Opinie o Doormet Sp. z o.o. w Ostróda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Doormet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Doormet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doormet Sp. z o.o. w Ostróda

M Nowy wpis

Teraz jest ok

Pracownik Nowy wpis

Zostałem zwolniony ostatnio za reklamacje na drzwiach ale to chyba Pan od jakości czegoś nie sprawdził do końca … zreszta szkoda gadać bo zarządzanie w tej firmie to żenada … i zwykle rodzinne układy… została garstka ludzi którzy pewnie długo miejsca nie zagrzeją… Na szczęście znalazłem od razu prace tak wiec wyświadczył mi Pan właściciel przysługę :-)))

Z produkcji. Nowy wpis

Cieszymy się Wojtku że mogliśmy wyświadczyć Ci przysługę i że od razu znalazłeś pracę. Życzymy powodzenia. Co do powodów zwolnienia to akurat nie do końca trafiłeś , ale to pozostawmy bez komentarza i zbędnych dyskusji.

Patrycja Nowy wpis

Drogi Panie, tak, jesteśmy rodzinną firmą, bardzo cierpliwą. Reklamacja nie byłą przyczyną wypowiedzenia. Myślę ,że gdyby źle wykonana praca miała być przyczyną rozstania się z Panem, wydarzyłoby się to wiele lat temu. Pozdrawiamy i życzymy dużo szczęścia w nowej pracy :)

Magda

W zespole wszyscy się lubią czy są jakieś niesnaski ?

Franio

Rozwijać się można we własnym zakresie. Generalnie firma ma dobrą opinię również jako pracodawca.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Doormet Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Krzysiek

Niedawno się stamtąd zwolniłem ale powody dla których to zrobiłem zostawię dla siebie. Rozwoju żadnego więc nie ma sensu tak w skrócie..

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie umowę jaka proponują na początek?

@Kuba

Dzień Dobry , bardzo proszę o pozostawienie CV w biurze. Wszelkich informacji udzielamy w naszej siedzibie.

Pozdrawiam gorąco osobę ,która pisala komentare 21.07.2018 i 24.07.2018 :) radzę większe odstępy robić jak podpisujesz się innym nickiem :D

Niestety ale powinniśmy sprawdzić IP wystawiających opinie bo patrząc po datach i godzinach negatywnych komentarzy nie zakładam że to zbieg okoliczności ... No i te podszywanie się pod kogoś... śmierdząca sprawa...

Totalny brak profesjonalizmu...

Mariusz

@pracownik a na jakim stanowisku miałeś okazję tam pracować? Czy oprócz pensji firma oferowała dodatkowe benefity dla swoich pracowników? @pracownik a jaki rodzaj umowy obowiązywał Cię u tego pracodawcy?

no, jak dla mnie atmosfera to nie wszystko.chodzę do pracy raczej po to żeby zarabiać kasę. chyba o innej firmie mówimy, bo u mnie niestety nie tylko na umowie ta najniższa była (były czasy ,że kasa była ok i owszem, ale to stare dzieje). zresztą i z tą atmosferą podobno coraz gorzej.

niepracownik

co? nie... no masz rację nie ma znaczenia , ale pewnie tylko dla ciebie.

Atmosfera ok (choc nie we wszystkich brygadach), ale na pewno nie ze strony pracodawcy, który sprawia wrażenie jakby go nic nie obchodziło i robił łaskę,że płaci najniższą krajową. Generalnie znam tą firmę od lat i wszystko w dół niestety. A szkoda.

m

bardzo solidna firma pracowałem u nich na okres 2miesiecy zważywszy na dalsza edukacje i gdybym dalej nie szedł do szkoły to pewnie bym tam zostali pracował do dziś zarobki wporzadku ludzie i atmosfera jak najbardziej :) wszystko grało i było harmonijnie naprawdę fajnie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Doormet Sp. z o.o. - Ostróda

• Jak się pracuje w Doormet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Doormet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Doormet Sp. z o.o.