Opinie o Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz w Bartoszyce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz w Bartoszyce

Judyta

Miałam przyjemność nocowania w tym dworku. Jestem mega zadowolona . Czysto, miło , przyjaźnie, bardzo cicho i spokojnie. Dobra lokalizacja. Polecam

Yris

Bardzo sympatyczny dworek. Miła obsługa, pokoje przestronne, czyste i ładnie urządzone. W dworku spokój i cisza, piękne widoki z okien. Śniadania bardzo smaczne.

Kamka

Miła i serdeczna obsługa obiektu, pokoje czyste, schludne. Smaczne jedzenie. Polecam wszystkim, którzy wybierają się w tamtą stronę. Ja wrócę tam na pewno.

Mirela

Z rodziną odwiedziłam Dworek Dębówko. Było naprawdę bardzo sympatycznie, czysto i smacznie. Bardzo przyjemny pobyt. Dzieci nie chciały opuszczać tego miejsca. Mnóstwo atrakcji, Każdy znajdzie coś dla siebie. Miejsce na bardzo wysokim poziomie. POLECAM !!!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz? Czy kandydat na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Mama

Bardzo dużo zielonej przestrzeni, pięknie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, smacznie, mnóstwo atrakcji dookoła. Obsługa bardzo sympatyczna. Tutaj czas stoi w miejscu i jakby dzieci były spokojniejsze...

Borovska

Super miejsce i smaczne jedzenie.....wyjechaliśmy bardzo zadowoleni. Polecamy to miejsce bo jest cicho spokojnie. Z pewnością jeszcze skorzystamy z usług Dworku Dębówko. Wart polecenia.

Izabel

Byliśmy na weekend. Cudowne położenie, piękne wnętrza, klimatyczne i czyste. Obsługa tez w porządku. Posiłki duże i smaczne. Duży wybór. Polecamy wszystkim którzy chcą odpocząć na łonie natury w spokoju i ciszy. Wspaniały teren wokół hotelu, dla dorosłych i dla dzieci. Warto zobaczyć i odpocząć.

Wotjek

Będąc na Mazurach zwiedziliśmy Wilczy szaniec. Przewodniczka poleciła nam Dworek Dębówko. I nie byliśmy rozczarowani. Hmm można napisać ze wypoczynek był świetny, jedzenie smaczne. Wyjazd okazał się wspaniały. Polecam.

Renata

Byliśmy, w tym miłym pięknym Dworku w 6 osób i naprawdę super atmosfera, miła obsługa a pokoje czyste i przytulne....jedzenie bajka.... Gorąco POLECAM

Konf

Sale konferencyjne na wysokim poziomie. Jedzenie smaczne. Restauracja fajnie urządzona. Pokój czysty duży i ciepły. Piękne widoki. Polecam i zawitam wkrótce

Damien

Super weekend, wspaniała obsługa hotelowa i restauracyjna. Dużo miejsca na zielone spacery. Pokoje bardzo atrakcyjne polecam wszystkim którzy chcą spędzić bardzo miły weekend za przystępną cenę. Pobyt będziemy długo wspominać i na pewno tam wrócimy.

Maritaa

Do Dworku Dębówko trafiliśmy trochę przypadkiem, ale było to strzał w dziesiątkę. Masa zieleni, woda, sporo możliwości aktywnego spędzenia czasu. Jedzenie przepyszne, miła i uczynna obsługa, pokoje bardzo przytulne. Polecamy

Ania i Wojtek

Mimo średniego nastawienia postanowiliśmy tam spędzić romantyczny weekend. Dostaliśmy pokój na piętrze z ogród. Wszędzie czysto, przyjemnie i ciepło. Właścicielka bardzo miła i troskliwa. Panie które obsługiwały nas w restauracji uśmiechnięte i życzliwe. Wszystko zgodne z wcześniejszym opisem, a może nawet trochę więcej. POZDRAWIAMY Właścicielkę i personel. Ania i Wojtek

Koki

Obiekt przyzwoity, ładnie urządzony. Urokliwe miejsce. Bardzo dobre jedzenie i miła właścicielka

Suli

ja osobiście uwielbiam takie klimaty ciszy i spokoju, szczególnie po intensywnym okresie w pracy. Zawsze tutaj uciekam żeby odpocząć i zawsze jest wyjątkowo. Jedzenie dobre, nalewki świetne:) piękne tereny - polecam wszystkim. No i oczywiście właścicielka - złota kobieta, dba o wszystkich gości jak o przyjaciół

Magda

Piękny dworek, w ciepłym klimacie, bardzo sympatyczni i pomocni ludzie. Czysto, dość przytulnie - przede wszystkim cisza i spokój :) Restauracja z pysznym jedzeniem.

Modlin

po prostu pyszne jedzenie pełna kultura i respekt dla gości. Super miejsce dla dzieciaków czysto, smacznie, piękny wystrój.

Aviator

Restauracja na wysokim poziomie zarówno wystroju jak i obsługi. Jedzenie bardzo smaczne. Miejsce godne polecenia.

kinia

Polecamy Dworek Dębówko z całego serca:) Spędziliśmy tam 5 dni i nie chcieliśmy wracać do domu! Pyszne i urozmaicone jedzenie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Na pewno wrócimy na rok:)

zadowolona Para Młoda

Chciałabym serdecznie podziękować w imieniu moim i męża za zorganizowanie najwspanialszego wesele jakie mogliśmy sobie wyobrazić. Wesele i poprawiny odbyły się w w Dworku Dębówko i do tej pory zarówno my jak i cala rodzina oraz znajomi są pod wrażeniem. Cala obsługa była wspaniała, cierpliwa i niezwykle profesjonalna. Każda nasza prośba została spełniona w 100% a efekt był niesamowity. Sala wyglądała cudownie, dekoracje kwiatowe stołów przepiękne. Każda serwowana potrawa podczas wesela była bardzo smaczna. Nasi goście byli również zadowoleni z pokoi hotelowych oraz jedzenia serwowanego w restauracji. Ogólnie brak nam słów by wyrazić jak bardzo jesteśmy zadowoleni.

Zostaw merytoryczną opinię o Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz - Bartoszyce

• Jak się pracuje w Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz?

Dworek Dębówko Jadwiga Jeżewicz
  • 1 lok. 1