Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Franek

Czy PH w firmie to jeszcze aktualny temat? Może ktoś wie?

Felka

Czy zakład nie ma nowych ofert pracy? Są bardzo różne opinie na temat firmy i nie wiem co sądzić a chcę aplikować

Fogo

Chyba dobrze jest w firmie bo nie mają ofert pracy która by mnie zainteresowała. Może ktoś ma wiedzę, czy będą nowe przyjęcia do firmy? Jaka jest atmosfera, czy jest jakiś dodatek socjalny? Może są jakieś inne?

@Fogo

Jest bardzo dobrze. Bogaty pakiet social : - karta benefit multisystem - prywatna opieka lekarska luxmed - co miesiac bilety do kina - wyjazdy kolonijne dla dzieci 2 razy w roku - premia roczna 7% rocznego dochodu - opcje na akcje Tyle w naszym dziale w innych moze byc lepiej.

@Andrzej

Chyba piszę to jakiś niespełna rozumu człowiek!poza karta medica(którą proponują po 5latach pracy) nie ma nic z wymienionych punktów.No chyba że ktoś z biura pisał swoją opinię

pfff
@Andrzej

czyste głupoty z tymi benefitami gość jeden wypisuje... ch*ja jest....

Smakosz

Juz nigdy nie kupie wyrobow od MW.Dzisiaj cala paczka krupniokow wylandowala w smieciach. Krupow to jak na lekarstwo i duzo kawalkow watroby no i oczywiscie bez Smaku.

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ojciec dzieci

podobno teraz bedzie dużo przyjęć okres początek lipca

Witam , chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na wydawcę i jak płacą ? Z góry dziękuję :)

Muzyn
@Marcin

Uciekaj jak najdalej. A placa (usunięte przez administratora)

Magda Kiełbasa
@Muzyn

Cenzuralnie się nieda....

Funia

Nie widziałam zupełnie nowych ofert pracy, może ktoś słyszał żeby firma potrzebowała do pracy na produkcji? Trochę zmartwiłam się jak poczytałam opinie na forum, prawdziwie słyszałam o nich dobre rzeczy.

pan nikt

a co z logistyka? tam kierwnictwo sie tez zmieni czy jak, bo z tego co widzialem to tylko chłopak zasuwa, a szanowna Pani Kierownik usmiecha sie do każdego kierowcy lub na kawusi w transporcie lub u góry siedzi. nigdy nie mozna otrzymac konkretnych informacji bo jej nie ma albo na telefonie siedzi... brak słów. a my obarczani jestesmy za jej pojemniki i palety bo tak wielce pilnuje i kupuje

Nikita

Dlaczego jest źle? ...bo zarząd jest jaki jest, i również kluczowi managerowie firmy słabi...spójrzcie na ich doświadczenia zawodowe, no raczej słabo to wygląda, widać, że lubią trzymać się stołka i znajomych.

Jerzy

Zaklady Miesne Madej i Wróbel , czy naprawdę jest tak źle?

Chropocow

Dużo godki a robic sie rusom i gorolom niy chce ...

Jerzyk

Każdy wypracowuje swoją opinię sam, więc nie należy oczekiwać pochwał za lenistwo! Szkoda, że na forum jest tyle osób aktywnych.

KAM

Jak zarządzanie w dziale sprzedaży? współpraca z dyrektorem handlowym? czy cele są realne do wyrobienia? pomóżcie koledzy z handlu

Jarząbek

Zakłady M&W są najlepsze na swiecie , pan prezes dba o nas jak matka, zarobki bardzo wysokie,warunki idealne .Łubu dubu ......łubu dubu niech żyje namprezes naszego klub........niech żyje nam

Big Salami
@Jarząbek

Idealne warunki do hodowania nierobów, pracowników o niskich kwalifikacjach, osiągających mierne wyniki. W biznesie chodzi właśnie o to, aby Prezes nie traktował pracowników jak matka, ani bliski kolega, bo wtedy rosną grupy jak wyżej. Nepotyzm, brak profesjonalizmu w wielu obszarach, archaiczne zarządzanie w klimacie lat osiemdziesiątych.

Jarząbek

Janek

Zakłady Mięsne Madej i Wróbel to dobry polski zakład.

Hania

Zakłady Mięsne Madej i Wróbel to znana marka , pracuje tu od dawna i wiem jakie były początki. Pracuje mi sie bardzo dobrze i wypłata jest całkiem przyzwoita. Ale mam zasadę, że ja w pracy pracuję z pełnym zaangażowaniem i myslę, że moi zwierzchnicy to widzą.

Potencjalny pracodawca
@Hania

Niby bardzo zadowolony, zaangażowany i pracowity Pracownik, a nie potrafi podpisać się swoim prawdziwym nazwiskiem; bardzo dojrzała postawa, że aż żal. Czy czegoś się Pani wstydzi?...a może jednak rzeczywistość jest inna i boi się Pani konfrontacji z prawdą...i oceny Pani pracy /wyników /postawy przez innych obecnych pracowników /otoczenie, jak również oceny organizacji MW.

Nie ma lipy

To Edwardinio powinien być całym zarzadzajacym hehehe "pseudo uzdrowiciel wszystkich zakładów" podobno u was pracował??? Kto to wogole jest?

Pracownik8856

Tragedia robimy nadgodziny na sklepie obiecaną były nadgodziny,miałyśmy wyrobiony i plan i nadgodziny oczywiście to za dużo żeby pracownikowi zapłacić jedno z dwojga trzeba potrącić. Ciekawe jak będzie ze światami pewnie znów zenada. A paczki dla dzieci to kiedy się należą? I kto je bierze?

Alior

Mięso sprowadzają z ukrainy bardzo niskiej jakości, parówki robione z gotowego proszku wiecej nie pisze bo niema sensu.

Realista
@Alior

A Ty jesteś normalny? żadnego mięsa z ukrainy nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.