Opinie o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABWood Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABWood Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Bobo

Jedno jest pewne lepiej w tej firmie nie będzie.

Jakiś ktoś

Macie jeszcze miesiąc ..przetrzymajcie , zobaczcie co będzie potem ...co Wam powiem to tylko jedno , ubliżać ludzią z bliźniaczego wydziału , to nie smaczne i bardzo nie na miejscu..tu w moich oczach straściliście wszystko WM3, WM5...jedno mnie tylko zastanawia ???????/A gdzie ten Tarpol zawsze kopany , Ci z gorszego szortu.My jesteśmy i będziemy , bo to Wy zawsze profity dostawaliście , więc może wescie się do pracy , a potem porozmawiamy ... nie krzycząć

Lola

Jak się powiedziało A trzeba powiedzieć i B i ciągnąć to do końca i nie dac się zastraszyć wielki szacun dla Was

Logan

Prawda jest taka że niektórzy są obojniaki i za 100 zrobią wszystko rentę im dać PiS proszę i (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ABWood Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Za sprzatanie 17zlna ha prace na wiertarce14 to jakies jaja normalnie

@Wm3

A czy oprócz pensji firma oferuje dodatki dla pracowników? Bo być może to nie tylko sama pensja jest wypłacana ,a także premie lub bonusy?

@Marta

tzw premią wyrównują do najniższej krajowej

Ktoś

Jakie 17 na hali trakow pan wielki A ma 27

Bogdan
@Ktoś

Jak będziesz miał tyle doświadczenia co wielki A i jego wiedzę przynajmniej tak na poziomie 50% na temat jakości pracy i charakteru pracy wydziału tartacznego to będziesz mógł startować nawet za 30 zł na godzinę. Teraz przestań płakać i wracaj na wiertarkę póki masz jeszcze pracę!

były
@Bogdan

Wielki a !.hehe, chyba gruby a, a ten wpis o wiedzy to chyba jakieś nieporozumienie!.

Oo
@Marta

Czy firma oferuje karte mutisport?

....
@Oo

Tak w szczególności na opt albo strugarce taki będziesz miec multisport ze jak wrócisz do domu odrazu padniesz a mięśnie garba jak se wyrobisz

Abw

Dlaczego główna strona abwood nie działa nie mają kasy na certyfikat

Gg..

A kiedy zacznie się w tej firmie produkować A nie sprzątać bo Państwo doda kasę na wypłatę przez 3 miechy A potwm trzeba to zapłacić ale jak sie nie wyprodukuje to nie będzie z czego płacić dyr coś robii czy też sprzata ?

Eko

Czy firma całkiem pada zwolnienia co miesiąc

Fizkus
@Eko

Drogi Eko to prawda że co miesiąc jest nas coraz mniej ale ty o swoją pozycje w firmie nie musisz sie martwić bo nigdzie nikogo tańszego od Ciebie nie znajdą :)

Jaro

I dobrze żebyście na wypłatę nie narzekali

Jareczek
@Jaro

Ale co dobrze?

Oni wm4

Wracamy do pracy ciekawe po co?

Wm

Ale niespodziankę nam zrobili zakład zamykają na czas nieokreślony Jedni w domu siedzieć mają za 60% postojowego Drudzy mają wyrobić zalegający materiał A trzeci dostali wypowiedzenia z pracy Nasz zakład ciągnie na oparach i ostatkiem sił już widać koniec jest bliski No cóż niedługo wszyscy będziemy szukać nowej pracy

@Wm

Tak szok i niedowierzanie tylko usiąść i płakać jak dostaniemy wypłatę

Koronavirus

Już szukajcie ponieważ lepiej nie będzie a korona będzie jeszcze min 4 miesiące

Koronawirus

PANIE PREZESIE, PANIE DYREKTORZE, PANIE KIEROWNIKU zwracam sie do was z próbą o zakup środków do dezynfekcji na żadnej hali tego nie ma. Nie proszę o dużo tylko o zdrowie i życie moje, mojej rodziny i znajomych z którymi pracuje. Z góry dziękuję.

@Koronawirus

Niestety twoja prośba nie zostanie spełniona bo te środki są na bazie 70% alkoholu a jak wiemy żadnego alkoholu ze względów bezpieczeństwa na hali być nie może!

ktoś
@Koronawirus

jak w zakładzie jeszcze pracujecie

70%
@Bodo

Co stoi na przeszkodzie żeby poinformować np sanepid czy służbę epidemiologiczną że pracownicy narażeni są na utratę zdrowia??

BODO

Drogi panie (usunięte przez administratora) to jest forum dla ludzi którzy się szanują więc proszę zero hejtu bo to niczego dobrego nie prowadzi. Zapytanie było tylko o mydło antybakteryjne a pan z tego zrobił bitwę tartaczną.

jprd
@BODO

@BODO Ale zdajesz sobie sprawę że najzwyklejsze mydło jest wystarczające. Zewnętrzna warstwa koronawirusa składa się z lipidów. Do rozpuszczenia tej powłoki wystarczy ciepła woda z dodatkiem choćby zwykłego mydła. Nie rozsiewaj fejków. https://www.medonet.pl/koronawirus/poradnik,dlaczego-mydlo-i-ciepla-woda-sa-skuteczne-w-walce-z-koronawirusem-,artykul,73718275.html

@jprd

Drogi panie kierowniku jprd masz racje i nie kłóćmy się już napijmy się lepiej

Pr. Abwood

Firmę zamykają do odwołania tyko nieliczni zostaną od poniedziałku aby materiał wyrobić część już w piątek z zaskoczenia dostała wypowiedzenia no brawo firma jest fantastyczna a pozostali na postojowe za 60% rewelacja

Jak tam ludzie cieszycie się z wolnego? Tego wszyscy chcieli bo zasad higieny związanej z koronawirusem na halach nie było bardzo długi czas

***

To znaczy ile teraz dostaniemy wypłaty przy postojowym? 60%? nie mniej niż najnizsza krajowa? Czy 80% a ci co pracują w akordzie to jak

Jak zamkną naszą cudowną firmę przez ten koronawirus to będziemy mieli coś płacone?? Postojowe?? Chorobowe??

Firma może nie przetrwac kwarantanny. Dużo firm upada przez całkowite zatrzymanie produkcji. Lepiej tego nie chciej. Przed nami kryzys na ogromną skalę

A.G. MASZ MĘŻA TAK TO SIĘ ZAJMIJ NIM A NIE CUDZYM MĘŻEM SIĘ INTERESUJESZ

Wm3

Ta firma mnie obraża płacąc mi takie niskie wynagrodzenie za moją pracę.

Bodo

heheszek uuu napewno szef się będzie bał i odwoła wszystko co powiedział bo bez Ciebie brykietu nie będzie

Wm3

Moze pan kierownok wkoncu powie vzy beda te nowe stawki czy dalej mamy robic za te grosze.Do czerwca mamy tam zasowac bo oni maja kontrakt pozniej kop i nara.Robi z nas (usunięte przez administratora) jednym dal kase 20-27 zl a my za 14 zl robimy doplaca smiesznym operatorskim do najniszszej,operatorskie jest za to ze jest sie operatorem a nie zeby wyszla najniszsza krajowa.

@Wm3

To nie jest kierownik to jakis (usunięte przez administratora) i burak ma sie za krola ksiecia,z nim nawet pogadac nie mozna.wszystko wie najlepiej z kosza wygrzebac tylko potrafi.A ludzi tylko zastrasza oczywiscie pojedynczo bo zebrania nie zrobi boji sie ze ludzie go zakrzycza, PRACOWNIKOW MA ZA NIC TYLKO MASZYNA MA ISC I ZERO ODSORTU WSZYSTKO IDZIE A POZNIEJ JAJA WYCHODZA NA KONTROLI.JEDNYM SLOWEM DEBI......

Byla
@Wm

To idź na 4 i wtedy porównaj...

xxx
@Wm3

Operator dopłaca swoim dodatkiem do najniższej krajowej w nagrodę za to że coś potrafi. Reszcie hojnie dopłacają do najniższej krajowej bo nie maja z (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ABWood Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w ABWood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABWood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABWood Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABWood Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 755 ocen.

ABWood Sp. z o.o.