logo Plagiat.pl Sp. z o.o.

Plagiat.pl Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Plagiat.pl Sp. z o.o.

AWI 2014-12-27 02:09:29
Pracowałam w firmie Plagiat.pl dość długo i byłam blisko MT (management team), czyli kolektywu zarządu tej firemki. Oczywiście była to wielka fikcja bo samowładcą jest tam prezes SK, smutna osoba z wielkim ego i małym interesem. Co ciekawe byłam tam świadkiem sporego przemeblowania personalnego 7/15 osób (podobno rutynowego) ale tym razem odeszło też dwóch dyrektorów, można powiedzieć najbardziej zaufanych i wpływowych ludzi w tej firmie (jeden z nich utrzymywał tę firmę na intelektualnym poziomie, a drugi organizacyjnie). Reszta pracowników nie wiedziała co się dzieje i drżała ze strachu co się stanie. Nerwy w strzępach, pieniądze śmieszne, a praca nudna i rutynowa do oporu. Jestem strasznie zadowolona, że odeszłam stamtąd sama ale sądzę, że każdego ten klimat zniechęcenia doprowadzi szybko do odejścia lub zwolnienia. Praktycznie nie ma tam osób pracujących powyżej 2 lat. Z czystym sumieniem nie polecam!
Zostaw swoją opinię o Plagiat.pl Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plagiat.pl Sp. z o.o.