Opinie o Gargnas w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gargnas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gargnas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gargnas w Toruń

Witam.Powiedzcie mi,jak czesto zostaje sie na nadgodziny ?

Robcio

Złe opinie czy ostrzeżenia nie biorą się nie wiadomo skąd, co do wypłat to nie jest tak do końca, że wszyscy ci którzy pracują dobrze dostają dobre wypłaty, jest pewna nierówność. Natomiast jeśli chodzi o to jak są traktowane kobiety i nowi pracownicy to zalezy gdzie trafisz, poczytaj sobie opinie.

No nie powiem,po te komentarze nie zachecaja do pracy w tej firmie..

Powiem Wam jedno robicie takie zamieszanie i piszecie takie pierdoÅ�y że gÅ�owa boli.Od lidera z atlasu po kobiete w ciemnych wÅ�osach ze cos kombinuje.Macie chyba za maÅ�o pracy że /Wam siÄ� w tych pustych Å�bach (usunięte przez administratora)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gargnas? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

A jak atmosfera w pracy?Jak sa traktowane nowe osoby?

;))) - 2010-06-30 19:17:04 Potwierdzan nie sugerowac sie wypowiedziami... jak dla mnie kasa ok:) podpis Prezes ;-))

;)))

Potwierdzan nie sugerowac sie wypowiedziami... jak dla mnie kasa ok:)

PRACUŚ

Witam.Osoby ,które mają zamiar podjąć pracę w tej firmie proszę nie sugerować się opisami w złym kierunku.Pisarze opisujący takie głupoty to zwykły ,, PLEBS ''' KTÓRY w najbliższym czasie zostanie wyeliminowany SAM lub ODGÓRNIE. Pierwszy etap to nędzna wypłata ,kto pracuj uczciwie ten dostaje godziwą zapłatę...

Panowie,a jak w tej firmie pracuje sie Paniom?Wlasnie wyslalam cv i zastanawiam sie czy to nie byl blad po przeczytaniu waszych komentarzy.

Skoro już mowa o tym na kogo mają uważać kobiety, to zauważyłem , że usunęli tą małą w ciemnych włosach z ABB bo sobie nie radziła i ponoć kombinowała za plecami.

nieobecna

anonim - 2010-06-20 12:42:38 mowa tu o tym zniewieściałym kolesiu z tcz? ja juz nie pracuje w tej firmie a zostalabym gdyby wlasnie mozliwosc pracy na lini malego atlasa pozdrawiam Was

ABB Elitarni

_ Można sobie poczytać troche . Na wstępie gratuluje kretynom co tu glupoty wypisuja o jakis -zapoznaniach- ... wracajcie do przedszkola. _ CO DO FIRMY to fakt, zarobki w firmie nie sa adekwatne do tego co tam robimy i z jakimi problemami sie musimy stykac. Liderzy dobrze wiedza o czym mowa. Nasz sprzer nie jest w najlepszym stanie a maszyny dzialaja dzieki dobrej przacy nie ktorych pracownikow ( i nie mowie tu o Konserwatorach) . Potrzebujemy osoby ktora zna sie na maszynach i zainteresuje sie kontrola sprzetu. FIRMA posiada dobrych pracownikow i doskonale znajacych sie na swojej pracy. Zbednych powinno sie pozwalniac bo tylko kase i czas tracimy na nich. Zobaczymy co dalej PS. Inżynierzy powinni zainteresować się "Czasami" zleceń produkcji bo to jakst [usunięte przez moderatora] snieszne zacząc coś na lini i już nie mieć czasu na produkcje.

Kotlet

Borsuk woli blunta prowadzać za rączke po magazynie

% - 2010-06-04 10:38:07 jak tam aktualnie jest bo widze ze szukają pracowników,jest mozliwosc zarobic jakąś średnia pensje?jak tam z godzinami pracy-zmianowo-weekendy?z góry dziekuje za informacje zmian na razie nie ma ale moga byc od od 6-14 i 13.30-21.30 srednia pensja od 1500-1800 weekendy zadko ale sie zdazaja jak jestes kumaty pracowity spokojnie sobie poradzisz

quba - 2010-06-03 14:38:16 Witam,radzę na przyszłosc używac dyktafonów przy rozmowach z przełożonymi,by skończyc jawne przejawy mobbingu w tej firmie,założyc lub zapisac się do związków zawodowych,bo w przeciwnym razie wiecznie będziecie okradani z waszych pieniędzy i nigdy nie będziecie świadomi swoich zarobków,a i o podwyżkach zapomnijcie,bo przecież wasz co to [usunięte przez moderatora] za podszywanie sie bo chyba tam jeden kuba pracuje na produkcji i to jestem ja.......

Maciek

Ech panowie magazynierzy - zamiast pracować prześcigacie się w domysłach kto może ile zarabiać. Trzeba było skończyć coś porządnego a nie technikum rolnicze i mieć coś pod kopułą, wtedy byście siedzieli na (usunięte przez administratora) i dostawali kasę za nic nierobienie, a tak...pchajcie dalej te wózki.

quba

Witam,radzę na przyszłosc używac dyktafonów przy rozmowach z przełożonymi,by skończyc jawne przejawy mobbingu w tej firmie,założyc lub zapisac się do związków zawodowych,bo w przeciwnym razie wiecznie będziecie okradani z waszych pieniędzy i nigdy nie będziecie świadomi swoich zarobków,a i o podwyżkach zapomnijcie,bo przecież wasz "przedstawiciel" tego nie zrobi z wiadomych względów.W firmie jak za komuny władza wykonawcza i ustawodawcza w jednym ręku niby szefa ........do niczego dobrego nie doprowadzi,może Szwedzi po otrzymaniu kilku informacji też to dostrzegą i spojrzą pod innym kątem.Poczekamy zobaczymy,bo nie jest normalne by szef zarabiał 3 do 5 razy więcej od zwykłego zastraszanego na każdym kroku pracownika.........Pamiętajcie zdrowia fizycznego i psychicznego utraconego w tej firmie nikt Wam nie zrekompensuje.

pensje w tym miesiacu jak zwykle byly [usunięte przez moderatora] , co to jest 1600zl? w tym tygodniu zwalniaja sie kolejni ludzie, prezes sobie jezdzi do chorwacji na wakacje a my (usunięte przez administratora) za 1600zl, za te kable co robimy to powinnismy dostawac ponad 2 tys!

ktos

a ty sie czlowieku ciesz o ile wogole dostaniesz urlop

Zostaw merytoryczną opinię o Gargnas - Toruń

Gargnas
2.5/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Chwaszczyńska 131 B
    81-571 Toruń