Opinie o TMR.PLASTICS w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TMR.PLASTICS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TMR.PLASTICS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMR.PLASTICS w Bydgoszcz

Pull

Straszyc naganami to motywacja pseudokierownika !

Kriso

Nie polecam, miałem 3 miesięczną umowę zlecenie, taki jeden o ksywce Wyzina, na samym początku powiedział mi, że jak się sprawdzę, to przyjmą mnie przez zakład z umową o pracę... Po 3 miesiącach co było? Zaproponowali mi przedłużenie umowy przez agencję pracy na tych samych warunkach. To co Wyzina? Jak się nie sprawdziłem to wywalić mnie, a jak się sprawdziłem, to umowa o pracę przez zakład, tak jak mi powiedziałeś.

drągal
@Kriso

Taki tam mają standard. Słowo dane przez kadrę nie jest nic warte. Wszystko trzeba mieć na piśmie (i to dokładnie, np że jak po okresie próbnym to jaka wypłata po, i czy to będzie z premią czy bez, i jaka umowa itd), inaczej na 99% nie dotrzymają słowa. No i z nikim o niczym ważnym w pracy nie rozmawiać, jedna wielka konspiracja. Wielu poważnych jak by się mogło wydawać ludzi w tej firmie zachowuje się jak dzieci.... ...panie kierowniku a Marian powiedział........, nie ważne jak pracujesz, ważne co na kogo masz. można powiedzieć że takie czasy, no ale jak tak, to smutne te czasy.

ada27j
@Kriso

A Wiśnia jeszcze pracuje?

ale jak
@ada27j

co robi?

Ada27j
@ale jak

No pracuje, jakie ma stanowisko? Dalej jest kierownikiem?

Forma

Czy w TMR jest teraz bezpiecznie? Wiele firm robi przestoje.

Jestem zainteresowany aplikowaniem na ogłoszenia dotyczące zatrudnienia do kontroli jakości. Dlaczego ciągle od kilku lat jest rekrutacja na to stanowisko w TMR? Poproszę o opinie od pracowników jak tam jest.

Natalia
@Zainteresowany

I jak, aplikowałeś już do pracy w TMR.PLASTICS? Jeśli tak, to powiedz, czy dostałeś odpowiedź. Udzielają odpowiedzi zwrotnej?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TMR.PLASTICS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Nie mówię złośliwie tylko fakt

Znowu szukają osoby do kontroli jakości. Ile to już lat trwa? 4 lata? Niech to powie co nieco potencjalnym kontrahentom i pracownikom.

Jan

W tym miejscu nic sie nie zmienilo na dobre tylko jest gorzej i tyle.

Run

Wyjaśnienia do godz 8 rano...

Rys

Cv jest pelno twietdzi jeden kierownik ....

Jar

Ciagle pisanie i straszenie konsekwencje premiowe w taki sposob demotywiuje sie pracownikow a wrecz straszy !

Jaki jest wkład kierownictwa TMR.PLASTICS w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kierownictwo jak kierownictwo, jedni się starają inni po prostu są . Gorzej z kadrami , kolejny raz nieporozumienia z wypłatami ... !

Taka

Atmosfera na dole tragedia kazdy ma dosc i szuka czegos nowego

@Taka

Dziwni ludzie którzy narzekają i nadal pracują. Osobiście pracuje kilka lat i sobie chwale.Wiadomo idealnie nie jest ,atmosferę psują ludzie którym nie chce sie pracować i wszędzie będą narzekać.

Xxx

Chyba nie wiesz sama o czym Ty mówisz:)

Ja odszedlem
@Taka

Oby tak dalej to moze w koncu cos zaswita, ze lata 90 sie skonczyly i pracownika trzeba szanowac bo inaczej odejdzie

Operator

Rozliczenie kwartalne brak gdzie jest?

Black
@Operator

Gdzie podwyżka?Płaca minimalna na 2020 rok została ustalona już we wrześniu 2019 roku. Rząd zdecydował, że najniższe wynagrodzenie brutto wyniesie od 1 stycznia 2600 złotych brutto, a minimalna stawka godzinowa 17 złotych brutto.Pytanie: Kiedy u nas będzie? Jak zawsze w marcu?

expracownik
@Black

Będzie jak się do PIPu zgłosicie. Ale czy warto się bujać z pracą w takiej firmie gdzie o to co się należy trzeba prosić? Nie lepiej zmienić pracę na taką firmę, w której nie mają podejscia z lat 90?

Ustawiacz

...bym zapomniał ,na ile mogę liczyć netto pensji? O ile to nie tajne przez poufne :) POZDRAWIAM.

Już tu nie pracuję
@Ustawiacz

A co, chciałbyś więcej niż minimalna? To może lepiej szukaj gdzieś indziej

Ustawiacz

Witam, słyszałem że zwalnia się uwas ustawiacz, i czy są jakieś szanse zatrudnienia w Tmr?

Neutralny
@Ustawiacz

Panie, możesz zadzwonić do działu kadrowego i się wszystkiego dowiesz. Na stronie firmy, zakładka Kariera.

Już tu nie pracuję
@Ustawiacz

I po co Ci to? Chcesz się tam zatrudnić? Też się zwolnisz. Poobserwuj firmę przez jakiś czas to zobaczysz, że w TMR praktycznie rekrutacja ciągła, ciągle ludzie odchodzą i mają problem znaleźć kogoś na stałe. Jedynie góra się jakoś trzyma, ale też jest rotacja. Chyba, że chcesz tylko przeczekać aż znajdziesz lepszą pracę(o to akurat nie trudno) to na parę tygodni albo miesięcy możesz przyjść, bo Ci przynajmniej na czas pensję wypłacą

Ustawiacz

Ponadnormatywne gpdziny za 6 miesiecy gdzie sa??

Mieczysław Formajster

Natknąłem się jakiś czas temu na ogłoszenie dot. operatora wtryskarki. W anonsie była podana stawka brutto w wysokości 3200 PLN, co na rękę daje ok. 2300 PLN. Z kolei w komentarzach pisze się o najniższej krajowej, więc chciałbym się dowiedzieć, gdzie jest haczyk? Podana stawka uwzględnia premie i ew. inne dodatki?

pRACOWNIK NR 5
@Mieczysław Formajster

Ttego się dowiesz po pierwszym miesiącu pracy (albo po trzech) Ja się umówiłem na określoną kwotę, a po przejściu na stała umowę okazało się że 25% pensji to premia. na pytanie dlaczego, usłyszałem od "łysego" że tak już jest, i na to nie ma wpływu. Faktem jest że pensja wypłacana regularnie (tak jak zapewniają), ale co miesiąc stres czy premia będzie czy nie będzie. Jednak czy pracodawca powinien pisać że wypłata jest wypłacana regularnie To się należy jak psu buda, żaden przywilej. (kwestia ile) Dodatkowym stresem jest odpowiedzialność materiałowa, ale o tym powiedzą Tobie dopiero na początku Grudnia. Pracowałem w kilku firmach o podobnym profilu. TMR jest na szarym końcu w moim rankingu.

Ex-pracownik
@Mieczysław Formajster

Ponieważ te 3200 bierze się z premii za nocki(ustawowo) plus inne premie. To nie jest podstawa. To maksymalnie ile można wyciągnąć. Czy ktoś regularnie tyle dostaje co miesiąc, to nie wiem

Riki

Duzo obiecuja a i tak nie wywiazuja sie z tego

As

Formy wstawiane w polowkach

Dawny pracownik

1) Właściciel lub zarząd dokonali zakupu działki na terenie Zachemu. Za rok czy za dwa całą firmę przeniosą na teren Zachemu, a na Zachem to głównie dojeżdża jeden autobus 59, gdzie na Czyżkówko dojeżdżają aż przynajmniej 3. 2) Rotacja, co pół roku lub raz na rok składów brygad bez podania powodu/powodów takiego postępowania. Brygady mają być zgrane, a nie zmieniane bez potrzeby.

Olek
@Dawny pracownik

Mieszanie brygad zeby nie bylo zgrania to norma

uknow

Witam mam pytanie jak wygląda praca jako operator wtryskarek nigdy na takim czymś nie pracowałem czy jest dość łatwo ?

unknow

są jakieś szkolenia dla nowych ?

Zostaw merytoryczną opinię o TMR.PLASTICS - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w TMR.PLASTICS?

Zobacz opinie na temat firmy TMR.PLASTICS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMR.PLASTICS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMR.PLASTICS
2.4/5 Na podstawie 368 ocen.
  • Deszczowa 63 lok. A
    85-467 Bydgoszcz