Garmond Press

Lublin

Opinie o Garmond Press

admin 2015-06-01 17:17
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Garmond Press? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.
Były niewolnik 2017-09-20 20:04
Przestrzegam wszystkich przed zatrudnieniem się w Garmond press od października tego roku. Zauważyłem, że firma znów od września tego roku szuka jeleni chcących zdobyć bardzo wątpliwe doświadczenie w branży b2b, w branży handlowej. Żeby człowieka zachęcić, to oferują od razu umowę o pracę na 3 msc i na rozmowie kwalifikacyjnej zaklinają się, że szukają pracowników na stałe! że nie interesuje ich osoba "na chwilę", na moment, szukają pracownika zaangażowanego i docelowo nowego na stałe.... Ale ta firma to oszuści, praca jest absolutnie nic nie warta, a o wielkich przedsiębiorstwach w swojej okolicy poczytać sobie można w necie, w Rzepie i w Forbesie!!! Nie trzeba w tym celu iść do Garmonda... Firma nie wypłaciła mi należnej, uczciwie wypracowanej premii za przepracowany kwartał - pracowałem oczywiście od października do stycznia! Samochód służbowy - stara panda na lpg ledwo dawał radę i nie mogłem go zabierać do domu na weekend! A oddział firmy oczywiście na wygwizdowie... Dzisiaj szukają osób do prawie wszystkich oddziałów w Polsce, wtedy też tak było!!! Jak pojechałem do Łodzi na głupkowate szkolenie połączone z mocną popijawą, bo przecież zestresowane kierownictwo musi popuścić sobie z krzyża..., to na miejscu było ze 20 nowych osób, które za 3 miesiące rzecz jasna straciły pracę. Wtedy to mocniej, podwójnie uświadomiłem sobie, że ta praca to odchody. Nie polecam, kogo interesuje praca na 3 miechy?? Firma nie mówi prawdy podczas rekrutacji, bo zapewne trudno byłoby znaleźć niewolników "na sezon" - kiedy to pod koniec roku szuka się nowych klientów i próbuje się przedłużyć umowy ze starymi.. Zwłaszcza, ze koniunktura na rynku pracy się poprawia.. Robię print screena, usunięcie tego wpisu będzie skutkowało bardzo soczystą kontrreakcją we wszystkich mediach społecznościowych, z nagraniem na youtuba włącznie!! Ja byłem głupi jak but i pragnąłem doświadczenia (które to nic mi nie dało!), ale wy pójdźcie po rozum do głowy!
Zostaw swoją opinię o Garmond Press - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garmond Press