GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII

Najlepsza drukarnia w Polsce, polecam
Monika 2014-03-04 09:02
Szara strefa.
grantr 2015-07-05 12:07
skoro ci nie pasuje zmień pracę
qq 2015-07-23 20:15
i weż kredyt
Gottlieb 2016-04-28 20:56
Jest OK i bardzo nowocześnie, bleeding edge technology, czyli polecam oczywiście
jasam 2016-07-01 00:22
płaca zawsze na czas,jest ok
kornik 2016-10-17 21:09
na czas to okej, kwestia tylko jeszcze w jakiej wysokości ta płaca konkretnie
wer 2017-03-07 17:04
oszustwo zmuszają do pracy w sobote i niedziele za sobote nie płacą nadgodzin
wert 2017-03-12 11:04
na konto najniższą krajową reszta do koperty
prawda 2017-03-15 23:16
wer i wert bo z pewnością to ta sama osoba pisze te paszkwile
nikt cię nie zmusza w pracy w grafix wypierdalaj z tej firmy i nie truj
jak ci nie pasuje to idz do biedronki lub do Lidla
sama słyszałam jak szef kilka razy mówił że poligrafia się konczy i martwi sie co dalej
dzisiaj to co szef obiecał jest
wypłata zawsze na czas
premia tez jest
za nadgodziny w soboty i niedziele jesli sa tez płaci
a czasy nie sa łatwe
wert 2017-03-19 08:33
za nadgodziny w niedziele nie płaci koperty też są nie legalne i już dawno nie pracuję
wert 2017-03-19 08:50
sory pomyłka za nadgodziny w niedziele płaci a w sobotę nie co dla pracownika i kodeksu pracy nie stanowi różnicy za pracę w niedziele i sobotę należny taki sam dodatek za nadgodziny aty podnieś głowe z nad laptoa i zajmij się pracą na chali
do roboty 2017-04-13 19:42
Najlepsza drukarnia w Polsce. wypłata zawsze na czas. kierownicy bardzo wporządku zawsze pójdą na ręke. oczywiscie jak jestes durniem i więcej wymagasz niż robisz to wypad zbierać złom debile. a nie przychodzicie na miesiąc i pózniej żale ze kur...
Kristine 2017-05-20 22:18
Poziom europejski jak nie swiatowy...obsluga bardzo przyjemna ..kadra kierownicza wyksztalcona na najwyzszym poziomie...bardzo przychylna podrzednym pracownikom ..tylko same superlatywy i plusy ...podejscie do stosunku pracy na najwyzszym poziomie..oczywiscie do pracownikow trzymajacych odpowiedni poziom intelektualny ..polecam wspolprace ...place zawsze na czas...i najwazniejsze ..poszanowanie godnosci pracownika...
Ąsd 2017-05-23 11:35
Mobbingu czas dalszy jeśli szef nie zareaguje czas na inspekcję pracy
Hmy-nithslisenT 2017-06-19 22:14
Praca jak każda inna wszystko zależy od działu czyli od ludzi,,, atmosfera wśród grafików i drukarzy ok-normalni ludzie. Generalnie praca dla specjalistów od poligrafii - sprzęt i maszyny nowoczesne więc trzeba się znać na inżynierii i ogólnie mechatronice. Kasaka powyżej średniej, umowa na etat. Malkontentów nie lubią.
Btw 2017-07-02 21:05
W pierwszej kolejności zgodnie z Kodeksem Pracy firma ma obowiązek udzielić dnia wolnego, a DOPIERO wtedy, gdy nie ma takiej możliwości (choroba pracownika albo inny UZASADNIONY powód) mysi wypłacić ndg. Zrób rachunek sumienia - nie było dnia wolnego za sobotę?
Zostaw swoją opinię o GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII