Opinie o Cargotec Poland sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cargotec Poland sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cargotec Poland sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cargotec Poland sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Stary luk

Miesiąc kręciłem śrubki i dziękuję... Wypłata jakby ktoś w ryj napluł... Więcej zatarabiają w biedronce... Ogólnie nie zarobisz w cargotecu, kalmarze czy hiabie... Zdecydowałem się na bridgestone i pierwszą wypłatę jaką dostałem to 4700 zł na rękę.. Przepaść.

Zuzka
@Ktoś

No to może co do rozliczania tych nadgodzin idzie się dogadać indywidualnie, mógłbyś zapytać kolegów? Da radę się tu zaczepić na stałe, jak ktoś szuka czegoś na dłuższą perspektywę? Wiesz może czy trudno tu dostać umowę na stałe?

Zainteresowana

Jedna zmiana to spory plus dla wielu, dla mojego męża również dlatego wpadliśmy zobaczyć na forum co i jak. Chodzi o stanowisko technika serwisu maszyn. Jest właśnie napisane w ogłoszeniu, że praca max do 16. A nadgodziny, zdążają się?

Niezainteresowany Nowy wpis
@Zainteresowana

Omijaj szerokim łukiem tą firmę. Wyjazdy w delegacje często na drugi koniec Polski, wracasz wieczorem, nadgodziny niepłatne, jak na miejscu praca do 16. Ludzie tam pracujący to dramat, spychologia cały czas gaszenie pożarów i wzajemne (usunięte przez administratora)

Lara Nowy wpis
@Niezainteresowany

To co za nadgodziny bierze się potem wolne? Mąż też właśnie się czai na ten etat i ma mały dylemat. O co chodzi z tym gaszeniem pożarów, to tak dosłownie? Sama firma pisze o systemie jednozmianowym, więc znowu niepewność...

Niezainteresowany Nowy wpis
@Lara

System jednozmianowy ale jak pojedzie w delegacje i wróci tego samego dnia o np. 21 to zapomnij o nadgodzinach lub odbiorze godzin. Gaszenie pożarów to prace robione w pośpiechu bez ładu i składu bo termin minął, klient awanturuje się, zapomnieli o czymś itd a ganiany zawsze jest serwisant i on zawsze "musi" to jest niekończąca się opowieść. Naprawdę mąż niech nie zaprząta sobie głowy tą firmą a naprawdę wiem co mówię. Zresztą od nikogo kto tam pracuje niczego się nie nauczy nikt mu nic nie pokaże bo oni sami niewiedzą co i jak. Ale jak bardzo chce to okres próbny 3 miesiące :) A jakiego miasta dotyczy ogłoszenie?

Firma jak każda firma, żeby dostać awans czy podwyżkę to trzeba mieć znajomości, układy ewentualnie wchodzić w (usunięte przez administratora) przełożonemu.Plusy pracy w tejże firmie to jedna zmiana i darmowe automaty i to było by na tyle reszta to żenada a głównie wynagrodzeniem, pracuję dwa łata i wynagrodzenie to minimalna krajowa, zastanów się dwa razy jeśli chcesz dołączyć, pozdrawiam

DC Jajo Nowy wpis

dokładnie, znajomości (usunięte przez administratora) Wszystkie uprawnienia zrobione, niebezpieczna praca na dwie suwnice i ciągle za mało/wolno.

Anita
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Witam jak wygląda tam praca na recepcji ? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć

Stary luk

Danuta
@Stary luk

Dokładnie to ile wynosiło twoje wynagrodzenie za ten przepracowany miesiąc? I jakie to dokładnie było stanowisko? Czy na wysokość wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach ma wpływ doświadczenie czy raczej każdy nowy pracownik ma taką samą stawkę?

Rysiek

Ile godzin pracy w brigstonie zeby zarobic 4700

@Stary luk

W bridgestone jest 3 zmianówka to po pierwsze a po drugie zmiany 10-12 h z tego co się orientuje

@Ktoś

Zawsze po tyle? To skoro się pracuje więcej niż osiem godzin, to napisz, czy za te nadgodziny jakoś więcej płacą. Albo może można je odebrać? Ile trwa okres rozliczeniowy tak generalnie?

@Emilia

Koleżanko tam się tak pracuje po 10-12 h takie są zmiany to nie jest kwestia nadgodzin zresztą jak chcesz się dowiedzieć więcej to wejdź na podobną stronę z opiniami z tym że na temat firmy Bridgestone Stargard i poczytaj.

@Ktoś

A to nie każda godzina pracy ponad 8 jest godziną nadliczbową? Bo tak to do tej pory rozumiałam. Na rozmowie uprzedzają, że po tyle się pracuje zawsze?

@Emilia

Koleżanko 8h pracy to nie jest jakaś magiczna cyfra;) Jak pracujesz po 8hx5 dni a pracujesz np.10hx4 dni to wychodzi na to samo:) w przypadku 12hx4 dni wtedy wychodzą nadgodziny a jak są rozliczane tam to nie mam pojęcia bo ja tam nie pracuje ale mam kolegów którzy pracują albo pracowali tam wiec wiem mniej więcej jak tam to wygląda.

asdf
@Ktoś

Te 3 dni wolne to macie jak ustalane? To weekend i np poniedziałek lub piątek czy jak wypadnie to tak? Pracuje się tutaj w trybie ciągłym? W weekendy też?

Zuzka
@Ktoś

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cargotec Poland sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Business Systems Enhancement Specialist wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Cargotec Poland sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

zainteresowana

Gdzie można znaleźć ogłoszenie z dokładnymi informacjami dotyczącymi ewentualnej współpracy?

Warto aplikować do firmy na inzyniera produkcji? Bo wystawili takie ogłoszenie i mój facet myśli o zgłoszeniu się. Tylko zarobków tam nie podali, ktoś wie może jak to wygląda na tym stanowisku? Jest wypisany duży zakres obowiązków, zarobki sa adekwatne do tego? Piszą tam o jakiejś premii miesięcznej, ciężko ją uzyskać? Dajcie znać

Przyszły pracownik

Hej a jak wygląda praca na produkcji jako kierownik, inżynier? W jakich godzinach się tam pracuje na takich stanowiskach?

Obiektywna opinia

Pracowałem w Kalmarze jako elektryk. Ogólnie sama praca w sobie mało wymagająca, nic nie robienie tu też jest zajęciem i to przez większość czasu, jednak trzeba mieć to też na względzie patrząc na oferowane płace bo nie są one wysokie a też bywa tak że za miesiąc okaże się że nowy pracownik, np w ogóle bez doświadczenia ma więce płacone niż ty który masz doświadczenie. Kierownictwo to totalna porażka, zwłaszcza pan Szymon który jest po prostu totalnym burakiem. Nie wierzcie też w możliwość rozwoju w tej firmie bo go po prostu nie ma, musisz mieć duże szczęście żeby pójść gdzieś dalej bo każdy wyżej ( niż produkcja ) trzyma się swojego stanowiska jak tylko może oblizując pośladki kierownikowi tak by tylko utrzymać to co się ma. Ogólnie uważam że praca mało wymagająca a jeśli ktoś ma jakieś aspiracje życiowe radził bym szukać innego miejsca zatrudnienia

@Obiektywna opinia

To jakie stawki nowym oferują, że starsi pracownicy mają mniej? Nie da rady o podwyżkę poprosić w takiej sytuacji żeby wyrównać płace?

Kalmar

Pracowałem jako Tester Maszyn i praca naprawdę w porządku. Cała ekipa miła, nawet gdy gdzieś noga się powinęła to nigdy nie było z tym większego problemu i kończyło się na odpowiedniej rozmowie bez żadnych spięć. Praca jest lekka także nie ma co się bać ale i też w miarę dobrze płatna porównując do ofert firm typowo produkcyjnych. Jest też parę rzeczych do których można się przyczepić ale to już kwestia indywidualna :)

Sylwia
@Kalmar

Fajna ekipa to już duża cześć sukcesu. Ja też zawsze chwalę sobie miłą atmosferę. Super, że praca Ci się podoba. A co możesz napisać o zarobkach? Na ile można tu liczyć?

Kalmarowiec
@Sylwia

Koleżanko kolega tak chwali tą prace że już w niej...nie pracuje taka to fajna była ta praca;)

Bizon

Ostatnio widziałem potężnego gdzie ten grubas robi na jakim stanowisku jest sam tłuszcz

Chłopaki z linii flm stacja 190 pozdrawiają.Tragiczne warunki pracy

Mały

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie a szczególnie na dziale APD gdzie kierownikami są dwaj koleszcy, te osoby nie nadają się na stanowiska które urzędują a ich przełożony to chyba klapki ma na oczach, że tego nie widzi i trzyma ich dalej. Porządki robi się od góry a dół czyli osoby, które robią tak naprawdę na pensje powinno się szanować a nie traktować jak (usunięte przez administratora)

eng

Witam, Przejdę od razu do meritum. Jeżeli chodzi o proponowany poziom zarobków oferowany doświadczonym inżynierom to ta firma daleko odstaje. Między innymi dlatego nie chciałem tam pracować. Poziom prowadzonej rekrutacji przez Kalmar z mojego doświadczenia poniżej innych firm. Myślę, że m.in. z tych powodów tak długo nie mogą obsadzić stanowisk.

etek
@eng

jakie zadawali pytania że piszesz ze poziom rozmowy był żenujący? na jakie stanowisko się starałeś?

Kokos

O co chodzi z tym, że do tej firmy co kilka miesięcy szukają kogoś na stanowisko bhp? Czy może ktoś to jakoś rozsądnie wytłumaczyć? Śledzę rynek pracy i ogłoszenia do bhp cyklicznie co kilka miesię powtarzają się. Jakie są warunki pracy, płacy i rozwoju, atmosfra? Jakaś szczera opinia?

@Kokos

A gdzie te oferty na bhp są? Może nie mogą nikogo znaleźc?

Kokos
@Monika

LinkedIn, dzwoniący rekruterzy zewnętrzni, pracuj.pl itp.

Krystyna
@Kokos

Ciekawa jestem czy gdybyś do rekrutrea napisała to by odpowiedział normalnie?

Nieprzekonany

Czy nadal inżynierom tak jak w 2014 proponują tylko około 10k brutto?

inz
@Nieprzekonany

A konkretnie to, na którym inżynierskim stanowisku tyle proponowali w 2014?

Stary
@Nieprzekonany

Nie, zarobki spadły

@Stary

A to ile teraz można się spodziewać na tych stanowiskach? Podasz widełki?

Mechanik

Jak wygląda praca na stanowisku serwisant w Jawczycach? Ile można zarobić i jaka jest atmosfera w pracy?

kandydatka

Jestem zainteresowana praca na stanowisku BHp w tej firmie. Czy moze ktoś napisać coś obiektywnego i bardziej konkretnego?

anna
@kandydatka

Brak możliwości rozwoju, maksymalne podwyżki 5% brutto na rok. Niskie zarobki i dużo pracy.

@anna

Czemu brak możliwości rozwoju? Nie ma szkoleń? A może na awans nie ma co liczyc?

Zasoby ludzkie

Super praca polecam wszystkim masochistom, ewentualnie ludziom którzy potrzebują pieniędzy na życie i nie mają innego wyboru. Szeregowy Pracownik, brygadzista tego zakładu jest tylko zasobami ludzkimi. Od Kontroli jakości wzwyż poprzez inżyniera, kierownika managera lub innego stanowiska niepotrzebnego, jesteś człowiekiem. nie ma możliwości zaplanowania urlopu ponieważ jest zatwierdzony na dwa 3 dni przed jego terminem. Brygadzista wszystko musi, niestety nic nie może. Jak jest jakiś problem to operator brygadzista musi go rozwiązać na wczoraj, a inżynier, menadżer itp. może go rozwiązywać przez rok czasu. W ogóle tutaj się stwarza problemy, jak jest problem to można nad nim pracować po kilka miesięcy. W tej firme jest ciągła zmiana, nieważne czy na lepsze czy na gorsze, ale musi być zmiana. dzisiaj zmieniamy wszystko na lepsze, a jutro okazuje się to gorsze. Wszyscy tu podążamy w jedynym słusznym kierunku zmian. Szanuję zdanie innych, ale zdanie innych to: 3 do kwadratu 2 równa się 6. poziom kompetencji przełożonych jest taki, że podejrzewam iż 5-letnie dziecko lepiej by zarządzało tym zakładem. Wszyscy zbieramy dane mamy ich tak dużo że już nie wiemy co z nimi zrobić. Niestety wniosków żadnych wyciągniętych z tych danych. Gdy jest jakiś problem który trzeba rozwiązać szybko przychodź inżynier i pyta się operatora który składa te maszyny. Ponieważ nie zna rozwiązania i nie zna się na swojej pracy. Inżynier to stan umysłu w naszym zakładzie. Rekrutacja wewnątrz firmę to opowieść na kolejny referat. W skrócie rekrutacja podąża w wyznaczonym kierunku ;-) mam nadzieję że Łysy to przeczyta, nie oczekuje od niego żadnej refleksji.

Najemnik
@Zasoby ludzkie

Tu o Hiab chodzi, a ja myślałem że o Kalmar. Wychodzi na to że to jeden (usunięte przez administratora). Może wreszcie w Kalmarze zmienia kierowników linii, bo to co się dzieje podchodzi pod mobbing, ale nikt nie chce się odezwać każdy się boi

Wiktoria
@Najemnik

Mobbing to przecież nic innego jak tylko działanie lub zachowanie skierowane przeciwko pracownikowi, które polega na nękaniu lub zastraszaniu go. Skoro w Cargotec takie działania mają miejsce, to trzeba natychmiast interweniować. Zgłosiliście to już gdzieś?

Najemnik
@Wiktoria

Zgłaszaliśmy. Była nawet inspekcja pracy ,ale co z tego wyszło nie wiem. Jak dla mnie wszystko zamiatane jest pod dywan o kierownik to typowy korpoludek a takich lubią . Tu nie chodzi tylko o tego typu rzeczy o których piszesz wyżej ,ale o podszczypywanie czy bardzo nieprzyjemne teksty tupowo do kobiet . Są brygadziści ,którzy zwrócą uwagę ale najczęściej reszta się zamyka

Nota
@Zasoby ludzkie

Pomogłeś mi podjąć decyzję. Dziekuje.

Zasoby ludzkie

Firma toczy się po równi pochyłej. Jeszcze trochę, a bedzie jak w brandexie. Rządzi nami banda The Bill ii Oni widza tylko cyfry. Ha! Twierdzą że mozna jeszcze wiecej z mniejszą liczba ludzi. Inżynier produkcji kopnął mnie w nogę bo powiedziałem, że sie z nim nie zgadzam. Fakt nie bolało mnie, ale sama reakcja świadczy o poziomie rozmówcy. Ci ludzie nie mają szacunku do szeregowego pracownika. Traktują nas jak sabotażystów. Firma nie ma jasnej wewnetrznej koncepcji jak ma być zorganizowana praca. Kazda linia, magazyn jest jak odzielna firma. Każdy dział robi swoje i nie patrzy na inny. Ręce opadają z przepracowania bo trzeba nadrabiać swoim sprytem ten caly cyrk.

Zasób.
@Zasoby ludzkie

Zgadzam się bo to wszystko prawda.Napisałbym dużo więcej o traktowaniu ludzi ale muszę jeszcze parę lat w tej garażuwie wytrzymać.Drugi raz do tej rzeki nie wszedłbym.

Tchibo
@Zasoby ludzkie

W dodatku podwyżki na rok to maksymalnie 5% brutto. W całej korporacji nie ważne gdzie pracujesz. A inflacja? Nie możliwe nic ponad to, przynajmniej nie przez ostatnie 3 lata. Wcześniej też nie. Praca dla masochistów. Na produkcji zawsze są problemy a z tego co słyszałam na wyższych stanowiskach jest to samo

R.

Tragedia

Adriana

Cześć, Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca w administracji? Jaka panuje tam atmosfera? Czy praca wiąże się z dużym stresem na co dzień?

@Adriana

W administracji ale na jakim stanowisku?

Adriana
@Emilia

Emilia, chodzi mi o stanowisko specjalisty ds administracyjnych z językiem obcym. Dostałam telefon z firmy zewnętrznej rekrutującej na to stanowisko i zastanawiam się czy ktoś z Was mógłby powiedzieć mi jak wygląda praca od środka. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Cargotec Poland sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Cargotec Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cargotec Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargotec Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cargotec Poland sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Metalowa 2
    73-102 Stargard Szczeciński
  • NIP: 7781008163 KRS: 0000042047

Cargotec Poland sp. z o.o.