Opinie o PPH Legs Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH Legs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPH Legs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH Legs Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Opanujcie sie ludzie tymi wpisami, komuś zycie możecie zniszczyć, ja uważam ze jest wszystko dobrze, i mam wielki szacun dla jej pracy!!! Jeśli sie zdarza pomylka to zawsze jest to wyjaśnione.

Mentor

Fajna robota (usunięte przez administratora) wyrozumiały Prezes który potrafi wejść w szczegóły i zbudować dobry zespół. Oczywiście lekko nie jest jak wszędzie ale w Legs człowiek się liczy a nie jakieś babiloty. Super sprawa Polecam

Rysa
@Mentor

Zgadzam się, ludzie czasami sami nie wiedzą czego chcą a w Legs jest conajmniej fajna atmosfera i zawsze każdy może pogadać z Dyrciem czy Prezesem. Jest OK

Xxxx

Gargamelka:+((((

Dyzma

Za dodatkiem na święta czekamy wnioski złożone lecz najważniejsze że kasa poszła do góry także spoko można zarobić. Inaczej się do pracy przychodzi. Dobre 2800 na rękę bez godzin dodatnich. Dzięki Panie Prezes

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowę przeprowadzał ze mną jakiś młody typ. Od razu przeszedł ze mną na "Ty" by pozornie zmniejszyć dystans. Niestety już na początku rozmowy wyczułem pewien dyskomfort spowodowany wywyższaniem się tego gościa nade mną. Niektóre jego pytania były napastliwe, niezwiązane ze stanowiskiem, na które aplikowałem. Gdy przeszliśmy na angielski, zmiotłem go poziomem, gdyż 3 lata pracowałem zagranicą posługując się wyłącznie tym językiem. Jednak gdy zapytał ile chciałbym zarabiać, a ja odpowiedziałem, że 2700zł na rękę na początek, skrzywił twarz tak mocno, jakby jadł cytrynę i wyraził swoje zdziwienie dla mojej chęci wielkiego wzbogacenia się kosztem firmy Legs. Z tego co powiedział wynikło, że byłem "najdroższym kandydatem" i "na pewno źle to wpłynie na dalszy przebieg rekrutacji". Nie ugiąłem się.

Dotyczące stanowiska, czyli poziom znajomości ang (przeszliśmy na angielski na kilka minut), poziom znajomości Excela, poziom znajomości SAP itp. Ale były też pytania "psychologiczne" i podchwytliwe, czepianie się mojego CV, zainteresowań i cech osobowości tam wymienionych, np "piszesz - pozytywne myślenie - podaj mi związany z twoim doświadczeniem zawodowym przykład pozytywnego myślenia".

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Coś tam

Może jakieś premie świąteczne dla pracowników produkcji którzy robią a nie stoją i się cieszą

Toy
@Coś tam

Tylko wszystkim po równo

Yot
@Toy

Dla mistrzów, co za dużo zarabiają

Jakie są mocne strony pracodawcy PPH Legs Sp. z o.o.?

Nogi

Brak mocnych stron jest ich mocną stroną.

Matrix

Ta firma to jeden wielki cyrk bez kółek...

KADRY

Temat podwyżek jest zawsze analizowany przez Zarząd, w firmie jest wprowadzony system ocen, poprzez który można podnieść swoje kwalifikacje, a tym samym i wynagrodzenie. Na wynagrodzenie ma wpływ kilka czynników m.in.: system pracy, system premiowy, staż pracy czy wcześniej wspomniana ocena. Aby omówić konkretną wysokość wynagrodzenia potrzebujemy więcej szczegółów. Proszę skontaktować się z kierownikiem lub bezpośrednio z działem kadr.

XYZ
@KADRY

System ocen....,czyli jak będziesz wchodził.........przełożonemu to ocena będzie wysoka ,acha.Jeśli masz swoje zdanie (inne niż przełożony ) może być różnie,rzeczywiście ....sprawiedliwe to .I tym sposobem każda wazelina zarobi więcej niż pracownik który nie jest lubiany przez przełożonych ,chociaż pracuje lepiej często od wazeliny.Tym sposobem dajecie możliwość kierownikom,brygadzistom sterowania,manipulowaia ludźmi i napuszczania ich na siebie.............System wynagradzania,premiowania made in .......,ale pensja z Ukrainy.

KADRY
@XYZ

Jeżeli jest Pani/Pan naszym pracownikiem zatrudnionym w Aleksandrowie Łódzkim i uważa, że system oceniania wykonywany jest stronniczo bardzo proszę o zgłoszenie. Zachęcam do przekazywania informacji anonimowo korzystając ze skrzynek skarg i uwag lub bezpośrednio w dziale kadr. Aby zareagować potrzebujemy więcej informacji, jakiego działu dotyczy komentarz oraz z jakim elementem oceny się Pani/Pan nie zgadza.

Guma
@KADRY

Szczepy Kto w której drużynie z kierowniczka grał teraz taka ocenę ma.

Kleopatra

Pewnie nigdy Lepsze pytanie to kiedy przyjdzie większa obsada ludzi bo nie będę robić za dwie osoby przy tej marnej wyplacie

@Kleopatra

Tylko kierowniczka ocen nie przeprowadza a jedynie weryfikuje..

Zorro

Pracuje na magazynie tej firmy od kilku lat. Właśnie znalazłem ogłoszenie na stanowisko Magazynier. W kilku pozycjach co oferuje firm jest pozycja karta MultiSport Oferujemy: pracę w systemie I zmianowym pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę terminowe wynagrodzenie możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej karta MultiSport premia kwartalna za brak absencji Która kosztuje 150 zł. i równowartość jest odciągnąć z wypłaty. Firma jej nie rekompensuje w 0%. Mój znajomy w Rossmann za taką samą kartę ma potrącenie tylko 40 zł. Po co to oferować jak za 150 można taką kartę wykupić bezpośrednio od MultiSport. Tragedia i żenada.

Kadry
@Zorro

W powyższym ogłoszeniu jest informacja, że firma oferuje kartą MultiSport, nie ma żadnej wzmianki o dofinansowaniu. Ceny pakietów rozpoczynają się od 64 zł. Rossmann znajduje się w czołówce pracodawców, zatrudnia ponad 18 tys. osób, co zwiększa jego możliwości negocjacyjne, niestety nie mamy szans się z nimi mierzyć.

XYZ
@Kadry

Więc po co chwalicie się tą kartą Multisport podczas rekrutacji,w ogłoszeniach itp,to zwykłe oszustwo z waszej strony,dajecie coś za co trzeba samemu zapłacić !!!

Ciekawy
@Zorro

Czy możesz powiedzieć na jakie zarobki można liczyć na magazynie?

Zorro
@Ciekawy

@Zorro

Mnie proponowano na start wiecej, skad masz takie info?

Miki

Jak masz zatwierdzenie przyjdź na stołówkę firmy na jedzenie.

WMS2

Brak słów Posypia się wypowiedzenia Czas na zmianę pracy

Kleopatra
@WMS2

Na produkcji nie jest lepiej kolejne osoby odchodzą Ukraina ucieka A temperatury na hali powyżej 40 w upały Warunki pracy tragiczne

Dino
@WMS2

"QUO VADIS " LEGS

Guma

Przestań prostować wpisy pracowników jek jest pięknie bo nie pracujesz na produkcji tylko wiele lat grzejesz stołek i nic z tego nie wynika Czy skargi że skrzynek czyta bezpośrednio prezes ty czy ktoś inny i prezes nie zdaje sobie sprawy co się dzieje w jego własnej firmie Ilu nas kiedyś pracowało przez wiele lat A teraz została nas garstka. Jeszcze trochę i sami tyłki ruszycie za biurek Ludzi brakuje na każdym dziale. A nowych nie widac Ukraina już nawet nosa nie wciska

Kto pracuje w legsie ten się w cyrku nie śmieje... Amen

Maratonczyk

(usunięte przez administratora) Atmosfera jest najgorsza od chwili jak tam pracuje. Kto na to pozwala? Kto jest za to odpowiedzialny? Ludzi do pracy brakuje na każdym dziale. Polak to już z Aleksandrowa z CV nie zagląda. Każdy wie że na przestrzeni ośmiu ostatnich lat ktoś ta firmę niszczy personalnie i obsada swoimi ludzmi.

Wyrocznia Łódzka

Miejsce, w którym nie lubi się prawdy. Miejsce, w którym uwielbia się naiwnych ludzi. Miejsce, w którym obiecuję się sporo przez telefon, a potem nie dotrzymuje słowa. Miejsce, w którym nie lubi się sprzeciwu i otwartego mówienia o swoich warunkach.

Wolno Mi

Razem wódkę pić, potem nóż w plecy wbić, trzeba mieć swój tupet żeby obrobić komuś (usunięte przez administratora)

Fartuchy

No u nas tez nastąpiła zmiana na wysokim stoliku. Z innego działu przeszła (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Jeszcze trochę to L4 i ja od psychiatry przyniosę. Atmosfera jest nie do zniesienia i pracować się nie da. Czas na zmianę pracy. Nie polecam.

Legsowy

Zmiany nie zawsze wychodzà na lepsze...zwlaszcza gdy zaczyna panoszyc sie zwykle (usunięte przez administratora) Likwiduje sie dobrych pracownikow ,zeby magnateria o znikomej wiedzy i płytkim umysle miala pracowników za NIC!A szefostwo ufa im bezgranicznie....szkoda,ze nie znacie calej prawdy...

Zigi
@Legsowy

To chyba Tobie się w (usunięte przez administratora) przestawiło i sam jesteś o plytkiej wiedzy ....Ci co są tu od dawna wiedzą jak było i że ulga jest po zmianach może nie wszystkim się podoba bo układy się pokończyły,wreszcie normalnie się zrobiło i jest inne podejście więcej rozmów nawet z górą większe zainteresowanie , zobaczymy jak będzie lecz dla tych którzy chcą równego traktowania w końcu zostali wysuchani

Ts
@Zigi

Chyba wiemy o kim mowa Naszczescie poszla na inny dzial tylko nie wiem po co ja trzymaja, aby na kolejnym dziale zla atmosfere wprowadzala? Ale naszczescie juz jej u nas nie ma I zaczyna sie robic mila atmosfera pracy. Ale skoro sie nie ma za grosz honoru to sie laduje pod rynne. Calkowity brak szacunku do samej siebie. Wstyd

@Legsowy

tak? gratulacje ... cała brygadzista ... pracuję ciężko ... bardzo dobrze .. ale prawda wyjdzie .. S3 i S25

@Ts

Ciężka praca nigdy nie zawodzi Ciężko pracujący ludzie powinni być doceniani ... jak zmiana na inne działy .. i traktowanie się jak zmiana ..

@Legsowy

Teraz pracownicy są bardzo szczęśliwi, ponieważ niewiele maszyn to więcej ludzi, a nawet jeśli popełnione zostaną pewne błędy ... to będzie ukryty w samym biurze, a nie zostanie zabrany do szefa ... to jest bardzo dobre dla firmy ... więc jesteśmy bardzo szczęśliwi. dobra administracja. Nowe zmiany są dobre tylko dla brygadzistów i osób, które nie chcą pracować na maszynach. Zanim menedżer powie ci, jaka jest praca i ile osób musi pracować ... Ale teraz brygadier jest dyrektorem zarządzającym..

S3 I S25
@PRZYJDŹ PRACĘ

Ty sie nigdy nie zmienisz przycichlas na troche I zaczynasz swoja aktorki gierke. Ile wartosciowych I inteligentnych ludzi odeszlo bo chcialas ich sprowadzic do nizszego poziomu niz ty nie udalo ci sie bo odeczli I nie chcieli zrownac nawet do twonego poziomu

Katarzyna Sobczak
@S3 I S25

Proszę pisać w swoim imieniu, a nie podpisywać się jako s3 czy s25 , bo żadna z nas nie ma nic wspólnego z tym wpisem!! Jeśli natomiast masz do nas jakiś problem to zapraszam na rozmowę twarzą w twarz!!

@Katarzyna Sobczak

Drodzy współpracownicy. Pozwolę sobie zauważyć, że wykorzystujecie ten serwis w sposób, który zamiast przekazywać w kulturalny i dojrzały sposób osobiste opinie na temat pracy w firmie wzbudza zamęt i zgorszenie. Jesteśmy wszyscy dorosłymi ludźmi i przychodzimy do pracy, żeby pracować, a nie szerzyć nienawiść. Proszę was z serca, opamiętajcie się. Nie ze wszystkimi trzeba się zgadzać, nie wszystkich trzeba lubić. Jednak takie zachowanie nie przystoi dorosłym ludziom. Szanujmy siebie nawzajem, nawet jeżeli mamy odmienne zdanie. Wszelkie różnice starajmy się rozwiązywać w godny człowiekowi sposób.

miki

Ogłoszenia niektóre prawie od roku , jakoś ludzie nie pchają się drzwiami i oknami . Niestety po rozmowie kwalifikacyjnej mogę tylko stwierdzić - wymagania duże , oferta finansowa marna...

Zaka

Coś się ruszyło chodzi o zmiany kierowników na działach jeszcze trzeba pozmieniać 90%brygadzistów bo są nauczeni mobingu w białych rękawiczkach. Tylko nie wiem czy nie za późno na te zmiany żeby firma odzyskała renomę jaką utraciła przez te wszystkie lata. Panie prezesie dobry człowiek z Pana i została Panu garstka ludzi którzy wkładają serce w pracę. Jeszcze trochę się przyjrzeć pracy dyrektorów bo tu jest też dużo do zrobienia. A ryba psuje się od głowy a nie od ogona. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Legs Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w PPH Legs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Legs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH Legs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH Legs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PPH Legs Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH Legs Sp. z o.o.