Opinie o GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII w Gdańsk

Są na forum jacyś pracownicy firmy GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Mariusz

Pracuje w Nowym Tuchomiu na produkcji od prawie 5 lat i śmiało mogę tą firmę polecić - wypłata zawsze na czas, atmosfera w porządku. Jeśli chcesz dobrze zarobić i nie boisz się ubrudzić to firma dla ciebie.

Bob

Pracowałem już w wielu firmach i różnie bywało. Tutaj to cenie sobie najbardziej że nikt tu nad tobą nie stoi jak jakiś nadzorca niewolników ( a w kilku takich miejscach już pracowałem) Prawie na wszystkich stanowiskach masz swoją kolejkę prac z systemu do zrobienia i z tego jesteś rozliczany. Wypłata zawsze na czas i w kwocie na jaką się umawiałem a nie jak w innych drukarniach obiecują złote góry a wypłatę dostajesz na raty i to jeszcze nie tyle co ci obiecali.

Dave

7 dni z rzędu po 12 tu się nie pracuje, ale co jakiś czas 8 dni po 12 z jednym dniem przerwy już tak (4 dni dzień, dzień przerwy, 4 nocki). Wychodzi realnie około 230 godzin miesięcznie. Stawki godzinowe nie powalają, ale o tym zawsze można porozmawiać z kierownictwem, jednak szału z podwyżką też nie będzie. Na umowie jest trochę więcej niż najniższa krajowa.(usunięte przez administratora)Dla pracowników z dłuższym stażem jest możliwość jakiegoś tam awansu, jeśli ktoś wykazuje taką wolę. Kierownictwo jak kierownictwo, znałem lepszych i gorszych. (usunięte przez administratora)Jeśli chodzi o urlop, to przez braki kadrowe, czasem jest trudno wziąść urlop w wybranym terminie, ale jeśli zasoby ludzkie pozwalają to nie robią z tym problemu. Warunki z biegiem czasu stają się coraz lepsze. Duża rotacja jest tylko na najniższych stanowiskach, więc na wyższe raczej tu pracy nie dostaniesz. ((usunięte przez administratora)) Szczerze pracowałem w gorszych miejscach, bo pomimo, że bywa ciężko, panuje tu w miarę przyjemna atmosfera.

Sznaucer

Praca jak praca, co do warunków pracy kierownictwo cały czas pracuje nad poprawa warunków pod względem umów, stawek godzinowych - tutaj należy się wielki pokłon dla (usunięte przez administratora), starają się chłopaki jak mogą niestety jest jedna osoba która psuje w tej firmie wszystko co oni tworzyli od wielu lat (usunięte przez administratora)wielka szkoda ze przez jedną osobę wręcz niszczona jest atmosfera która była budowana tyle lat. (usunięte przez administratora)

Zbigniew

Rozumiem, że ta sytuacja wywołała u Ciebie emocje, ale proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi. Jeżeli negatywnie oceniasz postawę jednego ze swoich przełożonych, może najpierw warto porozmawiać na ten temat w szerszym gronie? Obrażanie innych osób nie rozwiąże sytuacji. Ponadto publiczne udostępnianie danych osobowych może podlegać pod jakiś paragraf prawny.

Zbigniew

@פטרוס הקדוש, napisałeś, że w firmie GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII zaszły pozytywne zmiany. Czy możesz napisać na ich temat coś więcej? Jaki aspekt pracy w tej firmie zmienił się w ostatnim czasie? Czy może chodzi o wynagrodzenia albo atmosferę? Taka informacja może być przydatna dla kandydatów do pracy w tej firmie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
פטרוס הקדוש

Jest Ok, da się zauważyć postęp, jest coraz lepiej, Brawa dla załogi i kierowników/kierwoniczek

Filip

Ewidentnie konkurencja inspiruje do pisania. Rozżalony pracownik po stracie dobrej pracy jest odpowiedni do tego.

wert

wymuszanie pracy 7 dni w tygodniu to norma spowiedzi z całego okresu pracy też donosicielstwo nepotyzm i niby dobra pensja za 7 dni w tygodniu szukają do pracy drukarzy po 12 godz. dziennie a połowa pensji pod stołem czyli oszustwo nie daj boże wypadku nie tylko w pracy i żyjesz za to co na kwicie a pracowałaś 7 dni w tygodniu i co niby uczciwe

@wert

Nie wiem skąd się takie trole jak wert biorą. Przepracowałeś chłopie chociaż jeden w Grafixie? Żaden drukarz nie pracuje tu 7 dni po 12 godzin.

Drukarz
@wert

Prawda jest taka że w Miszewku żadnych drukarzy do pracy nie szukają - nikt z ulicy na to stanowisko się nie dostanie. Większość ekipy pracuje tu po 10 - 15 lat i nikt się nie zwalnia a to o czymś świadczy.

@Drukarz

Wszyscy pracownicy doskonale wiedzą jak wygląda tam praca. Prawa pracownicze nie dotyczą tej firmy!!! Zaskakujące jest, że ta firma jeszcze funkcjonuje w takiej formie. Upokażanie pracownika - oto wizytówka. Uciekajcie kto może.

Zbigniew

@Kuba, mała rotacja jest zawsze pozytywnym sygnałem dla potencjalnych kandydatów. Na rynku pracy istnieją duże braki kadrowe w branży poligraficznej. Mimo wszystko od czasu do czasu każda firma potrzebuje nowych pracowników. Dla potencjalnych kandydatów może najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu wysłanie swojego CV?

Kuba

Nic dziwnego, że nie potrzebują ludzi bo w bardzo dobrej firmie ludzie się trzymają!!!

wert

a te opinie to widać że na zamówienie

Zbigniew

@Były pracownik ( na szczęscie) forum to ma służyć innym zainteresowanym podjęciem pracy w GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII, dlatego ważne, aby pojawiały się tu prawdziwe opinie, które nie opisują konkretnych osób - tego zabrania regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Urlop jest gwarantowany prawem pracy, czy zdarzyło się, że ktoś nie dostał możliwości wypoczynku? Czy firma gwarantuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę czy może jest to umowa zlecenie?

Były pracownik ( na szczęscie)
@Zbigniew

Umowa zlecenie na najniższą krajową , reszta płacona pod stołem.

@Zbigniew

Ten były pracownik chyba nigdy nie pracował w Grafixie. Nie słyszałem żeby ktoś w firmie miał umowę zlecenie. wszyscy z którymi pracuje mają normalną umowę i na pewno nie jest to najniższa krajowa. Z urlopami też nie ma problemu jak odpowiednio wcześniej dasz znać.

Były pracownik ( na szczęscie)
@Mariusz

Aż szkoda czasu na komentowanie tych bzdur. . Wiekszosc pracowników ma UMOWY ZLECENIA . Widze ,ze ostro ktoś działa na zmiane wizerunku firmy ale niestety opini na miescie się nie zmieni ,iz jest to (usunięte przez administratora).

anatom
@Zbigniew

Odkąd pojawił się nowy (usunięte przez administratora) jest coraz gorzej, najwidoczniej chce powrotu sytuacji z poprzedniej drukarnii, historia zatoczy koło juz niebawem.

@anatom

Trzeba zaznaczyć że Grafix ma dwie lokalizacje jedną w Gdańsku a drugą w Nowym Tuchomiu. Ogłoszenie było z Gdańska. Anatom jakie konkretnie masz problemy z nowym kierownikiem? Nie dostałeś urlopu - masz umowę zlecenie albo najniższą krajową na umowie - bo niektórzy takie głupoty piszą a ja sam pracuje w Miszewku i nigdy żadnych problemów nie miałem. Nowy kierownik jest wymagający ale da się z nim żyć.

Zbigniew

@Robert czy możesz wypowiedzieć się w temacie pracy w GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII? Zwłaszcza, że firma ogłosiła nabór na wolne stanowiska na http://www.grafix.pl/kariera/ . Informacje o sposobie zatrudnienia, wymaganiach i obowiązkach pracowniczych z pewnością pomogą innym, kiedy będą podejmowali decyzję odnośnie aplikowania do GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII.

Robert

Skąd takie myśli, że opinie nie są prawdziwe??

Jan

Ktoś się nieźle natrudzil żeby poprawić opinie na forum - 22 takiego samego stylu komentarze w ciągu kilku dni... A jak jest naprawdę?

Mira

GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Drukarnia obsługuje Klientów w kraju jak i za granicą. Z powodu trzymania wysokich standardów praca jest wymagająca, jednakże też opłacalna. Kasa zawsze na czas. Chwalę i polecam.

Piękny Roman

Zostawiłem tam swoje CV pół roku temu, niby nikogo nie szukali a jednak zadzwonili z propozycjami które mi nie pasowały ale się zgodziłem. Na początek najniższa krajowa czyli standard, obiecywali dużo więcej dupa. A jednak wszystko się niedawno zmieniło, kupili nowa maszynę i przypomniałem się ze coś mi obiecali - zostałem pomocnikiem drukarza! A wiem ze to nie koniec, bo jest tu jeden typ co z pomocnika został drukarzem. Silnoręki nie rzuca słów na wiatr - dzięki za szanse!

blondi

Pracuję tu od kilku miesięcy i jak póki co jestem bardzo zadowolona, Firma dużo i nowoczesna, Wszystko nowe i ładne. Bardzo mili, pomocni ludzie. Super kierownik, który dla każdego znajdzie czas. Mam nadzieję pracować tu jak najdłużej

aga

Pracuję już kilka lat, jestem bardzo zadowolona, bardzo fajne kierownictwo, zawsze można się dogadać, chętnie pomogą, wypłata zawsze na czas. Polecam

as

Bardzo dobra firma, dobra organizacja pracy, czysto i przyjemnie, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII - Gdańsk

• Jak się pracuje w GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII?

Zobacz opinie na temat firmy GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII?

GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII
3.2/5 Na podstawie 103 ocen.
  • ul. gen. Bora-Komorowskiego 24
    80-377 Gdańsk