma jak wszędzie. Ale zależy co kto oczekuje. Towimor jest dobrym miejscem do zdobycia doświadczenia. Fakt są stare maszyny ale doświadczenie i tak zdobędziesz. Popracować z dwa lata, starać się dużo uczyć, nauczyć się niemieckiego i w Niemczech masz pewną pracę za oczywiście inne pieniądze. No ale jakieś doświadczenie musisz mieć a w Towimorze z pewnością je zdobędziesz. Wszystko zależy od Ciebie.

kandydat

hej Mam pytanie jakie są zarobki początkującego pracownika na produkcji? czy zarobki są wyższe od najniższej krajowej jak tak to o ile?

piotr

bez znajomości się dostaniesz jak masz wyksztalcenie i znasz angielski. Licz się z tym, że dostaniesz mase obowiązków, stawkę niższą od niektorych roboli ktorzy są po znajomości a nic nie umią, ale bedziesz miała odpowiedzialność. Nie mówiąc, ż ejak dostaniesz się na wyższe stanowisko to będziesz j...na przez tych na wyższych stanowiskach

piotr

nie opowiadaj głupot wszyscy co tam są to są po znajomości, jeżeli ktoś nie wie jakim kluczem śrubkę odkręcić i dostaje wyższą stawkę od doświadczonego i na dodatek podwyżkę tylko dlatego, ze ma tam kogoś z rodziny to chyba nie jest w porządku.

konstruktor mechanik

Rozmowa bardzo rzeczowa, osoba przepytująca ma dużą wiedzę i od razu wychwyci nasze braki, same pytania z wiedzy technicznej. Rozmowa po polsku i angielsku. Warunki płacowe ok, chociaż bez szału.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
wikary

ktoś kto pisze te komentarze jest chyba starcem pracującym 20 parę lat w tym zakladzie. Najgorsze jest to, ze dla młodych zaklad byl zamknięty przez kilka lat, bo brali tylko z doswiadczeniem, teraz mlody przychodzi, dostaje wyższą stawke od starego, chociaż nie umie nic, dlatego starzy tak traktują młodych. Nie musze chyba wspominać o spaniu na nockach i w weekendy, bądź picie? Dla młodych praca jest w sam raz, nie ma aż tak źle jak tu piszą. PS. Pracuję od około 8miu miesięcy i chwalę sobie pracę, jestem młodym, nie napiszę z jakiego wydzialu bo by mnie starzy zajechali, ale flaszkę musiałem już postawić, a raczej załatwić za flaszkę. Mi ogólnie dobrze.

nowy

dzięki za wypowiedzi o pracy w Towimor - ale mam po tych wypowiedziach straszny mętlik :) a funkcjonuje w zakładzie jakaś polityka antymobingowa?

co ty piszesz

żadnych ulg nie ma ze względu na dzieci,paczki są z naszych funduszy,a 60 zł żaden kierownik jeszcze nie oddał,a premia jest za pracę a nie za bilet ...wcześniej pisałeś że darmowy-sam już nie wiesz co pisać.

wikary

jak masz dzieci dostajesz ulgi, paczkj a 60zl oddaje kiefownik dzialh w ramach premii. ale jezeli kfos by nic nie chcial robic to zawsze bedzie mu zle, nawet jakby byl prezesem towimoru.

co ty piszesz

Nie pisz głupot, Każdy uczciwy pracownik płaci za autobus 60 zł . Tylko nie wypisuj głupot że to dla ciebie mało . A jeśli chodzi o młodych, to stary nie będzie pokazywał jak się wykonuje najprostsze czynności. Niech zrobi to ten co ich zatrudnia i obiecuje złote góry !!!!!!!

wikary

nie zadawaj głupich pytań, bo dobrze wiesz jak tam jest, jedyny minus to to, ze traktują nowych jak intruzów, ale nie ma co się dziwić, stary pracownik ma tak jak napisałem, młody ma jeszcze wiekszą stawkę i starym się ten spokój nie podoba. Ale jak chce się rozwijać to jak najbardziej. Aha i autobusy darmowe, także też jakiś plus.

Wikary co to za brednie

wikary

idź i się przekonasz, mi tam się podoba atmosfera dobra, ludzie w porządku, jak chcesz to się nauczysz czegoś, kasa nie zła bo sa nadgodziny, może gola pensja może przerazić co niektorych ale ja nie dostalem jeszcze w ogóle gołej pensji, zawsze premia 20% + premia uznaniowa 300-500zł, reszta zależna od działu, czy szkodliwość est czy nie. Ogolnie ludziom nigdy nie dogodzisz, firma dobrze zarzadzana przez dyrektora mariusza, jak cos potrzebujesz to idą na układ. gdzieniegdzie można wypić czasami, w soboty jest 100% a jak wyrobisz normę to twoj problem, ja wyrabiam w tygodniu a w sobotę telewizorek i zapłacone :) I nie pisze tego złośliwie, tylko szczerze, firma nie jest naprawdę taka zła jak ją piszą.

nowy

Witam Jak wygląda praca w działach technologicznych - konstrukcyjnych? są ostatnio oferty pracy to czy firma się rozwija czy są powody do odchodzenia z pracy i szukania nowych ludzi? jak kierownictwo i atmosfera w tych działach?

witek

to jest firma bardzo dobra 13zł brutto +20% premii, chyba nie jest najgorzej? nie rozumiem czemu ludzie się zwalniają?

Robol

ja tam jestem zadowolony z nowego kierownika na P-1 w końcu ktoś odważny i pozabierał tzw.premię za wielozawodowość.Weszli na inną maszynę na dzień głupa pokleili i 300 wpadało premii choć są nieliczni może 4-rech na P-1 którym się należy ta premia.a jeszcze przyjrzał bym się czasom na automatach tokarskich zawyżone, godzin kupa w zapasie i chodzą po hali jak święte krowy a na zwykłych tokarkach czasy wyssane z palca, chyba tylko na założenie detalu i wkręcenie noża.

niko

dziadostwo, zatrudniają ludzi, którzy nic nie potrafią, nic nie robią i płacą więcej niz doświadczonym. Za to co chwilę papieroska. Zamiast motywacji widzę demotywację. więcej takich akcji, firma na pewno się rozwinie.

Zniesmaczony

Jeżeli jesteś desperatem.....to warto. Pensjami doganiamy najniższą krajową,maszyny z lat 60,prawdziwy skansen z wartością muzealną.

Ggg

Jak bedziesz robil nadgodziny to zarobisz

Big Ben

Utrwalony przez ostatnie lata stan rzeczy doprowadził do tego, że właściciele wielu firm dorobili się góry pieniędzy i teraz wydaje się im, że mogliby za to przeżyć nawet do końca życia w dobrobycie. Nie pomyśleli chyba, że ta góra pieniędzy może zamienić się w garść groszy, gdy cierpliwość tych, którzy swoją pracą zrobili z nich bogaczy, a przy okazji z siebie dziadów, kiedyś się skończy. A wtedy zacznie hulać inflacja i ich pieniądze stopnieją jak lód koło pieca. Tu mamy dobitny przykład takiej firmy.

szczesliwy

witam czytam sobie... i przypomina mi sie jak nazekalem tak jak wy . Pracowalem w towimor sa przez 3 lata nie moge napisac w ktorym miejscu bo zaraz koledzy by wiedzieli moge tylko napisac ze na p-2 . nie bede pisal ile zarabialem bo to nie ma sensu najwazniejsze dla mnie jest to ze zakonczylem przygode w tej firmie i bardzo dobrze mi sie powodzi . ale to dobre miejsce dla mlodych gniewnych chlpakow ktorzy potrzebuja szkoly zycia taka szkola jest towimor i bardzo wiele potrafi nauczyc nie tylko pracy ale i zycia. potrafie tylko zrozumiec osoby ktore cale zycie pracuja w tej firmie i wiedza jak wszystko sie zmienilo bylo inaczej fachowiec sie liczyl a teraz .....nie pasujesz wypad pozrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Towimor S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Towimor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Towimor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towimor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towimor S.A.?

Kandydaci do pracy w Towimor S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towimor S.A.
2.7/5 Na podstawie 950 ocen.

Towimor S.A.