Opinie o Astra Telecom w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Astra Telecom. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Astra Telecom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astra Telecom w Toruń

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Astra Telecom?

Jak długo czekaliście na odzew z Astra Telecom? Oddzwaniają zawsze?

Wicek Nowy wpis

Od 10 lat (usunięte przez administratora) straszenie prawnikami z kosmosu!!! prawdopodobnie posiadajacymi tej samej jakosci dyplomy co prezes L.

Sylwia

Cześć, czy w Astra Telecom zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak to jak często i jak pracodawca z nich później rozlicza pracownika? Napiszcie też w jakich dokładnie godzinach się pracuje w firmie. Jest to ważna kwestia dla osób mających inne ważne obowiązki poza pracą.

Grześ Nowy wpis
@Sylwia

Nadgodziny. Dobre sobie!

Andromaci

Jerzy Lelito - Director of Performance! To brzmi dumnie!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Astra Telecom? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Pedro

Astra Telecom to dobra firma. Jak komuś nie chce się pracować to marudzi i tyle w temacie.

Romek
@Pedro

A gdzie jest ta firma i czym się obecnie zajmuje?

ry

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę w dziale księgowości? Skoro jest zawierana umowa o pracę i zapewniają wsparcie techniczne i merytoryczne to bardzo dobrze o nich świadczy, bo taki pakiet medyczny i ubezpieczenie może rzeczywiście umilić pracę.

mirek

Negatywy powstają w wyniku niezadowolenia . Ja pracuje z firmą w Hannover , Dostaje 1300 euro,dostaje diety ,noclegi .Brygady mają nowe MB vitaszki . Polecam pracę w lokalnych firmach sądeckich . Ja pracowałem i to w tych największych .

Brico@

Ja pracuje dla tej firmy od siedmiu miesięcy . I każdemu polecam nie czytajcie tych knotów negatywnych . Pracuje już na drugiej budowie w Berlinie . Firma szuka specjalistów z językiem niemieckim i francuskim . Poszukuje też instalatorów instalacji elektrycznych . Wynagrodzenie 8-9 euro na godzinę,socjal w porzo . Jak na razie polecam ....

Janek

Pracuje miesiąc. Zarobki i warunki do przyjęcia . w piątek jedziemy na instalacje do niemiec. firma godna polecenia .

jachy

pracuje w tej firmie od niedawna . Zajmuje się koordynacją usług na rynku niemieckim . Nie ma czasu poskrobać się po ...... . Płaci to i wymaga . Mamy wiele wolnych etatów na Niemcy i Francję . Dostałem czyste biuro z pełnym wyposażeniem i działam . Kasa tez ok .

ewa

wszystkie negatywne opinie to twór ,,jak ktoś napisał wcześniej sprzedawców marzeń . Których żadne klient nikt nie chciał . I warto wyciagnąć z tego wnioski . To jest jedna z najdynamiczniejszych firm technologicznych w Polsce.

marzena

wszystkie opinie negatywne napisały , osoby które odeszły z firmy . Na swoje własne życzenie . co do możliwości firmy zawsze można sięgnąć do bilansów , ewidencji itd . Pomówienia to efekty frustracji byłych pracowników czy managerów . Firma ma płynności , wartość i dynamikę czasami kilku firm z branży technicznej razem wzięte do kupy. Napewno już wyeliminowanym błędem firmy jest fakt że płaciła zobowiązania pracownikom i partnerom nie za pracę tylko za sprzedawanie marzeń i opowiadanie bajek pracodawcy . Pracujecie działajcie jest wam napewno lepiej . ASTRZE dajcie spokój .

Grzegorz
@marzena

MARZENKO.Ten sam efekt bedzie z finansami astry co z bilansem fenix construction & coś tam...sp.z o.o.Trawa po jaja i takie same efekty.. Pozdrawiam

Grzegorz

Przeczytaj wszystkie posty i wyciąg wnioski....czy "właścicielom coś się odwiedzi"???? Pozdrawiam. P.S. Właścicielowi bo zawsze był tylko jeden.

po co

Po co pisać opinie o firmie która już nie istnieje? Trawa na Papieskiej po kolana. Kostka zielona od zarośli. Na plocie ogłoszenia SPRZEDAM. Ostatni pracownicy (było ich dwóch) musieli uciekać za chlebem. Szkoda czasu. (usunięte przez administratora)przegrał batalię o "istnienie" głupotami. Zajął się podsłuchiwaniem pracowników, mataczeniem, wymyślaniem bzdur, pisaniem maili podszywając się pod pracowników, tworzeniem historii wręcz ubawiających, ustawianiem sobie budzika na telefonie i rozmawianie z tym budzikiem przy innych, żeby stworzyć "łał" hehe, nawet tam gdzie nie było zasięgu wzbudzając śmiechy innych. No mała, lekka parodia. Dzisiaj żeby coś mieć, nie wystarczy gadać ale wziąć się do roboty. Hehe, więc lecę, bo szkoda mojego czasu...

ewa

te negatywne oponie pisał mój były chłopak Tomek . który bryluje w skypure. Nciągając ludzi na koszty . Znam właściciela ASTRA-TELECOM i przedstawione opowieści są niepoważne . Mój chłopak pożyczał ode mnie pieniadze aby wciagnąć w sidła właściciela firmy . Tak załatwił juz kilka firm .

Olo

PureSky nikt nigdy nie napisał tak celnej opinie o jej właścicielu i jego bałaganie(usunięte przez administratora) Praktycznie ta działalność gospodarcza nie istnieje na rynku lokalnym, a tym bardziej poza nim. Kreseh ((usunięte przez administratora)) może poinformujemy resztę "zainteresowanych" o ostatnim "osiągnięciu" inwestycyjnym tej "wieloosobowej" "firmy"

PureSky

Tak dokładnie jest.

Prezes

serdecznie wszystkim dziękuje za wasze wpisy te pozytywne i te negatywne jak również te które mnie i firmę pomawiają . Rynek inwestycji jest bardzo ciężki. Firma potrzebuje dobrych pracowników . Wpadki zdarzają się z tego powodu ,,przykład ,,że klient z dochodem 4-5 tys miesięcznie dostaje dotacje kilkanaście milionów na budowę hotelu .Kupuje samochody,ciuchy a na inwestycji zostawia 8-10 firm bez wynagrodzenia .Życzę wszystkim powodzenia i lepszych pracodawców . Co do zabawek no..... nowy model VITO jest super.... dla wymagających polecam S coupe - zaręczam z własnego doświadczenia jest ,,świetny,, Dzięki wam popełniam coraz mniej błędów .

Mariusz

rzeczywiście(usunięte przez administratora) was wkurzył , skoro piszecie takiego głupoty na jego temat. jakby na to nie patrzył to prezes zawarł umowę i układał instalacje , i to jego wina że został okradziony przez inwestora i swoich pracowników . Co do mercedesów w firmie pojawiły się kolejna dwa nowe . władek przekazałem prezesowi żeby zerknął na te wpisy .pozdro .

Wladek
@Mariusz

(usunięte przez administratora)Oddziały w Warszawie, Katowicach, itd. Sprawdziliśmy, nie ma oddziału na Kruczej w Warszawie zły kod pocztowy, 00-950 to inna dzielnica Warszawy, ale kłamstwa, zawsze były na pożądku dziennym w tej firmie/.Szkoda mojego czasu.Wam życzye kupy złomu do obierania, z okazji następnej rocznicy Waszej wielkiej firmy. Pracujecie na kredyty Waszego szefa. A jeżeli ktoś ma zamiar pracować w tej wspaniałej firmie, życzę wraz z byłymi pracownikami powodzenia, nie ma jak się samemu przekonać.

kalinka

to super że firma działa już tyle z sukcesami, ma mocną ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku więc z pewnością jest bardzo wartościowa jako pracodawca, dużo doświadczenie z pewnością jest ich atutem. jednak nurtuje mnie czy przyjmują w takim razie super doświadczonych fachowców czy tez młodziutkim ludzikom tez dają szansę

Brygadzista

ja jestem nowym pracownikiem od 2 miesięcy . jak czytam nie które złośliwe opinie to mi sie nóz w kieszeni otwiera . Prezesa widział może ze dwa razy . Wykonuje swoje , jezdzę fajnym mercedesem , dostaje diety . pracuje . Pensja jest ok. jestem ubezpieczony . Ja już pracowałem u byłych pracowników astry którzy otworzyli firmy . bez zusu , na krzywy (usunięte przez administratora) z opowiadaniami jak to prezes astry jest demoniczny .Panowie i panie ,, uczciwiości,, ciutkę

Zostaw merytoryczną opinię o Astra Telecom - Toruń

Astra Telecom