Opinie o TMR.PLASTICS w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TMR.PLASTICS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TMR.PLASTICS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMR.PLASTICS w Bydgoszcz

Ciekawska

Co za inteligent zaprojektował nowy zakład gdzie jest gorąco jak w piekle? Czy to był nasz oświecony prezesik?

Rakieta
@Ciekawska

Zawsze mnie zastanawiało, czym kieruje się pracodawca wybierając pracownika na takie stanowisko, czym sobie zapracował na tak odpowiedzialną pozycję. Jedynie co mi przchodzi do głowy to tylko wybór na podstawie podobieństwa a więc miłe pszczółki robotnice raczej lepiej nie będzie a gadaniem i plakaniem na forum nic nie zmienicie. Jak powiedział mistrz Jada rolą mistrza jest aby z czasem uczeń był od niego lepszy. Starajcie się być lepszymi. Powodzenia

Zły omen

Odkąd odeszła stara gwardia pracowników z Ł. W. Na czele ta firma to porażka. W latach 90 garażowcy mieli większe pojęcie o prowadzeniu firmy niż pseudo prezes teraz. Żal pracowników z długim stażem zero docenienia. W tym momencie tej firmy nie polecam nikomu, może jak się właściciel zmieni będzie lepiej.

Plastyk

Azjatycka Pocahontas chyba ma ochotę na belgijskie frytki ;-)

Sanders
@Plastyk

Żal odbyt ściska ? Ma lepszy profil po wpadnięciu w błoto jak ty na weselnej imprezie :)

Senders

Obie wiedzą jak się ustawić nic nie robiąc. Tylko wazeliniąc i kalecząc angielski. Większych nierobów nie ma w całej firmie. Ciekawe jak daleko zajadą

Koksu
@Plastyk

Jeszcze lepsza jest wiolonczelistka o męsko-kowbojskim kroku.

Jezior
@Koksu

Jezior weź się za pracę ściemniaczu , widać masz czas na smarowanie bzdur i kłamstwa.

Wylewek
@Plastyk

Tak to jej chłop pilnował chociaż, teraz to ją nosi karierowiczkę

Litelfuse
@Plastyk

Stary aż się ślini jak przyjeżdża na te dwie lizuski. Nie wie którą "przewieźć" Tuaregiem :-)

Znawca

Podobno mają ściągnąć prezesa Krzysztofa z powrotem. W końcu wszystko wróci do porządku.

Sakaszwili
@Znawca

Oby jak najszybciej bo firma może nie przetrwać do końca roku pod takimi rządami. tu trzeba managera szanującego wszystkich ludzi a nie tylko wybranych młodych lizusów.

Rumiana
@Znawca

Oby jak najszybciej firma może nie przetrwać. A na święta nowa bułgarska tradycja czyli hamburgery zamiast kasy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TMR.PLASTICS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Stefan

Idźcie tam na ustawiacza właśnie wprowadzili stoper czasowy na wstawianie form żałosne ???????????? a do tego żołnierze G... Bardziej żałosne, jak to się mówi jesteśmy w grupie ale co niektórzy spędzają tam święta rodzinnie ????????????

Kali
@Stefan

W końcu jakieś normy bo myślałam że ten bałagan z ustawiaczami się nigdy nie skończy. W nocy ich nie znajdziesz.

Wiki
@Stefan

No i dobrze ustawiacze to państwo w państwie

X
@Stefan

Ale wiesz, że to standard w każdej szanującej się firmy i SMED liczy się żeby ustandaryzować pracę i móc poprawnie planować kolejne wstawienia/czas pracy formy itp? To się nazwa element zarządzania produkcją... Sorry tego w TMR baaaaardzo brakowało i jeszcze sporo zostało do zrobienia w dziedzinie Lean [ nawet nie raczkujecie ciągle ].

Karton
@X

Lean w tej firmie??!! Tam Zarząd nie ma czasu na takie rzeczy za długo się to wdraża

ewa

Nowe miejsce,które pozostawia wiele do życzenia panujący wszechobecny nieład i brak osoby zarządzającej tym czymś.

Ogi
@ewa

Tak się dzieje jak na górze siedzą ludzie którzy nie do końca mają pojęcie o robcie, wtedy rośnie spychologia i obarczanie winą najlepiej operatora który nie ma możliwości obrony. Wiadomo co się dzieje jak dach przecieka.

Ciocia
@Ogi

Jeden się znał na robocie to im uciekł ale to było pewne. Z ludźmi normalnie rozmawiał na produkcji. Szkoda

Jogi
@Ciocia

Chcesz powiedzieć, że góra nie zna się na robocie, jak to jest możliwe w tych czasach? Niestety mało jest kumatych, albo ich niszczą albo sami uciekają coby reszta nie odstawała od normy tylko kto będzie pracował na resztę. To już chyba nie te czasy. Pozdrawiam byłych pracowników.

Xhdb

Damianek pączek z lukrem w (usunięte przez administratora)wszyscy odpadli czas na ciebie światełko w tunelu już widzisz ? Teraz z bemy wsiądziesz do malucha klucho

Pan Jagi
@Xhdb

Kosmate myśli masz żelusiu wymięty z krótkiej beemki

Broda
@Xhdb

Wiśnia, to ty? Wylazłeś w końcu spod kamienia coś się pod nim schował miesiąc temu?

Bystry
@Xhdb

Co ta nasza kluseczka przeskrobała?? ????

Gdbsj

Sezon Grillowy szczelil w bombki ale co za tym idzie to i grilla tez w (usunięte przez administratora)

Bandito

Prezesik znowu nas (usunięte przez administratora) na nadgodzinach. Czyli bez zmian. Niech sam zasuwa w święta i dni wolne.

Tylko pytam
@Bandito

Zgloszone do PIPu?

Szeregowy
@Tylko pytam

Tak jest. W środę poszło pismo.

Fela
@Szeregowy

Wiele innych rzeczy też trzeba zgłosić. Pip się powinien zainteresować nie tylko niezapłaconymi nadgodzinami. Kurdupel powinien zacząć dbać o pracowników bo bez nich daleko nie zajedzie.

Pracuś

Ciekawe czy wypłacą te nadgodziny za maj w nowym grafiku czy tylko ściema

Plastikowy
@Pracuś

Zobaczymy od maja. Wygląda lepiej

Wlewek
@Pracuś

Wypłacili połowę. Gdyby nie dyrektor toby nic nie wypłacili. Nic dziwnego że chłop odchodzi.

LC

Dla wszystkich wylewających tu żale, doradzam znaleźć sobie w życiu lepszą pracę, jeżeli ta nie odpowiada, a przede wszystkim taką, w której nie będzie czasu na narzekanie po pracy tylko błogi spokój. Więcej od siebie wymagać to klucz do sukcesu nie tylko w pracy. Jeżeli po pracy jest czas na narzekanie na (usunięte przez administratora) portalach tzn że nuda wkradła się w życie. Potrzebujecie zmian, jeżeli tak tutaj źle to dlaczego tutaj wciąż pracujecie ? Odpowiedzcie sobie sami. Pozdrawiam. Technolog.

Kleik
@LC

Oho nasza nowa gwiazda czyli ten nowy nierób z technologii. Mniej dziobem kłapać a więcej robić zalecam chłopcze. Ociekasz wazeliną

Ustawiony
@Kleik

Ten filozof z prostokątną głową? No tak on raczej pracy unika i faktycznie ma dużo do powiedzenia. Jak to mówią, krowa która dużo ryczy to mało mleka daje. Wygląda na ślizgacza i raczej się nie przemęcza. Ale na forum jak widać już prezeskowi liże.

Bystry
@LC

GG to ty sam siebie lajkujesz?

Qlezanka
@Kleik

Z takim imieniem to tylko wazelina.

Jak nie zmienicie podejscia to
@LC

I dlatego ludzie Wam poodchodza i bedziecie chyba sami zasuwac na produkcji

Technolożka
@LC

Weź się do roboty chłopie bo większej miernoty to tu nie widzieli. Wszyscy widzą że tylko każdemu u góry się podlizujesz. Coś ty zrobił do tej pory? Nie wiem ale my coraz gorszych specjalistów tu ściągamy.

Goroncy

Ten mały (usunięte przez administratora)zajedzie wszystkich ludzi i firmę.

Sławek

Takiego nowego do kontroli zatrudnili chyba Szymon. Z hali nie ma możliwości awansu a tu takiego opuchłego i w dodatku widać, że dwie lewe rence. Chwali się znajomościami kret bezmyślny.

Leszek
@Sławek

Ludzie uczą się wiele lat, zdobywają doświadczenie, starają się i dopiero wówczas dostają stanowisko. A tu przyjdzie taki kozak z zewnątrz i system rozwalony. Dlaczego właśnie nie ma poszanowania dla pracowników na niższych szczeblach,którzy chętnie by awansowali.

Nie jestem grammarnazi
@Sławek

Myślę, że jak ktoś ma problem poprawnie napisać ręce, to nie za bardzo powinien choćby marzyć o środowisku gdzie wymagane jest wykształcenie średnie, bo ma problem z językiem ojczystym.

Arek
@Nie jestem grammarnazi

Średnie w tych czasach to norma, ale nie w tej firmie. Poza tym ten nowy też w sumie jakby po podstawowce, więcej gada o (usunięte przez administratora) niż zajmuje się pracą. Wydaje mi się, że są lepsze w pośredniaku niż ten typek.

Gekon
@Arek

Dokładnie !

Pelargonia
@Sławek

A wszyscy latacie do niego jak coś na zmianie nie pasuje a w większości chooja umiecie więc jego podpytuje się tępe dzidy

Suck my gucz

Zatęsknią za kierownikiem jak zabraknie roboty ...

Aras

Mam pytanie do załogi współpracujących jak się Pan brygadzista ???? odnajduje na zarządzaniu ludźmi bez szkoły brak słów ???? ps. Oczywiście chodzi o ślusarnie Pana Daniela ???? jak firma ma funkcjonować z takimi ludźmi był jeden brygadzista który sam zrezygnował a był z wielkim doświadczeniem Tomek ale nie wspominając już o Darku, ale żeby kurczę brygadzista był półgłowek bez szkoły tylko z wykształceniem zerówki to szacunek dla kierownika następnego Pana (usunięte przez administratora) który na to pozwala Panowie jeśli bedziemy tak pracować to nie ujedziemy daleko i lepiej Danielku przymknij (usunięte przez administratora) w końcu bo każdy ma ciebie dosyć ... i idź lizac rowa Grilowi bo za jego plecami (usunięte przez administratora) na niego a w jego obecności przymilasz się do niego i cały zakład o tym wie Chłopacy z produkcji domyśl się którzy przecież jesteś w tym najlepszy ????

Szok
@Aras

Ale (usunięte przez administratora) co za frustrat z Ciebie!!!

Aras

Mam pytanie do załogi współpracujących jak się Pan brygadzista odnajduje na zarządzaniu ludźmi bez szkoły brak słów ps. Oczywiście chodzi o ślusarnie Pana Daniela jak firma ma funkcjonować z takimi ludźmi był jeden brygadzista który sam zrezygnował a był z wielkim doświadczeniem Tomek ale nie wspominając już o Darku, ale żeby kurczę brygadzista był półgłowek bez szkoły tylko z wykształceniem zerówki to szacunek dla kierownika następnego Pana (usunięte przez administratora) który na to pozwala Panowie jeśli bedziemy tak pracować to nie ujedziemy daleko i lepiej Danielku przymknij (usunięte przez administratora) w końcu bo każdy ma ciebie dosyć ... i idź lizac rowa Grilowi bo za jego plecami (usunięte przez administratora) na niego a w jego obecności przymilasz się do niego i cały zakład o tym wie Chłopacy z produkcji domyśl się którzy przecież jesteś w tym najlepszy

Dalia

Bardzo dziękuję za życzenia i prezent świąteczny. Był wyjątkowy i napewno nikt by nie wpadł na taki pomysł. Brawo Wy!

Ex-pracownik
@Dalia

Z ciekawości, co odwalili?

Dalia
@Ex-pracownik

Zamiast talonów czy przelewu na konto, otrzymaliśmy hamburger, frytki i pepsi. Ha ha ha

Natanel
@Dalia

Nowa zagraniczna tradycja na święta idzie nowe hahaha

Malinka

Poprzedni prezes to był gość szkoda że odszedł.

Mylidziura i stary dobry team

Ta firma swoje lata świetności ma już za sobą, skończyła się około 2015 roku jak odeszli najlepsi pracownicy. Szkoda, ta firma mogła być pionierem na bydgoskim rynku, teraz jest po prostu zwyczajna. Jeśli nadal rządzi tam stary zarząd to współczuję.

były
@Mylidziura i stary dobry team

Piszą i mówią że dążą do bycia liderem w branży. Niestety na pisaniu się kończy. Conajmniej od 5 lat nie zrobili nic w tym kierunku. Pracowałem tam kilka lat, i nie jestem zły, czy zawiedziony, jest mi poprostu WSTYD. Najlepiej nie umiszczałbym tej firmy w CV.

Alamakota
@Mylidziura i stary dobry team

Ha ha ha... ktos tu ma wysokie mniemanie o sobie ?! Firma ma się dobrze, zdecydowanie lepiej niż w latach do 2015 roku. :) oj, ktoś tu chyba nie był taki "najlepszy" jak się mu zdaje! :)

Obecny
@Mylidziura i stary dobry team

Jak mylidziura to dobry team , to życzę powodzenia . Firma ma się świetnie , daje sobie radę bez starego teamu .

LIKE HR
@Obecny

A najlepszejszy jest dział HR hehehe/.... Próżno w okolicy (+/- 3000 km) szukać takiego oryginału. KOPLETNE "0"

persona_bdg
@LIKE HR

Fakt, HR ma w poważaniu już nawet kandydatów do pracy.

Gruby
@Mylidziura i stary dobry team

Najlepsze to że Pan Grubas podkopywacz nadal pracuje dziwię się tylko tego że Panowie na to pozwalają żeby grubas ich nadal podkopywał WAL SIĘ GRUBASIE Z OSOWEJ W PSEUDO BMW

Kołtun
@Mylidziura i stary dobry team

Myślałem, że te wszystkie Asy właśnie zostały w firmie i się wypowiadają na tym forum dla "przegranych życiowo"

Haker
@LIKE HR

Ty chyba za to jesteś niekompletny

Remik
@Gruby

Dlaczego pseudo bmw? To fajna bryka masz jakieś kompleksy. Odwal się od TMRu i ludzi. Firma jest ok a ty masz problemy sam ze sobą. Czemu nie powiesz tego w 4 oczy??? Boisz się tchórzu!

Gruby
@Remik

Jebał cię pies cwelu żeby ci przebolcowali rura dupe frajerze

Miszcz

W końcu zaczęli słuchać ludzi w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o TMR.PLASTICS - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w TMR.PLASTICS?

Zobacz opinie na temat firmy TMR.PLASTICS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMR.PLASTICS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMR.PLASTICS
2.4/5 Na podstawie 368 ocen.
  • Deszczowa 63 lok. A
    85-467 Bydgoszcz