Opinie o Kancelaria Signi S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Signi S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Signi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Signi S.A. w Wrocław

Klient

Czas was dowalić w sądzie za uporczywe nękanie!!! Gdzie jest wasz Amaedusz??? co zmienił się w tranzystora o imieniu Aneta :) Durne pały Do zobaczenia w sądzie

Rafał

Okropne miejsce pracy, roboty jest więcej niż możesz wykonać, wypłaty tyle co kot napłakał, co do premii ciągle tylko słyszymy "chcemy" "planujemy" i nic w tym kierunku. Ktokolwiek to czyta "Fly you fools!"

DD

Nie polecam, nawet jeśli jesteś w desperackiej sytuacji to nie jest tego warte. Praca - Podejście liderki dbo do pracowników jest dalekie od dobrego czy godnego samego słowa lider ze względu na faworyzowanie jednego pracownika w zespole oraz przerzucanie jego zadań na resztę zespołu czy też nie moralne podejście do samej pracy i wyzwań. Brak zainteresowania tym co dzieje się w zespole, utrudniony lub brak kontaktu z nią który jak stwierdza "to nie jest problem". Wysyłanie pracowników na Home Office bez potrzebnego mu sprzętu oraz e-mailowe upominanie się by taki pracownik wykonywał swoją pracę. Moment w którym zostaliśmy podzieleni na zmiany 2os na 2tyg szybko się posypał gdy liderka zabrała więcej niż połowę osób z zespołów, tak pozostawiając po 0-2os na proces. Codziennie będąc przez nią (jak i dyrektora) zasypywanym e-mailami i telefonami dlaczego nie jest się w terminie. Wyobrażacie sobie moment w którym nawet chcecie iść na przerwę ale nagle dostajecie zadanie które musi być zrobione właśnie teraz? Z pewnością kilka osób w DBO odczuło to na sobie, zadanie które jest czasochłonne przez które musisz zostać po godzinach? Nie ma problemu, ale dla czego nie skończyliście o godzinne 16 i nie poszliście do domu? Taktyka liderki i dyrektora - normalny dzień pracy, kilka spotkań, wiadomości i newsy w mediach, rozmowy z osobami prywatnymi przez pół dnia, memy oraz przeglądanie allegro. Na koniec dnia tuż przed zakończeniem zmiany (1-3min przed opuszczeniem stanowiska) przesyłają e-mail w którym ktoś inny musi zająć się tym czego sami nie zrobili. Awantury i reprymendy - od mementu zatrudnienia byłem świadkiem tak głupich problemów że głowa boli, a wszystko przez pupilka która codziennie stwierdza że coś ją boli dla tego nie będzie robić jakiegoś zadania albo będzie pracować wolniej, jednakże każde zwrócenie jej uwagi kończy się rozmową z liderką i słuchanie tego że my musimy to zrozumieć bo tak bez konkretnego uzasadnienia. Nie wyrabiasz się z zadaniem bo jesteś sam na stanowisku? Pozwól że ochrzanię cię o to że nie wykonujesz poleceń na czas. Zwracanie uwagi i oczywiście nie stosowanie się do nich przez zwracających uwagę. Szkolenia i dokształcanie - tak ale właściwie to nie. Według ich przekonania do szkolenia możesz się zgłosić lub zostajesz wytyczony do tego. Tylko wszystko jest robione pod konspirą. Konkurs w dbo - początkowo został zorganizowany by znaleźć lepszy i szybszy sposób przygotowania dokumentów, na koniec dowiadujemy się że to było po to by "zmotywować" do pracy bo jak to stwierdził dyrektor "dawno by nas poczta zasypała" (konkurs był w grudniu gdzie poczty nie przychodziło wiele). Największym skandalem była gdy liderka dbo jak i jej pupilek postanowiły oszukiwać w konkursie, co nie było jakoś ukryte bo świadkami jest ok 10os. Podczas zgłoszenia tego dyrektorowi ten zakazał poruszania tego tematu. Rozmowy i ostatni dzień - Na rozmowie miało zostać omówione to co mi przeszkadzało pracy od mementu zatrudnienia. Każdy wymieniony problem był przez liderkę dbo oraz dyrektora podsumowany "ale to była x temu", "i co z tego", "a ty nie zrobiłeś x zadania na czas" Ostatni dzień zostałem wezwany do biura by zdać dokumenty, liderka nie była w stanie się powstrzymać od głupawych docinków czy rzucaniem tekstów bez kontekstu. Starsza osoba a zachowuje się jak gówniarz. Reasumując praca w Kancelarii Signi w dziale DBO - odradzam i omijać szerokim łukiem :)

Po to jest to forum pracownicze, aby uzewnętrzniać problemy które są nie do rozwiązania wewnątrz organizacji z powodu braku woli/predyspozycji/kompetencji kierownictwa. Nie wspomninając już o tym, że gdyby zarobki w firmie były rynkowe, dla wszystkich, a nie tylko kierowników z przychodem ponad 120 tyś rocznie, to nie było by problemów ze skompletowaniem kadry. A tak zostaje przykrecanie śruby podwładnym, bo nie ma komu robić, a potem zdziwienie, że ludzie się zwalniają, bo za tak żenujące zarobki pracuje się za dwoje z uśmiechem na ustach udając, że wszystko jest w porządku.

DD

Prawdę mówiąc, jak dostałem info że kończę szybciej współpracę to poczułem ulgę i zadowolenie. Wiele emocji? tak i same pozytywne :)

adasd
@DD

Pracowałam tam, co prawda na cc, ale widzę, że widocznie w każdym dziale wygląda to tak samo. Co do sprzętu akurat nie miałem takiego problemu, ale cała reszta się zgadza. Faworyzowanie, mobbing i to za najniższą krajową+na waciki. Jak zwykle ktoś z "kancelarii" musi się odezwać, żeby podbić PR. Z tym, że na ten moment już za późno :)

@adasd

No widzisz? Jak rozmawiałem z innymi działami to mówili że jest ok ale nie jest też dobrze, są momenty. Wychodzi na to że najgorzej tam gdzie amad i solara ¯\_(ツ)_/¯

Do psych
@DD

Najgorzej to było jak pracowałeś z nami w zespole. Odkąd Ciebie nie ma atmosfera już nie jest taka toksyczna. Musielismy za ciebie robić twoje zadania bo po 2latach nie potrafiłeś dobrze oznaczać pism a szkoleń to chyba miałeś najwięcej z nas wszystkich i nie potrafisz się przyznać do porażki więc Zacznij żyć nowa praca a nie naszym zespołem do którego już nie należysz. Nienawiść jaka z ciebie wypływa jest przerażająco chora. Możesz mieć uwagi do pracy jak każdy ale wyzywać kogoś to już jest ultra słabe. Mamy tu doczynienia z chora obsesja i syndromem odstawienia? Wszystkie komentarze jednej osoby :O xD

@Do psych

Smutne że opinie jakie zostawiają po sobie pracownicy nie skłania do ruszenia głową i przemyślenia co jest nie tak. Szukamy winnych aby tylko wyjść jakoś z tego. Porażka. Na przyszłość by czuć się częścią zespołu to trzeba ludzi tak traktować a nie tylko jedną osobę głaskać, bo to akurat jest żenujące ;)

@Do psych

Oho, widzę, że już mamy konkretne osobiste odniesienia. Skoro rozmówcy wiedzą kim są to może porozmawiajcie sobie na żywo, a nie wylewajcie tutaj szamba...

@pracownik

Tylko po co? Z tego co widać rozmowa była by jak ocena firmy. Jest wystawiona opinia to firma powinna wyciągnąć wnioski a nie być toksycznym bo ktoś wystawił negatywną ocenę. Dla mnie temat zakończony.

Erni
@DD

Czytam to i mam wrażenie że rozpisane są żale człowieka, który nie wyrabia roboty, bo codziennie się aż tak do człowieka nie dzwoni z pytaniem czemu coś nie jest zrobione.. . Skoro tak źle było to trzeba było zwolnić się. Fajnie ze macie HO, w mojej firmie nie było.

Ola7755
@Do psych

Pracowałam tam i naprawdę nie dawało się wytrzymać, głupie awantury i toksyczność ze strony liderki i pana dyrektora to po prostu codzienność. Cieszę się że teraz pracuje w lepszej firmie gdzie zarabiam więcej.

Na szczęście były pracownik :)
@Do psych

Byłem, tyrałem, czasem nawet za darmo, brakowało tylko bicza nad głową ale podobne warunki pracy też straszny (usunięte przez administratora) i to ciągłe gadanie musisz coś zrobić bo będziemy myśleć nad rozwiązaniem umowy. W ofercie jest "rodzinna atmosfera" ale takiej (usunięte przez administratora) - ojciec nierób i chlejus ale jak koledzy przyjdą z innego działu oooh "ależ ja ciężko pracuję, dobrze że przyszedłeś bo potrzebuję przerwę", matka to poprostu paradokument na żywo, tylko jedna osoba z całej rodziny to faworyt tyle że to totalny obibok i szuka wymówek żeby nic nie robić etc. Pracując tam innego wrażenia nie można odnieść. Jeśli ktokolwiek rozmyśla nad zatrudnieniem, ODPUŚĆ szkoda nerwów i tak na koniec powiedzą że niepowodzenie i problemy firmy to twoja wina.

Nomen_oment
@Na szczęście były pracownik :)

Paweł daj sobie już spokój...

@Na szczęście były pracownik :)

Jak to za DARMO? no chyba to nie jest zgodne z prawem, więc czemu się na to godziłeś? Chyba, że ja coś źle rozumiem i po prostu nie płacili Ci za nadgodziny, a potem je sobie odbierałeś jako dzień wolny.

Wtf
@Karolina

Też nie rozumiem, jak można pracować w takim miejscu? Z tego co widać to i pracownicy i klienci narzekają na firmę a to powinno dać do myślenia że czas zrobić nie wiem ankietę czy coś by się dowiedzieć gdzie zmiana w jakim departamencie/dziale jest wymagana a nie udawać że wszystko jest ok gdzie ktoś lepszy mógłby się sprawdzić.

DBO

Amadeusz, może już czas najwyższy wziąć się za rozwiązanie problemu, a nie udawać wciąż, że go nie ma? Zamiatanie pod dywan to nie jest rozwiązanie.

XD
@DBO

Nie widzisz że Szanewnie Szacowny Pan Dyrektor jest zbyt zajęty przeglądaniem memów i wchodzeniem w cztery litery innym z zarządu?

DuPO
@XD

Widać, że komentujący dawno już tu nie pracują. Gdyby było inaczej, to by wiedzieli, że Amad się zwolnił i już na chwilę nie będzie miał nic do gadania.

dong
@DBO

dziwne te ksywy.. choć...Ama... i wszystko jasne ;-)

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Okropieństwo

SMS za SMSem jak nigdy nie brałam nic na raty ani pożyczek to jest chamska próba wyłudzania pieniędzy.

Odpowiedzi

Słaby. Gadają o podwyższkach i nic nie ma a pracy coraz więcej. Lepiej się już zarabia w spożywczym i ludzie nie są tak toksyczni jak tu.

Xx

Zadłużenie zostało dawno uregulowane, a oni na świąteczny prezent przesyłają pismo z harmonogramem splat z nowym oprocentowaniem. Nadmienię, że ostatnia rata przypadła w marcu br. Nie wiem, czy maja tam bałagan w papierach. To jest naprawdę szczyt!!!! Nie miałam żadnego wezwania do zapłaty.

Nie wiesz, że DBo już nie będzie DBo? przejmuje nas egzekucja ja nic nie wiem o Patrycji podziel się plotkami

Jest 10

Czy pewna osoba dbo może wziąć się wreszcie do roboty a nie stać i gadać o tym jak bardzo ma dziś "slowmo"

Jaka umowa obowiązuje w Kancelaria Signi S.A. podczas okresu próbnego?

Olesiaa

Umowa o prace od początku.

klaudia
@Olesiaa

Sluchajcie, liderka nie ogarnia totalnie, stosuje mobbing, jak jest przed okresem to dowala sie do byle czego, nie zgrana ekipa, atmosfera jak na pogrzebie. Liderka na monitoringu jest ok, ale na windykacji to dziewczyna ze wsi bez obycia, o podwyżce zapomnij, przedawnione sprawy... Każdy na sobie kabluje... Prezesi powinni mocno zwrócić uwage na liderke K, bo dziewczyna nadaje się jedynie do dzwonienia, a nie do zarządzania... Napisze maila do prezesow i Funduszu żeby przyjrzeli się jej podejściu do ludzi. Brak kultury osobistej i obycia

nick

ogulnie to polecam bo można walić w ch... Za 2100 miesięcznie, ciepła posadka... Więc jeżeli chcesz pracować za najniższą ale lubisz nic nie robić i ci to odpowiada to to jest praca dla ciebie, tylko przygotuj się na mobbing że strony klaudii m a tak poza tym to jest ok

Ola7755
@klaudia

Tak też jest w dbo, liderka dowala się do wszystkiego, co dzień tylko pada jedno hasło i już wszyscy wiedzą że nic nie załatwisz. Atmosfera? Zależy czy się jej i jej pupilkowi podlizujesz. Nie wspomnę że pan kierownik kochany dyrektor król złoty CC ma (usunięte przez administratora) zgłaszasz problem "no i co z tego", potrzebujesz pomocy "ok" czyt - nic z tym nie zrobię / to twój problem. Więc masz takie toxic duo. Nawet nie wiesz gdzie gorzej.

Red

Jest to firma pasożyt która wyłudza pieniądze przez to, że ludzie dzwonią z wyjaśnieniami po dziwnych smsach. Prawdopodobnie łamie prawo w swoim działaniu. Moje sugestie dla Kancelaria Signi S.A.: Unikać bądź zgłosić na Policję Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć działać zgodnie z prawem

@Red

Bez zgody prawa? Proszę bardzo droga wolna jak chcesz zgłosić na policję to nikt Ci nie broni, ale z innej beczki chciała bym zobaczyć twoja minę po informacji że wszystko jest zgodnie z prawem robione hahahaha

Alicja
@Red

Z 1300zlotych zasadzili mi 11tys (usunięte przez administratora)

Klient
@Red

Potwierdzam. Dostaje od ponad roku dziwne SMSy, żeby się skontaktować, na początku podali nr pożyczki, ale nie podali kwoty. Co miesiąc jeden, dwa SMS. Głównie zadzwoń, zawrzyj ugodę itp. Niedawno podali link do spłaty i kwotę 100 zł. Teraz przyszedł kolejny z INNYM numerem sprawy niż pierwotnie. Nie brałem pożyczek, jedynie raz kupowałem coś na kredyt, ale rata była wyższa niż ta stówka, wiec nie jest możliwe, żeby to była kwestia ostatniej raty. Zresztą teraz mam konto w tym banku, który kredytował zakup. Kompletna ściema, archiwizuje te SMSy i postaram się ze znajomym prawnikiem wyciągnąć od nich odszkodowanie, za uporczywe nękanie. Mogli by normalnie zadzwonić i przedstawić o co chodzi.

lukasz
@Red

uwaga signi to najgorsza windykacja i ucierpliwi

Nękany klient

Przestańcie nękać ludzi smsami. Niech ktoś się już zajmie tą firmą i ją zamknie!

kk

Czy w kancelarii jest elastyczny czas pracy?

UK

Wyslalem potwierdzenia wplat i nadal mnie nekaja . firmy przekazuja sobie sprawy i nie mozna dojsc za co bylo zaplacone a za co jeszcze nie . A jak spytalem o nagrania rozmow to juz wogule . Kancelaria SIGNI che zebym to ja udowodnil ze wszystko jest zaplacone ale jak dzwonie do wszystkich poprzednich firm to juz nie maja zadnych wpisow na ten temat . Wiec jak mam K.... a udowodnic ?????? A zeby bylo ciekawiej to wczwsniej firmy pisaly o tym ze mam zadluzenie ( ktore potem splacilem w calosci i sa na to dowody wplat ) i byly 2 numery spraw za 2 rozne umowy a po tym jak sie upomnialem nagle wyskoczyla calkiem nowa sprawa . Czekam teraz na odpowiedz , jesli mi nie nwytlumacza i noie wyjasnia tego to zglaszam to do sadu . Mam dosc .

Lolek

Mnie nękają, ale nawet kwoty nie wymienili, nie mówiąc już o danych dłużnika ;) Konto bankowe oczywiście podali, to ewidentni naciągacze, liczą, że ktoś się pomyli i swój dług im prześle.

Bolek
@Lolek

Podobnie u mnie, najpierw podali numer niby pożyczki i numer konta do spłacania, bez kwoty. Później takie SMSy bez konkretów, nie trać szansy, skontaktuj się itp. Następnie jakiś link do płatności, za kilka dni INNY(!) link do płatności i INNY NR SPRAWY co na początku! Tym razem podali niewielką kwotę rzędu stówki. Czyli liczą, że ktoś im te kilka dyszek zapłaci dla świętego spokoju. Trzymam te SMSy, a ponieważ pracuje w prawdziwej kancelarii prawnej, więc pogadam z prawnikiem i chyba im sprawę założę o nękanie. Nie mają nawet bazy danych o swoich niby dłużnikach, niepoważnie to wygląda, za każdym razem inna sygnatura sprawy! Miarka się przebrała. A, dodam, że nie mam żadnego długu, zupełnie nie mam pojęcia skąd ta kwota się wzięła.

nomen_omen
@Bolek

rozumiem, że zadzwoniłeś wyjaśnić i powiedzieć, że mają zły numer czy byłoby to zbyt proste? niech się domyślą :) przecież numery telefonów są do nas przyspawane na całe życie i nie migrują :)

UK
@UK

lecą w balona ja mam pismo z sierpnia 2019 od komornika że dług mam zapłacony w całości a oni wysłali pismo do drugiego komornika o 22,50 zł i chcą prawie 400zł olałem ich niech idą do sądu ta firma to naciągacze byłem z tym u adwokata powiedział aby się nie martwić jak chcą sprawy to teraz oni będą płacić

Bolek
@nomen_omen

No chwileczkę, to jest kancelaria prawna. Oni powinni, jak na prawników przystało, wysłać wezwanie do zapłaty, na adres dłużnika, z imieniem i nazwiskiem, kwotą, podaniem za co, terminem płatności... SMS wygląda tak: "Mozesz zabezpieczyć sprawe przed skierowaniem na dalsze postepowanie. Zadzwon i ustal warunki splaty: nr tel. Kancelaria Signi." Bez polskich liter to jest. Czy tak wygląda jakiekolwiek pismo wystawione przez prawnika? Do kogo to jest? Na jaki adres? Oni po prostu nie znają mojego nazwiska, adresu i niczego. Prawdopodobnie nie znają nawet miasta.

nomen_omen
@Bolek

no tak ale jeśli Pana numer by przemigrował od kogoś innego to ten inny ktoś mógł dostać list, tak sobie przynajmniej myślę. nie ma obowiązku aktualizacji danych więc pewnie wg ich stanu wiedzy wysyłają we właściwe miejsce ergo, smsy można zignorować ale pewnie bedą przychodzić albo trzeba im dać znać

Vegan
@Bolek

Ode mnie chcą 2300 najpierw smsy, teraz mi papier do domu przysłali, bez jakiejkolwiek daty rzekomo wziętego kredytu.

Olek7755

Warunki pracy złe, sprzęt archaiczny z odzysku, cud że się włącza. Mobbing i przemoc psychiczna, stosunek wobec pracowników... definitywnie maja cię gdzieś, dyrektor cc nie potrafi powiedzieć krótkiego zdania nie przeklinając, postawą reprezentuje to że jesteś dla niego nikim.

twardy dysk
@Olek7755

Chyba mylisz osobę dyrektora CC z kimś innym (lider?). Wiele można złego powiedzieć o pracy tu, zwłaszcza jeśli chodzi o wynagrodzenia, czy jakość spraw, ale pojazd po Werce to przesada. Zwłaszcza taki. Mało kto tak waży swoje wypowiedzi. Nie wiem jakim trzeba być głąbem, aby coś takiego pisać, bo to jawne kłamstwo, i jakim trzeba być głąbem, aby taki post polubić.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Kancelaria Signi S.A.?

8-16 ale można się również dogadać indywidualnie.

Aleksander
@Anna

Czyli standardowy czas pracy. Dzięki, że piszesz. Mogłabyś również powiedzieć czy kancelaria Signi przyjmuje osoby na staż bądź praktykę, ale płatną?

Gkbbgjk
@Aleksander

Nie do końca, bo są różne zmiany, fakt większość czasu 8-16, ale są zmiany od 12-20, od 7-15, od 10-18, zależy w jakim dziale pracujesz :)

To

Od 8 do zakichanej śmierci

Kokosek

Wszędzie płacą lepiej niż w Signi :)

Miko
@Kokosek

Ale za to jest super atmosfera, pełny profesjonalizm... Zarządzanie na poziomie, dziwię się że nie musimy dopłacać za możliwość pracy tutaj.

To
@Kokosek

Już lepiej puszki zbierać

Czy firma Kancelaria Signi S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

DD

Jakie szkolenia? Jak już to może ci pozwolą przysiąść obok kogoś by powiedział co robi a tak to "wybrańcy" mogą iść na takie "szkolenie". Chyba że jest się wazeliniarzem, w tedy robisz co chcesz, nawet pracować nie musisz, powiesz że cię boli palec i tak co dzień ????

przyszly pracownik

Dlaczego mowicie ze learki faworyzuja i sa takie zle? Nie wiem czy probowac sie zatrudniac jak bedzie rekrutacja

Byc
@przyszly pracownik

Daruj sobie, chyba że lubisz jak Tobą pomiatają :)

@przyszly pracownik

Mobbing i (usunięte przez administratora)psychiczna, praca po godzinach bez możliwości dorobienia. Jeśli ci odpowiada łażenie za kimś i trzymanie nos w czyimś tyłku to tak, praca marzeń

Uciekinier

4100zł w Kauflandzie na kasie, a w Signi nadal minimalka i smyranie po migdałkach o głodową premię xD Hahahaha Niedługo zostaną tylko prezesi.

Wiem
@Uciekinier

To prawda. Zarobki są bardzo nie rynkowe, a o podwyżce teraz zapomnij. Wałkowane starych spraw.

Dokładnie
@Wiem

Firma aktualnie stosuje obniżki wynagrodzeń. Nie wiadomo ile jeszcze pociągnie.

@Dokładnie

Ja rozumiem że mniej bo pandemia ale że przed pandemią też były takie problemy?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Signi S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Signi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Signi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Signi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Signi S.A.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Signi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Signi S.A.
1.6/5 Na podstawie 47 ocen.

Kancelaria Signi S.A.