Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Beata

Co prawda praca w nocy bywa ciężka i nużąca, to jednak atmosfera na obiekcie rekompensuje to w 100%.

W różnych firmach pracowałem, jednak City Security jest najlepsze. Kasa na czas i atmosfera wspaniała.

Krystyna
@Piotr

Mogę tylko potwierdzić. Wszystko w jak najlepszym porządku. Nie tylko atmosfera wspaniała, ale i koledzy fantastyczny.

Pawel

Jestem mega zadowolony zarówno z kasy, jak i pracy w firmie.

Paweł Maliszewski

Jeżeli jest ktoś chętny do złożenia pozwu zbiorowego to można się dołączyć do pracowników ochrony z Tesco Starachowice, Kielce i Ostrowiec. Planujemy złożyć pozew zbiorowy, ponieważ pracodawca nie wywiązał się z umowy cywilnoprawnej, a mianowicie nie dotrzymanie terminu płatności wynagrodzeń. Jeżeli będzie Nas więcej to tym lepiej. Jeżeli Liderzy Ochrony z Tesco mają u siebie pracowników pokrzywdzonych przez firmę to dołączcie do nas. jak będzie nas więcej tym lepiej. Nie może ujść płazem firmie. My nie jesteśmy Wolontariatem. Tak jak tu już ktoś wspomniał. Mamy rodziny, rachunki i kredyty i tu popieram tą osobą. Termin zapłaty minął, więc teraz my postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Liderzy Ochrony Tesco mogą się odzywać do nas w sprawie pozwu. Zapraszam serdecznie.

Anonymous
@Paweł Maliszewski

Masakra, wiem, ze inne firmy stracily Tesco na rzecz Konsalnetu ale nasz firma nam wyplacila kase i ekwiwalenty a byla mniejsza i mniej znana niz ten badziew.

@Paweł Maliszewski

Panie Pawle, dziękujemy za komentarz. Jesteśmy z Panem w stałym kontakcie i z tego co wiemy wszelkie problemy zostały rozwiązane, co potwierdził Pan w rozmowie. W przypadku dalszych wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@citysecurity.pl Pozdrawiamy City Security.

Karol
@City Security S.A.

Co za wyrafinowane kłamstwa i kpiny z ludzi jestem z tego samego obiektu co kolega zapłaciliscie pieniądze tylko tym osobą które chciały najbardziej dobrać wam się do tyłka czekam 3 tydzień na pieniądze w waszym biurze ludzie są częstowani tanim kitem że kasa wpłynie dziś nie odbieracie tel od żadnej osoby wszędzie gdzie się tylko da będę pisał opinie o waszej oszukańczej firmie!

Gargamel
@City Security S.A.

Pracuje na tym samym obiekcie co kolega wyżej jesteście oszustami wypłaciliście jedynie pieniądze tym osobą które najbardziej chicały wam się dobrać do tyłka! Dzwoniąc do waszego zakładu bo to nie firma tylko jakiś twór jesteśmy częstowani tanim kitem że pieniądze mają wejść pod koniec tygodnia dziś piątek dzwoniąc do was nikt nie odbiera lub połączenie zostaje odrzucone! Ludzie wysyłali oświadczenia które i tak nic nie wniosły nowego do sprawy polecam omijać ten twór jak najdalej!

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Kiścień

(usunięte przez administratora) na walentynki zabiorę lubą do piwnicy chyba na piec bez węgla popatrzeć. Prezesi bujają się na wakacjach , a człowiek który poświęcił bardzo wiele czasu żeby ten kontrakt dociągnąć do końca. City może zapomni ale w Chełmnie , Brodnicy , Grudziądzu i Inowrocławiu nie ma co startować do jakiegokolwiek przetargu bo chyba sami będą obstawiać obiekty

Ktoś tam, dowiedział się że reszta wypłaty za Grudzień nie będzie wypłacona, dopóki WOG nie zapłaci firmie drugiej części kontraktu. Wiem to z pewnych źródeł.

Bisk
@Marek

Tak dlatego wypłacają po trochu. Niech wog płaci bo ja jeszcze nie dostałem... Całe szczęście to nie spółka skarb pań...a. Koniec pincet plusz - włącznie tv

Roman
@Marek

Kolego nam wog nie płaci tylko firma która nas zatrudniła i wog większą część już przelał , został mniejszy przelew więc jak teraz nie mają kasy to skąd będą mieli później

@Bisk

WOG im już więcej nie zapłaci. Reszta kasy poszła na poczet kar za przerzucanie "najemnikòw" z obiektu na obiekt. Ci ludzie praktycznie nie spali, bo byli "non stop" w pracy. Żandarmeria się dopatrzyła i zgłosiła, do WOG. No ale cóż.. Jak się zdecydowali żeby zatrudniać najemnikòw z całej Polski, opłacać im hotele i płacić nawet po 25 złotych na godzinę netto to teraz tak mają. A wystarczyło ażeby podnieśli miejscowym, chociaż te dwa złote na godzinę (z 12 na 14) i ludzi by mieli, a tak mają kary i to tylko i wyłącznie z własnej winy i niegospodarności.

Stafan bez ziemi
@Ziutek z Grudziądza

Nowa firma podniosła w tym roku i nadal wam brakuje , nie wspomnę o tych miejscowych co nagle zachorowali bo umowa o pracę jest

@Stafan bez ziemi

Jak "nadal wam brakuje"? Toć dopiero, od stycznia weszła nowa firma.

Stafan bez ziemi
@Ziutek z Grudziądza

No weszła , a najemnicy jak byli tak są

@Stafan bez ziemi

Narazie są, jak w większości przy "rozruchu". Ale nie mają tak wysokich stawek i nie ma ich tylu co za City.

Nie - dla plotek
@Ziutek z Grudziądza

zejdz na Ziemie Człowieku albo zamilcz nikt nie miał 25 ani nawet 20 chłopaki mieli maks po 18 zł na rękę , zadawałeś głupie pytania to słyszałeś głupie odpowiedzi, , jak Ty po pracy siedziałeś z żoną w kapciach w swoim domu oni siedzieli setki kilometrów od domu z dala od rodzin w obskurnym hotelu robotniczym w dragaczu upchani jak śledzie po kilka osób na pokój , a jak tak bardzo chciałeś 14 to trzeba było do pobliskiego chełmna jechać tam było 14 dla miejscowych , a jak Cie tak kuło ile oni mają to trzeba było spakować walizkę i do gdyni za 19 Panie mądralo

@Nie - dla plotek

Kolego, za przeproszeniem ale odnośnie wiedzy o wysokości stawek najemników i warunków w jakich mieszkali w Grudziądzu to "w d.pie byłeś i ch.ja widziałeś"... Po pierwsze - nie zadawałem im głupich pytań odnośnie zarobków, tylko widziałem listę płac. Po drugie - to nie jest tak że mieszkali w jakimś obskórnym hotelu robotniczym (jak piszesz kolo), tylko w budynku o całkiem niezłym standardzie, gdzie mieściła się kiedyś agencja towarzyska. Po trzecie - przez tych "łamistrajków" nie mogliśmy, na własnym terenie postawić ultimatum, ażeby wynegocjować godne stawki. Resztę już rozpiszę ogólnie. Przez ich "papudractwo" i spanie na służba, łącznie z przerzucaniem ich z obiektu na obiekt firma skończyła jak skończyła - a my musieliśmy za nich "du. ą świecić" i wykonywać całą robotę, tracąc przez nich, również wszystkie przywileje i szacunek na jaki musieliśmy sobie ciężko zapracować. Ja nie będę z ich powodu też jeździł do pracy do Chełmna. A oni niech na swoim terenie wywalczą godne warunki a nie nam psują "szyki".

Nie dla plotek
@Ziutek z Grudziądza

Słuchaj Gościu jakim prawem mi piszesz że w (usunięte przez administratora) byłem i G..... widziałem ??? Bo tak się składa że ja w przeciwieństwie Do Ciebie spędziłem setki nocy w tym ,,Kurniku'' i uwierz mi albo wejdz do dowolnego pokoju np. na całym pierwszym piętrze Blaszaka.... , jeśli dla Ciebie obskurny BLASZANY budynek , w którym słychać przez blaszane ściany chrapiącego 20 metrów dalej , kuchnia rodem z lat 70tych , dwa Kible na 18 osób ! i 3 kabiny prysznicowe jeśli dla Ciebie to wszystko to '' całkiem niezły standard '' to nawet nie chcę myśleć jak masz w domu , to gdzie Ty mieszkasz w stodole ? że to nazywasz niezłym standardem ? niezły standard na dragaczu może i jest ale w murowanym budynku ! w tej części hotelowej a nie w tej '' robotniczej - blaszanej'' za którą płaciła firma to po Pierwsze. Po drugie fajnie że widziałeś liste płac tylko szkoda że nie zauważyłeś że tam stawki są po około 12,13 bo te 17 maks 18 były w formie premii , więc h.... widziałeś . Bo nawet nie masz pojęcia na jakiej zasadzie naliczane były najemnicze stawki. Po trzecie kozakowaliście bodajże w lutym...i przyechało kolejnych 20 najemników , a mnóstwu miejscowym podziękowano bo jakieś 2/3 tubylców i tak się nie przyłączyło do buntu więc może najpierw się dogadaj ze swoimi zanim pojdziesz na kolejną wojne o lepszy byt . Po Czwarte jak by miejscowi pracowali sumiennie i uczciwie to najmemnicy by nie byli potrzebni szkoda że tego nie rozumiesz no ale jesteś tylko z Grudziądza.... Czyli jak to sami mieszkańcy określają Wiocha z Tramwajami.... Nie oczekuje więc od Ciebie Logicznego myślenia. Po piąte weszła teraz nowa firma i ile miejsowych mówiło jednym głosem by wywalczyć jedną stawke , większośc najemników wyjechała bo po co ich brać do nowych firm skoro Grudziądzanie zgodzili sie na pierwsze oferty i wolą robić za grosze.... Po szóste Tobie by sie nie chciało jezdzic 40 min do chełmna dla 14 zl , tymczasem większość najemników zrzekła sie własnego zycia waląc po 300 godzin miesiecznie setki kilomtrów od od domu za 17....zl no cóz im sie jakoś chciało....

@Nie dla plotek

Nie dla plotek pisze: "Tobie by sie nie chciało jezdzic 40 min do chełmna dla 14 zl , tymczasem większość najemników zrzekła sie własnego zycia waląc po 300 godzin miesiecznie setki kilomtrów od od domu za 17....zl no cóz im sie jakoś chciało...." Jak mnie "przypyliło", to jechałem do "Rajchu" nawet w, "ciemno" i na "czarno" jeszcze za marki. Popracowałem trzy miechy na budowie i żyłem spokojnie przez rok. 8 godzin pracy na dobę, żarcie i spanie (w godnych warunkach) na koszt firmy. Nigdy bym się nie zgodził je.bać jak beduin, tak jak Ty i Tobie podobni. Musiałbym chyba stracić do siebie resztki szacunku.

Sid
@Ziutek z Grudziądza

Tacy z was specjaliści ochrony że dawaliście sobie wciskać kary finansowe za brak legitymacji KOPF na wierzchu . Więc kto tu jest papudrakiem ?

nie dla plotek
@Ziutek z Grudziądza

no to chyba sie trochę sam wkopałeś ,bo zauważ że dla niemców łamistrajkiem byłeś Ty bo gdyby nie Ty i takie osoby jak Ty niemieccy pracownicy mieli by lepiej płacone a tak to przecież Janusz z Polski zrobi taniej , to po co niemca za duzo więcej na budowie zatrudniać , pisałeś wcześniej że my najemnicy psuliśmy szyki mijescowym ale że sam komuś psułeś szyki bedąc na raichu to tego juz nie widzisz....poza Tym sorry Stary ale albo jesteś głupcem albo tylko udajesz bo skoro masz możliwość zarobic w 3 miesiace na cały rok to po cholore w tym całym sufo siedzisz

nie dla plotek
@Ziutek z Grudziądza

a co do szacunku do samego siebie to może lepiej sie nie wypowiadaj na ten temat bo gdybyś go miał to byś sie nie zgodził pracować za te śmieszne stawki które zaproponowali miejscowym impel i konsalnet , a zauważ że cały grudziądz zgodził sie od razu na pierwszą ofertre, nawet nie było próby walczenia o lepszy byt ale jak najemnicy za city mieli lepsze stawki to byli be, teraz najemników jest jak na lekarstwo w stosunku to tego co było a i tak miejscowi mają lepsze stawki w chełmnie i brodnicy grudziądz jak zwykle był najmniej wymagający i kto tu jest beduinem Panie Mądralo ?

@nie dla plotek

Wcale się nie "wkopałe" koleś. Rodowici, leniwi Niemcy - w większości - wolą korzystać z socjalu niż iść do pracy - także pracy dla cudzoziemców jest tam sporo. Ale jest jeden warunek. Musisz znać - komunikatywnie - język niemiecki. A ażeby pracować legalnie, to nie jest wcale taka prosta sprawa. Aby otrzymać zezwolenie na pracę trzeba najpierw uzyskać zezwolenie na pobyt. Aby uzyskać pozwolenie na pobyt musisz udać się do właściwego dla miejsca zamieszkania biura imigracyjnego (Auslanderamt). Ale tu tylko - z reguły - wchodzą w grę tzw. "zawody deficytowe" inżynier, architekt itp. Dlatego wolę jeździć na "saksy" na "czarno". Z tym że Niemcy nie chcą tak zatrudniać dłużej niż trzy miesiące w roku.

Gaga
@Nie dla plotek

Tak czytam i trudno się z tobą zgodzić. Ziutek ma rację w 100 procentach. Małeś to, na co się sam zdecydowałeś. Przez takich jak ty takie firmy jak city bazują na rynku, nie szanując ludzi. Więc nie pluj się, tylko pomyśl następnym razem. To że tam byłeś, wcale nie znaczy, że wiesz kto i ile za co komu płaci.

Ludwiczek

Ma może ktoś numer do księgowej z City Security ?

Nat
@Ludwiczek

Na pewno nikt nie poda numeru, ale napisz na tego maila kontakt@citysecurity.pl ja tak zrobiłam

City Security S.A.

Marek nie ma co wiele spekulować, jak część wypłacili to wypłacą i resztę, proste .

@City Security S.A.

Wypłacą, wypłacą. Ale raty, czynsz i inne zobowiązania trzeba płacić w wyznaczonym terminie.

Związkowiec

Wszyscy co nie mają wypłat-> informacje na komisja@wzzwalka.pl informacje kto personalnie nie ma i jakie obiekty pytają o to organy państwa, które chcą robić kontrolę firmy!

ok
@Związkowiec

ja dostałem wczoraj, choć nie ukrywam że się bałem czy dostanę

@Związkowiec

Obiekty już chroni inna firma , ta wypłata miała być ostatnią z CS , jak jutro kasa nie wpłynie odezwę się na Maila

@ok

Wczoraj była niedziela kolego , wpadka co ?

gruby
@Ogolonto

wczoraj byłem na służbie, tobie się nigdy nie (usunięte przez administratora)

@Związkowiec

Pisałem dzwoniłem i dostałem przelew, wole taką drogą niż na około przez osoby trzecie. Mam spokojną dobrą pracę i nie chcę by nasza współpraca się zepsuła.

@Heja

Masz "spokojną, dobrą pracę" a musiałeś pisać i dzwonić ażeby dostać przelew? To nazywasz "spokojem" że ażeby dostać wynagrodzenie – które należy Ci się "jak psu buda" – musisz się o nie upominać pisząc i dzwoniąc do firmy?

@Marek

Dzwoniłem bo rzadko bywają opóźnienia, coś się stało.

Ok nie jest OK
@Związkowiec

Osobom które nie chciały podawać danych Związek Walka dał kontakty na urzędników odpowiedzialnych za kontrolę bezpośrednio w PIP. W niektórych sytuacjach sprawy poszły nawet do sądu! Nie wierzę że ktoś nie dostał kasy od listopada i teraz chwali bo dostał kasę 30 stycznia po tym jak zadzwonił a tak to by musiał "osobom trzecim" i sobie chwali bo "spokojna praca". Obiekt Intraco pewnie ochraniasz? A kasa akurat zaczęła się pojawiać jak PIP się zaczął do de dobierać, jak Ministerstwo zaczęło się interesować, w mediach opisano sprawę a jedna z sieci telewizji zaczęła robić o sprawie program. Nagle się pieniądze znalazły a wcześniej nie można było nawet poinformować że będą opóźnienia tylko było zaszczuwanie pracowników osobiście i w Internecie.

Dostałem kasę.

Hiroszima

Hahahaha mają bo się dowiedziałam asa wywiadu pg w strukturze i ich rozje...e . Się podowiadywali i boją się. Zresztą wszyscy się boją i podobno klienci tez się podowiadywali wojaki, gazowy bo sektor publiczny aż chuczy po dzisiejszych akcjach.... podobno wszyscy wszystkim zaczynają płacić .

Daniel z

pracuje tu 3 lata mam super.inspektora i wypłata za robote zawsze się zgadza

Szok

Srebrna to oni. Antek m Bartek m i ojciec grzyb to ich kumple

City Security S.A.

w city jest jeszcze dobrze, im większa firma tym większy zamęt by wszystko dopilnować kto pracował w większych firmach ochroniarskich ten wie co mam na myśli.

@City Security S.A.

Jakoś podobnych problemów w innych firmach nie ma nawet tych jeszcze większych

agata kwalifikowana

chciałabym zapytać o warunki pracy i w ogóle na terenie Olsztyna? dzięki za odpowiedzi.

Kolega
@agata kwalifikowana

w ochronie jest duża rotacja, pracowników, wyślij cv to się okaże .

Heja

Dzwoniłem, pisałem i w końcu się doczekałem. Pozdro

dociekliwy

Jestem ciekawy wypłaty należnych odsetek za opóznienia.Zweryfikuję cały rok.W przypadku braku choćby minimalnej kwoty,zajmie się tym odpowiednia instytucja!

Grudziądz nie dostał , a czy Brodnica i Chełmno to niedługo się dowiemy prawdy

zadowolony
@Ogolonto

siema Ogolonto na brodnicy całość wypłacili dziś rano mi weszła kasa

Cyborg
@Ogolonto

Zgadza się. Dzisiaj żadna kasa nie wpłynęła. A tak ogólnie, to od piątku dostało zaledwie paru, a chyba tylko jeden całość...

@zadowolony

Ale całość powyżej 1700 zł ? Czy tylko jak ktoś nie miał zarobione więcej ?

siema
@Ogolonto

he j , mi zapłacili godzine temu miałem przelew nie ukrywam ze zadzwoniłem do warszawy rozmawiałem z jakąs babką, powiedziałem ze nie mam na kredyt i jestem już mocno po terminie zgodnie z prawdą i przelali mi . na której jednostce byłes? zadzwoń tam to ci zapłacą, wisiałem na telefonie prawie godzinę nie mogli mnie znalesc na liscie ale się w końcu udało

Stach

W dniu dzisiejszym zaksięgowała mi się cała płatność, chyba pójde na butle z gazem.....

mam juz dość
@Stach

piszesz z Brodnicy?

ech
@Stach

też mam. prosili żeby się tym nie chwalić. Pytałem o reszte kolegów ale nie udzielili odpowiedzi bo niby rodo

gruby

wczoraj do mnie zadzwonili i potwierdzali przepracowane godziny ale kasy brakuje mi jeszcze 600 zł z zarobionych ponad 3000 tysięcy

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.