Opinie o Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger w Żnin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger w Żnin

Internet warty gówna za przeproszeniem co chwile wyskakuje komunikat że brak internetu ping dochodzący do 5 tyś czyli norma Prawie codziennie nie ma internetu Dzwoni się do nich to oczywiście wina klienta że oni nie widzą problemu itp A najlepsza odpowiedź to że zresetować ruter..... jakbyśmy nie resetowali go 20 razy Nie polecam tego dostawcy

Depresyjna

Internet działa dobrze i jestem zadowolona. Jednak Pani, która pracuje w biurze... brak mi słów. Jest bardzo opryskliwa, patrzy się na Ciebie jak na debila, skanuje Cię wzrokiem co chwilę i zachowuje się tak jakby była poirytowana, że musi Cię wgl obsługiwać. Za każdym razem zachowuje się w taki chamski sposób.

Filip

Chciałem zgłosić problem odnośnie słabo działającego internetu w Kcyni.Pobrałem program ten co mi kazali .Skończyło się tak ,że program nie działa wyskakuje błąd.A gdy się dzwoni do nich mają (usunięte przez administratora) i nic z tym nie robią.Czuję się zażenowany

Adrian

Każdy z by chciał pracować w miejscu, do którego chodzi z przyjemnością. Czy możecie w taki sposób wypowiedzieć się o firmie pana Sengera?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Szubin

Działanie netu beznadziejne. Kontakt z klientem beznadziejne. Podpisz umowę a mamy cie gdzieś. Kopanie światłowodu bez informacji z właściciel obiektu beznadziejne...reklamacje czy zgłaszanie usterek „administrator w możliwym usunie awarie”..... czas reakcji od 2 dni do ..... który jesteś w kolejce. ODRADZAM

Szubin

Maria

@Klient były Możesz konkretnie napisać, dlaczego masz taką opinię? No i jak rozumiem, wystawiasz ją jako klient, tak? Poza tym, jeśli mogę Cię prosić, to chciałabym, abyś napisał więcej informacji na temat tego, jak Twoja współpraca jako klient z firmą Elbonet wyglądała.

Internet działa wyśmienicie - zdecydowanie polecam FTTH w ich sieci. Jednak to wpisy powinny dotyczyć informacji o pracodawcy, a z tego co słyszałem dba o swoich pracowników.

Klient były

Radiówkę miałem w Żninie później światłowód, NIE POLECAM !!! Wręcz odradzam !!!!

Gutek

To jest świetny pracodawca. szkoda, że pracownicy nie piszą!!

Koloid

No internet to tragedia poco się bierzecie za inne miasta skoro jednego nie można w stu procentach opanować kiedyś nie było takich problemów z moim operatorem do czasu aż elbo go wykupił zawsze pare godzin w tygodniu nie ma dostępu tragedia

Obiektywny
@Koloid

Standardowo, kiedy Internet działa dobrze nikt nie napisze pochlebnej opinii, kiedy przez miesiąc nie działa 20 minut od razu trzeba coś skrobnąć - żenada! Zgłaszać problem, jeśli nie poprawia się, bezpośrednio do BOK-u, a nie wylewać swoje żale na forum!

inny
@Obiektywny

NIE POLECAM INTERNETU OD NICH W KCYNI, PRACOWNIK NIGDY NIE MA CZASU PRZYJECHAĆ,

Rezygnuje

Ten dostawca zmienił się z jednego z lepszych w rejonie w jednego z najgorszych. Drugi wieczór z rzędu nie mam internetu, speedtest nie odczytuje żadnych wartości czy to na wi fi czy na kablu. Nie polecam, zdecydowanie odradzam każdemu kto ma zamiar do nich dołączyć. A tym którzy tak jak ja pragną z ich usług zrezygnować radzę jak najszybciej to zrobić. Aktualnie jest wiele alternatyw. NIEpolecam

Antek

@Lewy @Piotr Trochę mi to zalatuje pracownikami Elbonetu, ale niech Wam będzie :D zgadzam się w sumie z tym co napisaliście :) stosunek prędkości co do ceny nie jest zły, zawsze będzie to lepsze połączenie niż w tele. Awarie czasami są (wczoraj nie miałem od 20 do dziś do 8 internetu, po prostu nie było sygnału na kablu :) ale do wybaczenia :D pozdro

Lewy

Zamiast od razu pisać o usłudze w niewłaściwym do tego miejscu w sieci proponowałbym najpierw skontaktować się z operatorem sieci i wyjaśnić problem - na pewno nie zostawią tego bez odzewu. Za 10zł to możesz mieć dobry Internet ale chyba przez kilka dni... Ja korzystam z ich usług ponad 10lat i złego słowa nie mogę powiedzieć na jej działanie (oczywiście czasami zdarzają się jakieś chwilowe przerwy, ale jest to do zaakceptowania, szczególnie, że przez cały ten czas opłata jest na stałym poziomie, a prędkość zdecydowanie na przestrzeni lat wzrastała). PS. nie ma w języku polskim takiego wyrazu jak "wziąść" :)

Kilina

Nie mam słów na to co się dzieję kiedyś jako tako chodził , a teraz to w żądną grę nie idzie grać nie wspomnę o transferze danych.. Za 40 zł a lepszy mam internet w tele za 10 zł .. Czas się wziąść do pracy Panowie za taką kasę nowy sprzet by sie przydał ..

Mi tam wszystkie filmy działają, jednak zwróć uwagę jaką masz prędkość maksymalną zgodnie z wykupionym abonamentem, gdyż filmy HD potrzebują ok 3mbit/s. Jeśli wykupujesz mniej, to zachęcam do zmiany prędkości wg aktualnego cennika. Za tę sama cenę można mieć znacznie szybszy dostęp. Zadzwon, zapytaj, a na pewno pomogą Ci rozwiązać ten problem.

Żninianin

Nie polecam bardzo wolny... filmy w hd tną sie.

lolek

a mi o dziwo działa :o mam wykupiona usluge do 12 mb, dziala kolo 20... ale mam antene na swoim budynku :) wiec o co chodzi :D ja osobiscie polcam ludziom zamieszkujacym okolice rynku

Janek

Tragedia nie polecam! Szczescie jak w ogole dziala! Google sie nawet nie otwiera.Ten internet to naciaganie ludzi. Mieszkam w Zninie na blokach. Wlasnie zrezygnowalem. Teraz bede miec internet 120Mb/s + telewizja cyfrowa (112 programów) z MultiMedia za jedyne 31zl brutto.

Maciej

Bez przerwy zrywa mi połaczenie, Panowie z elbonetu sciemniaja ze to nie ich wina.

Zostaw merytoryczną opinię o Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger - Żnin

Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger
3.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Lipowa 6
    89-200 Żnin