Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne IN-STAL Sp. z o.o.

Stargard Szczeciński

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne IN-STAL Sp. z o.o.

admin 2015-07-31 11:46:04
Uważasz, że firma Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne IN-STAL Sp. z o.o. jest dobrym pracodawcą? Twój komentarz może wszystko zmienić.
Wróblewicz 2016-11-08 15:23:07
Po 3 tygodniach pracy doszło do poważnego wypadku, zerwany mięsień uniemożliwia mi dalszą pracę. Zgłosiłem to szefowi firmy.
Brak umowy o prace, brak szkleń bhp, brak odzieży ochronnej.
W związku z wypadkiem nie przedłużono mi umowy wręcz wygnano do domu. Sprawa trafiła do Państwowej Inspekcji Pracy.
Szef wykręca się że nic jemu nie zgłaszałem, owszem otrzymali karę związaną z traktowaniem pracowników ale matactwo co do danego wypadku to przesada.
Dziś zadzwoniłem do PIP w szczecinie gdzie inspektor informuje mnie że doszły PODPISANE moim podpisem dokumenty z firmy IN_STAL których w życiu na oczy nie widziałem.
Pracuję w zawodzie 12 lat mogę tą firmę porównać wedle własnego mniemania adekwatnie do firm z najniższej półki na rynku.
Mało to przyjąłem się do innej firmy na terenie miasta gdzie celowo szefowie IN_STAL przyszli domojego szefa nagadać BZDUR na mój temat.
PS:
Dziadu z firmy IN_STAL jeżeli tu cokolwiek skłamałem masz moje dane i podaj mnie do sądu za oczernianie...
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne IN-STAL Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne IN-STAL Sp. z o.o.