Opinie o pl.oriflame.com - Oriflame Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa

Nati

Cześć, ile teraz się zarobi na linii produkcyjnej w oriflame ursus?

kasia
@Nati

wg ogłoszenia:• Stawka 17 zł/h brutto + 3 zł/h brutto noce.

Ni mom

2,5-3,0 tys...brutto czy netto? Jeśli netto to zapomnij...około 13 zł brutto za godzinę...to sobie policz...

nikt

Miało być nie usuwane

Natalia

@usb, Twoim zdaniem podwyżka w Oriflame Products Poland Sp. z o.o nie jest satysfakcjonująca. Mimo wszystko można uznać, że jest to gest w kierunku pracowników. Z jaką częstotliwością przyznawane są podwyżki w tym miejscu pracy? Co możesz jeszcze powiedzieć o obecnej kondycji Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Spkój, będzie lepiej
@Natalia

Kondycja Firmy?Znakomita.Nie przekłada się to niestety na politykę płacową.Odchodzą starzy stażem 10-15 letnim pracownicy (lub wertują ogłoszenia o pracę) bo nowi mają takie same pieniądze jak "starzy" lub niewiele mniejsze.Zwożeni są pracownicy z okolic 100km od Warszawy,Ukraincy..Przychodzą na etaty "flancowani"...przykre,ale nikt w promieniu 10 km nie chce tu pracować...a jak przychodzi to na stawce "starego" a dla "starego" no cóż 50-100 zł brutto co dwa, trzy lata, albo wcale..ogólnie Firmę polecam, ale na początek, aby było co wpisać w cv.

Xxx
@Natalia

O jakich pieniądzach i podwyżka tu mówimy, poł roku szukają śluzowych, mechaników i pań na produkcję, gdyby nie Ukraina to ta firma przy tych stawkach już dawno by padła!!! Zamiast zachęcić starych pracowników do dalszej pracy i podziękować za to co do tej pory robią (wliczając pracę tłumacza) to dają 100 zł. Śmiech na sali, już w biedronce lepsze podwyżki dostali!!!

Natalia

@Anna, nie otrzymałaś jeszcze odpowiedzi na swoje pytania. Czy pomimo braku opinii ze strony pracowników Oriflame Products Poland Sp. z o.o zdecydowałaś się na złożenie CV do obszaru firmy, który Cię interesuje? Jeżeli zostaniesz zaproszona do wzięciu udziału w rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko to proszę Cię o kilka słów o jej przebiegu.

Analityk

Ogólnie były 3 etapy. Pierwszy etap - przemiła rozmowa z Panią z działu HR plus test z Excela (poziom testu - średnio-zaawansowany). Kolejny etap - rozmowa z Paniami (Manager), które odpowiedzialne były za zespół, do którego aplikowałam. Jedna z Pań - miałam wrażenie, że bardziej konkretna i kompetentna niż Pani z wyższego szczebla. Usłyszałam pytanie od Pani z wyższego szczebla - "co poradziłabym osobie, która dowiedziała się, że w ostatniej chwili ma przygotować prezentację w Power Point i bardzo się denerwuje?" Moim zdaniem, pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistości, no chyba, że nie widzę, ukrytego dna od strony psychologicznej. Miał być jeszcze kolejny etap - z Prezesem - w którym już nie uczestniczyłam. Panie z etapu drugiego obiecały odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, tak się nie stało. Po trzech tygodniach, napisałam maila grzecznościowego do Pani z pytaniem o efekt rekrutacji, który został totalnie zignorowany. Byłam regularną klientką Oriflame - jednak, ich podejście po rozmowie pokazuje niejako podejście do klientów. Może Panie Managerki - każdego dnia walczące o wyznaczony target - powinny poszerzyć trochę swoją wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Standardowe pytania - dlaczego chcesz dla nas pracować, pytania o doświadczenie zawodowe, itp

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Jak wyglada praca w oriflame katowice magazyn, ile placa czy sa premie?

Natalia

@Klara, rozumiem, że masz przeciwstawną opinię na temat Oriflame Products Poland Sp. z o.o jako pracodawcy. Czy firma, Twoim zdaniem, docenia w jakiś sposób starania i zaangażowanie swoich pracowników? Jak sama oceniasz warunki, w oparciu o które współpracujesz z Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Klara

Jak się komuś nie chce albo nie umie sprzedawać to nie dziwią mnie takie wpisy.

Konwalia

Praca w biurze na Mordorze - wypasione biuro, szpan totalny i przepych, ciągłe spotkania "jesteśmy cudowni hura! i oklaski dla samych siebie"..... Zakłamanie totalne, ludzie siedzą po godzinach bez płaconych nadgodzin. Stawiają na młode dziewczyny, które zaraz idą na macierzyńskie. Zarobki słabiutkie....

Natalia

@kik, jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w Oriflame, to teraz poszukują osoby na stanowisko Recepcjonistki, wymaganiom sprosasz jeżeli znasz język angielski, sprawnie obsługujesz komputer, jesteś zaangażowany/a. Myślę, że nie są to wygórowane wymagania tym bardziej,że firma oferuje stabilne zatrudnienie oraz benefity.

Gosia

Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy. Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. Więcej na fanpage'u Konsultant Oriflame Brojce Daję możliwość kupienia towaru dla siebie lub prowadzenia sklepu internetowego i zarabiania ładnej sumki ;) więcej na FB Oriflame to trzy opcje sprzedaży a nie tylko chodzenie po domach. Zbierasz punkty na Orlenie? Zbieraj i za kosmetyki i wymieniaj na nagrody. Kosmetyki Cię uczulają? W rossmanie nie oddasz kosmetyku opróżnionego do 30% 4 dni w tygodniu poświęć na szkolenie razem z nami. Napisz do mnie na Konsultant Oriflame Brojce na FB.

kaya

tak, no trzeba przyznać że ichofertach proponowane warunki wyglądają całkiem atrakcyjnie - jako Global HUB Logistics Specialist z tego co widzę opieką medyczną nawet rodzinę obejmują pracownikowi jeśli oferta nie kłamie

Lana
@kaya

hej ile zarabia technik wyrobu gotowego?napiszcie coś?

kik
@Lana

Ile zarabiają w laboratorium

APOLLO

NETTO...HA HA,dobre.po 10 latach pracy tyle nie maja...NETTO...HA :)

dmp

Praca w Oriflame na tzw. Śluzie... koszmar! Robisz w tempie nie do opisania. Do Twoich obowiązków jest ponad 5 czynności na raz

Czerwony śrubokręt mechanika

A ja tam do pracy jak na wczasy chodzę. Pakuje se swoim tempem i co mi kto zrobi!? I tak nie ma umowy. Niech se stare baby zapie...jak chcą kosmetyków uzywac! Ja jestem mezczyzną i nie musze diamentami facjaty smarowac!

Fiona ze Shreka

A te baby takie bezczelne! Karwasz barabasz! :'( :D :D :D

melka

W odpowiedzi na lu,,cos czuje ze nalezysz do grona rzadzacych,wiem co pisze poniewaz dozlama tego na wlasnej skorze,nie pamietam by bylo 10 pan przy pakowaniu 60 sloiczkow.a co do 120 sloiczkow,to sa chyba ze nie wiesz gdzie,to juz ci napisze w nowej czesci,gdzie pakowane byly kremy,nawet gdy piszesz 92 sloiczki a na koncu przy wkladaniu do kartownow jedna osoba,w karton wchodzilo 30 sloiczkow wiec na jedna minute byly trzy kartony,a te 92 sloiczki puste nakladaly dwie osoby,tzn 46 sloiczki na minute,a co do podkrecania maszynto napisalam tam prawde moze tylko pomylilam stanowiska bo podkrecal je zmianowy jak zwal tak zwal HAROWA-tempo tylko dla baaaaaaaardzo szybkich osob,pozostali odpadali

Oryginał

60szt/min i owszem ...i 10 osób owszem....Ale na całej linii.Przy pakowaniu na tej prędkości pakuje w kartoniki 5-6 osób.Precyzujcie trochę.

Lu

Co ty za bzdury piszesz !!! Przecież cie nikt do pracy nie zmuszał wiec skoro było tak źle było prace zmienić !!! Co do konkretów : nie ma linki słoiczków pracującej 120 na minutę ! Najszybsza pracuje 92 a słoiczków pakuje maszyna w kartoniki tzw. Kartoniarka !!! Na linii pracującej 60 szt słoików na min pracuje 10 osób ! I jeszcze jedno koordynator nie jest wladna osoba do podkręcania linii !!!!!! . Jedno jest pewne praca ciężka i nikt tam nie chce pracować ale już aż takich bzdur nie piszcie

Maria

Mam pytanie: czy w fabryce w Ursusie są produkowane jakieś perfumy Oriflame? Bo chciałabym pracować z zapachami :-)

melka

Witam, Pracowalam tam kilka m-cy,praca na akord,tempo tylko dla wytrwalych,60-80 sloiczkow na minute,byly tez linie 120 sloiczkow na minute,przy lini pakujacej 4-5 pan,wszystko to nalezalo zapakowac,zdarza ly sie tez zmiany gdzie pakowaly 4 osoby ktos kto nie pracowal tak nie umie sobie wyobrazic jakie to cholerne tempo,koordynatorzy tylko podkrecali maszyny,praca tam to wielka porazka no chyba ze by placili za to w euro,takie tempo jak tam jest na zachodzie ale tu zlotowki a tam eur,nikomu tej firmy nie polecam jak rowniez tych kosmetykow

szelki
@melka

A kosmetyków dlaczego nie polecasz?Testowałaś je na linii przez te kilka miesięcy? Coś z nimi nie tak?Rozwiń myśl.

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o