Opinie o Bakalland S.A. w Warszawa

Początki firmy sięgają 1991 roku, kiedy to trzej przyjaciele ze studiów otworzyli firmę Uno Tradex. Firma zajmowała się wtedy głównie świeżymi owocami i warzywami. Późniejsze połączenia z Milpo i Fresco w latach 1997-1999, a później z firmą Profit pozwoliły na zdobycie umiejętności synergicznego wykorzystywania silnych stron przejmowanych firm. Połączenie z Fresco - szybko rozwijającym się importerem bakalii - dodało firmie skrzydeł. 11 grudnia 2006 roku spółka zadebiutowała na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Ze środków uzyskanych z emisji papierów wartościowych dokonała zaplanowanych akwizycji: spółka Solger - 2006r. i spółki: Mogo i Polgrunt - początek 2007r. Od 2015r. do Grupy Kapitałowej Bakalland dołączyła firma Delecta S.A.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakalland S.A. w Warszawa

Bożka

WITAM CHCIAŁAM WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ O WYROBIE bakalland jest TO MIESZANKA KOMPOTOWA CHCIAŁAM WYPRÓBOWAĆ PRZED bożym NARODZENIEM parę suszonych jabłek z nasionami , gruszki szukać trzeba przez LUPĘ !!!parę śliwek i trochę suszonych owoców Aronii i to na 4 litry wody no może żeby te 300 gram kosztowało 2,50 to bym się nie czepiała ALE TO KOSZTUJE 8 zł osiem złotych pytam za co????? piękne opakowanie kolorowe malutkie okienko przezroczyste żeby za dużo nie zobaczyć co tam tak naprawdę jest! no i propozycja co należy dodać żeby było dobre producencie czy to dobrze przemyślane i skalkulowane, taka cienka mieszanka za takie pieniądze na BOŻE Narodzenie?????? Z pozdrowieniem oburzona Stała klientka Biedronki Bożena Pruszyńska z Olsztyna

eduardo
@Bożka

Pani Bożenko tylko skladać cv i wziąść się za proces udoskonalania procesu produkcji,może jest wolny etat.

michał
@eduardo

To potwierdzam produkty te nie są do jedzenia. Nienaturalnie słodkie.

billaden

oj pierdolita glupoty i tyle :)

bbb

Wracajcie jak możecie jest teraz super i zarobki się bardzo poprawiły

aaa

chyba przyznasz, że warunki się poprawiły dla wszystkich

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bakalland S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
było mineło

oj kolego naruszyłes trochę smierdzący temat , wracają ale za ile i na jakich warunkach:) takich samych ?

tt

To szanujcie ich żeby znów nie odeszli .........

taki tam

Powiem jedno nie jest tak beznadziejnie w firmie skoro co jakiś czas powracają pracownicy i to tacy co sami odchodzili .Dział handlowy jest tego przykładem .Wszędzie dobrze ale najlepiej ...........

wikary

rodzynek - 2013-07-06 10:07:51 hej, na jakich stanowiskach można pracować z Bakallandzie? segregując bakalie do mieszanek?:) a tak serio, to ile tam można zarobić?zarobić ? haha! Stary to jest spolka ktory placi jak w latach 90. obiecuja premie ktorych nigdy nie wyplacaja. (usunięte przez administratora)

roman

Zdecydowanie (usunięte przez administratora) pracowalem i wiem jak to wyglada, normy z dnia na dzien wieksze premii zero placa minimalna, atmosfera ciaglego akordu robic robic robic szybciej, a jak pozniej do zaplaty to w kolejnym miesiacu premii nie dostaniecie bo dwa pudelka zabrakly do mormy. Zdecydowanie nie polecam, powtarzam nie plecam

jw

Nie, nie jestem żadnym kierownikiem regionalnym,(usunięte przez administratora) Po prostu jestem zawsze ciekaw konstruktywnych opinii o firmach jako człowiek poruszający się po naszym wąskim podwórku pracy.

odpowiadajacy

bo pewnie jestes kolejnym kierownikiem regionanlnym, (usunięte przez administratora):) prawda jest taka, ze jest to portal o opiniach o pracy. Wiec wiekszosc tu komentujacych juz nie pracuje w tej firmie, ale opowiada o realiach pracy w niej :) a realia jak kazdy widzi sa tragiczne... tyle na ten temat

Zapytanowiony

Po przeczytaniu opinii nasuwa mi się tylko jedno pytanie, a mianowicie, czemu na tak wielką spółkę składającą się z kilku mniejszych firm jest tak mało opinii oraz są one wyjątkowo nieprzychylne ? Można wyczuć, że głównie rozpisują się tu handlowcy, którzy wciskają jakiś kit, ale czemu panowie jako (tak rozumie z wyczytanych opinii - 0 szydery) wykwalifikowani fachowcy w swoich branżach nie zmienicie po prostu pracy ?

zadowolony

praca jest w Bakandzie super i polecam .

bleee
@zadowolony

jako były pracownik nigdy, ale to przenigdy nie kupie ich produktow, kontola jakosci zakladu pozostawia wiele do zyczenia

pawed
@bleee

a dlaczego nigdy nie kupisz ich produktów, co jest nie tak? lepiej napisz i ostrzeż innych. Ja osobiście poszukuje pracy i chce zajść jutro i zanieść cv do biura,ale najpierw chciałbym wiedzieć na jakie stawki zazwyczaj sie umawiaja z nowo zatrudnionymi osoba i jak wyglada u nich rozmowa kwalifikacyjna?

Jolanta Zimnik

Jako kierownik ds. jakości w firmie BAKALLAND nie mogę przejść obojętnie obok wypowiedzianych tu słów na temat produktów firmy. Chciałabym zapewnić, że kontrola jakości surowca i wyrobu gotowego w naszych zakładach jest rygorystyczna i wieloetapowa. Wszystkie produkty dostarczane do naszej firmy posiadają świadectwa dopuszczenia do obrotu na terenie Unii Europejskiej wydane przez Inspekcję Sanitarną, atesty WIJHARS (Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych) i badania fitosanitarne. Każdy surowiec/produkt jest analizowany pod kątem zgodności z obowiązującym prawem oraz normami międzynarodowymi. We wszystkich zakładach produkcyjnych, należących do Spółki, ściśle przestrzegane są procedury i rygory jakościowe. Stała współpraca z organizacjami badającymi bezpieczeństwo żywności, takimi jak Sanepid i Wijhars, nie ujawnia uchybień w tym zakresie. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wdrożyliśmy system zarządzania bezpieczeństwem żywności wg. normy ISO 22000. Działamy również zgodnie ze standardem BRC (British Retail Consortium), systemem HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) oraz zasadami GMP (Good Manufacturing Practice) i GHP (Good Hygienic Practice). Prawidłowe funkcjonowanie tych systemów potwierdzone jest certyfikatami wydanymi przez zewnętrzne jednostki certyfikujące: SAI Global w zakładzie w Janowie i Lloyds’ Register Quality Assurance Limited w zakładzie w Łodzi.

ZIOM

A ja miło wspominam czasy w Bakalland , Polska Płn. :) Fakt że się zmienioło . tj. Zrozumiałe . Spowodowane to jest sytuacją na rynku . Trzymam kciuki za starą ekipę !!! w Firmie i poza nią

zawiedziony

Miałem wątpliwą przyjemność "gościć" w tej firmie (usunięte przez administratora) Bez zbędnego rozpisywania się. 1. Nie zarobisz w tej firmie na chleb (jest gorzej niż myślisz). 2. Nie licz na wsparcie, chociażby wiedzą od przełożonych. 3. Atmosfera w firmie bardziej niż kiepska. 4. Jak widać po komentarzach, duża rotacja, więc brak zdrowych relacji. 5. Godziny pracy, raczej nieokreślone, grubo powyżej 8h/24. i po 6-te. ODRADZAM! Szkoda czasu, życia i zdrowia. (usunięte przez administratora) /> Pozdrawiam, Jest tyle innych fajnych firm.

zorientowany

przemek - 2013-01-07 17:28:17 witam, proszęo info na tematstanowiska trade marketing manager, jakie zarobki czyjestauto służbowe i jak klimat w pracy,pozdrawiamno to żebyś się kiedyś nie zdziwił co do produktów tej firmy ;) Wiem o tej firmie na pewno więcej niż Ty i mogę Cię zapewnić, że wiele rzeczy może Cię w tej firmie zdziwić ;) Nie będę prał tu brudów na forum, ale wszystkim radzę się dwa razy zastanowić przed przyjęciem do pracy. Po pierwsze jaki towar będą musieli sprzedawać(usunięte przez administratora) po drugie i chyba najważniejsze spytajcie na początku o czas pracy. Jeśli ktoś z Was myśli, że to praca do godziny 15, 16 czy 17 to się może bardzo zdziwić. Miliony wiadomość e-mail-owych. Połączenia nawet w późnych godzinach wieczornych, raportowania nawet i w weekendy. To tylko tak na już pobieżnie bez wyciągania większych brudów. (usunięte przez administratora) Mój post nie ma na celu obrzydzenie lub oczernienie firmy, a jedynie aspekty, którym powinna przyjrzeć się osoba ubiegająca się o stanowisko. Pozdrawiam

przemek

independi

Paweł - 2012-12-20 00:05:36 Dziś w opakowaniu słonecznika zobaczyłem żywego białego robaka. W życiu już nic z Bakallanda nie kupie! Poszukaj w innnych produktach, a znajdziesz cuda. Robaki w batonach, betonowe śliwki, spleśniałe morele itp. itd.

aaa

Nie ma co więcej pisać. Płacz i lament.

Zostaw merytoryczną opinię o Bakalland S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bakalland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bakalland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakalland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bakalland S.A.