Opinie o PPH Legs Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH Legs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPH Legs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH Legs Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PPH Legs Sp. z o.o.?

Aninim

Do 2013 integracje, imprezy okolicznościowe były.

Witam wszystkich. Szukam nowej pracy. Umówiłam się na rozmowę do firmy Legs. Czytam opinie i kiepsko to wygląda. Praca miałaby polegać na pomocy obcokrajowcom, którzy będą pracować na produkcji (praca z j. językiem rosyjskim), a także pomoc kadrom. Powiedzcie jak to wygląda. Czy faktycznie jest aż tak źle? Nie chce zmieniać pracy na gorszą... Z góry dziękuję za komentarze.

Joasia
@Kandydat

Jest ok i tak większość tych tematów załatwiają kierownicy ... przychodź praca za biurkiem i troch w terenie --nie znam rosyjskiego bo tak bym poszła z wewnętrznej rekrutacji no praca z ludźmi wiadomo każdy ktoś coś chce ale jest stała grupa wracająca idzie się dogadać

CIEKAWSKA
@Kandydat

Jak przebiegła rozmowa? Czy dostała Pani pracę?

Jula

Niestety Natasza, masz rację.

Katarzyna
@Joasia

Jakbym słowa dyrektora słyszała. Nie dajcie się nabrać na te bzdury.

Raf

Czy ktoś wie czy pracują tam Ukraińcy?

Aneta
@Raf

W tej firmie tania siła robocza mile widziana aby dla tych na górze więcej zostało. Nie polecam tam zakotwiczyc.

Aneta

Karta Multi sport tylko za całość powraca Ci z pensji bez dofinansowania:)))

Darek
@Aneta

Skoro znasz ceny w firmie to może orientowalas się w cenie dla indywidualnych pakietów bez firmy?

pipcia

Pracowałam tam kilka lat temu na stanowisku w dziale eksportu. Jeśli ktoślubi brak szacunku na kazdym kroku i nie przeszadzają mu kasliwe komentarze ze strony meskiej czesci zespołu tozachęcam do pracy na pewno jest to dobra szkoła życia. Warunki pracy tj biuro piękne. natomiast zero wsparcia merytorycznego i HR. pensja żenada. brak mozliwości rozwoju. Zmuszanie do pracy codziennie godzinę dłużej. no taka typowa polska firma, która z zewnątrz wygląda wspaniale a w śródku do kadrowej mówi się na pani.

@pipcia

Skoro pracowałaś kilka lat temu to co przyszło Ci do głowy aby wejść tutaj i napisać takie dosłownie bzdury, bez konkretów bez znaczników.... Przecież to się nie trzyma to jest bez sensu. Po co ktoś po kilku latach ma robić coś takiego... Zastanawiam się czy w ogóle ktoś to napisał czy zwyczajnie jest to zachęcanie do złej opini..... Nie ma żadnych szczegółów a dział exportu, kadr, logistyki, produkcji, magazynu jest w każdej takiej firmie. Wybaczcie ale opinie na tym portalu przestają być wiarygodne pozdrawiam

Lucia
@Biurowy

Niestety, ale czesc z tych zarzutów to prawda. Słaba kasa, brak możliwości rozwoju, a jak ktoś wychodzi po 8 godzinach to wszyscy patrzą z ukosa. Bardzo duże wymagania wobec pracowników, ale zapłata i szacunek za to marne.

Były
@Lucia

"typowa polska firma" pasuje tutaj jak ulał. Również pracowałem kilka lat temu i do tej pory nie mogę zapomnieć tego strasznego okresu. Teksty, które można było usłyszeć od przełożonych do tej pory mnie bawią i dziwię się jak ktoś tak w ogóle może mówić i o zgrozo myśleć. Ocieranie sie o mobbing to byla normalka. Wisienką na torcie jest ten wielki szok przełożonych jak ktoś w ogóle śmie powiedzieć, że liczył na lepsze zarobki, a jak poprze swoje argumenty swoją ciężką pracą to uslyszy, że przecież tam nic nie robisz. Tu zasada "wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma" nie działa. Tam jest "wszędzie dobrze tylko nie tam".

@Były

Widzę że jedna osoba która ma cały czas problem rasuje temat. Tak właśnie wygląda ten portal.... Żenada Do tego co pracował wcześniej pracuje tam gdzie Jesteś i zajmij się swoim życiem.... Do rodziców też Masz problem że kilka lat temu nie dostałeś na buty czy lizaka.....

były
@Biurowy

W ten sposób tylko pięknie potwierdzasz moje słowa ;). I tak na marginesie - tematu się nie rasuje.

Obiektywne opinie
@Były

Brawo dla Ciebie za tą jakże ważną i prawdziwą opinię. Niech ludzie chociaż poczytaja i dowiedzą się, że tam nawet nie warto tracić czasu i szkoda swoich sił na pracę w takich niekorzystnych warunkach.

Produkcja
@pipcia

Skończcie (usunięte przez administratora) Każdemu źle

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowę przeprowadzał ze mną jakiś młody typ. Od razu przeszedł ze mną na "Ty" by pozornie zmniejszyć dystans. Niestety już na początku rozmowy wyczułem pewien dyskomfort spowodowany wywyższaniem się tego gościa nade mną. Niektóre jego pytania były napastliwe, niezwiązane ze stanowiskiem, na które aplikowałem. Gdy przeszliśmy na angielski, zmiotłem go poziomem, gdyż 3 lata pracowałem zagranicą posługując się wyłącznie tym językiem. Jednak gdy zapytał ile chciałbym zarabiać, a ja odpowiedziałem, że 2700zł na rękę na początek, skrzywił twarz tak mocno, jakby jadł cytrynę i wyraził swoje zdziwienie dla mojej chęci wielkiego wzbogacenia się kosztem firmy Legs. Z tego co powiedział wynikło, że byłem "najdroższym kandydatem" i "na pewno źle to wpłynie na dalszy przebieg rekrutacji". Nie ugiąłem się.

Dotyczące stanowiska, czyli poziom znajomości ang (przeszliśmy na angielski na kilka minut), poziom znajomości Excela, poziom znajomości SAP itp. Ale były też pytania "psychologiczne" i podchwytliwe, czepianie się mojego CV, zainteresowań i cech osobowości tam wymienionych, np "piszesz - pozytywne myślenie - podaj mi związany z twoim doświadczeniem zawodowym przykład pozytywnego myślenia".

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Beti

Nasza kierowniczka Ania na dyrektora produkcji bo tak to przyszłości w tej firmie nie widze. Potrzebny ktoś z wiedzą A nie służbowym autem. I zero pojęcia o produkcji.

Beti
@Beti

ktoś nie dostał podwyżki bo jest mega niezadowolony skoro wyzywa inne osoby. Ja wolę Kaśkę z czarną już swoje przeżyłem na teksturowni a daj Ty spokój a teraz jest całkiem spoko

Jola
@Beti

Fakt Katty lepszym kierownikiem bez wiedzy włókienniczej i doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. No żart chyba jakiś. HAHAHA No macie spoko bo Wami nie zarządza tylko się koleguje. Chodzicie jak chcecie i cieszycie się, że nikt Was się nie czepia i wszystkie błędy są zamiatane pod dywan. Bądź ta wspaniała kierowniczka nic nie widzi i wszystkie błędy są albo przewijane bądź ścinane. Ana zarządzała działem jak szły wszystkie maszyny a nie 4 więc trochę różnica. I potrafiła wyciągać konsekwencje z zaniedbań pracowników.

2.o
@Beti

naprawdę?? jeśli jesteś za nią, to będzie całkiem fajne ..

Janek
@Jola

Powiedz mi jakim Ty musisz być człowiekiem aby wypisywać takie brednie i bzdury. Jakiego pokroju trzeba być wrednym aby pracować w tej samej firmie i jednocześnie pisać na jakiś portalach w swoje własne gniazdo.... Masz dostęp do brygadzistów, kierowników, dyrektorów, kadr, prezesów... Bo to nie korporacja.. Możesz wrzucić info do skrzynki i iść na samą górę.... Tak słabo u Ciebie z inteligencją o odwadze nie wspomnę że boisz się rozmowy w cztery oczy..... A tak już mimo wszystko skoro tak bardzo jest Ci źle odejdź i nie zawracaj głowy innym. Czego Ty oczekujesz w tych dziwnych czasach bo ja się cieszę że mam gdzie pracować i że zawsze mam pensje na koncie przed 10 tym że pomimo pandemi i trudnych czasów czuję się bezpiecznie w firmie. Popatrz za siebie ile ludzkich tragedii ile osób nie ma pracy a Tobie ciągle mało.... Jeszcze jedno piszesz o różnych osobach gdzie każdy wie o kogo chodzi Ty myślisz że Ci ludzie nie mają rodzin, dzieci na utrzymaniu i własnych problemów. Myślisz że to przyjemne czytać takie pierdoły wiedząc że na co dzień z się z Tobą rozmawia i się nie wypowiesz... Zastanów się nad tym wszystkim może czas odejść i zmienić pracę

Dzbsnek
@Janek

Jestem realista A nie lizusem syta Katrina. Skończysz jak zMelnik hagaha

Jaka atmosfera jest między działami w PPH Legs Sp. z o.o.?

Reksio

Ta firma już nie istnieje. Ludzi brak. A my którzy jeszcze zostali myślą żeby odejść bo raczej to długo już działać nie będzie i zostaniemy bez roboty. Szkoda gadac.

Alicja
@Reksio

Sprawdziłam to i wszystko wskazuje na to, że firma PPH Legs nadal funkcjonuje normalnie. Nie mam pojęcia, skąd masz informacje, jakoby już nie istniała. Byłeś tam zatrudniony? Proszę, powiedz coś więcej, bo ta sytuacja jest dość niejasna. Z góry dziękuję!

Czy firma PPH Legs Sp. z o.o. nadal działa?

Roman

Seba z działu UTRZYMANIA RUCHU Nie jsraj trawy bo ci oczy spuchły a powieki masz jak orangutan

Kiler

Kiedy te obiecane dojazdy lub dofinansowanie wejdzie w życie bo nie wiem czy mam rower kupować czy motor.

@Kiler

Rozum sobie kup...... Cały czas widać jasno że pisze jedna osoba. To już chore pracuje w firmie od kilkunastu lat i zawsze był wybór...... Nie podoba Ci się praca to się zwolnij chyba że już się zwolniłeś i piszesz na portalu urazony i wypowiadasz się jeszcze w imieniu nas wszystkich pracowników..... Jakim prawem..... Mam nadzieję że ktoś to w końcu zgłosi o mobbing na policję i zrobi z tym porządek.... Jedyny mobing jaki się odbywa to właśnie tutaj na go worku

Pele

Czy ktoś tu w końcu przetrzeć oczy i skończy ten produkcyjny mobing?

Simba
@Pele

Jeśli produkcja zarządzał Musafa którego firma jeszcze nie miała to atmosfera byłaby inna. Tylko prosukcja rzadzi SKAZA. Skaza tej firmy i jego dwie chude hieny.

Pumba
@Simba

Co racja to racja Aktorkiem jest tak dobrym że mydli oczy nawet w zarządzie Ilu wartościowych ludzi zostało zwolnionych bo nie chcieli strzelać do tej samej bramki co dyrus zawsze myślałam że każda firma ma jedną bramkę. Ilu niepotrzebnych w Zgierzu się sprawdza? Za jaki czas zarząd (usunięte przez administratora) wyciągnie wnioski że ktoś zniszczył jego firmę w kwestii personalnej, mechanicznej i logistycznej? Kiedy wrócą czasy że ktoś docenił naszą ciężka pracę? (usunięte przez administratora)czas na zmiany na stołkach zarządzania produkcją bo my mówimy w tej chwili STOP. To co się wyprawia za drzwiami produkcji to jest nie do pomyślenia. (usunięte przez administratora) Watpiny. Mamy dość. To nie ta firma co 10 lat temu dla pracownika.

Topek
@Pele

Szkoda pisać bo i tak zarząd ma gdzieś ludzi z produkcji. Tylko przypominam nie ma nas pracowników na produkcji nie ma was wszystkich. Dziękuję do widzenia

Popek
@Topek

Obudzą się dopiero jak nas zabraknie. Lata pokazują że firma schodzi na psy bo kierownictwo składa się z papug dyrusia A nic nie wnoszą w rozwój firmy i płynnej produkcji. A swoje wpadki i brak profesjonalizmu jak grasz z góra zawsze zostanie zakopane pod dywan. A my mamy dodatkową robotę w pocie czoła.

Stary,john

Kiedy pan dyrektor załatwi dofinansowanie do paliwa jeśli mamy jeździć po dwóch bo 2 lata i nic z tym nie robi. Obiecanki

Xxxxxx
@Stary,john

Biedna firma kasy nie ma

Rosa
@Xxxxxx

Na pikniku brakło żeby pracowników do Poddębic odwieźć ale bilety sprzedawał po 10 zł pomysł w deche nikt nie skozystal

Renia
@Stary,john

Cieszcie się że wypłaty dostaliście i to słyszę jeszcze ze większość po 3 tys i więcej bo ja się zwolniłam z legsa bo w miało być lepiej w restauracji a teraz siedzę na (usunięte przez administratora) w domu i jakieś grosze tylko są... Przyjmuja tam do was wie ktoś coś?

Czytelnik
@Renia

Zawsze możesz złożyć CV i próbować na KJ a chyba doświadczenie masz w tym kierunku ???

Rogal
@Stary,john

Robić każą w epidemii A pikniku w tym roku nie będzie. Wesela są A i tak więcej osób nie przyjdzie. Chyba że znów firmy nie stać na autokar do Poddebic. Kupimy bilety po 10.

Xxx
@Stary,john

Zwolnić ogórka z teksturownia niech miód podrobione sprzedaje

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w PPH Legs Sp. z o.o.?

Duda

To chyba jedyna firma która nie ma wykształconych pracowników wyższego szczebla i Polski ojczysty za te marne pieniądze wystarczy całkowicie...

Roksana

To co się dziś dowiedziałam przechodzi wszelkie granice. W jakim kierunku idzie firma żeby usunąć najlepszego kierownika a zoatawic marnych kierowniczkow. TRAGEDIA!!!!

S9
@Roksana

Też jestem tego zdania. Szok jak można usunąć kogoś tak sprawiedliwego. Tak wyrozumialegi i takiego dla kogo chciało się robić że aż pot po (usunięte przez administratora) uciekł Co wy koledzy w tym temacie się wypowiecie?

Drwal
@Roksana

Szkoda panie kierownik dobrze było z toba pracowac

Johny
@S9

Czegoś tutaj nie rozumiem.. najpierw chodzicie (usunięte przez administratora) na człowieka, nie pasuje wam jego podejście do ludzi, gębą szczekacie na lewo i prawo że jest taki czy owaki a teraz jakies chore wywody.. zdecydujcie sie czego chcecie bo może calej tej sytuacji by nie było..

Reks
@Johny

Ludzie już doceniają patrząc na ten panujący bałagan na działe pozdrawiamy ludzie pracujący A nie za uszami (usunięte przez administratora) gadajacy

Łysy
@Reks

Co Ty gadasz wszystko jest malinka.... Jacy ludzie kto napisz bo rozmawiam z każdym na brygadach i nikt nie narzeka o nie płacze... Jakis ferment ktoś tu sieje i nie z tego wydziału.... Bzdury wypisuje.... Może jakaś zakochana paniusia no bo kto by inny...

KJ
@Łysy

To już łatwo się domyślać która koleżanka pisała.

Bob
@Roksana

Najlepszego kierownika?? Chyba żartujesz. Jak by nic nie było na rzeczy to by pracował dalej....(usunięte przez administratora) Ludzie są przenoszeni z działu na dział z polecenia dyrektora. Jak się komuś nie podoba to DO WIDZENIA!!!!!

Magister
@Bob

No przenoszeni lecz po to aby nikt nie stracił pracy i wypłaty jak na ten moment u mnie i kolegów z działu kasa się zgadza a że na całym świecie jest zaraza każdy ratuje się jak może dla mnie najważniejsze że ratuje się pracownika i wypłaty oby jak najdłużej a kto nie chce pracować to nie pracuje tak jak wcześniej tak i teraz... Zwolnij się i przestań pisać a bynajmniej na teksturowni bo tu nikt nie narzeka i rozumie sytuacje

Bob
@Magister

Jeśli przeszkadza ci że ktoś został przeniesiony na twój dział to sam się zwolnij!!!!! Nie musisz z tym kimś pracować. Za robotę się weź a nie obserwujesz kto przychodzi lub odchodzi!!!!

Arni
@Bob

Właśnie mówię do widzenia szkoda zdrowia tu pracować za te marne grosze i być popychanym z działu na dział jak wiatr zawieje

Jasiek

Mimo tak trudnej sytuacji jeszcze są osoby którym wszystko nie odpowiada. Z pewnością ten wirus zweryfikuje załogę!

Res

Dlaczego firma legs naraża swoich pracowników na koronowirusa? że muszą ludzie pracować przecież tam każdy z każdym ma kontakt. Wszystko zamykają a tu ludzie muszą narażać swoje zdrowie dali po jednej butelce płynu na jedną halę żeby ręce myć. Żałosne. Ciekawe kto będzie odpowiedzialny jak ktoś zachoruje

Rysa
@Res

A myślisz że z czego robione są środki opatrunkowe i ubrania.... Co spożywke też chcesz zamkac i co będziesz jeść..... Jak każdy z nas zastosuje się do wytycznych i zachowa się odpowiednio zwyczajnie będzie dobrze

Abab
@Res

Jeżeli firma nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa pracownikom należy natychmiast zawiesić działalność!

@Abab

Każdy rozsądny człowiek wie że największe bezpieczeństwo tworzymy MY sami.... Zabezpieczenia są na tyle ile jest to możliwe w szpitalach brakuje masek i ubrań do których musimy produkować surowce..... Jesteś pewien jeden z drugim że chcesz zamykać to czym zabezpieczysz innych..... Głupie gadanie apteki i spożywke też zamknąć i żyć tylko pytanie jak długo i z czego.... Mądrale którzy kupili po 5 kg kaszy i siedzą w domu..... Co będzie za miesiąc dwa i trzy.... Jesteście tacy mądrzy to proszę powiedzieć... Zadajcie sobie pytanie..... Gdzie wrócićcie do pracy jak dziś wszystko zamknięcie i wszystko padnie....... Jest to jakiś mądry co to wie...... Nikomu nie jest łatwo w tym co się dzieje... Nikomu

You

Sam się zawieś

Pakowacz
@Abab

To idź na urlop bezpłatny

Legs Antyspołeczny

Ludzie! Szanujmy się jak mozna pracować w tak niekompetentnej firmie wykorzystującej do maximum zdrowie fizyczne i psychiczne pracowników. Zła opinia za tą firmą ciągnie się od lat. Zdecydowanie każdy kto miał "zaszczyt" tam pracować nie poleca tej firmy. Strata czasu, zdrowia i zarobki bardzo kiepskie.

Biurowy

Każdy miał szansę złożyć dokumenty, lecz z tego co wiem nikt inny nie zrobił tego widziałam ogłoszenie na swojej tablicy. To dobrze że jest możliwość awansu czy rozwoju w firmie. Dobrze jest też jak ludzie mówią sobie prosto w oczy co ich boli a nie jak tchórze wykorzystują do tego ten portal. Niektórym nikt nie dogodzi sam, sama się nie odważy a szkaluje później kogoś innego

TwojNickifor

Zaprosili na rozmowę na stanowisko specjalisty do spraw eksportu. Jak spytali ile chce zarabiac i powiedzialem ze 2900 na rękę na początek bo mam doswiadczenie i kwalifikacje to od razu powiedzieli ze 2200 na poczatek to max. Śmieszne bo tyle zarabiaja pracownicy fizyczni bez szkoly pracujacy na magazynach!!!!!!

zażenowana
@TwojNickifor

Po rozmowie z tym dyrektorkiem od eksportu, czy kim tam, wiedziałam że nie warto tracić czasu. Twój komentarz tylko to potwierdził. "Kocham" firmy takie jak ta - dają ochłap wykwalifikowanym pracownikom, ale sami się wzbogacają.

porto
@TwojNickifor

aż dziwne... ja na tym stanowisku chciałem 2800, dali 150 mniej, może za brak doświadczenia. Po pół roku podwyżka na 2900. Bez szału, ale też bez tragedii. Jeśli to, co mówisz jest prawdą, to zamiast podnosić pensje, płacą coraz mniej nowym pracownikom.

Barbara
@porto

A czy poza podstawą wynagrodzenia w firmie PPH Legs Sp. z o.o. można liczyć na otrzymanie premii bądź jakieś benefity? Czy w firmie jest szansa na rozwój?

porto
@Barbara

benefitów prawie nie ma, tak jak pisali inni - multisport nie ma dofinansowania, dla pracowników fizycznych dofinansowanie obiadów (dziwne, że dla biura nie), jakiś tam system opieki zdrowotnej jest. Co do premii to tylko handlowcy (z biur - jak jest na produkcji nie wiem).

Stefan
@porto

Skoro nie ma zbyt dużo dodatków do wynagrodzenia podstawowego, to może, chociaż łatwo jest awansować na wyższe stanowisko i otrzymać podwyżkę wynagrodzenia? Liczę, że zechcesz wypowiedzieć się w tym zakresie.

Porto
@Stefan

Możliwości awansu bardzo niewiele. Struktura jest dosyć płaska. Podwyżki to też raczej rzadkość

Res

Odpowiedź na pewno z biura gdzie na każdym biurku stoi butelka z środkiem do dezynfekcji. A co z dwoma osobami które są w kwarantannie z legsa. Cisza

Info24
@Res

Nie dwie tylko trzy są na kwarantannie z produkcji

Czy pracownicy PPH Legs Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Toy

Jaka firma taka integracja... czyli jej brak...

oczywiście :) świetne są imprezy organizowane latem , te pikniki są super - wszyscy się super bawią :)

@Toy

imprez może i nie ma za dużo ale są i ci co chcą świetnie się bawią :)

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Legs Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w PPH Legs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Legs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH Legs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH Legs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PPH Legs Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH Legs Sp. z o.o.