Opinie o Gargnas w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gargnas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gargnas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gargnas w Toruń

najbardziej podobała mi się wypowiedź pana (usunięte przez administratora) na zebraniu pracowniczym - "jak nie będziecie dobrze pracować, to zatrudnię kilka kobiet, zapłacę im 1400 zł, one będą szczęśliwe z tych pieniędzy i będą się starać".cóż, pozdrawiam żonę (usunięte przez administratora)

Mateusz - 2010-08-23 19:17:03 Słyszałem, że przed firmą jakiś gnojek robił zdjęcia. Haszczak czy coś takiego, słyszeliście coś?,wiecie który to? mówią, że to jakieś chude gówno. jak masz coś do mnie parówo to możemy to wyjaśnić a na zdjęcia nie mam czasu, bo jestem w pracy a nie na wybiegu i nie jestem papparazzi jak wiesz wogóle co to znaczy śmieciu

LOLO II

Jeżeli chodzi o palenie (usunięte przez administratora)to wiadomo kto(usunięte przez administratora) Przećież łazi ciągle (usunięte przez administratora),a pozatym to PIERWSZY konfident od początku swojej pracy.A na swojej lini ma kilku pomocników do inwiligacji innych UWAGA na tych ludzi..

bamacurowo

a kto pali (usunięte przez administratora) w kiblu? my tez chcemy!!!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gargnas? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

no i cos z tego nawet jakby robił te zdjęcia to nic Ci do tego może potrzebuje do prywatnego albumu a nie odrazu bluzgi..patologia,

Mateusz

Słyszałem, że przed firmą jakiś gnojek robił zdjęcia. (usunięte przez administratora) czy coś takiego, słyszeliście coś?,wiecie który to? mówią, że to jakieś chude (usunięte przez administratora).

zbychu

a ty co Zbych rosjanek nie znasz;>(usunięte przez administratora) jest juz nasza nie zla szprycha z niej mega laska:D Pozdro pozdro Zbychu Zbych.

zbych

Daj spokój Zbychu .Tyle juz wytrzymałes to jestes silny dałes rade w Baltic Microvaves, Partnertech .... A te rosjanki jakies fajne ?

zbychu

Bardzo ładnie to ująłeś połowa leserów zamiast zająć się robotą to (usunięte przez administratora) nawet w trakcie pracy siedzą na forum do roboty gamonie!!!!!

Ty sie lepiej Solaris zajmij robotą a nie głupotami później tylko narzekania,,, a jak niemasz co robic codziennie po 22 to wchodz na portale randkowe i szukaj se dziewczyny a nie zazdrościsz (usunięte przez administratora)

solaris

Jak tam (usunięte przez administratora)?

hugo

nie patrzcie na kodeks pracy gargnasa to nie obejmuje w lato jest za gorąco a w zime lodówka, a o napojach mozecie pomarzyć bo chyba nie nazywacie tej kranówy napojem? lepiej sie nie upominajcie o napoje bo bedzie jak z ciastem światecznym po - 200 hehe:-)

grzechu sam sobie pij t� wode;) ta maszyna by�a wcze�niej na hutniczej dla 20-30 osaób, teraz jest nas ok 100,woda ci�gle ciep�a,glon na filtrze o czym ty piszesz???

(usunięte przez administratora) wporzo leader i sam jesteś (usunięte przez administratora)

Grzegorz Z

A to nie wiesz , ze w kuchni jest dystrybutor wody z ktorej mozesz brac napoju ile zechcesz? Jezeli przepisy kodeksu zinterpretowales, jako wlanie przez pracodawce do gardla, jestes w bledzie :)

Na pracodawcy spoczywa obowiązek zapewnienia zimnych napojów pracownikom zatrudnionym na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 25 stopni albo 28 stopni Celsjusza. Jednym z obowiązków pracodawcy jest zapewnienie wszystkim pracownikom wody zdatnej do picia lub innych napojów, a pracownikom zatrudnionym stale lub okresowo w warunkach szczególnie uciążliwych, oprócz wody również innych napojów (napoje profilaktyczne). Należy przy tym wskazać, że uciążliwość pracy występuje w sytuacji, kiedy intensywność któregokolwiek z czynników charakteryzujących pracę lub środowisko pracy przekracza średni zakres. Zgodnie z art. 232 Kodeksu pracy pracodawca jest zobowiązany zapewnić nieodpłatnie odpowiednie napoje i posiłki dla pracowników zatrudnionych w warunkach szczególnie uciążliwych. Doprecyzowanie powyższego obowiązku znajduje się w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów. Należy pamiętać, że wskazane przepisy nie określają, przez jaki wymiar czasu pracy pracownika powinna się utrzymywać wskazana temperatura tak, aby pracodawca musiał spełnić ten obowiązek. Należy zatem przyjąć, że pracodawca musi dostarczać pracownikom napoje zawsze, gdy temperatura przekroczy określony poziom wysokości. W świetle wskazanego rozporządzenia pracodawca zapewnia napoje pracownikom zatrudnionym: 1) w warunkach gorącego mikroklimatu, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25° C, 2) w warunkach mikroklimatu zimnego, charakteryzującego się wartością wskaźnika siły chłodzącej powietrza (WCl) powyżej 1000, 3) przy pracach na otwartej przestrzeni przy temperaturze otoczenia poniżej 10° C lub powyżej 25°C, 4) przy pracach związanych z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, 5) na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28°C. Istotnym jest, że napoje powinny być dostępne dla pracowników w ciągu całej zmiany roboczej. Pracodawca nie może ograniczyć ilości napojów, co więcej, jest zobowiązany do zapewnienia napojów, których rodzaj powinien być dostosowany do warunków pracy, w ilości zaspokajającej potrzeby pracowników. Przepisy nie precyzują również, jakie napoje powinien zapewnić pracodawca. Wyjątkiem jest §4 ust. 2 rozporządzenia, zgodnie z którym dla pracowników zatrudnionych w warunkach mikroklimatu gorącego, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25oC, napoje powinny być wzbogacone w sole mineralne i witaminy. Warto pamiętać, że niedopuszczalne jest zastąpienie napojów wypłaceniem przez pracodawcę ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto należy podkreślić, że brak dopełnienia wyżej wskazanych obowiązków pracodawcy, może skutkować zawiadomieniem przez pracowników inspekcji pracy. Powyższe może skutkować nałożeniem na pracodawcę grzywny.

lolo

Robcio - 2010-07-03 16:33:22 Złe opinie czy ostrzeżenia nie biorą się nie wiadomo skąd, co do wypłat to nie jest tak do końca, że wszyscy ci którzy pracują dobrze dostają dobre wypłaty, jest pewna nierówność. Natomiast jeśli chodzi o to jak są traktowane kobiety i nowi pracownicy to zalezy gdzie trafisz, poczytaj sobie opinie. ...tyklo na big abb nie trafcie slyszalem ze nieprzyjemny ten team leader ten (usunięte przez administratora)czy jak mu tam...

blunt

najbardziej spocony to jest (usunięte przez administratora)z BIG ABB ! leje sie z niego jak z (tak slyszalem)

SPOCENI JAK ŚWINIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRACOWAĆ NIE DYSKUTOWAĆ.NA HALI O 12.30 TYLKO 32,5 STOPNIA ,LEKKI POWIEW Z GÓRY LEJĄCEGO SIĘ ŻARU.KLIMA TYLKO DLA NIEROBÓW PATRZACYCH NA SZARĄ EMINENCIĘ Z GÓRY.JAK SIĘ KASUJE CO MC-20.000 I PRAMIE Z ZYSÓW KTÓRA , JEST TYLKO W REGULAMINIE,,,DLA WYBRANYCH''''' TO MOŻNA SOBIE POZWOLIĆ NA LUKSUSY.. SĄ WIATRAKI TO SIĘ CHWALI W KONCU WYŻEBRANE '' DROBIAZG ,,ODEJMIE SIĘ OD WYPŁATY-- ZANOTOWANE-- KTO DOSTAŁ..PODWYŻKI OBIECANE ZOSTAŁY ZAKOPANE...-PROSZĘ O WYBACZENIE MOJE JELENIE..Pracujcie uczciwie Nie za chciwie..POWODZENIA

Zajrzalam tam,dzieki za namiary.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Gargnas - Toruń

Gargnas
2.5/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Chwaszczyńska 131 B
    81-571 Toruń