Opinie o Ziemia Obiecana Jami w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ziemia Obiecana Jami. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ziemia Obiecana Jami o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ziemia Obiecana Jami w Toruń

gosc Nowy wpis

otalny dramat. zero kompetencji jakichkolwiek. firma dawno martwa. za to zarzad ma sie za geniusza i dobroczynce. trzymac sie jak najdalej. nie pracowac i nie wspolpracowac.oza tym to lodz a nie torun.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Ziemia Obiecana Jami?

Magda Nowy wpis

Nie

michalm Nowy wpis

W firmie jest bardzo słaba atmosfera wejdziesz wesoły wyjdziesz smutny bądź z depresją. Głęboką depresją

Mario

Potecjalnym zainteresowanym szczerze odradzam. Z tak dziwnymi ludźmi i atmosfera tam panującą się jeszcze nie spotkałem. O umowie o pracę w ogóle nie ma mowy oferują tylko kontrakt B2B lub umowę zlecenie.

Agata
@Mario

A co tu w atmosferze takiego dziwnego? Ze względu na co uop nie chcą dawać?

Mario
@Agata

Nie wiem jak z urlopem bo długo miejsca tam nie zagrzałem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Ziemia Obiecana Jami? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ziemia Obiecana Jami?

Zależy na jakie stanowosko

Agata

Jest jakieś, gdzie podstawą jest najniższa?

Małgorzata

Ktoś pisał, że atmosfera była słaba, ale że w tej firmie pensja była ok - przynajmniej w 2020 roku. A teraz? Też jest okej? Ile się tutaj zarabia?

Iga

@kolo skąd wiesz jak obecnie wyglada praca, skoro już nie pracujesz? Zostali tam jacyś twoi znajomi?

kolo
@Iga

wiem. a to czy tam pracuje ktoś mi znany to już moja tajemnica

Jaki jest styl zarządzania w Ziemia Obiecana Jami?

Brak systemu

kolo

Pracowałam w tej firmie w latach 2000 i czytając widzę że nic się nie zmieniło. no może samochody bo wtedy były fiaty seicento. A i fajni ludzie też byli (usunięte przez administratora) Pracę zaczynaliśmy od 8: 00 a kończyliśmy jak Bóg da bo Państwo szefostwo przyjeżdżali po 16:00 i zaczynali pracę .Umowa na pół etatu ale pęsja była ok. Choć atmosfera okropna . Nie polecam

Luidzi

Dla mnie to fajna firma i praca ale do trzeba mieć chęci do pracy!!

Olek

Atmosfera jak w zakładzie pogrzebowym.

Ryszard

@Andrzej, co wpływa na atmosferę jaka występuje w ziemia obiecana jami? Mógłbyś swój wpis uargumentować? Ważne, abyś zdecydował się na ten krok, ponieważ atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna i to w dużej mierze od niej zależy jak efektywnie pracownik będzie wykonywał swoje obowiązki w firmie.

Beata

Firma krzak, która jest na rynku od ponad 20 lat i handluje z największymi odbiorcami w całym kraju?

Beata=Sabina
@Beata

Nie Beata, tylko Sabina...

Cezary

Niestety ale niektórym to najlepiej wychodzi narzekanie.

xyz

o doawno tu nie zaglalem ale i ja skomentuje - umowa o prace o ile dostaniesz (nie dostaniesz dluzej niz na rok czasu wiec o kredycie lub podobnych zapomnij o prowizji raczej zapomnij Do pracy w zo mozna przywyknac ale trzeba: - nie miec swojego zdania - pracowac od 8:00 do 21:00 - nie upominac sie o prowizje i dodatki Ogolnie klimat w firmie straszny. (usunięte przez administratora)

michł

No to w takim razie kto tu jeszcze pracuje? W dzisiejszych czasach nikt nie zmusza się do pracy, jeśli warunki czy atmosfera faktycznie są takie fatalne. A tutaj ja nie widzę rotacji, bo przecież nie ma ofert pracy.

NIE

Przestrzegam wszystkich przed JAKĄKOLWIEK współpracą z firma ziemia obiecana jami... Firma niekonkretna, problemowa,a właściciele co najmniej dziwni ! Szkoda nerwów i czasu!

Gimb

Na szczęście już nie jestem zatrudniony. A nadgodziny są zawsze a pensja zawsze taka sama bez względu na to ile się sprzeda... O (usunięte przez administratora)

nigdy więcej

Słabe wyniki? :D tam nie ma żadnego wyznacznika. Jeżeli wyjeżdżasz w trasę tym rozklekotanym Nemo z przebiegiem 300 tys. to jeździsz dopóki nie padniesz, albo dopóki ci się samochód nie rozkraczy. Z każdego miejsca telefon do Szanownego Prezesa i wysłuchiwanie beznadziejnych poleceń, których wstyd wykonywać. Ta firma to nieporozumienie. Średnio 15 nowych przedstawicieli rocznie, a samochody 3. J(usunięte przez administratora)Firma porażka, szkoda czasu, zdrowia i zaangażowania na cokolwiek.

Zostaw merytoryczną opinię o Ziemia Obiecana Jami - Toruń

• Jak się pracuje w Ziemia Obiecana Jami?

Zobacz opinie na temat firmy Ziemia Obiecana Jami tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ziemia Obiecana Jami