Gargnas

Toruń

Opinie o Gargnas

zbych 2010-08-19 10:35:30
Daj spokój Zbychu .Tyle juz wytrzymałes to jestes silny dałes rade w Baltic Microvaves, Partnertech .... A te rosjanki jakies fajne ?
zbychu 2010-08-20 17:50:03
a ty co Zbych rosjanek nie znasz;>(usunięte przez administratora) jest juz nasza nie zla szprycha z niej mega laska:D
Pozdro pozdro Zbychu Zbych.
Mateusz 2010-08-23 19:17:03
Słyszałem, że przed firmą jakiś gnojek robił zdjęcia. (usunięte przez administratora) czy coś takiego, słyszeliście coś?,wiecie który to? mówią, że to jakieś chude (usunięte przez administratora).
anonim 2010-08-26 19:50:18
no i cos z tego nawet jakby robił te zdjęcia to nic Ci do tego może potrzebuje do prywatnego albumu a nie odrazu bluzgi..patologia,
bamacurowo 2010-08-27 01:37:24
a kto pali (usunięte przez administratora) w kiblu? my tez chcemy!!!!!
LOLO II 2010-08-29 15:40:16
Jeżeli chodzi o palenie (usunięte przez administratora)to wiadomo kto(usunięte przez administratora) Przećież łazi ciągle (usunięte przez administratora),a pozatym to PIERWSZY konfident od początku swojej pracy.A na swojej lini ma kilku pomocników do inwiligacji innych UWAGA na tych ludzi..
anonim 2010-09-01 06:24:29
Mateusz - 2010-08-23 19:17:03

Słyszałem, że przed firmą jakiś gnojek robił zdjęcia. Haszczak czy coś takiego, słyszeliście coś?,wiecie który to? mówią, że to jakieś chude gówno.

jak masz coś do mnie parówo to możemy to wyjaśnić a na zdjęcia nie mam czasu, bo jestem w pracy a nie na wybiegu i nie jestem papparazzi jak wiesz wogóle co to znaczy śmieciu
ja 2010-09-02 15:44:25
najbardziej podobała mi się wypowiedź pana (usunięte przez administratora) na zebraniu pracowniczym - "jak nie będziecie dobrze pracować, to zatrudnię kilka kobiet, zapłacę im 1400 zł, one będą szczęśliwe z tych pieniędzy i będą się starać".cóż, pozdrawiam żonę (usunięte przez administratora)
LOLO II 2010-09-03 20:17:37
Sam jesteś śmieciem i życiowym niedorajdą wystarczy spojżeć na ciebie. Jaki ty masz wizerunek w firmie.Kompletne ZERO,NIC,NUL ,którego można trzaskać po tej wykrzywionej gębie .Zresztą pokaz był swego czasu przed firmą.Pozatym zrób badania.Napewno masz ADHD tak świadczy twoje zachowanie.Napewno czytający wiedzą o kim mowa.(usunięte przez administratora),albo coś jak (usunięte przez administratora).Azdjęcia robiłeś w trakcie pracy baranie.
PRACUŚ 2010-09-03 20:21:33
To jeden wielki wstyk,że (usunięte przez administratora), tak pożądny gość ma za BRATA TAKIEGO SKOŃCZONEGO IDIOTĘ.
przyjazny 2010-09-04 12:33:25
zapewniam Cie i Pana(usunięte przez administratora),że kobiety nie będą zadowolone i nie będą siedziały w firmie za 1400zl ,takie pieniądze to sie płaciło 10lat temu gdzie ceny wszystkiego były o połowe niższe i życie było tańsze....nie bądźcie śmieszni Panowie...robią to samo co my wiec czemu mają miej zarabiać??
ja 2010-09-04 20:50:05
Ironia przyjazny, to była ironia, na chamską wypowiedź.
;] 2010-09-13 17:04:05
ojjjj popatrz na kwitki to zobaczysz kto zarabia 1400... wiele więcej na nich niema
na pewno nie ty i twoi(usunięte przez administratora)
Grzegorz Z. 2010-09-28 13:39:47
To dlaczego się tak męczysz?Zwolnij się :)
Za miesiąc odchodzi Esab i będzie za dużo ludzi( już jest) na produkcji.
Świetna okazja do opuszczenia fabryki.
ABB Elitarni 2010-10-20 14:41:10
Oj Oj, jak człowiek poczyta tu te opisy to głowa boli. Kiedyś narzekaliśmy że płace małe , że warunki słabe. Dużo się polepszyło - Trzeba przyznać. W lato nie było szans by prócz wiatraków dostać coś lepszego. Już zawsze na hali w lato będzie parówa a w zimie chłodno. Ktoś tam miał racje że w LATO dystrybutor po prostu nie wyrabiał. Osobiście dość sporo wydałem na picie i napoje. Ale daliśmy Rade , zawsze Damy.
Dostaliśmy narzędzia precyzyjne, trochę sprzętu pozbieraliśmy z szaf i naprawiliśmy. Produkcja szalała jak dzika aż do lata. TERAZ po prostu nie ma zleceń a jak są to szczątkowo je wykonujemy. Od lata są wieczne problemy z częściami ,kablami.. Skoro są zlecenia to CZEMU FIRMA NIE ZAKUPUJE CZĘŚCI w odpowiednim czasie??? Planiści lecą w ch**a i to tam należało by wrzucić jakiś granat!!! Fakt, nie znam ich pracy, ale nie może być tak że ludzie tracą własne Urlopy z braku części i kabli.. TO NAJWIĘKSZY PROBLEM na obecne czasy (pewnie na większości lini)
AA 2010-10-20 21:57:29
moze by tak gora w takim razie zeszla z raz na rok i cos tam nam znowu powiedziala (naobiecywala) ostatnio obietnica dotyczyla lipca ;-)) i ogolnie o sytuacji w firmie Fajnie by bylo nie ??
a czesci i kabli nie ma podobno dlatego ze nie placimy firmom za nie
no ale najwazniejsze ze kierownictwo robiy ruchy (miedzy soba ;-))
szaman 2010-10-22 21:37:00
slyszalem ze przydupas (szef szefow kontroli) robi wszystkim pod gore i tylko utrudnia prace Chce byc lepszy od Boga Psuje maszyny i zmienia ich zastosowanie czy to prawda ?? podobno wszyscy maja juz na niego (usunięte przez administratora)
: ) 2010-11-29 21:23:31
Szanowny Panie dyrektorze, chciałbym podziękować za wspaniały prezent świąteczny w postaci niskich pensji.

Wszystkiego najlepszego

anonim 2010-12-01 22:08:43
no i dziekujemy za super wypasione bony !!! no i kolejny rok obiecywanych podwyzek
PS
a kolejni ludzie odchodza ;-))
anonim 2010-12-17 21:28:49
I jak robaczki? Zadowoleni z podwyzki? 30zl brutto to nie w kij dmuchal. Prezes sprytnie rozegral sprawe minimalnego wynagrodzenia likwidujac premie i doliczajac ja do podstawy. (usunięte przez administratora) nas bez mydla. Zgodnie z jego sugestia proponuje spotkanie z(usunięte przez administratora).(dr House). Przedstawiciel zalogi + teamliderzy z kazdej linii. Niech sie Majkel dowie ile srednio zarabia sie na produkcji. Nie srednio w firmie tylko srednio na hali. Pewnie sie chlop zdziwi ze czlowiek za miesiac orki dostaje tyle ile kosztuje 1 dniowy pobyt ziomala ze Szwecji.
anonim 2010-12-17 22:11:32
a ja proponuje oddac te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 30 zl niech sie nazre albo niech kupi lepiej jakies narzedzia to wzrosnie ta oczekiwana wydajnosc i moze jak bedzie zysk to dostaniemy wszyscy jakas premie kiedys za rok za dwa a moze wcale ;-))
anonim 2011-04-02 15:42:52
moim zdaniem nie ma tragedii, praca lekka, dobra atmosfera, można dorobić zostając nadgodziny
Anonim 2011-04-04 21:32:04
Nie zgodzę się, biorąc pod uwagę to, że współpracujemy z zachodnimi czy skandynawskimi firmami gdzie jest cywilizacja to ta firma jest szokująco cofnięta.
swingers 2011-04-16 11:47:48
Do tych co tak narzekają, ludzie ogarnijcie się , jeżeli podpisałeś umowę to znaczy że się godzisz na ich warunki, jeżeli one Ci nie odpowiadają to się zwolnij i nie psuj opinii pracodawcy. Jeżeli jesteś ambitny i nie odpowiadają Ci zarobki to otwórz własny biznes i zatrudnij ludzi i pokaż jak ty zarządzasz firma,ludźmi. Zobaczymy czy będziesz mieć 100% zadowolonych pracowników. Co do wypłat, tak jak w domowym budżecie, jeżeli nie gasisz światła (100W) nie dokręcasz wody , wydajesz pieniądze na remonty których można było uniknąć to się nie dziw że nie masz kasy na przyjemności. 3/4 pracowników nie szanuje miejsca pracy "bo to nie jego" ręce opadają.
Tyle ode mnie
anonim 2011-04-17 14:34:49
Pracodawca ma taką opinię na jaką sobie zasłużył [usunięte przez administratora].
anonim 2011-04-26 14:46:31
Tak samo jak firma i kierownictwo nie szanuje pracowników....
nizorientowany w temaci 2011-09-06 12:27:07
prawda jest taka ze podrzędnego pracownika łatwo wymienić. Polska jest atrakcyjnym krajem dla inwestorów bo ma tania i dobrze wykwalifikowaną siłę roboczą, z podkreśleniem na TANIĄ.
Systemy zarządzania firmami wymyślali troszkę mądrzejsi ludzie i jeśli ktoś nie umie się dostosować to może zmienić pracodawcę.
anonim 2011-10-24 16:37:19
Systemy zarządzania firmami wymyślali troszkę mądrzejsi ludzie i z tym się całkowicie zgadzam tylko ,że w tej firmie takich ludzi nie widać od samej góry po szefa produkcji są układy rodzinne i kolesiostwo z największymi nierobami i kombinatorami przykro patrzeć a,zarządzanie to fikcja i motanie się w niwiedzy czekanie aż spadnie manna z nieba
ABB elitarni PanLink 2012-03-15 17:44:10
__________ Witamy w 2012 roku.
(+)Podsumujmy: zima 2011, przezylismy. Na hali PanLinka nie ma juz problemow z zamarzaniem. Firanki na rampach to swietny pomysł.
(-) nadal nad ABB nie grzeja dobrze dmuchawy tylko wiatr robia...
(+) Dzięki inzynierkowi Michalowi udało się poprawić kilka projektów z ABB
(-) wciaz są beznadziejne czasy zlecen i okresowe problemy z częściami
(+) Grze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] proponuje szkolenia, nawet Nam stazysta przyda się powtorka bo nie ktorzy dalej nie potrafią zapinować przewodów zgodnie z normami, inni nie umiej korzystac z dokumentacji
(-) stan narzedziowy na ABB okreslam na slaby. Co prawda uzupelniamy braki ale nowe narzedzia są beznadziejne, nie ergonomiczne, lapy bolą od nich, niszcza nam kable i elementy!
tepymi boczkami zasuwam od pol roku ale za to sa wygodne, inne tez juz ledwo daja rade
(+) wypłaty wpadają na konto zgodnie z planem.
(-) pensja na ABB to ok 1700zł netto, nie ma co narzekac bo jak na ta robote to w miare ok, ale brak możliwosci dorobienia sobie to tragedia. Od prawie 3 lat uczciwy i inteligentny pracownik, solidny i ogarniający temat ma dalej 1400brutt na umowie. Już nawet w sklepie minimum to 1500brutt.
(+++!) Podziękowania dla [usunięte przez administratora] za wielokrotna pomoc i solidna robote przy platach i maszynach.
-C- 2012-03-15 17:59:10
Jestem w firmie od początku transformacji na Gargnas, pożniej PanLink. Staz to ok 3 lat. Mimo wielu zmian w firmie , problemów i komplikacji z ludzmi i kadra zarzadzajaca - jestem zadowolony a firmie wystawiam dobra ocene 4.

Najwazniejsze jest to ze jest robota.W wiekszosci problemow produkcyjnych dajemy sobie rade cala linia i jestesmy dobrzy w tym co robimy.
Minusem jest to ze ludzie sie przestaja przejmowac czymkolwiek. __Znieczulica powoduje usterki a później naprawy itp... Coraz mniej chetnych do dzialania i szybkiego reagowania na poziom produkcji przez co inni muszą zapier**** 3 krotnie wiecej a Lider czy Kierownik maja po prostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w to. Bo lepiej niech zapierdala co Nie?
A tacy dobrzy pracownicy w koncu sie wykrusza i odpadna - zostanie chałtura która udaje ze pracuje, lub robi mniej niz minimum.

Szkoda. Działamy dalej i robimy to co trzeba ale jedna osoba nie może robić za 3! Kadro - otworzcie oczy!
t 2012-06-08 21:01:53
witam, mam pytanko, jak jest z praca? czy duzo jej jest i czy firma dobrze sie rozwija? slyszalem o przejeciu lrz commerce z tczewa? mam mozliwosc pracy ale niewiem czy warto. prosze o rade
gość_ 2012-09-06 13:54:30
Mam pytanie, czy LRZ Commerce z Tczewa przechodzi do Gdynii, czy faktycznie mają w planach otworzyć większą firmę w Tczewie? Jeśli ktoś cokolwiek wie na ten temat, proszę o odpowiedź.
cosik 2012-09-06 21:44:45
tak maja wybudowac dwa razy wieksza w Tczewie a gdynie za rok zamkna
1 2012-09-11 09:15:01
Tak, wywalą wszystkich z Gdyni i zatrudnią w Tczewie, tam zapłaca 1400 brutto i człowiek będzie pracował jak mrówka i dziękował że ma prace. Za jednego lub półtora pracownika w Gdyni zatrudnią dwóch w Tczewie. Jak zmienią ludzi to może Ci nowi będą szanowali prace a nie wisieli na telefonach i wędrowali na fajkę co pół godziny i jeszcze narzekali jak im źle, i jaki to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . W normalnym zakładzie pracy (nie chronionym jak w Gdyni) nie wolno opuszczać stanowiska bez zgody przłożonego a o fajkach można zapomnieć. A u nas przedszkole jest a nie zakład pracy.
Byku 2012-09-17 21:56:51
Heheh.. A zobaczymy jak tam w Tczewie będzie. Fabryka jest tam mniejsza od tej w Gdyni więc nie sądzę żeby dużo ludzi PanLink tam zatrudniał. Jednak Ci co zatrudnią się w Tczewie nie będą pewnie narzekać i rypać za te 1400 brutto.
Na razie !---------- W Tczewie ma być fabryka podzespołów (z tego co wiemy) więc to inna robota niż TU w Gdyni. Tu jak trzeba to trzeba się szarpać z kablami grubości ręki a szmal = 1410 brutto taki sam od lat. Jedni mogą nadgodzinami drobić i mieć te 2 kafelki a inni tylko powąchać...

Jak ktoś robi dalej w Gdyni to powiem tak : rób adekwatnie do swojej pensji !
Pozdrawiam załogę produkcyjną.
x 2012-09-18 17:03:13
W Tczewie fabryka podzespołów ?
hhehehheheheh
Powiem tylko tyle: błędna teoria.
W Tczewie dostaniesz tyle samo (minimalna krajowa), lecz nie będzie premi od sprzedaży............ Bedziesz płakać by wrócić do Gdyni
V. 2012-10-03 15:29:23
Kto Tobie chodzi co pół godziny na fajkę?Kto wisi na telefonie?Jak bym czytał wypociny głównego klakiera kadry kierowniczej [usunięte przez administratora]
Pozdro
Produkcja 2012-11-27 19:10:23
Dziś dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy. Podwyżki! Pensja minimalna będzie zwiększona o ho ho... No aż cud że Pan [usunięte przez administratora] i reszta bandy pomyśleli w końcu o biednych pracownikach, którzy już kolejne lata rypią pod tym dachem.

I co? Wszystko było by piękne i każdy uśmiechnięty, ale nie nie .. To PanLink Gdynia ! U c i ą ć trzeba tym co przez te lata ciężko napocili się by grosz do grosza pozbierać. Stawka za zaraportowaną roboczogodzinę leci w dół ! Zamiast zadbać o nasze dobra - po tak długiej współpracy teraz składać kable będziemy za grosze bo przy takich czasach na zlecenie przestanie się opłacać cokolwiek. Magazyn i Catting śmieją się z nas 'produkcyjnych' codziennie ! Bo który taki zrobiłby to co my?
"Kłaniam się w pas" i żegnam!
cosik 2012-11-27 21:36:15
Cuting i reszta inzynierki smieja sie bo Ich to nie ruszy Oni nadal maja "swoje" My tracimy ogromne pieniadze choc pan [usunięte przez administratora] policzyl ze mu sie zgadza :) i wychodzimy na zero
Wlasnie Zaczela sie destrukcja sie destrukcja firmy ot co !!!!
Tczew czeka
gość 2012-11-30 13:54:30
w Tczewie nic lepiej, podwyżka najniższej krajowej tylko dla tych którzy muszą ją dostać, czyli nowi pracownicy będą zarabiać tyle co 6 letni pracownicy.. to jest sprawiedliwość? Mobbing, niesprawiedliwość i brak równouprawnienia. Witaj firmo PanLink.
adik 2014-12-15 21:19:22
Widzę, że dawno nie było tutaj komentarzy na temat Gargnas w Gdyni. nie tak dawno czytałem artykuł, że maja nowy zakład produkcyjny i ogółem chyba radzą sobie nie najgorzej, a tu taka cisza. Warto próbować do nich aplikować, czy też raczej nie bardzo? W ogóle zwiększają zatrudnienie co jakiś czas? Pozdrawiam!
pikuś 2015-02-11 15:20:17
Jeśli chce Ci się dojeżdżać do Tczewa, do którego za kilka miesięcy się przeprowadzamy i chcesz pracować za minimalną krajową, to czemu nie?
Podczas ostatniego spotkania dotyczącego przeniesienia produkcji do innego miasta, pewna pani na pytanie "co z dojazdem "radośnie powiedziała "przecież znacie rozkłady jazdy pociągów "!
Drut 2015-03-28 18:00:39
Praca w PanLinku Tczew-Gdynia to porażka praca przez agencję i jeżeli lubisz pracować za grosze i mieć monotonną robotę to polecam,są lepsze prace i lepsze pensje.....ludzi tu traktują jak tanie woły do trzepania kasy.
Pimpuś 2015-06-08 22:39:04
Szwedzi w tej firmie traktują nas jak czarnych murzynów mówi się,że jesteśmy krajem europejskim jesteśmy w Uni a nawet we własnym kraju musimy pracować jak niewolnicy dla obcego kapitału za marne grosze.Z firmy która znana była z jakości i solidności robi się manfakturę byle jakiej jakości. Pozbywa się firma najlepszych fachowców a zatrudnia ludzi z agencji którzy pracując za najniższą krajowa pensje wiadomo jak wykonują pracę.Szwedzcy właściciele poprostu chca szybko nachapać się kasy ,a potem szybko przenieść lub sprzedać firmę.Taki jest Szwedzki pracodawca szkoda że wcześniej nie założono po cichu związku zawodowego wtedy by Oni inaczej śpiewali w swoim kraju byli by bankrutami a tu szpanują i uważają się za wielkich panów.Cała załoga powinna ich wygwizdać i zrobić włoski strajk .Choć za chwile może okazać się że Wielcy pracodawcy stracą intratnych klientów ,a po przejściu do Tczewa stanie to się na pewno w bardzo krótkim czasie.Dobrze że wcześniej udało mi się z tego bagna wydostać.Koledzy koleżanki jak najszybciej opuśćcie ten tonący okręt czego Wam z całego serca życzę
nikolas 2015-08-06 17:23:24
Jak pracodawca nie zacznie doceniać pracowników i normalnie traktować to się zdziwi bo np. w Tczewskim Huberze pracownicy w takim tępię odchodzą że firmie grozi widmo braku rąk do pracy a możliwości naboru pracowników nie widać kto chce pracować na śmieciówce przez wiele miesięcy i być traktowany jak niewolnik,mniemam iż jeżeli nie zmieni się sytuacja w Panlinku to czeka ich to samo co Hubera,Flexa czy Doviste.Niech więc zarząd Panlinku działa i wyjdzie do ludzi z dobrymi wiadomościami bo Polacy nie dają się już w d....e pchać.
kojot 2015-08-22 17:25:17
Praca w firmie PanLink Tczew nie polecam ludziom którzy chcą coś osiągnąć tu możesz otrzymać nie uczciwość,wyzysk,śmieciówkę i brak kompetentnych ludzi na stanowiskach czyli jeden wielki bajzel.Podejrzewam że nie długo dojdzie do początków mobbingu czy sztandarowego zdania " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;
Arbeiten in PanLinku es wie die Arbeit für die Nazis aus dem Flaggschiff Meinung [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
gość39 2015-09-03 17:22:36
Do dropsa:słyszałem też dużo opinii na temat tej firmy i muszę przyznać że większość to same negatywy więc podejrzewam że albo jesteś osobą podstawioną albo pracujesz dla wizerunku tej firmy, bo zwykły pracownik nie robi spotkań z pracownikami.....he
jadawna pracownica 2016-03-22 01:46:58
Witam Was sedecznie.Czytajac to wszystko to mi sie wlos na glowie jerzy.Pracowalam kiedys w firmie Gargnas w Gdyni ,pozniej byl Pan link tez w Gdyni,i nie narzekam .Fakt zarobki slabe
niestety. Wiec docencie ludzi troche ,chociaz tych starych pracownikow,bo chce do Was wrocic . Lubie ta firme i jak bede mogla wrocic do niej to wroce chodz by do Tczewa.Pozdrawiam
wolny 2016-03-31 18:41:21
to po co odchodzilas ? teraz tak wesolo juznie jest
bamsoi 2016-05-13 16:24:31
Myślę, że rotacji nie ma @irek, bo można się rozwijać w tej firmie
Zostaw swoją opinię o Gargnas - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gargnas