Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

Ja tam chciałbym popracować w technologii - chłopaki dają radę no i najwazniejsze że w Kruszynie i na Wróblowej rządzą nimi NORMALNI!!! ŁEBSCY!!! FACECI Z JAJAMI !!! Nie jakieś popierdółki i cieniasy . Ciekawy jestem ile zarabiają ???

mrxxx

Fakt. Jak jest jakaś kontrola to pracownicy na umowe zlecenie są wysyłani do domu. Trochę to dziwne! W czasie wolnym jest zakaz dorabiania sobie! Podkręcają cykl maszyny na szybkie obroty a wiec idzie na ilość nie na jakość. Czasem jedna osoba musi dac rade na kilku stanowiskach na raz.

TOWIJA

bardzo duża rotacja w tej firmie o czymś to już świadczy, ale z drugiej strony jest akcja i reakcja tylko kto na kogo? kierownictwo na pracowników czy raczej pracownicy reaguja takim podejściem do pracy w tej firmie ponieważ kierownictwo jest do d..py, hmmm

mrxxx

Ludzi zwalniaja bez powodu. A pana kebbaba z Kruszyna zwolnili bo w czasie urlopu dorabiał sobie. Miał prawo. To co robi na urlopie lub po pracy jego prywatna sprawa. Jak robisz na umowe o prace (nawet przez office52) to jak oddasz krew to tez nie akceptują zwolnienia które prawnie sie należy.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
mr xxx

TOWIJA

inspirujące to forum, inspirujące wypowiedzi, anonimowe żale i pretensje brawo za odwagę!!!....a pracować trzeba choć nikt nikogo do tego nie zmusza

Ten z góry

Ech, aż żal czytać te Wasze mierne wypociny.... Zamiast wylewać swoje żale, to byście za robotę się wzięli... Nikt was tam po pistoletem nie trzyma. W przeciwnym razie wiecie gdzie są drzwi.

tomek

jak już przestaniecie się wzajemnie obrażać na forum publicznym, to koniecznie dajcie znać, dobrze? przede wszystkim chciałbym się dowiedzieć ile konkretnie da się zarobic u nich, bo interesują mnie konkretne liczby tylko, więc jak mozecie to dajcie znać w tej kwestii, z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

garfilt
@tomek

lepiej nie idz tam bo teraz za nowego kierasa nie bedzie zycia to tyran i osilek a jak chwile masz przstoju to cie zjedzie albo wyzuci - al-lach wruc bo tensknimy!

pornstar

walił was? wow...

wafel
@garfilt

tyran to się zgodzę ale z tym osiłkiem to przesadziłeś gościu jest chudy jak szkapa byle Franek go zdmuchnie

mistrz nad mistrzem

Teraz to ja wam pokażę jak zarządzać , buhaha.

Pracownik gf

Ruda wiedżma to Bacha, niech patrzy na detale jakie podbija a nie czepia się tego czego nie ma!!!!

Uważajcie piranie z biura ponownie atakują - najbardziej agresywna jest ta ruda wiedźma z KJ,

wiwi

która ruda???????

zgodny

Masz gościu całkowitą rację, jak można w tak nieodpowiedzialny sposób kierować produkcją a co dopiero mówić o zarządzaniu. Facet gada trzy po trzy-sam chyba już siebie nie rozumie a z nas robi (usunięte przez administratora) i tylko wkurza zamiast pomóc. Żenada.

Pracownik gf

Od kąd Dyka jest kierownikiem jest coraz gorzej... Co chwile raporty , reklamacje zabieranie premii... Siedzi i gapi się w kamery zamiast poprawić sytuację w firmie. Za Synaka nie było żadnych qw i nie było reklamacji i śmiesznych raportów... On słyszy tylko co chce usłyszeć a to co pracownik ma do powiedzenia udaje że nie słyszy i zbywa.... Gdzie jest jakiś problem to powinien go rozwiązywać a nie pogłębiać.. Ludzie na boshu charują po 2 maszyny i w jaki sposób oni mają patrzeć na detale 100 % nie ma takiej opcji a potem się dziwią że przychodzą reklamacje na kilka sztuk na wtrącenia albo chą mieć ilość albo jakość...

rob
@Pracownik gf

Synak pracuje teraz w Pol-Elektrze

black horse

Jestem czarnym koniem i zaraz posprzątam to forum. Za to mi płacą przecież. Tak więc od dziś 5S na gowork-u. P. S. I nie pytajcie mi się o nic, bo ja nic innego nie umiem. Dopiero się uczymy z moim przyjacielem Hubertem.

tyk

Trzeba pozbyć się kierownika z wróblowej - teraz widac ,że nie wie nic o produkcji potrafi tylko gapić sie w kamery całymi dniami i nie schodzić do nas na halę. A od ludzi z Kruszyna teraz dowiadujemy sie że ten drugi to tez nieudacznik. Dwa głąby z Pol Elektry !

ksiadz

teraz to juz sie zrobilo jedno wielkie punktowanie i kapowanie ,a tym na gorze to pasuje ludzie obudzcie sie !!! badzmy razem zaiwaniamy na nich a i taak nas w nosie maja jedna wielka sciema

kicha
@ksiadz

100% prawdy

przestańcie się użalać nad soba - pomyślcie q..a o górnikach z Juliusza. Wy macie wypłaty w całosci i na czas. I żle jeszcze. Za mało zarabiacie ? Swiat stoi otwarty dla wszystkich/ Przeciez nikt was nie prosi zebyscie zostali . I tak 30 % pójdzie na bruk. A ekonomia . No cóż.

jak nie ta pani to musi mieć jakieś plecy bo ponoć nic nie potrafi ... detali nie liczy tylko obserwacje robi przez cały dzień

mrxxx

a ty do pracy idziesz czy na zaryw?

jan
@mrxxx

szczególnie na urlopie na żądanie możesz robić co chcesz ????????????????

frik
@mrxxx

to cos nie halo z tobą - ja tam mam krwiodawstwo płatne.

Chłopak

W biurze to same właśnie pasztety są , nie ma tam ani jednej ładnej kobiety! Na hali są wyjątki ....

jak można mieć dużo raportów i być zastępcą lidera czeba mieć jakieś plecy w biurze ...

fx

Atmosfera miedzyludzka spoko - dobry team na wtrysku.Nie ma zawiści i obrabiania(usunięte przez administratora) Przydałoby się wymienić niektórych mistrzów no i kierownika Al Lacha bo żal bierze nawet nas roboli

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform