Opinie o Garda Sp. z o.o. sp.k. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Garda Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Garda Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garda Sp. z o.o. sp.k. w Rzeszów

były pracownik gardy

Ubrania są nowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malutki

witam byłem na rozmowie o prace w gardzie i obiecali mi 1400+400zł w zimie na stanowisku kierowcy czy tak jest naprawde i czy sa wypłacalni ?

były pracownik gardy

Hej dam ci radę pracowałem Gardzie i jest o wiele lepiej niż w Specjale bo firma Garda daje ci całe ubranie robocze oprócz butów a Specjał nie daje ubrania roboczego tylko dostanie zwyłka kamizelkę z napisem ich taką jaką maja drogowcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale garda zwalnia pracowników coś mi się wydaje że ta firma splajtuje!!!!!!!!!!!!!!!!

MA SZANSE IDŻ SIĘ ZATRUDNIJ POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!

Firma Garda Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier budowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

GARDA TO NIE JEST ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ!!!!!!!!!!!!

haiduk

Zgadzam się z opinia brak poszanowania pracownika ciężka harowka za marne grosze kto chce niech tam pracuje powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idż zatrudnij się do gardy to zobaczysz że cię zwolnią po dwóch latach dla nich nich doświadczenie się nie liczy zarobią na tobie 55tyś i powiedzą ci żegnamy cię bo taka jest prawda!!!!!!

UWAGA LUDZIE Z DRUGĄ GRUPĄ INWALIDZKĄ NIE PRZYMUJCIE SIĘ DO PRACY DO GARDY BO PO PRACUJECIE ROK LUB DWA MIESIĄCE U NICH I WAS ZWOLNIĄ BEZ PODANIA PRZYCZYNY ALBO BĘDĄ WYMYŚLAĆ PRETEKST ŻEBY WAS ZWOLNIĆ A ZA WAS TA FIRMA ZGARNIE ZA WAS 1600ZŁ ZA DARMO CO MIESIĄC!!!!!!!!!!!!!!!!

Powiem tak sprzątaczki jedzą swoje drugie śniadanie w piwnicy tam gdzie mają środki czystości a firma i spółdzielnia sm projektant powinna wybudować mały osobny budynek do spozywania drugiego sniadania!!!

desalutant

ludziska !!! co prawda nie pracowałem w żadnej gardzie ale pracowałem w wielu firmach i jak zachowanie pracowadców było skandaliczne zgłaszałem to do państwowej inspekcji pracy. po co więc pisać cytuję "powinni wziąć ją pod lupę" zgłaszajcie gwałcenie praw pracowniczych, skoro i tak stamtąd odchodzicie. pozdrawiam.

firma rzeszowska Musi płaci swoim pracownikom wynagrodzenie netto 1400zł m-c

anonim - 2013-07-31 19:07:10 Nick - 2013-06-04 13:07:24 Tak, najłatwiej jest krytykować i narzekać. Ja pracuję w GARDZIE już 6 lat i wiem że kiedyś było lepiej niż teraz, ale to wina tych, u których się sprząta. To oni chytrzą na groszu, a wymagania mają nieziemskie.Jako pracownik tej firmy zawsze jestem dobrze traktowana i wynagradzana zgodnie z umową, a że czasy takie ciężkie to nie wina GARDY. Idźcie spróbować do innych - ja się przekonałam na własnej skórze. ZOŁZAza kilka miesięcy przeprowadzam się do innego miasta i tam przyjmuja z druga grupa i i płaca 1400zł netto stopień niepełnosprawności Otwarty rynek ZPCHR znaczny umiarkowany lekki znaczny umiarkowany lekki ze schorzeniami specjalnymi 2.970 zł 1.890 zł 1.080 zł 3.300 zł 2.100 zł 1.200 zł bez schorzeń specjalnych 1.890 zł 1.050 zł 420 zł 2.700 zł 1.500 zł 600 zł

stefka

garda to piekło -nie polecam nikomu -nawet jakby mi ktos 500zl placil to bym mu niezalatwil tam pracy.człowiek jest tam smieciem-kierownictwo nic nie wie brak obiegu informacji i logistyki miedzy pracownikami,jak cos zepsujesz z wlasnej winy lub nie to placisz ze swojej umowy zlecenia.tempreatura 30 i wiecej w cieniu ludzie mdleja-karetki przyjezdzaja.jak wody ze bazy nikt nie wezmie to nie ma!ludzie sie donosza o wszystko,(usunięte przez administratora) i zyłki od kos.duzo ludzi z okraglymi dowodami ogolnie.kolonia karna -wychodzisz do roobty i nie wiesz kiedy wrócisz!chołota jednym słowem.

mała
@stefka

Uważajcie na firme Garda to banda oszustów i tyle , wypłate miałam miec na 10 tego a tu już 18 sty i jak nie bylo to i nie ma , dzwonilam kilka razy do rzeszowa rozmawiałam z panem Mariuszem z kadr przełonczył mnie do pani Ali a ona na to że jak nie mam pieniedzy to że powinnam zatrudnic sie w innej firmie i niech oni mi płaco a ja sie pytam gdzie za ostatni przepracowany miesiac u was gdzie sa moje pieniadze , nie tylko ja nie dostałam jest nas 4 osoby jutro zgłaszamy sie do inspekcji pracy niech oni sie za was wezmo

lokator

sprzątaczki z gardy z trzecią grupą zarabiają 1250zł na os.projektant i na dodatek grzepią w śmietnikach za:puszkami.ciuchami i jedzeniem robią wstyd całej spłódzielni i gardzie

anonim - 2013-06-13 20:40:28 A ja tam jestem zainteresowana pracą w firmie Garda wie ktoś coś o przyjęciach najblizszych? I co firma oferejue pracownikowi? Prosze o infobo jak jesteś brygadzistką w grupie sprzątającej to bierzesz na rękę 1600zł a zwykła sprzątaczka zarabia średnią krajową 1200zł boi 1200zł byś nie harowała w gardzie!!!!!!!!!!!!!!!

jak chcesz to się zatrudnij w tej firmy do pracy ale żebyś póżniej nie żałował że się przyjąłeś do do gardy to jest już twoja decyzja

Idż do tej firmy i się zapytaj a w zimie od od godziny 6:00 rano się od odśnieża a latem się wszystko się robi a zarobi w niedzielę i święta są bardzo małe!!!!!!!!!!

dają tylko kurtkę na zimę a tego ta kurtka nie jest wcale ciepła i nie przepuszcza ciepła oraz trzeba robić w zimie nawet w święta i sobote oraz w niedzielę od śniezać śnieg a Prcownictwa krzyczy na pracownika z byle jakiego powodu twój jest wybór chcesz to sie zattrudnij do tej firmy!!!!!!!!

nie polecam w pracy w firmie garda jako sprzątaczka a tak na marginesie to ta firma nie daje butów na zimę kobiety w zimie odsnieżają śnieg

Zostaw merytoryczną opinię o Garda Sp. z o.o. sp.k. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Garda Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Garda Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Garda Sp. z o.o. sp.k.?

Garda Sp. z o.o. sp.k.