Opinie o PPH Legs Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH Legs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPH Legs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH Legs Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Wporzo

Pozdrowienia dla całego działu utrzymania ruchu:). Fajną ekipą jesteście.

Naemi

Popieram dokładnie tak nikt nie napisze o dobrych stronach firmy, tylko cały czas narzekanie na wszystko co się dostaje...dla mnie grunt że się dostaje że jest reakcja, co do impry fajny temat wszystko za darmche dowóz, odowóz jedzenia i picia na fula a atmosfery nikt nie poprawi jeśli jeden nie szanuje drugiego w pracy i zamiast pomóc sobie na wzajem to patrzy gdzie się schować później z tego są kłótnie ....niejedni próbują się wymigac od pracy a później zdziwieni że ktoś im zwraca uwagę....Ja napisałam o sytuacji i wrzuciłam list do skrzynki na stołówce i jest reakcja bo zmiana o 360 stopni nie wiem na jak długo ale jest reakcja natychmiastowa więc nie piszcie głupot tutaj tylko konkrety tam gdzie trzeba i do kogo trzeba jeśli chcecie zmiany a nie wyciągania szczątków tematów na forum

Lloyd

Niezadowolenie ludzkie nie zna granic. Tylko brac a nic nie dawac od siebie. Na pieniadze w chwili obecnej zeba zapracowac a nie stac w maszynach i w telefon sie gapic. Ku mojemu zaskoczeniu moja sytuacja finansowa znacznie ulegla zmianie. Ja jestem mile zaskoczony i proponuje szanowac przelozonych bo ich ktos rowniez rozlicza z wyznaczonych celow i zalozen produkcyjnych. Jakos na Pikniku nikt nie mowil glosno ze pracuje w zlej firmie, tylko kazdy zjadl, napil sie pilo za kieliszkiem, bral udzial w grach i zabawach... Ludzie ogarnac sie bo za lezenie tylko 500+

Gabi

Pracuję tam ponad 10 lat i może kolorowo to nie jest i robić trzeba ale wypłaty są podnoszone i socjal też teraz był na dzieci wcześniej tego nie było wypłaty też były mniejsze.. i słyszałam że będą jeszcze zmiany.....Nie to że może jestem bardzo zadowolona bo różnie z ta atmosferą co jakiś czas ktoś nowy i uczyć trzeba od nowa a to nie latwe bo dużo roboty.może jakieś osoby do szkoleń by się przydały na nasz dział bo trudno pracować i uczyć

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowę przeprowadzał ze mną jakiś młody typ. Od razu przeszedł ze mną na "Ty" by pozornie zmniejszyć dystans. Niestety już na początku rozmowy wyczułem pewien dyskomfort spowodowany wywyższaniem się tego gościa nade mną. Niektóre jego pytania były napastliwe, niezwiązane ze stanowiskiem, na które aplikowałem. Gdy przeszliśmy na angielski, zmiotłem go poziomem, gdyż 3 lata pracowałem zagranicą posługując się wyłącznie tym językiem. Jednak gdy zapytał ile chciałbym zarabiać, a ja odpowiedziałem, że 2700zł na rękę na początek, skrzywił twarz tak mocno, jakby jadł cytrynę i wyraził swoje zdziwienie dla mojej chęci wielkiego wzbogacenia się kosztem firmy Legs. Z tego co powiedział wynikło, że byłem "najdroższym kandydatem" i "na pewno źle to wpłynie na dalszy przebieg rekrutacji". Nie ugiąłem się.

Dotyczące stanowiska, czyli poziom znajomości ang (przeszliśmy na angielski na kilka minut), poziom znajomości Excela, poziom znajomości SAP itp. Ale były też pytania "psychologiczne" i podchwytliwe, czepianie się mojego CV, zainteresowań i cech osobowości tam wymienionych, np "piszesz - pozytywne myślenie - podaj mi związany z twoim doświadczeniem zawodowym przykład pozytywnego myślenia".

logo firmy Serwisant rowerowy
ABBA

Pracowałem tam 7 lat w systemie 4 brygadowym... Do chwili jak prezes interesował się produkcją i potrafił rozmawiać z pracownikiem i znać ich problemy były to inne czasy... Teraz tragiczną atmosferę wprowadza dyrektorek produkcji który kiedyś dał podwyżkę do godziny aż 0,50 gr a zabrał nadgodziny z dni... wynikiem tego było że podwyżka była zniżką o jakieś 200 zł. Zero socjalu... Niskie zarobki... A zołza kierowniczka na gumie zniszczyła mnie psychicznie co podchodzi pod mobing do szczytu... Panie prezesie w imieniu jeszcze tam pracujących byłych pracowników niech pan zainteresuje się takimi jak ja i zostawili kawał zycia w panskiej firmie bo odeszłam bo nikt nas nierozumiał tylko zmuszał do ciężkiej pracy za grosze...

Chcialem tam pracowac Nawet poszedlem na badania lekarskie zanioslem je do dzialu kadr i spotkslem kolege po latach mowili mi ze finansuja karte multisport a okazalo sie ze nic nie finansuja tylko trzeba zaplacisc za karte jak bym kupil od multispot indywidualnie jako osoba uprawiajaca sport zdecydowalem sie na prace w firmie gdzie za taka karte place tylko 30 zlotuwek Klamstwo od wstepu A znajomy odradzil mi tam prace Podobno to tak dziwna firma ze technolog po studiach zarabia mniej niz kierownik po podstawowce czy magazynier

Miki
@Piotr

Pracowałem jako technolog w tej firmie i w kwestii wynagrodzenia nie było żadnego problemu A kierownik nie miał problemu z tym że Jesteśmy na tym samym poziomie Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania nadal bym tam pozostał no oczywiście byli technolodzy i osoby jak zwykle udawające naszą pracę no i tu chyba jasne że nie płaci się wyłącznie za studia tylko również za posiadaną wiedzę i zaangażowanie

Dur
@Miki

Ciekawe czy te wszystkie pozytywne opinie i sprostowania pisze dyrektorek Flip czy Flap... Ta jaumuzna co wczoraj wplynela na konto po 100 czy 200 jako socjal na dziecko to porownujac socjal w ABB, JTJ, Amcor znow zenada... Imigranty juz nawet nie chca tu robic a PL caly czas sie wykrusza z wartosciowych wieloletnich praccownikow...

Weronika

@Major a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów oraz możliwości rozwoju w firmie PPH Legs ? Posiadasz informacje na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Napisz co sądzisz na ten temat, z chęcią się dowiemy.

Major
@Weronika

Dostałem rozpiske czego muszę się nauczyć aby mieć siano które zarabiam no a jak więcej to więcej trzeba wiedzieć rozpiska jest lecz trochę trzeba się chyba przyłożyć ale widzę co za ile podobno Ci co są dłużej mają ekstra premie do 300 stówek na miesiąc no i jak więcej potrafią to kasa w górę narazie mi się podoba kasa się zgadza wszystko na konto co dalej zobaczymy za miesiąc, dwa

Major

Tak są wolne miejsca i 3 i 4 brygadach praca poniedziałek, piątek 3 zmiany zarobki około 2300 na rękę plus godziny i 4 zmiany 2600 na rękę plus godziny ja do 2800 dociągam...musisz się pytać U kobietek w kadrach najlepiej podjechać i się dogadać. Mnie oprowadzili po firmie i pozali robotę zanim się zaczęło kumpel poszedł w 3 zmiany bo chciał wolne w weekend

Weronika

@Jacek Czy posiadacie informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie PPH Legs? Może ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami na jej temat? Każda merytoryczna opinia jest na wagę złota.

Jacek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Wp

Niech ktoś powie najwyższemu facetowi na teksturowni pracującego na maszynach że mu nogi capią nawet jak przechodzi przez hale, tragedia mieć z nim szatnie higiena panie kolego i jeszcze raz higiena nikt nie musi cię czuć

szpilmannn

Niektórzy spośród pracowników stanowczo wywyższają się ponad innych, ma się wrażenie, że w firmie panuje pewna atmosfera niczym hierarchia w więzieniu. A myślałem, że jak to takie "mniejsze korpo" to atmosfera będzie "mniej chora". Cóż...

Żeby rządzić trzeba mieć podejście do człowieka zrozumieć go wiedzieć na co go stać a nie z góry zakładać ze ma być podporządkowany czyimś niespełnionym marzeniom. I to jest prawda . Zwrot w kierunku karierowiczów kosztem pracownika.

Szczerze

Dokładnie pieniądze małe ale wymagania duże. Przedewszystkim hałas maszyn jakie tam pracują. Praca w warunkach szkodliwych. Z resztą czym się tu przejmować rynek pracownika jest bogaty. Jest w czym wybierać. Ja osobiście nie polecam pracowałem i wiem jaki człowiek przychodził zmęczony do domu. Ten hałas to powodował. Niby stopery na uszach lecz jednak odzialowywalo to na człowieku. Noi oczywiście liczą się tam kilogramy. Tak zwane cyferki żeby widziała szanowna góra ze zarabia. Kosztem zdrowia pracownika ale co tam. Prawda taka bo sam by niepowszedniej tak robić. Dziękuje i myśle ze do ludzi to trafi:) jak podli sa ludzie którzy maja dużo choć mówią ze niemaja :):) hehe

Praca w Legs to nic fajnego. Pieniądze nie są duże 2300 jako technolog to mało , a odpowiedzialność 100%. Na dziale szczepy kierowniczka stosuje bardzo duży mobbing w stosunku do pracowników. Nie ważny jest ani wiek pracownika ani wykształcenie, kierowniczka ma wszystkich za nic. Brak wykształcenia i ogłady wychodzi na każdym kroku. Nikt na to nie reaguje ani kierownik ani dyrektor. Myślę, że prezes firmy nie wie i nie zdaje sobie sprawy z tego co dzieje się w jego firmie. Jak ktoś wychodzi poza, dziwne ustalone normy, zostaje zwolniony. Nie lubią osób ambitnych, pracowitych, myślących. Chcą ludzi do pracy, którymi będą mogli łatwo sterować.

@pracownik

Gratuluję:byłaś tak zdolna że mechanika prosiłaś o pomoc w ustawieniu produkcji...technolog z największym doświadczeniem łapał się za głowę widząc jaka jesteś inteligentna i co wyprawiasz puszczając produkcję....pani po doktoracie brawo!!! Wykrztalcenie to nie wszystko jesteś najlepszym przykładem tego....

@pracownik

Trafiłeś w sedno. Pani (usunięte przez administratora)nie jest niestety wyjątkiem, bo kołtuństwo w tej firmie jest dość powszechne ale faktycznie wiedzie prym...

@123

No cóż kogoś ubodła opinia o Legs. Odpowiedź AMS jest dziwna i mało stylistyczna. Widzę, że zdania na temat kierowniczki szczepów zostały usunięte. Płytkie to było.

AMS

Praca w Legs to nic fajnego) ... Dla ludzi, którzy myślą, że są geniuszami. (Pieniądze nie są duże 2300, ponieważ technolog nie wystarcza, a odpowiedzialność wynosi 100%) ... jeśli dobrze pracowałeś ... jeśli masz bardzo dobrą wiedzę na temat pracy ... nie zwolnisz się. (W dziale szczepów kierownik stosuje wiele mobbingu w stosunku do pracowników, wiek pracownika lub wykształcenie nie jest ważne, kierownik ma wszystko na nic, brak wykształcenia i manier wychodzi na każdym kroku) tak ty masz rację, twoja edukacja jest w 100% ... ale twoje doświadczenie wynosi 0%. (Nikt nie reaguje na to ani na kierownika, ani na dyrektora) ... Ponieważ wie, jaką masz wiedzę na temat pracy (myślę, że prezes firmy nie wie i nie zdaje sobie sprawy z tego, co dzieje się w jego firmie). ... Wiedzą, co się dzieje w ich firmie ... mają doświadczenie reżysera i menedżera ... (Jeśli ktoś wyjdzie na zewnątrz, ma dziwne standardy, zostaje zwolniony, nie lubią ambitnych, ciężko pracujących, myślących ludzi. chcą, żeby ludzie pracowali, aby mogli łatwo kontrolować.) ... w końcu ... Ja też pracuję w dziale szczepów .. Ludzie, którzy wszyscy przychodzą pracować ... Czas mija ... brak wiedzy o pracy. ... za mówienie plotkarskie ... robienie śmiesznych rzeczy .. ich pensja będzie niska lub wyrzucona z oddziału szczepów przez dyrektora i menedżera ...

Anonymous

Średnie zarobki, często słaba atmosfera w pracy i bałagan w niemal każdym dziale. Nie polecam.

kris

22.12.17 jest podobno wigila w firmie.o której sie zaczyna o której kończy?to normalny dzien pracy czy mozna nie przychodzić, jak to bedzie wygladało ? do której ta wigilia?

@kris

z tego co wiem to jest tworzona lista osób wyłącznie chętnych do udziału zaczyna się od 12 kończy o 15 tej ...

Czy w Legs na produkcji robi sięna 4 brygady czy na 3 zmiany? I jaka obecnie jest pensja dla młodziaków? Jaka atmosfera panuje?

major
@Adam

są różne systemy pracy 1. system dwu- zmianowy PN - PT, tydzień tak i tydzień tak tutaj wiem, że głównie szukają do pracy kobiet na kontrolę jakości 2. system trzy zmianowy PN- PT czyli tydzień noc, popołudniu i dzień 3. cztery brygady po cztery dni z przerwami - tutaj pracujesz z grafikiem, tylko jak przypada - lecz najlepiej płatne do każdego chcącego zawsze coś się znajdzie Atmosfera jak dla mnie w porządku "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma " robisz swoje to jet oki teraz mniej zmian ludzi także mniej tłumaczenia nowym i więcej czasu polecam

Zadowolony

Praca super warunki placy coraz lepsze polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Legs Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w PPH Legs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Legs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH Legs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH Legs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PPH Legs Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH Legs Sp. z o.o.