Opinie o PPH Legs Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH Legs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPH Legs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH Legs Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Kongolo45

Panie pawle nie bierz pan tego do siebie doslownie. Slyszalem takie fakty od osob na pikniku na stadionie 2 lata temu kiedy pracowalem na tex. Przepraszam jesli poczul sie pan urazony

Ciekawa

Dzieki za info

Ciekawa

Czy ktoras zna tego nowego pracownika magazynu ?pytam o to kobiety

Weronika

@kobrawidzę, że do tej pory nikt Ci nie odpowiedział. Czy masz może jakieś bardziej szczegółowe pytania? Może wtedy osobom, które na magazynie pracują będzie łatwiej odpowiedzieć. @Ulepa pisał, że jest duże zapotrzebowanie na nowych pracowników. Czy może kontaktowałeś się już również bezpośrednio z firmą?

Kobra
@Weronika

Dziekuje juz ogarnalem temat pracy na magazynie .

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowę przeprowadzał ze mną jakiś młody typ. Od razu przeszedł ze mną na "Ty" by pozornie zmniejszyć dystans. Niestety już na początku rozmowy wyczułem pewien dyskomfort spowodowany wywyższaniem się tego gościa nade mną. Niektóre jego pytania były napastliwe, niezwiązane ze stanowiskiem, na które aplikowałem. Gdy przeszliśmy na angielski, zmiotłem go poziomem, gdyż 3 lata pracowałem zagranicą posługując się wyłącznie tym językiem. Jednak gdy zapytał ile chciałbym zarabiać, a ja odpowiedziałem, że 2700zł na rękę na początek, skrzywił twarz tak mocno, jakby jadł cytrynę i wyraził swoje zdziwienie dla mojej chęci wielkiego wzbogacenia się kosztem firmy Legs. Z tego co powiedział wynikło, że byłem "najdroższym kandydatem" i "na pewno źle to wpłynie na dalszy przebieg rekrutacji". Nie ugiąłem się.

Dotyczące stanowiska, czyli poziom znajomości ang (przeszliśmy na angielski na kilka minut), poziom znajomości Excela, poziom znajomości SAP itp. Ale były też pytania "psychologiczne" i podchwytliwe, czepianie się mojego CV, zainteresowań i cech osobowości tam wymienionych, np "piszesz - pozytywne myślenie - podaj mi związany z twoim doświadczeniem zawodowym przykład pozytywnego myślenia".

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kobra

a jak z praca na magazynie ?

Weronika

@Ulepa to że nie jest trudno dostać się do firmy oraz że ma ona zapotrzebowanie na nowych pracowników to bardzo ważna informacja dla osób obecnie poszukujących pracy. Chętnie też dowiemy się więcej na temat PPH Legs Sp. z o.o. jako pracodawcy, jednak przypominam że nie jest to miejsce na skupianie się na indywidualnych pracownikach firmy. Szczególnie jeśli podaje się ich dane personalne. Przypominam o obowiązującym wszystkich regulaminie.

Pracownik 2

Ta "pracownik" gdybys przychodzil trzezwy do pracy to bys pracowal w firmie do tej pory, a nie musial bys pisac takich rzeczy. STOP ALKOHOLIKOM W PRACY!!!!!!

Lysy

Piły wódkę na oplotach

Weronika

Chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jaka jest wizja firmy oraz jaką mają misje? Na stronie Legs sp. z o.o. znajdziecie wszelkie informacje http://legs.com.pl/pl/Kim-jestesmy.html

komi

no trochę ciężko to znaleźć ale jest to ogłoszenie, nawet obiecują system opremiowy i9 umowe o pracę.

maja

no to faktycznie na forum można poznać bliej osoby, które tutaj pracuja ale zastnawiam się jak można do nich w ogóle na rekrutacje się dostać, bo niestety nie widzę, żby tutaj były nowe ogłoszenia pracy, co przyznam troche mnie martwi, bo od wakacji nic się nie dzieje.

motorek

a jak u was jest z pracę w weekendy możecie napisać?

miś

Dobrze, że zawierana jest dobra umowa u nich, ale wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Podobno nie pokazują się żadne oferty pracy, bo każdemu pasują warunki jakie teraz panują.

grzes
@miś

zależy gdzie szukasz ofert i na co ..... ja składałem bezpośrednio w kadrach zadzwonili po 2 dniach od złożenia ---

xas

ważne by przekazać jakies tresciwe informacje, kazdy kto tu wchodzi chcialby sie dwoeidziec czegos na temat waynagrodzenia oraz warunkow umowy, chociaz branża przedzy nie ejst tak badzo popularna wiec moze da sie zarobic?

remek
@xas

Zarobki kolego , koleżanko w porządku tym bardziej że idą w górę Legsie ,, dowiedziałem się że kolejna 100 do pracujących w 4 bryg, także bez problemu na starcie masz z 2400 jako młodziak bez żadnych nadgodzin więcej dostajesz po paru miesiącach jak pojmiesz o co chodzi w pracy ...i bez ściemy zawsze przed 10 tym kasa na koncie ....

Łysy

Pracowałem prawie 15 lat i zwolnili mnie bo nie poszedłem na zwolnienie tak jak kierownik mi kazał tylko wpisali mi trzy NN tym bardziej że kierownictwo wiedziało że mnie nie będzie, trochę nie fajnie zostałem potraktowany ale widocznie znaleźli sposób na pozbycie się dobrego i doświadczonego pracownika, zawsze można zatrudnić obcokrajowców w końcu tani są w utrzymaniu, koledzy i koleżanki chodźcie na zwolnienia bo zostaniecie ukarani tak jak ja. Prezes jest spoko ale za to kierownictwo jest zjeb... I to bardzo. Teraz będę spełniał się w innej firmie może tam docenią moją prace bo jeśli chodzi o legs tu nie doceniają pracę tylko lizanie tyłka kierownika. Samowolka wśród kierownictwa robią co chcą i nie dziwie się że ludzie nie chcą pracować w tej firmie teraz to wiem bo jestem po drugiej stronie.

znajoma
@Łysy

Łysy -- ogarnij się . Nie podpisuj się głupio bo wszyscy wiedzą o kogo chodzi ....Ty zamiast jabłka od Ewy wziąłeś a raczej wybrałeś alkoholizm ..... Źle Ci było .....nie raz razem piliśmy ale ty nie mogłeś przestać i przez ciebie my musieliśmy więcej naginać bo Cię nie było -- nie raz.. Pewnie.... wiedziałeś o co chodzi w robocie ale co po tym jak Cię co jakiś czas nie było...do kierownika pijesz to co do nas też ......dzwoniliśmy do ciebie ...lecz byleś w takim transie że telefonu nie odbierałeś....masz pretensje to do siebie za własna głupotę ... Miałam nie pisać lecz jak usłyszałam o tych bredniach musiałam.... jakbyś miał o drobinę honoru to byś się nie odzywał ponieważ sam wybrałeś procentową koleżankę Ty juz od dawna jesteś po drugiej stronie wytrzeźwiej dobrze radzę

Łysy
@znajoma

I tu się mylisz i to bardzo to co było kiedyś to nie znaczy że jest tak teraz. Jestem alkoholikiem ale trzezwym. I w (usunięte przez administratora) mam to co myślą na mój temat inni. A po za tym chciałem żeby było wiadomo o kogo chodzi.

maja

ale to chyba nie chodzi o to jak ktoś pisze tylko o to co konkretnie pisze i czy jest to po prostu merytoryczne czy nie.

rt5y

no wlasnie widze ze odtatnio kilka ofert pracy sie od nich pojawilo z tego co sie orientuje to na chwile obecna poszkuja miedyz innymi specjalsity do spraw sprzedazy tylko wymaana jest znajmosc jezyka hiszpanskiego

xxx

Do Pana Dyrektora od spraw produkcji

sokon

Na goworku masz ogłoszenia wystawione, tam jest napisane jak składać chyba

michal

jestem zainteresowany pracą w Legs ktoś wie gdzie, do kogo należy złożyć swoje dokumenty?

Ulepa
@michal

Najlepiej w kadrach zapotrzebowanie do pracy jest duże więc na sete dostaniesz pracę

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Legs Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w PPH Legs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Legs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH Legs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH Legs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PPH Legs Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH Legs Sp. z o.o.