Opinie o Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger w Żnin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger w Żnin

Olivier Nowy wpis

Najgorszy internet mieszkam w żnin codziennie trzeba dzwonić żeby móc coś wogóle obejrzeć nie polecam.

Widzę że sporo osób tutaj narzeka na kontakt z nimi a ciekawe czy łatwo można się jakoś porozumieć w sprawie pracy jak się jest zatrudnionym, czy normalnie można sobie urlop wziąć albo wyjść czasem wcześniej i nikt nie robi problemu, jak to jest ? Mam małe dziecko i takie sytuacje mogą się zdarzać.

xx Nowy wpis

Nie polecam tego internetu w dzień nie chce sie pobrac 30 mb od 30 minut, w nocy to samo na spped test 7 mb pobierania i wysylania a przy pobieraniu max 600 kb/s ogólnie nie polecam najwieksze (usunięte przez administratora)jakie widzialem kiedy kolwiek.

Dusia Nowy wpis

W sieci znalazłam ogłoszenie sprzed kilku lat dla nauczyciela przedszkola, a ludzie tu piszą o firmie zajmującej się internetem. Mają dwa rodzaje działalności? Bo wracając do nauczyciela to ile teraz można zarobić, dużo więcej niż 2250 brutto? Pisano, że mile widziana jest znajomość angielskiego, to wtedy lekcje angielskiego też może prowadzić ta sama osoba?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Paluczanka

Internet tragedia, kontakt z biurem obsługi również. Dodzwonienie się graniczy z cudem. A jak po zgłoszeniu braku dostępu do internetu słyszę, że u nich wszystko działa to krew mnie zalewa. Pieniądze to się dobrze bierze, ale wywiązać się z umowy, to już problem. Odradzam korzystanie z usług tej firmy.

Albi

Jakaś rotacja w tej firmie występuje przykładowo na dziale obsługi klienta albo coś w tym stylu? Moje pytanie jest związane z tym, że w sieci żadna oferta nie wisi jako aktualna ani też archiwalnych nie widać. Pytam, bo taką mam sytuację, że pracy szukam. Średnio oceniacie też jakość neta. Ktoś pracował? Wiecie, ile płacą? Jakichś informacji o pracy właśnie mi brakuje.

Jak dużo osób pracuje w Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger?

Natalia

W życiu nie korzystałam z gorszego internetu. Jeśli macie opcję z innej firmy to bierzcie wszystko tylko nie to. Tego internetu: non stop nie ma, nie można pracować.KOMPLETNIE NIC, BO CIĄGLE GO NIE MA!!!!!! NIE POLECAM

olo
@Natalia

Konkurencja? Normalny odbiorca zgłasza taki fakt do biura w godzinach jego pracy....

Nadia
@Natalia

Kto poważny PRACUJE w nocy po wigilii świąt Bożego Narodzenia i ma pretensje, że nie może pracować... żal.pl

Twojstary

W życiu nie korzystałem z tak badziewnego internetu ,prędzej dostaniesz sie ma nfz niz poprawy połączenia

Aga

Witam czy mają państwo jakiś problem z internetem i telewizją bo u mnie nic nie działa

marek

Internet działa bardzo dobrze ,nie narzekam,polecam ELBONET .

Katarzyna
@marek

Możesz napisać o tym coś więcej ? Jakiego typu internet zakupiłeś i na jaki czas?

Wik

W życiu nie korzystałam z gorszego internetu. Jeśli macie opcję z innej firmy to bierzcie wszystko tylko nie to. Tego internetu: non stop nie ma, nie można pracować, uczestniczyć w zajęciach zdalnych, oglądać seriali. KOMPLETNIE NIC, BO CIĄGLE GO NIE MA!!!!!! Jedyne co potrafią zrobić to zmierzyć prędkość internetu i powiedzieć, że jest dobra oraz, że wszystko jest w porządku. I tyle z pomocy. Kiedyś za serwisem czekałam przeszło 2 miesiące. Kompletna porażka. Odradzam każdemu.

Katarzyna
@Wik

Ile zapłaciłeś za internet i na ile czasu była podpisana umowa?

Jarek

Nigdy w życiu tutaj internetu nie bierzcie już od 3 w nocy nie mam internetu który jest mi potrzebny do pracy. Bo po co w nocy włączać i tracić skoro może sobie piękna firma elbonet wyłączyć bo mało kto korzysta szkoda gadać przeniosę się niedługo z tego syfu

Seba
@Jarek

Dobry internet jest

Klijent

Zero kontaktu, na ebok nie wiem dla czego nie można nawet się zalogować a internetu nie ma i nawet nie ma kto naprawić. Firma powinna zająć się jednym i to dopracować do końca a nie rzucać się na wszystko gdzie nic nie jest dopracowane a kasują jak za zborze

kcynia

w kcyni katastrofa

Anonimowy237

Bardzo słaby internet wszystko się zacina nawet youtuba nieda się ogłądać. Ogólnie nie polecam.

Dawid

Wymagają ukończonych szkoleń? Jeśli tak to jakich?

RaF
@Dawid

Tak, Szkolenie z pracy za najniższą i dużo obowiązków na głowie. Nie polecam tam pracy. Pracowałem tam.

@RaF

Wątpię w te słowa. Nie przypominam sobie by była taka sytuacja. Chyba, że w okresie próbnym to nie ma się co dziwić. Widocznie były zbyt wielkie oczekiwania względem płacy a zbyt mało chęci do pracy.

RaF
@sephix

@sephix No wiesz jaka płaca taka praca

@RaF

I odwrotnie. Ja nie narzekam... :)

M.S.

Dodzwonić się do biura obsługi to jakiś koszmar.Zglaszany problem od dwóch dni zero reakcji Internetu nadal nie ma

@M.S.

Operator posiada wiele możliwości kontaktu. Jeśli z jakiegoś powodu zwiedzie próba połączenia telefonicznego można skorzystać z kontaktu mailowego lub bezpośrednio po zalogowaniu na konto w ebok.elbonet.pl. Proszę pisać na elbonet@o2.pl lub kontakt@elbonet.pl.

Dorota

Ciekawi mnie jakość internetu od Elbonet. Działa dobrze? Usługa warta swojej ceny?

jacek
@Dorota

nie, internet ciągle zacina nie da się zrobić robiąc testy internet sięga do 2 pobieranie oraz 0,50 przesylania totalnie slaby internet ciagle wywala ping to 1000 na innym internecie jest owiele lepiej nawet na mobilnym

@jacek

Proszę sprawdzić najpierw jaką taryfę Pan posiada - być może prędkość dostępowa jest właśnie przez nią ograniczona. Dlatego zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą dostawy oraz do kontaktu. W razie jakichkolwiek problemów chętnie pomożemy w ich rozwiązaniu. Tylko dzięki bezpośredniemu kontaktowi można dojść do identyfikacji i usunięcia ograniczenia w korzystaniu z usługi. Anonimowe pisanie na forach do tego nie prowadzi. Pani Doroto zapraszam do kontaktu - zapewniam, że usługa warta jest swojej ceny - bardzo korzystnej.

...

internet za przeproszeniem (usunięte przez administratora) warty zacina ping skacze do 5 tysięcy mam wykupione 20mb a internet to max 4 o wysylaniu nie wspomne zalosne jest tez traktowanie klienta nie da sie dodzwonic a jak juz sie dodzwonisz to powiedzą ze to twoja wina albo wina twojego zasiegu w MIESCIE ogolem ODRADZAM jesli nie chcecie oszalec od traktowania klientow i internet z gowna wzietego...

Zostaw merytoryczną opinię o Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger - Żnin

Elbonet S.C. Bogusz Tucholski Michał Senger
3.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Lipowa 6
    89-200 Żnin