Opinie o Bakalland S.A. w Warszawa

Początki firmy sięgają 1991 roku, kiedy to trzej przyjaciele ze studiów otworzyli firmę Uno Tradex. Firma zajmowała się wtedy głównie świeżymi owocami i warzywami. Późniejsze połączenia z Milpo i Fresco w latach 1997-1999, a później z firmą Profit pozwoliły na zdobycie umiejętności synergicznego wykorzystywania silnych stron przejmowanych firm. Połączenie z Fresco - szybko rozwijającym się importerem bakalii - dodało firmie skrzydeł. 11 grudnia 2006 roku spółka zadebiutowała na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Ze środków uzyskanych z emisji papierów wartościowych dokonała zaplanowanych akwizycji: spółka Solger - 2006r. i spółki: Mogo i Polgrunt - początek 2007r. Od 2015r. do Grupy Kapitałowej Bakalland dołączyła firma Delecta S.A.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakalland S.A. w Warszawa

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Zuza

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Julita

@Pracownik BAK Atmosfera w pracy jest bardzo ważna, więc dziękuję, że poruszyłeś ten temat. A jak oceniasz pakiet socjalny oferowany pracownikom przez firmę Bakalland? Dobrze by było jakbyś odniósł się jeszcze do tego. @anonymous Z jakiego powodu odradzasz pracę w tej firmie? Jakbyś mógł jakkolwiek sensownie uzasadnić swoją opinię, to będzie świetnie i sprawi to, że będzie ona bardziej wiarygodna.

Michi

Witam. Widzę że pojawiło się ogłoszenie do działu planowania w Łodzi, zastanawiam się jak wygląda atmosfera i praca w tym miejscu, ponieważ chciałbym zaaplikować, ale nie wiem czy warto- nie chce pakować się z jednego syfu w drugi

@Michi

Moim zdaniem odpusc.jest wiekszy (usunięte przez administratora) niz w mojej bylej pracy.ja szukam dalej

Pracownik BAK
@Michi

Zdecydowanie polecam. Fajni ludzie i dobrze poukładany zakład w Łodzi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bakalland S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Rozalia Śledz

Firma coż nie szanuje ludzi a szkoda. Zarobki marne sama podstawa co prawda premia jest ale nie osiagalna. Zadania indywidualne za ktore jest premia nie do wykonania przez handlowcow nikt ich nie realizuje. Obowiazuja zasady kija i marchewki szkoda tylko ze marchew juz dawno zgnila. Wszystko co zle to handlowcy ktorych Dyrektor ma za nierobow i zlodzieji.

PH
@Rozalia Śledz

Bo ten dyrektorek mierzy innych swoją miarą. Do tego to straszny nieudacznik życiowy i oszust. Cały jego pomysł na biznes, to oszukać ludzi i klientów. Ten dyrektorek co jest nad nim jest taki sam, choćby dla tego, że toleruje takie zachowania. Ile ludzi położyło papier w tym miesiącu i kto ponosi za to odpowiedzialność? Pewnie zgonią znowu, że tym PH nie chciało się robić, tylko dziwnym trafem każdy kto odchodzi świetnie odnajduje się u nowego pracodawcy.

HaeRy

No niestety ja też za wiele dobrego nie mogę powiedzieć, przede wszystkim jeżeli chodzi o dyrektora HR... Ponadto zwolnienia tam są na porządku dziennym... Przez ponad rok pracy tam w biurze w Warszawie zmieniła się 1/3 załogi.. ba! I do tej pory ciągle słyszę, że zwalniają następnych... A już dluuugo tam nie pracuję....

Byly pracownik
@HaeRy

Jak prezes się nie otrząśnie i przestanie wierzyć w bajki dyrektora HR to wszystko co budował były zarząd rozleci się na kawałki. To że ludzie odchodzą nie oznacza że znaleźli lepszą pracę. Atmosfera w HR i sposobu traktowania pracowników daje wiele do myślenia.

@Byly pracownik

Prezes się nie otrząśnie, bo jest taki sam, a właściwie, to jest odwrotnie. To prezes otoczył się takimi jak on. Myślicie, że te wpisy do niego nie trafiają, albo nie dochodzą sygnały, że ludzie traktowani są źle, że ta rotacja pracowników nie jest wcale spowodowana sytuacją rynkową, tylko ciągłym mobinngiem, straszeniem zwolnieniami, dawaniem nieosiągalnych celów i beszczelnym oszukiwaniem? Przykład, to choćby obiecane przez wspomnianego niżej Piotrusia (tego sprawnego inaczej) podwyżki dla PH. Ludzie mają to potwierdzone na mailu w październiku i listopadzie 2017r, i co? Kto dostał angaż? Znacie takich? Tak traktowani są nie tylko pracownicy, ale również klienci i partnerzy biznesowi. Ciągłe obietnice bez pokrycia i niewywiązywanie się z ustaleń. Taka sytuacja trwa już ponad dwa lata. Jakie ruchy poczynił prezes, żeby to zmienić? Nie zrobił nic, bo mu to pasuje. No chyba, że nie wie co się dzieje, ale to jeszcze gorzej o nim świadczy.

Dzinia

Do tego ciagłe obcinanie wymian,lub też dawanie na wymianę staroci.PH nie mogą wyjść z długów a w swoich pięknych samochodach wożą tony syfu po terminie.

Fasolka
@Dzinia

Bo Piotruś myśli, że obcina wymiany PH. Nie dociera do jego umysłu pięciolatka, że tak naprawdę nie wymienia przeterminów w sklepach. Efekt jest taki, że sklepy nie chcą zamawiać, bo PH ma długi, sprzedaż spada, to Piotruś tnie koszty np. etaty, albo promocje, to sprzedaż jeszcze bardziej spada, to Piotruś jeszcze bardziej tnie, itd, itd... . PH jak już nigdzie nie może sprzedać, bo wszędzie długi, to się sam zwalnia, to Piotruś obiecuje podwyżkę, ale się nie wywiązuje, to PH się jednak zwalnia. Do sklepu podjeżdża co chwilę nowy PH. Każdy obiecuje, ale nie wymienia, bo Piotruś obcina wymiany, albo daje (usunięte przez administratora) z miesięcznym terminem przydatności, który za chwilę się znowu terminuje, ale Piotruś teraz już nie daje towaru na wymiany, bo przecież dopiero co wydał. Czy ktoś w tej firmie ma jaja, żeby zatrzymać człowieka z mózgiem wielkości fasolki i odwrócić ten trend?

Anonymus

No i poleciały głowy!

A HR Partner we Włocławku to oprócz roznoszenia plotek po firmie to jeszcze coś robi?

Wieloletni Pracownik

A co masz do HR partnera? Ja pracuję tu już długo i złego słowa o HR partnerach powiedzieć nie mogę... A jeśli mają zwolnienia do wręczenia to przecież nie oni sobie to wymyślili...

Były
@Wieloletni Pracownik

HR partner to zbędne stanowisko, zwłaszcza w Warszawie. Chodzi i podlizuje się dyrektorowi. A w Włocławku to praca polega na ładnym prezentowaniu się.

BYŁY KAR

Masakra, co tu się wyprawia. Kolejna fala zwolnień. Góra dla ratowania swoich tyłków topi wszystkich po kolei. Kluczem do zwolnień nie są wyniki, tylko tego lubię, a tego nie lubię.

Góra która topi
@BYŁY KAR

Ciebie widocznie nie lubili, zrób sobie rachunek sumienia a znajdziesz odpowiedz, na L4 czy na ZUS wszystko jedno, płacą ze średniej krajowej jeśli ja miałeś około 4500 brutto. Nie ma znaczenia 182 dni

BYŁY KAR
@Góra która topi

"Na L4, czy na ZUS wszystko jedno" Możesz rozwinąć ten wątek z ZUSem? Jak można iść na ZUS? Piotruś to Ty? Po poziomie wypowiedzi wnioskuję, że tak????.

Bez nicku
@BYŁY KAR

Pewnie to piesek pisze.....

@US

Nie polecam nikomu mądremu pracy w HR, dyrektor i kierowniczka, to osoby, które nigdy nie powinni pracować w takim dziale, wcale się nie dziwię, że taka jest tam rotacja.

Anonymus

Ludzie. Uciekajcie na L4. Mam cynę, że to nie koniec zwolnień. Do końca stycznia jeszcze parę głów spadnie.

Alina

Hej. Orientujecie sie jak wyglada praca w biurze? Dzial kadr dokladniej, jest ogloszenie ale zastanawiam sie bo podobno dyr HR to terrorysta.

Biurwa
@Alina

Jeśli jesteś bezrobotna, to aplikuj. Jeśli pracujesz, ale zamierzasz zmienić, to odpuść .

@niepracuję
@Alina

Dział HR ma największą rotacje dzięki dyrektorowi i kierowniczce kadr. Ludzie przychodzą i zaraz odchodzą. Nie polecam. Tylko obiecują jak będzie cudownie a realnie to d....a

Andzia
@Alina

Nie sympatyczny pan. Miły tylko do tych co są wyżej w hierarchii.

@Alina

Odpuść sobie. Szkoda zdrowia. Ciągły chaos, bałagan i niedomówienia. A w konsekwencji wina spadnie na najmniej winnego.

Nes

Ogarnijcie się to nie plac zabaw

KAR

He, He. kar wschód, Rusek i Bolo to jedna i ta sama osoba, dodatkowo tak inteligentna, że pisze we wtorek o 9,18. "Teraz już wiem, dlaczego tylko część z nas wyrabia targety. Reszta siedzi na go work" Brawo. IQ na poziomie niżej opisanego Piotrusia. A może to on?

kar wschód

Teraz już wiem, dlaczego tylko część z nas wyrabia targety. Reszta siedzi na go work...smutne.

Przykładny
@kar wschód

ojojoj o ile wiem,urlopów w czasie przedświątecznym nie ma,nieładnie że marnujesz swój cenny czas na inne,zdecydowanie mniej ważne sprawy.Uważaj!

Jestem za!
@Przykładny

I tu się mylisz, ale cieszę się że masz to na uwadze. Brawo :) oby tak dalej!

@Przykładny

Amen

kar poludnie

Zaczne od Gratulacji dla Piotra S. Jestem w szoku jak można przez pół roku zniszczyc tak wspaniała firme i ludzi ,3/4 Polski szuka pracy dzieki tobie,twoim planom +20% smiech na sali chyba 100%, zmianom ,baza , ilosc wizyt, plany, bylo dobrze ludzie zarabiali firma zarabiala przyszedles i wsztsko zniszczyles, zamiast dbac o dobrych ludzi tylko ponizasz ,oklamujesz, wymysłasz ronze zadaniowki,gdzie dobrze wiesz,ze sa nie realne, w alkoholach maja podobne plany do nas tylko jaka to rożnica cenowa na produkcie ? obcinanie wymian przceiz to sie wszystko mnoży przez co nie mozemy wyjsc z długów, dobrze widizsz jakie ilosci sa wysylane , a nie tylko wklepywane. Miej godnośc i odejdz wyszycy bedziemy tobie wdzięczni nie tylko dział handowy. Zrozum w końcu nie pomagasz nam tylko szkodzisz !!! Własciciele obudzcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

100%
@kar poludnie

100 % prawdy, taka informacja dla ludzi, którzy chcą pracować w firmie.

Rusek
@kar poludnie

Mam kolegę w Storcku. Nic nie trzeba robic. Aplikuj.

KAR Północ

Jak myślicie? Czy Piotr ze swoim IQ zrozumiał?

Kar centrum
@KAR Północ

Myśle , ze ten nieudacznik w sobie zapatrzony nigdy nic nie zrozumie , zakompleksiony bufon jego rządy świadczą tylko o tym jakim jest dnem

KAR Wschód
@KAR Północ

Rozumie,oczywiście dyrekcja i kierownicy dawno wiedzą jak beznadziejna jest sytuacja,ale najłatwiej gnębić handlowców ze skutkiem zwalniania się ich samych lub też dla przykładu zwalnianie kar po to tylko aby swoje du...a uratować.Panie i panowie karma wraca!

To nie możliwe

Kar północ

Bolo
@KAR Północ

Po co Ci to? Jeżeli jest tak źle to aktualny rynek pracy sprzyja pracownikowi. Po co wyrzucasz na forum swoje frustracje i dalej tu jesteś? Ja pracuję w tej firmie już jakiś czas. Jeżeli ktoś chce pracować to sobie poradzi. Jeżeli oczekujesz, że plan zrobi się sam to idź. Zrobisz nam przysługę. A najśmieszniejsze jest to, że sam sobie odpowiadasz na pytania :)

Kar południe

Oczywiście chodzi o Piotra N

kar poludnie

Jacek

Fajna firma. Prezes lansuje się w TV.... Brawo. Uciekajcie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Bakalland S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bakalland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bakalland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakalland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bakalland S.A.