Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

xxxx

witam do którego poniedziałku mamy czekać i czy na pewno będzie ten 1000zł pozdr

Hw

Jest 500

Xxx
@Hw

Do hw te 500 to chyba z mopsu od Szydlo bo Pietrzaka ma dużo baranów na garnuszku

Pracownik WBG
@Xxx

Chopy z Batorego te 1000 zl zapomogi w środa to pewne?

wiki

Cały Batory chciał upadłości likwidacyjnej, więc ją ma. Proszę więc nie narzekać, sami tego chcieliście.

WBG Batory pracownik
@wiki

Będzie dobrze musimy poczekać do poniedziałku na konkrety , ważne że w srode bedzie te 1000 zł zaś w koncu jakaś kasa spływa....

nick
@WBG Batory pracownik

jakie 1000 zł.? chyba pińcset...

opera

Magazyn się odezwał na spotkaniu bo operatorzy widocznie się ucieszyli że dostali po 500zl. Po co robić chore dyskusje i najeżdżać na siebie. Magazyn niech robi swoje pakowacz swoje operator swoje. I po problemie

ZSDCFGNN

SYNDYK TO OSZUST !!!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
QAZXSW

ale juz sobie wiecej nie wyplaci bo skonczylo sie!!! jak chce zeby ludzie pracowali za 500 zł to niech sobie ukraińców zatrudni!!!!moze przyjdą a jak nie to niech sobie" murzynów" poszuka do wolontariatu!!! ZENADA!!!!

zzz

Czy ktoś dostał wypłate

MAM JUZ DOSC

GOSTYNIN DO JUTRO DO 18.00 CZEKA NA CAŁA WYPŁATĘ OBIECANA OD SYNDYKA!!!

Er

Ej Magazynierki super w koncu przemowiliscie. Ten jedne blondynek byl z wasz najlepszy tak sie powinno gadac.Prawie h.P zaslab.Bravvvvvo

Er
@Er

OdwagiJeszcze wiecej . Kłos byl zajebisty. A reszta dusila sie troche.

BIEDA

chopy witam co tam na tym zebraniu bylo?, nie moglem dzisiaj byc .Przyjmuje nas ten weglokoks? bo juz jestem nerwowy komornik mnie sciga

Kod
@BIEDA

Bieda nic się nie martw będzie dobrze do środy ma być wypłata I poniedziałek konkrety na zebraniu

Pablo
@Kod

Wypłatę już dostałeś na konto a w środę będzie zapomoga ,nie wypłata.

Kod
@Pablo

To były pieniądze od syndyka

xxxxxx
@Kod

NO TO SIE POSTARAŁ SYNDYK HAHAHAH SMIECHU WARTE DO SWOJEJ KAPSY TO CHYBA 10 KROTNIE ZEBRAŁ A NAM OCHŁAPY WYPŁACIŁ ZŁODZIEJ

OILKI

(usunięte przez administratora)TA ROBOTE KOLEDZY DOSYC TEGO NIERUBCIE .

QAZXSW

i co dalej??????????? nie będziemy dorabiać SYNDYKA!! WYSTRCZY ZE P.S. SIE NIEŻLE OBŁOWIŁ Z NASZYCH WYPŁAT!!DOSC TEGO!!!!!

QAZXSW

zostaliśmy wpędzeni w nędze i mamy długi po kilka tysięcy z których długo nie wyjdziemy!!!!! kto nam pomoże ??? trzeba szukać innego rozwiązania! a S.P. niech sobie radzi sam. bez pracowników NIC nie jest WART!!!

Ddddd

No to nas wydymali 500 zł za czerwiec

bronek
@Ddddd

wynagrodzene 500zł za miesiąc czerwiec chyba ich (usunięte przez administratora) co to mo byc...

xyz
@Ddddd

A skąd masz takie wiadomości. Godzinę temu mówili na zebraniu, że wypłata będzie prawdopodobnie w poniedziałek ale nikt nie wspomniał w jakiej wysokości? Wróżka jesteś czy co?

Psxxdp
@xyz

Nie wiem gdzie ty pracujesz ale w gostyninie dziś było po 500 i więcej nic. To już koniec niech syndyk sam za.....la razem z S.P. Dziś po 14tej ma być zebranie z pełnomocnikiem głodnego ale to nic nie da niech nam szykuje papiery i nas zwolni a nie męczy i wpedza nas w nędzę. To nie jest śmieszne panie nie żarty.

wkurzona
@Psxxdp

CO TO ZA OCHŁAP!!!!!!!!!! TE 500 ZŁ? NA CO TO MA BYC?? ZENADA!!!!! ciekawe ile bierze co miesiac syndyk i jego cała świta?chciałabym to wiedziec!! bo my zasuwamy na jego pensje a sami dostalismy 500 zł zeby zamknac nam gęby......o nie!!!!

xyz
@Psxxdp

No faktycznie. U nas to samo. Dziś był przelew na 500 zł :(

frik
@wkurzona

syndyk bierze 18 000 zł z Gostynina wczesniej ktos sie wyklepał.

FRIK

Mysle że nam w Gostyninie pykną pare złoty na zupki hińskie, bo wiedzą ze wypłaty nie będzie i że bysmy robili dalej.Nie dajcie się namówić bo jeżeli mogą dać troche to dlaczego nie całą,może dla nich nie starczy.Jak im tak zależy niech zapłacą całe wypłaty ludziom i będziemy robić normalnie.Pamiętajcie!!! jestesmy 3 miesiące bez kasy !!! prawie wszyscy pożyczamy a ciekawe z czego oddamy jak będziemy zarabiać 1300. A lepiej tu nie bądzie .Mysle że tym razem nikt się nie wychyli do pracy za dzrmo!!!Albo cała pełna wypłata 11-tego albo trzeba isć na kuroniówke tam podobnie wyjdziemy i będziemy mogli sobie dorobić. Tu w Gostyninie widocznie syndykowi nie zależy .Jak by zależało to by wypłacił swoją pierwszą wypłate całą żeby ludzi zachęcic żeby uwierzyli w niego prawda? W poniedziałek zobaczymy jak mu zależy. NO I ZOBACZYMY KTO SIĘ DA NAMÓWIĆ I KTO SIĘ PIERWSZY WYRWIE DO PRACY .

xxxxxx
@FRIK

SYNDYK SIE BAWI W NAJLEPSZE NA URLOPIE I MA W D,,,, CZY MAMY CO DO GARA WSADZIC OD NIEGO TEZ BEDZIE SIE CZEKAC BY COKOLWIEK WYPLACIŁ CHYBA TO NASTEPNY KOMORNIK HAHA SIEDZI KASE ZBIERA ZA NIC A LUDZIM OBIECUJE NIE WIADOMO CO NIECH PŁACI JESLI JEST TERAZ NASZYM PRACODWACOM ZŁODZIEJ

ziom
@xxxxxx

Tak jak mówię, macie prawo złożyć skargę na syndyka że działa Wam na szkodę !!

Zpizgany ziomek

I co powie? Trzeba uzbroić się w cierpliwość czekamy na zielone światło dobrze by było żeby mu ktoś wytłumaczył o co chodzi tak jak Zbyszek Suwnicowy

KING

chopy o 9:15 te zebranie jest czemu tak wczesnie? jo spia do 11.Moze kasa od razu nam wypłacą

Olo
@KING

Hehe dobre....ciekawe z czego żyjesz

KING
@Olo

TO BYL TAKI ZARCIK;)

Wkurwiony MAX

I znowu jutro mydlenie oczu itd.A moja cera wpierdala już HIŃSKIE ZUPY.Do (usunięte przez administratora) nędzy.A jestech ciekaw co wpierdala SYNDYK.I reszta ferajny.

Ted
@Wkurwiony MAX

Oni to mają w nosie czy mamy za co żyć ale jak sie pracowało i spływała kasa na fundusz to było dobrze a teraz czekajcie na kasa bo oni mają czas kpina

Adi z gilotyn

Jutro o 9.15 zebranie z węglokoksem chodzi o wbg batory

Ted
@Adi z gilotyn

Oby były dobre wiadomości....

Yyyy

Przecież ktos powinien zadzwonic z tego funduszu do syndyka albo do kierownictwa kiedy ta kasa bedzie a nie takie ciągłe czekanie !!!mom szczerze dosyć tego wszystkiego

Chapeau bas

Otwórzcie oczy,przecież to jest przeciągane celowo.Cel tego całe cyrku?Jak najdłużej wstrzymać produkcję na walcowni w Chorzowie.Widocznie zamówienia mają napływać gdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa