Opinie o Cargotec Poland sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cargotec Poland sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cargotec Poland sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cargotec Poland sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Designer

Już jakiś czas wisi ogłoszenie na Konstruktora R&D. Orientuje się ktoś jakie są widełki płacowe? Posiadam spore doświadczenie (6lat) z firmy o podobnym charakterze. 7k brutto osiągalne?

@Designer

Myślę, że bez problemu.

mati
@Designer

chyba przez 2 m ce

Bartosz

Cargotec to firma z opinią dobrego pracodawcy. Może podpowiecie czy potrzebują pracowników?

Papster

Firma Kalmar może i by mnie przyjęła z moimi wszystkimi uprawnieniami no ale jeszcze niestety agencja pracy coś z tego musi mieć niestety. Chyba za dużo im powiedziałem że chce zarobić. Pozdrawiam

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i na jakie stanowisko?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cargotec Poland sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Business Systems Enhancement Specialist wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

jestem zadowolona z pracy

@.

To sie ceni xd

Edyta

@. skoro jesteś zadowolona z pracy to mogłabyś napisać czemu? Myślę, że taka argumentacja bardzo zainteresuje innych użytkowników. Samo zadowolenie za wiele im nie mówi, a co na nie wpływa na pewno będzie bardzo przydatne. Czy inni pracownicy też są zadowoleni z pracy w firmie Cargotec Poland?

Edyta

@Designer nikt Ci nie odpowiedział na zadane przez Ciebie pytanie. Czy w tym czasie myślałeś o tym, żeby zatrudnić się w firmie Cargotec Poland? Jeżeli tak, to opowiedz nam proszę jak wglądała rekrutacja do firmy.

Edyta

@elektronik widzę, że nie dostałeś odpowiedzi na swoje pytanie. Czy w tym czasie mimo to udałeś się na rozmowę rekrutacyjną w celu uzyskania odpowiedzi na swoje pytanie? Jeżeli tak, to nam odpowiedz i powiedz jak wyglądała rekrutacja w Cargotec Poland. A czy inne osoby na forum nie zastanawiają się nad pracą w Cargotec Poland? Jeżeli tak to warto sprawdzić dostępne oferty pracy, bo jest ich bardzo dużo.

Poldek

Ja wyznaję zasadę, że każdy powinien zacząć pilnowania swojej pracy a w następnej kolejności może oceniać innych a nie odwrotnie. Jak mówi przysłowie sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą . Tak samo jest tu. Kiepska praca to kiepska płaca i wina innych??

elektronik

Witam , mam pytanie odnośnie zarobków w SUR ( maintenance) jakie są prawdziwe zarobki , mam na myśli podstawę i nadgodziny .stanowisko elektronik-automatyk z ponad to 25 letnim stażem .jak tam są traktowani pracownicy którzy coś wiedzą i potrafią myśleć.

Waldi

Firma Cargotec oferuje usługi związane z załadunkiem i wyładunkiem towarów na lądzie oraz na morzu i wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba transportu. Piszę to ponieważ uważam, że niektórzy nie wiedzą co robią a lubią dużo pisać. Może czas zmienić zawód?

Edyta

Stale aktualne jest ogłoszenie na Inżyniera Produkcji. Kto już aplikował? Jak z oferowanymi warunkami?

Pracuję tu i nie narzekam. Wiadomo, że każdy by chciał zarabiać po parę tysięcy ale tak dobrze nie jest. Praca jest ok.,ludzie w większości również .

Szukam pracy

Ile zarabiają ci na wózkach co po placu jeżdżą ?

emil

pracuje w tej firmie kilka miesiecy zarabiam na produkcji 2 tys na ręke plus premia kwartalna i soboty co wpadna robota nie jest zla w miare czysta mozna sie czegos nauczyc nikt cie nie gania i wogole uwazam ze jak na produkcje jest ok .teraz sa spore przyjecia jak jest ktos zainteresowany na monterów i jak mowie szału nie ma ale nazekac tez nie mozna

Wysłany

Fajna firma, spory socjal. Chciałbym tu pracować. Jak ktoś wie o nowych przyjęciach to będę wdzięczny. Może jeszcze doda wysokość zarobków. Czy załoga jest również zgrana i taka z która się dobrze pracuje?

Monter

Pracowałem ponad 2 lata w Cargotecu (Kalmar) .Co do pracy nie jest sama w sobie zła ale jest czasami chore pospieszanie produkcji. Zarobki niestety to porażka 1700-2200 (z premią kwartalną) .Jak ktoś ma trochę ambicji i coś potrafi to lepiej szukać gdzieś indziej bo firma dla zwykłego pracownika nie jest rozwojowa, tylko potrafią obiecywać i nakręcać ludzi. Firma się teraz rozbudowuje i panuje nieład na zakładzie biorą ludzi z łapanki nie tłumaczą dokładnie co mają robić i jest dużo błędów co wpływa na wynik premii. Ogólnie jak chcesz tylko pracować i wegetować to jest ok. Ja wyjechałem do Niemiec i nie żałuję.

miło

W takim razie szkoda @Kali że nie szukają przedstawicieli handlowych, tylko innych pracowników jak np. monter, lider jakości, monter elektryk. Mi się podoba ta ostatnia oferta. Firma dofinansowuje korzystanie z ośrodków rekreacyjno - sportowych, do wczasów i do posiłków, zapewnia dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

ramzes

pracuje w firmie podwykonawczej i zarabiam wiecej o praccownikow cargo 2600 na reke dwa razy udalo mi sie wyciagnac ponad 3000 bez szarpania sie tylko umowa zlecenie jak sie sprawdzisz to umowa o prace praca jest fajna ja nie narzekam tylko ze teraz przyjec nie ma bo przestuj w cargo zwolnienie produkcji z powodu miejszej ilosci zamowien dlatego narazie nie ma przyjec bo nie maja co zsrobic ze swoimi ludzmi

romek

no właśnie dla mnie to jest o tyle dobre, ze faktycznie firma jest jest znana i też nie srach kupić u nich jkieś części używane tak naparwde, bo to nie to samo co u jakiegoś nieznanego przedsiębiorcy, gdzie nie wiaodmo co Cię czeka no i jakie to jest jakosciowo z tego co wiem. Mam nadzieje, ze jeszcze ktoś miał znimi styczność?

Zostaw merytoryczną opinię o Cargotec Poland sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Cargotec Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cargotec Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargotec Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cargotec Poland sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Metalowa 2
    73-102 Stargard Szczeciński
  • NIP: 7781008163 KRS: 0000042047

Cargotec Poland sp. z o.o.