Opinie o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CLEMENT Windows Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CLEMENT Windows Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Mewa.pl

Dziękujemy za sobotnią mszę w 3 - ch Króli, w intencji pracowników którzy odeszli z firmy po długich mękach, jesteśmy bardzo wdzięczni całemu zarządowi firmy za pamięć o nas, może dzięki tej mszy obecni pracownicy przestaną uciekać z tej firmy.

młodzież

Co tu dużo mówić ... Najniższa krajowa (1240 na rękę), zarząd ciągle ściemnia, że będą podwyżki a tu cisza ... ludzie mają dosyć i odchodzą tak jak i ja ... zostało już im tylko kilku doświadczonych pracowników, a reszta bez doświadczenie, bez ukończonej szkoły. Przyjmują już nawet ludzi z pieczarek :) Zamiast piąć pracowników wyżej, degradują na niższe stanowiska (pilnik, szlifowanie). Brak jakichkolwiek szkoleń ... a co najlepsze ostatnie czasy, gdy już nie mają ludzi do roboty zmuszają do obowiązkowych nadgodzin, po czym gdy ktoś się nie zgodzi bez podania Konkretnej przyczyny wystawiają pisemne nagany ... na każdym kroku ino kamery, a może i nawet podsłuchy (wraz z zamontowaniem nowoczesnych kamer zabrali z Hal radia) ... chcesz coś załatwić z brygadzistą to dostajesz odpowiedź "nie zawracaj mi (usunięte przez administratora) quot;. Co najlepsze kasa na wszystko jest (nowe samochody, reklama, wybudowany plac przed firmą w tym roku) tylko oczywiście nie ma pieniędzy dla pracowników... pójdziesz do szefa zapytać o podwyżkę to będzie Ci się śmiał prosto w oczy ... albo stwierdzi poczekaj aż zarząd z Anglii przyjedzie (a jak już przyjeżdża to i tak nigdy nic nie ma, tylko jest latanie, że wszystkie okna do poprawek). No ale w końcu po co Anglicy wybudowali zakład w Polsce ... żeby Polacy robili za najniższą kasę a oni czerpią miliony :) ... FIRMA BEZ PRZYSZŁOŚCI!

Pracownik produkcji
@młodzież

No tak na dzien dzisiejszy zapieprzac za 1700 zl co najmniej 10lat i czekac na podwyżkę to jednak przesada wielka i byc wyzywanym przez szefa od najgorszych , sluchac wielkie pretensje. A Pani ktora poszla do Wyszanowa bedzie czerpać wszelkie dodajcie unijne bo jest nachalna....? Byc moze tam tam jest lepsze jedzenie "wytloki , pasza itp"

GS

W biurach mało tego że siedzą i piją kawę, to jeszcze na każda okazję ciasteczka i szampan.

GS
@GS

Exactly

Hej co tam słychać w tym Clemencie słyszałem że pani zmieniła koryto z Szlichtyngowa na korytko w Wyszanowie

Rekrutacja odbyła się z zachowaniem kultury i w miłej atmosferze. Zadawane pytania były merytoryczne i zwięzłe. Była możliwość również samemu zadawania pytań. Kontakt z firmą również na wysokim poziomie.

Nie mam pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tymon

Uważam, że niektóre osoby maja przyjemność z obrażania innych ludzi oraz z oczerniania firmy. CLEMENT Windows Polska ma akurat dobra opinię a to są fakty!

Jestem ciekaw co porabiają Ci którzy nie wytrzymali i potrzebowali pomocy psychiatry doszły mnie słuchy że jeden się wyleczył po długiej terapii i chciałby wrócić przed powrotem niech zasięgiem opini innego lekarza o tej samej specjalizacji czy jest gotów podjąć tam pracę widuję go wygląda na zdrowego ale chyba tak nie jest po tym co słyszałem

Obserwator
@Anonim

Widze ze niektórzy nie maja pojęcia jak jest na rynku pracy ci co mogli to odeszli a zostały same głąby którzy dużo mówią a mało robią np. Winiu są też inni którzy uważają się za fachowców a tak naprawdę to GŁĄBY powinni być zadowoleni że mają prace a w clemencie naprawdę się uspokoiło ci co piszą opinie myślą że w innych firmach jest (usunięte przez administratora) to się grubo mylom a Darek nie jest złym kierownikiem ci co mieli zwolnienia od psychiatry to po prostu chcieli odpocząć a nie się leczyli wy DEBILE Pozdrawiam

Wracając do tych wpisów ostatnich nie jest tak kolorowo jak się wydaje była kicha i jest jeszcze większa kicha co do zarobków z podwyżką dogonimy być może najniższą krajową ludzie pchają się oknami i drzwiami z szefostwa jedni wiedzą co robią znają się na pracy wiedzą co robią w tej firmie a jedni pomylili zakłady z gastronomią jedna osoba w zakładzie zapewne pomyliła by spawarkę z kuchenką gazową lub lodówką smacznego to nie są żarty

Patrycja

@Zszokowany Atmosfera w pracy też jest ważna, więc dobrze że jest na plus. Czy w firmie nie ma możliwości, żeby dostać podwyżkę? Jak długo już pracujesz w CLEMENT Windows Polska? I na jakim stanowisku? Może po dłuższym czasie pracy docenią Twoją pracę i dostaniesz awans.

Zszokowany

No nie wiem jak kto ale nie jest tragicznie,nie ciekawie ale nie tragicznie . Ludzie w Clement są fantastyczni (mówię o pracownikach)można dogadać się Z każdym I to jest OK. Co do szefostwa ' to zależy od ich humorów. To prawda że mają swoich pupili i tylko oni są doceniani i dobrze nagradzani. Nie oszukujmy się jeszcze się taki nie urodził co by mu każdy dogodził......większa płaca i trochę wyrozumiałości oraz docenienie przez przełożonych dałoby super efekt ,a tak !!!! po prostu jest kicha.

Ludzie o stalowych nerwach którzy pracowali lub jeszcze pracują w tej firmie leczyli się w zakładach psychiatryczny co nie którzy do dziś dnia się leczą. To wątpię żeby ktoś normalny chciał w nim pracować.

kk

Byłem widziałem pracowałem. Naszczescie to juz przeszłość.

Co tu wiele pisać? ;(

Niestety większość opinii na temat tej placówki w Szlichtyngowie jest prawdziwa i przykro mi przyznać, ale nadal są one aktualne. Co jednak jest w tym najgorsze, że jest jeszcze wielu chętnych, którzy przyjmuja się do tej firmy by zrozumieć a zajmuje im to niewięcej jak dwa tygodnie w co się wpakowali. Jeżeli chcesz sę tu zatrudnić, to jeżeli będziesz składał papiery zapytaj pracownikow po pracy co sądzą o tym zakładzie. To zmierza w złym kierunku a nastroje są co raz gorsze

Zszokowany

Nie

kiko

Nie polecam. Zalecam omijać szerokim łukiem.

Nowy z Leszna.

Witajcie, Niestety zanim przeczytałem opinie na temat CLEMENT WINDOWS Polska z waszej strony nie mogłem w to uwierzyć...pracuję tutaj dopiero ponad miesiąc. Macie rację co do zarobków ludzi na produkcji, jest w delikatnych słowach "tragedia" i "mizeria". Ludzie, którzy robią świetną robotę na produkcji zarabiają grosze...tyle zarabiałem na studiach w barze jako kelner...a nie fachowiec, który produkuje okna brytyjskie... KWESTIA KILKU MIESIĘCY i większość fachowców odejdzie... najprawdopodobniej mnie też tu zabraknie niedługo. Pozostaje mieć nadzieję, że "kierownictwo" postara się o swoich dobrych pracowników i zapłaci więcej....(wiem marzyciel ze mnie). Nie mniej jednak życzę Wam jak najlepszych zarobków póki tu jesteśmy....

Pc

Peter Clement wpozadku gość. Oczywiście osobiście , jesli chodź o firmę to do roku 2009 pracowałem w Uk przy montażu okien. Wynagrodzenie słabe w przełożeniu na prace. Jak firma zaliczyła bankruta to sie przeniosłem do innej , chociaż dzwonili żebym wrocił Ale tam perspektyw nie widziałem. . jak ktoś ma problem to atakować Do Pitera Clement. Mysle ze on cos poradzi bo pewnie nie wie co sie dzieje w tym oddziale polskim. Albo osobę odpowiedzialna zatrudnić do kierowania ludźmi i do motywowania ich bo jak ludzie czuja sie nie szanowani to roboty nie zrobią pożądnie. Tel znajdziecie na str. Angielskiej Clement windows ltd

ghhyujaol

@ ktoś - ale nie rozuneim co ma fsakt znania kogoś do podania informacji gdzie szukać tych ofert? pozwól samemu ocenić, skoro ktoś bardzo tego chce. Tak mi się przynajmniej wydaje, ale moge byc w błędzie

ktoś

Alek, nie napiszę Ci gdzie szukać tych ofert. Nie znam Cię, ale lepiej żebyś tam nie trafił. Pracy w tej firmie nie życzyłbym nawet swojemu największemu wrogowi.

Oszukana

Do przyjaciela dziękuje za rade pozdrawiam ;)wyźsza szkoła ;)

anonim123

Tim zakładasz , że umowa obejmuje czas pracy, wynagrodzenie, rodzaj pełnionego stanowiska i czas trwania umowy.Nie zauważyłeś że odnoszę się jednak też do zachowań i polityki firmy . Co do wymagań w zakresie wykonywania pracy nie ma problemu w końcu główną rolę pełni wykształcenie, ale podejście w relacjach przełożonych do pracowników można wyjaśnić na zasadzie częstej rotacji.Więc nieświadom tego, że mieć obowiązek nadgodzin a możliwość nadgodzin tworzy pewną różnicę.Tak jak zmiana stanowiska za te same pieniądze a niemożliwość awansu z powodu obsadzonych stanowisk. Tak więc praca jest łatwo przyswajalna ale nad postawą przelożonych trzeba bybyło jeszcze popracować pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o CLEMENT Windows Polska - Szlichtyngowa

• Jak się pracuje w CLEMENT Windows Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CLEMENT Windows Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEMENT Windows Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLEMENT Windows Polska?

Kandydaci do pracy w CLEMENT Windows Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLEMENT Windows Polska
2.7/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Przemysłowa 1
    67-407 Szlichtyngowa