Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Barnaba

Pracuje w City ponad 5 lat,gdzies od pol roku zaczely sie problemy z regulanoscia wyplat,ale jakos zawsze wyrownali.Obecnie czekam na druga transze za luty i cala wyplate za marzec...utrudniony kontakt z Firma-czeski film,nikt nic nie wie.Jak mieli siedzibe nad Wisla,wszystko bylo ok,wyplata na czas,mozna bylo wszystko sprawdzic w kadrach,a teraz pilnuja tych kadr i finansowego dzialu,jakby to byl fort Knox.Szkoda jednej rzeczy-obiekt super. M

Pracownik 0007

do roboty nie chce sie isc i to przed majowkw ,ale robota jest robota puki jest to się chodzi, pozdrawiam wszustystkicch co maja urlopy, ja do roboty.

Patryk

Co prawda praca w ochronie jest niewdzięczna, to jednak w City jest spokój.

Pan Nikt

Pracuje w tej firmie już 2 rok i na razie nie mam z nią problemów. Zobaczymy co będzie w najbliższym czasie.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
ENDRIU

miesiąc temu Jeden z najlepszych pracodawców na rynku ochrony.

Robercik

Co prawda CS jest jedną z wielu firm w branży, to jednak tutaj pracuję w miarę spokojnie.

Adrian

Pomimo niewdzięcznej roli oraz opinii jaką mają ochroniarze pracuję w CS i nie mam powodów do narzekań. Koledzy wraz koordynatorem są w porządku.

gnum

Ochrona to niewdzeczna branża, dopiero gdy podniesli stawki jakiś czas temu to można żyć. Ja pracuje w CS i nie jest źle spoko szef ochrony ludzie pracują na obiekcie po 2 i trzy lata. Komu sie nie podoba to sie przebranzawia.

Oleeee

Praca nie jest wymagająca :) więc jest dobra, a kamerki wszystko monitorują

wwo
@Oleeee

w nocy najtrudniej jest nie zasnać zwlaszcza gdy ma sie 24h i rodzinę w domu

Antek

City ochrania biuro w którym pracuję i jest to jedna z nielicznych firm, które robią to jak należy. Z innymi firmami bywało różnie.

Robert z Warszawy

Mieszkam na jednym z warszawskich osiedli ochranianym przez City i nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie. Po wejściu firmy na osiedle skończyły się dziwne akcje na jego terenie.

Zniesmaczony/a

Firma jakich w ochronie wiele. Wszystko zależy od ludzi którzy nią zawiadują. Ja niestety spotkałem się z niekompetencją, brakiem dbałości o pracownika ze strony koordynatora- którego ani razu nie widziałem na obiekcie, szkolenie na obiekcie bardzo ogólnikowe - a później po dwóch dniach pracy pretensje że ktoś czegoś nie wie, stosunki międzyludzkie - złe, zazdrość dowódcy o wygląd, wykształcenie, znajomość języka obcego? Natomiast dobra współpraca ze współpracownikami. Praca na obiekcie w Warszawie gdzie dziennie przewijają się setki i tysiące osób.

Prac
@Zniesmaczony/a

W mediach jest tyle zazdrości i niedojrzałości że ludzie jak gąbka wchłaniają wszytko i potem zachowują się ... i jak widać pracuje się z nimi jak pracuje, a w śród młodych miesiąc popracują i potem im się nie chce, nie długo to chyba sami wschodni będą pracować bo nie będzie młodych :/

Przypadek
@Prac

Nawet w branży sprzątania, nie ma lekko, same Ukrainki, a co dopiero winnych profesjach.

Bartek

Nie mogę zrozumieć tego hejtu na City. Może kokosów nie ma, jednak nie mam powodów do narzekań. Nie mam takich sytuacji, jak w innych firmach.

Prokurator
@Bartek

Nie rozumiesz bo dostajesz jeszcze wypłatę. Kilkuset pracowników nie ma wypłaty za grudzień 2018!

iTi
@Bartek

HaHaHa ... Teraz wiem czemu pracujesz w City Security - "bo nie możesz zrozumieć" Właśnie takich Janków potrzebują !!!

nie polecam tej firmy .... na kasę czekam od grudnia....przed sądowne wyzwania do zapłaty wysyłane zero odezwu ....do komentujący ażeby wysłać mail na tamten adres tez nie polecam wysłane było 10 razy ...Sprawe trzeba nagłośnić w mediach to może wreszcie MSWiA zainteresuje się tą firmą ....do osób , które tam jeszcze pracują albo mają zamiar rozpocząć pracę nie zawracajcie sobie głowy , szkoda czasu oraz nerwów ....

Włodzimierz

Witam nie podobało mi się tam, główny problem to że zbyt długo czekasz na kasę, prawie na koniec miesiąca za poprzedni dostajesz, a oprócz tego jeszcze zdarzają opóźnienia. (przykładowo przystąpisz 1 marca, dostaniesz złotówkę- 20 kwietnia) Atmosfera w pracy - spoko, ale nie z przełożonym, w moim wypadku był chory (szkoda go). więc w sumie nie polecam.

Artek

Przepracowałem kilka lat u konkurencji, gdzie bywało różnie (niekoniecznie dobrze). Jednak w City mam spokój.

Sarbek

Kokosów nie ma ale to wciąż stała praca. Byle do końca dnia, często nic się nie dzieje .

Radek

Pracowałem w innych firmach z branży, jednak tutaj mogę powiedzieć jedno - tutaj jest najspokojniej. Pracę zmianową rekompensuje mi sympatyczna atmosfera.

Czy ktoś ma numer do głównego koordynatora ? Potrzebuje pilnie informacji,

Koleg

Numeru Ci nikt nie poda, pisz maila, lub dzwoń na numer ze strony.

Nikita

Prezesie tej firmy czemu mnie okradłeś z ciężko zarobionych przeze mnie pieniążków! ! ! ! Wypłać mi je! ! ! !

@Nikita

Pani Nikito prosimy opisać całą sytuację w mailu pod adresem info@citysecurity.pl Zespół City Security

On
@City Security S.A.

Wielo osób pisze i nawet nie odpowiadacie po co zatem pisac maile do panstwa skoro zostaną bez odpowiedzi.

City Security S.A.
@On

Witam Pana, prosimy napisać ponownie maila na podany wyżej mail. Pozdrawiamy Zespół City security

K
@On

Pewnie chorują jak wszędzie, a potem mają stertę maili nieprzeczytanych.

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.