Taxplan Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Taxplan Sp. z o.o.

___ 2010-05-31 19:50:21
Dobra atmosfera w zespole, dla chętnych częsta integracja i nie ma też problemów jeśli ktoś nie ma na nią ochoty, kierownictwo zasadniczo bez zarzutu
Były pracownik 2013-07-30 19:21:04
nie zgadzam się i serdecznie nie polecam! wymagana praca po godzinach, chorobowe to absolutny koniec świata, a szef ma z pewnością rozdwojenie jaźni...
yeps 2014-10-15 17:36:50
zdecydowanie taxplan nie jest świetnym miejscem pracy. bardzo duzo zależy od kontaktow z szefem, z ktorym zdecydowanie cieżko sie dogadać. na zwolnienie chorobowe nie ma absolutnie miejsca (dzieki temu czesto jak zachoruje jedna osoba pozniej choruje całe biuro), praca po godzinach to standard, a atmosfera pracy takze jest przecietna. jedynymi plusami jest lokalizacja biura i całkiem atrakcyjne wynagrodzenie.
Expracownik 2014-11-02 16:47:35
Potwierdzam poprzedników. Brak samodzielności w pracy, chorobowe czy urlop oznacza foch szefa, a na do widzenia każdy szczęściarz w umową o pracę dostaje potrącenie z wynagrodzenia nie wiadomo za co. Atmosfera kiepska, polegająca głównie na robieniu szefowi na złość kiedy się da.
Taxplan Warszawa 2014-11-13 22:11:42
Chce tylko dodać, że w opiniach chodzi o Taxplan z siedzibą w Warszawie, a nie o spółkę o tej samej nazwie z Torunia. Spółka o której mowa powyżej świadczy usługi podatkowe.
Patryk 2016-04-22 10:39:28
Witam, troszkę zaniepokoiły mnie powyższe wpisy, bo zależało mi na aplikowaniu do nich, a faktycznie nie widać aktualnych ofert, czyli sytuacja sprzed roku nie bardzo się zmieniła.
Zostaw swoją opinię o Taxplan Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taxplan Sp. z o.o.