Opinie o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CLEMENT Windows Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CLEMENT Windows Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

yogi

700zl premii na 15 osob minimum po 100 zl(usunięte przez administratora)

....

(usunięte przez administratora)to przegiecie dyrektorze ludzie po 1000 zlotych zarabiaja a pan sobie nowym samochodem jezdzi wstyd normalnie wstyd ( a tak wogole po co panu samochod skoro pan na pieszo przybiega)

Ojciec Prowadzący

A jak slysze ze pani (usunięte przez administratora) nie ma czasu wypelnic zaswiadczenia bo sobie katalog BON PRIXA przeglada i na naszej klasie ciagle siedzi to mnie (usunięte przez administratora)strzela bo ona nie moze sie wyrobic to niech zmieni prace (usunięte przez administratora)

obserwator

Jak beda tak rozdawli pieniadze to znowu trzeba bedzie zwolnic pare osob bo na wyplaty dla innych zabraknie haha.Chyba tylko w clemencie robia takie bledy,ale czemu tu sie dziwic jak tacy ludzie pracuja w biurze.(usunięte przez administratora)

Rekrutacja odbyła się z zachowaniem kultury i w miłej atmosferze. Zadawane pytania były merytoryczne i zwięzłe. Była możliwość również samemu zadawania pytań. Kontakt z firmą również na wysokim poziomie.

Nie mam pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
alex

Masz racje ale tak to jest jak w biurze siedzą same(usunięte przez administratora)i nie potrafią dobrze liczyć Pozdrówka chłopaki

Witam z tego co wiem to ci na 2 miesiecznych wypowiedzeniach dostali po 3700zl plus wyplate za ost miesiac bo ktos z biura bardzo sie pomylil mieli to sciagac aby to odali ale kto to odda jak swiadectwa pracy dostali wiec firma jest bogata pozdrawiam wszystkich pracownikow z clementa :)

jajo

xxxxx dla twojej wiadomosci odprawy za dwa miesiace wyplacane sa razem z ostatnia wyplata dlatego wychodzi taka a nie inna suma druga sprawa firma zakupila nowe auto aby kolejny likwidator mial czym jezdzic i za free serwisowac swoje prywatne auto kolejny inzynier ktory nie ma pojecia o produkcji okien i drzwi a jedyne co zrobil to zaprojektowal ''ATOMOWEGO ZURAWIA'' ;) ktory zapewne nigdy nie powstal he he he a wiec powodzenia zycze pracownikom do zobaczenia w urzedzie pracy

xxxxx

widzę że w clemencie się poprawiło jak nikt już nic nie pisze na temat super firmy która jest bogata kupując nowe auto firmowe i rozdając pieniadze na odprawy zamias po 2700 zł za 2 miesiące to rozdawali po 3700zł i nie ściagają tego

mariusz

czepiacie sie pani(usunięte przez administratora)ale i ona ciezko na chleb pracowala malo kto wie ze calymi dniami uganiala sie (usunięte przez administratora) dajcie zyc kobiecie

Versus

Widac ze najlepiej byc po szkole podstawowej albo po specjalnej, wtedy sie najwiecej zarabia heh tak jak inspektorzy dotykajacy palcem stali czy jest dobrze wyszlifowana hahaha to to dziecko 10 letnie potrafi wyczuc wybrzuszenie na ramce hahaha ładne zarobki maja liderzy (usunięte przez administratora)

...

liderzy mają stawkę 4700 brutto, (usunięte przez administratora) brygadziści ok 2400 brutto a robol to średnio1400 brutto

xxxx

chcilbym sie dowjedziec czy juz ktos zalozym im sprawe w sandzie.czy juz wam przeszlo i wymiekliscie.

xxx-men

widze ze coraz mniej osob zaczyna pisac,i wcale mnie to nie dziwi,zawsze w clemencie pare dni byl szum jak cos niegralo i nastepowal spokoj,dlatego nigdy nikt w clemencie nie liczyl sie ze zdaniem pracownikow,paru krzykaczy troche poszumialo a reszta (usunięte przez administratora) trzesla,brak zwiazkow zawodowych,rady pracowniczej i szefostwo firmy robi sobie co chce,ale widze ze wielu ludziom to odpowiada ,w takim razie pwodzenia w pracy!!!

postronny obserwator

Ludzie, co Wy za bzdyry wypisujecie. Od kiedy to prywatna firma ma sie przejmowac zwolnieniami, kasa , itp. W koncu to jest prywatna wlasnosc i właściciel decyduje ilu ludzi, z jakimi kwalifilacjami i stażem zwolni. jezeli byly nieprawidłowości w firmie, to dlaczego siedzieliście cicho do tej pory.(usunięte przez administratora)

zly

to prawda inspektorzy w clemencie nie robia nic i nigdy nic nie robili,a tylko udawali ze cos robia jak byla jakas kontrola,a po drugie jacy to inspektorzy (usunięte przez administratora)takim ludziom sie placi ladne pieniadze a inni musza na nich robic!!!!

ludzie po co marnujecie czas na te durne wpisy zacznijcie dzialac a nie tylko pisac,dzialac i dzialac potraficie sie tylko wyladowac na internecie a w rzeczywistosci nic nie zrobicie bo za miękki jestescie.Pozdrawiamm

OBSERWATOR

Chcialbym sie tylko dowiedziec ile zarabia pani(usunięte przez administratora) liderzy,brygadzisci,inspektorzy,a ile zwykli pracownicy,jesli ktos wie prosze o to zeby to wszystko wypisal. Prosze o to dlatego zeby porownac i zobaczyc za ile zyje smietanka a za ile zwykly robotnik ktoremu ledwie starcza do ostatniego.

brak solidarnosci i zgrania zespołowego brygadzisci i liderzy czepiaja sie nas ze stawiamy sie kodeksem pracy!!!! i mamy racje mamy odwage wywalczyc swoje na koniec naszej (usunięte przez administratora) w pracy a nie stac w cieniu ludzi zwolnionych i czekac (usunięte przez administratora)

MXN

ludzie to wszystko prawda co piszecie ale to sa tylko slowa, wreszcie czas zaczac dzialac!!! to prawda ze wiele rzeczy w clemencie bylo robionych nieprawidlowo, chodzi glownie o sprawy finansowe,zle naliczane nadgodziny,praca w wolne soboty, nieodpowiednie grupy,dlatego nalezy o to walczyc w sadzie pracy a nie plakac i uzalac sie nad soba, ja juz nie pracuje w clemencie od pewnego czasu i sprawdzilem to o czym pisze ,wiec oddalem sprawe do sadu pracy,bo wiem ze mam racje i nalezy mi sie kasa!!!! a wiec nie marudzic tylko walczyc o swoje.

pele

mogła by pani ze mną skotaktowac bo jeste pracownikiem clementu (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CLEMENT Windows Polska - Szlichtyngowa

• Jak się pracuje w CLEMENT Windows Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CLEMENT Windows Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEMENT Windows Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLEMENT Windows Polska?

Kandydaci do pracy w CLEMENT Windows Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLEMENT Windows Polska
2.7/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Przemysłowa 1
    67-407 Szlichtyngowa