Opinie o PPH Legs Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH Legs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPH Legs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH Legs Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Kacab

Legs Sp. z o.o. z russia kapitałem???? Kto się orientuje?

@Malwina

Gdyby nie (usunięte przez administratora)metody świętej trójcy zakładu w Aleksandrowie (usunięte przez administratora) nawet dało by się tam pracować. Ludzie na produkcji sa na prawdę porządni. Niestety jeżeli tylko będziesz mieć swoje zdanie lub wrazisz niepochlebną opinie na jakikolwiek temat albo Cie zwolnią albo sama się zwolnisz bo bedziesz prześladowana. Nie przesadzam. Niestety osoby które mają możliwości uciekają a te które zostały czekają juz na emeryturę albo robią dobrze dyrekcji.. z całego serca nie polecam.

Miro

Cześć. No i nareszcie jakaś oferta na moje kwalifikacje. Pracownika produkcji firma poszukuje. Kilka pytań mam do tego, co w ogłoszeniu podane. Piszą o dodatkach za pracę w systemach zmianowych i za nocki. To pracownik sam wybiera w jakich godzinach chce robić? Te dodatki za nocki, ile wynoszą? Fajnie, że umowa o prace od pierwszego dnia. Generalnie robotę oceniacie jako lekką, czy nastawiać się na ciężką fizycznie?

Sebo

A jak zamiast do toalety ktoś chce wyjść na fajka to też tak ścigają i odliczają czy w ogóle zabronione jest palenie w czasie godzin pracy?

Mechanik maszyn pracuje u was na takie same zmiany, jak cała produkcja? Ilu jest mechaników w zespole i jakie zarobki? Fajnie, jakby ktoś z kolegów napisał, jak częste są awarie, czy raczej spokojnie zmiany wyglądają i jest kiedy kawkę spić :p

Technolog Nowy wpis

Właśnie na emeryturę wybiera się najbardziej fałszywa i dwulicowa koleżanka z którą miałam zaszczyt współpracować w jednym Labo. Taki typ człowieka. Jedna ręką klepie Cie po ramieniu i uśmiecha się do Ciebie a palcem drugiej ręki wysyła wiadomość pt. Chudzielcu uprzejmie donoszę.

Ruda Nowy wpis
@Technolog

Trzeba być niezłą (usunięte przez administratora)i zarazem głupotą aby tak pisać tym bardziej o ...nitce bo wszyscy wiedzą o kim mowa, to się pod sąd nadaje bezzasadne bzdury nikt nie miał nigdy z nią żadnych problemów osoba bardzo miła co widać ile osób dziękuje za pracę, szczyt chamstwa i bzdur

Rysiu Nowy wpis

Pracownik produkcji ma jakoby dodatki za pracę w systemach zmianowych oraz porach nocnych. Ktoś napisze, ile to PLN tak z grubsza?

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko brak w PPH Legs Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowę przeprowadzał ze mną jakiś młody typ. Od razu przeszedł ze mną na "Ty" by pozornie zmniejszyć dystans. Niestety już na początku rozmowy wyczułem pewien dyskomfort spowodowany wywyższaniem się tego gościa nade mną. Niektóre jego pytania były napastliwe, niezwiązane ze stanowiskiem, na które aplikowałem. Gdy przeszliśmy na angielski, zmiotłem go poziomem, gdyż 3 lata pracowałem zagranicą posługując się wyłącznie tym językiem. Jednak gdy zapytał ile chciałbym zarabiać, a ja odpowiedziałem, że 2700zł na rękę na początek, skrzywił twarz tak mocno, jakby jadł cytrynę i wyraził swoje zdziwienie dla mojej chęci wielkiego wzbogacenia się kosztem firmy Legs. Z tego co powiedział wynikło, że byłem "najdroższym kandydatem" i "na pewno źle to wpłynie na dalszy przebieg rekrutacji". Nie ugiąłem się.

Dotyczące stanowiska, czyli poziom znajomości ang (przeszliśmy na angielski na kilka minut), poziom znajomości Excela, poziom znajomości SAP itp. Ale były też pytania "psychologiczne" i podchwytliwe, czepianie się mojego CV, zainteresowań i cech osobowości tam wymienionych, np "piszesz - pozytywne myślenie - podaj mi związany z twoim doświadczeniem zawodowym przykład pozytywnego myślenia".

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Barbara

Hej, a ja myślę nad aplikacją na stanowisko Laborantki, czy ktoś wie czy te ogłoszenie na ich stronie jest aktualne? Możecie mi powiedzieć ile jest zmian na tym stanowisku i w jakich godzinach się pracuje? Bo napisali że praca zmianowa.

Labo
@Barbara

Zależy jakie labo - Zgierz czy Aleksandrów. W Zgierzu są 2 laboratoria, praca w metrologii 6-14 i 8-16 a na barwiarni 6-14 i 14-22. Wszystkiego uczą od podstaw, trzeba jedynie mieć chęci do nauki a potem do pracy.

Xxx

Nie ma również prawa ograniczać podwładnych, np. poprzez wyznaczanie im czasu przerw czy odliczanie minut spędzonych w WC od 15-minutowej przerwy śniadaniowej.

Xyz
@Xxx

(usunięte przez administratora) czepiają się jak przekroczysz ponad 30 minut jak się wyrobisz do pół godziny to Ci nie trują

Miro

@Miro

Praca ciężka w hałasie przekraczającym 90 db. W lato 40 stopni na hali. Wybrać to pracownik sobie moze kiedy iść do toalety a i to niekoniecznie bo SS (usunięte przez administratora) dyrekcja chche toalety likwidować ????. Jak chcesz stracić resztki godności to polecam.

Jurek

Jest płacone szkodliwe za ten hałas czy normy według dyrekcji są zachowane? Nie ma żadnej wentylacji na hali? Jak jest tak gorąco to dają butelkowaną wodę do picia? Z tymi toaletami to chyba żartujesz? Przecież nie można ich zlikwidować jak jest tyle osób w robocie, nie?

Xxx
@Jurek

Toaleta jest odliczania z przerwy

@Jurek

"Normy" zachowane. Dyrekcji nie przeszkadza bo siedzi w klimatyzowanym i wyciszonym biurze. Wodę masz dostępną. Z toaletami nie zartuje. I czas na toalete jest odliczany z czasu przerwy wiec nie rób za często bo będzie po premii...

Sebo

Ryba

Prawda sama się obroni......a klasyka zostaw dla siebie zadziwia mnie jednak to jak trzeba być słabym aby nie przyjść i nie powiedzieć wprost nikt nikogo na siłę nigdzie nie trzyma albo chcesz albo nie tym bardziej że dookoła jest wiele możliwości a skoro tutaj piszesz to oznacza jedno że Ci się nie powiodło i tak bywa

Kacab

Legs Sp. z o.o. z russia kapitałem???? Kto się orientuje?

@Kacab

A gdyby tak to co wtedy?

jestemzmiasta
@Kacab

Brednie piszesz gościu.

@jestemzmiasta

Tak dla ostatecznej pewności. Z Rosją nie mają kompletnie niczego wspólnego?

@Marzena

Mają, metody pracy i mentalność. Chamstwo, dyskryminacja, brak szacunku dla pracownika. @Pracodawca to dramat...

Malwina
@Były

Nie brzmi jak wymarzone miejsce pracy :/ Myślę nad pracą na produkcji, serio chyba nie będę miała wyjścia. Żadnych plusów nie widzisz? Czym objawia się ten brak szacunku, da się to jednak udźwignąć i robić swoje? No i co to za metody pracy?

już były
@Malwina

Praca jak wszędzie. Są chwile że trochę więcej a są że mniej. Jak masz problem z tym, że trzeba popracować to nie idź. Nowy pracownik zbiera frycowe. Kasy za dużo nie zarobisz. O podwyżkach zapomnij.

Aneta

Taki typ osoby. Lewa ręka od serca po ramieniu Cię klepie A prawa wciska Enter i wysyła skargę do "chudzielca". Nie od dziś nie od wczoraj. Wiele osób już w ten sposób załatwiła. Taka dwulicowosc w jej naturze to normalność dnia codziennego by utopić znajomego by zapunktowac u "chudego. Podwyzeczka będzie mała Ale zawsze się opłacalna.

Bebel

Witam, jestem ciekaw jak wyglada praca laboranta?

Aleksander
@Bebel

No właśnie szukają laboranta bo widziałem ofertę. Z tego co wiem to trzeba być przygotowanym do pracy w systemie zmianowym. Ty będziesz aplikować? Daj znać jak umówisz się na rozmowę bo ciekawy jestem jak przebiega. Chętnie dowiem się coś więcej.

Chciałem aplikować do działu utrzymania ruchu na mechanika. Powiecie mi czy warto? Jak zarobki? Atmosfera?

lutz
@Kandydat

wiem, pytałeś już dawno, ale może ta odpowiedź przyda się innym. W legs jest tak, że operator maszyn zarabia np. 3 tys. ale... moze dorobić i wyciągnąć więcej. w adm. zarabiasz niby więcej ale nawet złotówki nie zarobisz dodatkowo więc masz w kieszeni mniej niż operator maszyn. w DUR zarobki to jedna wielka niewiadoma. mali zarabiają mniej w miesiącu albo niczym operatorzy maszyn ale kierownik ............ uuuuuuu......ale kierownikiem nigdy nie będziesz. bo nawet syn kierownika nigdy nie bedzie kierownikiem. I tu działa układ i mądrość- wespół zespół. zapomnij o tej firmie. bez przyszłości.

Spoko
@Kandydat

Przyjdź i się przekonaj większość chłopaków pracuje od kilku i kilkunastu lat atmosferka w porzo zarobki jak zawsze chciałoby się więcej ale jest ok wystarczy i to też jak wszędzie trzeba mieć pojęcie o robocie.....nie czytaj tych bredni poniżej pewnie jakaś zabłąkana dusza która więcej przestoji po kontach jak weźmie klucz w łapę

Jolanta
@Spoko

Wystarczy? @lutz napisał, że operator zarabia 3 tysiące :D Minimalna krajowa w tym roku to 3490 brutto. Chyba, że to dorabianie, co on pisze, to można w trakcie pracy, to okej. Ale pracować na jeden etat i jeszcze po pracy dorabiać, żeby przeżyć, to wybacz...

Spoko
@Jolanta

Pisałem wcześniej że brednie i bzdury piszą zwłaszcza co do kasy to zależy jak się dogadasz i co umiesz robić a jeśli chcesz dorobić i jeśli jest robota bo nie jest tak że cały czas można to kwestia chęci

Jolanta
@Spoko

No to ile da się wynegocjować tej wypłaty i jak dokładnie to dorabianie wygląda, są nadgodziny, weekendy czy co? Z jednej strony fajna opcja dla chętnych, a z drugiej no to przy takiej pracy to chciałoby się przyzwoitą wypłatę...

Normalny

Pozdrawiam piękną kobietę z laboratorium teksturowni o imieniu Karolina ????

Gregor

Nie polecam pracy na pakowaniu atmosfera fatalna jeden pracownik kabluje na drugiego kierownik wogole nie interesuje sie dziełem razem że stolcem siedza 8 godzin i nic nie robią

Irena
@Gregor

A gdyby porozmawiać o tym z kimś innym? Nie ma kogoś kto zapanowałby nad sytuacją? Może coś by to dało i by się poprawiło?

Witam, Jaka atmosfera panuje między pracownikami? Jak sie podchodzi do nowych pracowników? Jak ciężka jest praca na produkcji? Czy mógłby ktoś napisać po ludzku bo czytając te opinie odechciewa mi sie isc na roznowe

Messi
@Nowy

Maszyny na poziomie ❤️

Lidia
@Messi

Maszyny na poziomie? Że nowoczesne? :P Ps. szukają aktualnie konserwatora maszyn własnie, wiesz może coś o tym stanowisku? :) Zarobki ok?

Zosiek
@Nowy

Samemu pracuje się na atmosferę. Jeśli pytasz, pomagasz i chcesz pracować a nie liczysz ze ktoś zrobi to atmosfera jest Ok. Kierownicy raczej wyrozumiali jeśli samemu się nie przegina. A produkcja..? Specyficzna ale jest czas żeby przyswoić wszystko. Wszystko zależy od podejścia i chęci do pracy…

@Zosiek

I wszyscy tutaj tacy mili i uczynni czy zdarzają się czarne owce?

Zosiek
@Marzena

Myśle ze każdemu zdarzyć się może gorszy dzień.. ogólnie jest Ok..

Czy nowo zatrudnione osoby w PPH Legs Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jacol

Tak z tym nie ma problemu -- badania, szkolenia BHP i umowa --nie zaczniesz bez tego pracy

Jacek
@Jacol

Widzę, że firma szuka pracownika na produkcję. Napiszesz mi proszę, czy mogę liczyć na koleżeńską atmosferę, skora tak ważna dla pracodawcy jest umiejętność pracy zespołowej? I ile wynosi podstawa, a ile dodatki za pracę zmianową i nocną? Z góry dziękuję!

Jacol
@Jacek

Pracujesz nie obijasz się pomagasz innym to sam pracujesz na koleżeńską atmosferę tak jak wszędzie raczej w kwestii dodatków zgodnie z prawem co do kasy dowiedz się sam na miejscu jak wszędzie mogłoby być więcej jak wszędzie i zawsze...

Wwwww

Brygadzistka od pierwszego dnia fala odczucia że mnie nie lubi więc po dwóch tygodniach się zwolniłam

kandydat

dzien dobry, czy ktoś wie jak sie pracuje w dziale jakości ? na jakie zarobki można liczyć ?

AREK

Ktoś się kiedyś obudzi że przez rządy (usunięte przez administratora)kolejni ludzie odchodzą. Działowi mechanicznemu i elektronicznemu brakuje podstawowych części eksploatacyjnych maszyn. Kierownicy są karceni za gatunkowość jak nie mają na czym i kim pracować.

jula
@AREK

Niestety masz racje! Ale to nie wszystko! To o czym piszesz to kawalek rzeczywistosci. W tej firmie brakuje wszystkim, ktorzy chca cos zrobic, bo tylko oni dbaja o firme ale ich sie albo zle oplaca albo zwalnia.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu PPH Legs Sp. z o.o.?

Blue

CV w kadrach

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Legs Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w PPH Legs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Legs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH Legs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH Legs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PPH Legs Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH Legs Sp. z o.o.