Opinie o FHU SOBIK w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU SOBIK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FHU SOBIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU SOBIK w Polska

Ccc mucha

Szefostwo ma gdzieś pracowników wynagrodzenie do niczego za tak ciężka pracę w takich warunkach

Nie polecam pakowac sie we wlasna działalność na busy. Po odliczeniu wszystkiego na czysto zostaje pomad 2 kola szkoda zachodu...

Józef

Jak tak to wszystko czytam o tych kierowcach to po prostu brak komentarza. Jedyną prawdą w ofercie pracy jest wynagrodzenie płatne zawsze w terminie i kropka. Nic więcej. Wynagrodzenie jest za małe do wykonywanej pracy, i nie jest to tylko bycie kierowcą. Jest się magazynierem, przedstawicielem handlowym, owijaczem palet. Trzeba nosić towar u klientów, sprawdzać towar itd., itp. Koszt prawa jazdy ze wszystkimi kursami to koszt ok. 9000 zł., więc jak ktoś uważa że stawka którą tu proponują jest ok to gratuluję. Potem się dziwią wszyscy że ogłoszenie wisi już tyle czasu. Powodzenia dla Nowych.

ciekawy

Witam, Jak to jest z tą pracą kierowcy?? Ogłoszenie jest prawie cały rok aktualne. Zarobki wydają się być w porządku, przynajmniej te, które mi zaproponowano na początek. Proszę o opinie.

@ciekawy

Widzę, że kontaktowałeś się już z SOBIK. Wiesz może, jak wygląda rozmowa o pracę? Daj znać, jeśli możesz, dzięki.

Zenek Smetana
@ciekawy

A jak ma być z pracą kierowcy, no fajnie jest. Mamy nowe MANY z klimatyzacją tylko nie ma kto nimi jeździć, o 13, 14 nie wspomnę, a zawsze końcem tygodnia przed weekendem każdy kierowca dostaje od kierownika flaszkę i słoik ogórków, a raz w roku zwrot kosztów za wczasy w Egipcie. Nie zastanawiaj się tylko przychodź czekamy na Ciebie.

@Zenek Smetana

Z tego co piszesz warunki są atrakcyjne na stanowisku kierowcy. Czy orientujesz się może, czy firma przyjmie do pracy kierowcę,który dopiero zdał prawo jazdy na ciężarówki?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FHU SOBIK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Jurek

Jakie są godziny pracy? I czy da się zarobić teraz te 2.5 minimum? A jeszcze jedno jak z umową można liczyć po jakimś czasie na nieokreślona?

Jurek
@Jurek

I przeczytałem ponizej o jakiś 13 i 14 czy to w ogóle prawda?

@Jurek

Niestety nie mam pojęcia, ale też z chęcią się dowiem. Planujesz aplikować do pracy w FHU SOBIK, jakie stanowisko Cię interesuje? Jeśli tak, to powodzenia!

Wiecie może czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

Leszek

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w firmie? Warto aplikować?

@Leszek

Jest Ok,

Karol K.

Siema ludzie. Chciałem się zapytać, ile sie zarobka miesięczne w Sobiku, na stanowisku przygotowania towaru do wysyłki? Oraz czy Sobik oferuje benefit typu karta Multisport czy wczasy pod gruszą. Pozdrawiam

@Karol K.

Oferuje multisport , to wiem napewno .

Paulina

@bolek to firma FHU SOBIK dużo benefitów oferuje swoim pracownikom. Czy jeszcze jakieś plusy widzisz w pracy tam? Może jest możliwość awansu? Każda informacja może się przydać.

bolek

Teraz to jest spoko wprowadzili akord na nocce robi się po 4-5 godzin dziennie i zarabia się conajmniej 2.5 tys. Dodatkowo wolne (nie urlop) kiedy się chce :)

kamila

a ndrzej jak ci tak zależy na zatrudnieniu u nich to na stronie internetowej mają dane do kontaktu, napisz do nich albo zadzwoń i się zapytaj o ewentualne rekrutacje i potrzeby kadrowe. a poza tym to zakład produkcyjny robi ich dobre produkty, najlepsza osełka

Macy

Ja mogę polecić pracę w Sobiku - godziwe zarobki i miła atmosfera.

celowniczy

A co tam słychać u dyrektora spełniły sie jego marzenia dotyczące rewanżu na poprzednim pracodawcy? Slychac na rynku, że to juz obsesja :-) no i jaki towary wyrwal ostatnio. Jakoś schował się i nie wiadomo co tam u niego.

Kuba

Stary , daj jeszcze raz opis problemu z chęcią dowiem sie co jest na rzeczy bo nikt nie chce żadnych konkretów podać co jest złe

kuba

ty ,,stary>> do czego bijesz? konkretnie opisz problem bo cos (usunięte przez administratora) br /> a jak ci się nie podoba to się zwolnij mnie się tu podoba

Stary
@kuba

ty kuba szkoda, że ktoś usunął całą moją odpowiedź ale widocznie miałem rację

Stary

Raczej nie ma problemu chyba, że Dyro zabiera syndyka na wyjazd z klientami no ale przecież twierdzi, że jest nie do ruszenia z tej firmy. Pytanie tylko jak długo właściciel pozwoli na prywatny folwark i rozdawnictwo, bo według mnie idzie to w złym kierunku już klienci się z nas śmieją, że ktoś ma coś z psychiką nie tak skoro cały czas myśli o byłym pracodawcy. Coraz więcej nas ma tego dosyć, czas chyba coś zmienić może pracę.

mały
@Stary

sądze że nie masz racji no ale może masz inne podejście do tematu wiec nie rozumiem czy masz takie samo odczucie pracy co ja . ale w miare jest ok z kasa. dyro mnie nie obchodzi ja pracuje dla kasy i tyle

Norbi

Odkąd tam pracuję ani razu nie miałem problemu z terminową wypłatą, stąd dementuje plotki na ten temat.

Jwp

Ja to slyszalem ze ostatnio w sobiku maja problem z wyplacaniem kasy, to o Prawda? Bo nie wiem czy do nich isc do pracy a mam propozycje..

kolba

pytanie czy naszych przedstawicieli też przeniosą na własną działalność taj jak to dyro zrobił w poprzedniej firmie

bolek

praca pup, olx, praca.bielsko.pl na tych stronach sa.

mm
@bolek

W Biedronce na kasie więcej zarabiają niż kierowca w tej firmie, a przynajmniej na głowę deszcz nie pada.

zibi

Jak tam sprawa z kierowcami bielsku wygląda? Bo widzę, że szukają. Często ogłoszenia się pojawiaja. Warto iść?

Zostaw merytoryczną opinię o FHU SOBIK - Polska

• Jak się pracuje w FHU SOBIK?

Zobacz opinie na temat firmy FHU SOBIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU SOBIK?

FHU SOBIK