Opinie o Kancelaria Signi S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Signi S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Signi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Signi S.A. w Wrocław

Klient

Za nie długo pójdziecie siedzieć całą ekipą :) Łącznie Amadeuszem :) mój prawnik już szykuje wam pozew... do zobaczenia na ławie oskarżonych :)

FuckYou
@Klient

Długo jeszcze mamy czekać?

@FuckYou

Poważnie sądzicie, że się tego doczekacie? Jak wiadomo różnie bywa...

lol
@Klient

Skąd jest zajęty pracą pod biurkiem u prezesów na zmianę więc wiesz... pełne usta roboty

Dzień dobry, Jakie są warunki pracy na stanowisku w kadrach? duża rotacja?

Mariusz

Jakiś czas temu widziałem ofertę pracy na stanowisku w egzekucji. Czy nadal prowadzona jest rekrutacja? Możecie coś więcej wspomnieć o pracy w zespole zajmującym się postępowaniem egz? Z góry dzięki

Koczo
@Mariusz

Głęboko odradzam, przy jakiejkolwiek innej ofercie na rynku , warto wybrać inną drogę zawodową…

Mariusz
@Koczo

Dzięki za komentarz. Rozumiem, że jesteś/byłeś pracownikiem tego zespołu? Odradzasz ze względu na ilość pracy nieadekwatnej do wynagrodzenia czy może atmosferę? Będę wdzięczny za info, ponieważ z tego co zauważyłem, to jedna z niewielu kancelarii we Wrocławiu, która poszukiwała na właśnie takie stanowisko. Pozdrawiam

Ida
@Mariusz

Pracy jest dużo, wynagrodzenie jak na rynek nie odbiega mocno, pracuje tu już długi czas i jestem zadowolona , podwyżki są a z szefostwem można się dogadać, a ludzie jak to ludzie zawsze się znajdą niezadowoleni

@Ida

I tego typu niezadowolone osoby miałyby stale podejmować się zatrudnienia? Z jakich przyczyn jeśli już? była wzmianka o tym kiedyś na forum, że praca jest ciężka ale że można otrzymać wsparcie. A jaki zakres tego całego wparcia? I ile na chwilę obecną średni staż pracy wyniesie?

Ida
@Marzena

Są u nas osoby które pracują tu długo, część awansowała wyżej , nie wiem jaki jest średni staż ale jest kilka osób które są tu ze 2-3 lata albo i dłużej nawet, złóż cv to się dowiesz co i jak ...

Koczo
@Mariusz

Tak. Były pracownik. Praca naprawdę ciężka , ogrom obowiązków , wieczne dorzucanie nowych , kasa marna - nie jest konkurencyjna na rynku, ani adekwatna do wysiłku . Atmosfera dramat . Potrafią z zespołu nawet cześć nie odpowiedzieć na powitanie , najlepiej rozmawiać tylko o pracy miedzy sobą lub w ogóle . Zreszta tematów poza pracą niewiele … nagminne donoszenie i zakłamanie . Toksyczne miejsce…

Ona
@Koczo

Lepiej bym tego nie napisała. BARDZO TOKSYCZNE! Obgadywanie innych przez ludzi z zespołu na porządku dziennym... Ludzie na tym samym stanowisku co Ty i wykonujący ta samą robotę uważaja się za Bóg wie co... Donoszenie na kolegów do liderki albo kierowniczki. No takiego czegoś to ja nie widziałam przez wiele lat pracy w różnych firmach :/cieszę się że już mnie tam nie ma :)

Przystojniak

Widzę narzekają min. Ci co uciekli z Hoista haha Trzeba było siedzieć tam gdzie robiliście. Nie rozumiem tego płaczu i zali w komentarzach.. Praca w Signi to był wasz wybór.. Widać że awanse są, bo niejaki pan A w Hoist zajmował się pakowaniem listów do kopert a tutaj widzę poszedł w górę :-) inna sprawa komu źle niech zmieni pracę.. Pozdrawiam

Glupek
@Przystojniak

A. już nie pracuje tutaj od prawie 1.5 roku

logo firmy Serwisant rowerowy
Klient

Dzisiaj do mnie dzwonili z Signum, Powiedzieli ze mam jeszcze do spłaty ponad 500 zł , jak ja spłaciłem wszystko u pani komornik. Dzwoniłem do niej i powiedziała żebym nic nie płacił bo odsetki się przedawniły. Sam już nie wiem kto wprowadza mnie w błąd.

@Klient

a to akurat ciekawe. jak Pan się kontaktuje to tylko jedna osoba z obsługi się konsultuje czy jest ich więcej? zastanawiam się czy zależnie od osoby obsługującej może paść odmienna odpowiedź w tym zakresie. czy coś więcej na ten temat wiadomo? łatwo w drugą stronę się dodzwonić?

Jak się pracuje z ludźmi z Kancelaria Signi S.A.?

D

Świetnie :) od kiedy się zatrudniłam zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie od każdego, Z każdym można na luzie porozmawiać

Jka

To moja najlepsza praca wcześniej pracowałam z osobami starszymi i to był koszmar bo była różnica wieku i nadawalismy na innych falach. Jestem w dbo i tu pracuja fajni ludzie energia jest pozytywna. Z każdym problemem mogę iść koordynatorów i przełożonej. W chwilach problematycznych, gdy nie wiem jak wykonać dane zadanie, zawsze pomaga mi ktoś z zespołu. Praca nie jest ciężka ale zarobki też nie są zbyt wysokie to jest duży minus. W innych zespołach nie wiem jak jest z atmosferą ale chyba podobnie. Wszyscy są dla siebie mili.

@Jka

Praca nie jest ciężka ale przy tym zarobki słabe? Czy uznajesz to za adekwatne mimo wszystko? Istnieje tu jakakolwiek perspektywa na ich wzrost czy w tym celu niestety trzeba myśleć o innym miejscu zatrudnienia?

Rodrigo

This is crazy all. Co zgłaszać jak wszyscy się klepia po plecach kordynator ma swojego podwładnego partnera więc faworyzowanie jednej osoby pierwsza klasa. Kordynatorka jak z nią masz plotki to masz dobrze jak jej nie karmisz niczym jesteś u matki. Liderka faworyzuje i klepie po plecach oboje ma na wszystko wy.ne Kierowniczka jest a jednak jej nie ma połowa ludzi nie wie jak wygląda bo tak często jest u nas interesuje się tylko jak ma ci napisać opr. (usunięte przez administratora) od góry do dołu. Cieszę się, że już tam nie jestem.

Jakiś czas temu firma Kancelaria Signi S.A. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Inspektor? Jakie wrażenia?

Bartq

Rozmowa się nie kleiła, miałem wrażenie że osoba która przeprowadzała rozmowę nie wiedziała do końca co się tam robi ale to jaka jest świetna atmosfera i jak bardzo są wszyscy zgrani to słyszałem z 4 razy ????. Dostawałem wymijające odpowiedzi ????i przerywano mi gdy odpowiadałem????. Poczułem się że mój czas jaki poświęcam jest mniej ważny niż przeprowadzającej rozmowę????. Teraz się nie dziwię dlaczego firma ma taką złą opinię ❌

Erni
@Bartq

Gdzie startowałeś?

Bartq
@Erni

Inspektor do windykacji

Barteq
@Erni

Startowałem też do inspektor ds korespondencji. Taka sama sytuacja a nawet gorzej.

Pawel
@Barteq

A co uważasz o biurze ładne? Dużo tam miejscami?

SzaroBuro
@Pawel

Miejscami tak, miejscami nie

@Barteq

A dowiedziałeś się chociaż czegoś konkretnego? Byś napisał, jaką stawkę zaproponowali czy coś, więcej szczegółów proszę .

Barteq
@Paulina

Najniższa krajowa. Jezu dobrze że nie podjąłem sie tej pracy, znajoma tam się zatrudniła i odeszła tak beznadziejne jest to miejsce. Tyle opinii negatywnych i nic z tym nie robicie? Nic dziwnego zarobki najniższe jakie się da, dobra atmosfera i premie są dla wybranych osób, roboty tyle że nie wyrabiasz, mobbing. Brzmi jak praca marzenie? Nie sądzę

Pbr
@Barteq

Zaraz(usunięte przez administratora) 1/3 firmy pod różnymi pretekstami. Nie ma co się tu zatrudniać. Co prawda im głębiej siedzisz w odb ycie liderki to tym łatwiej się utrzymać. Ale czy jest za czym płakać? Chyba nie.

Praciwnik
@Pbr

Potwierdzam. Zwalniają ludzi z byle powodu. Nie przedłużają umów.

Lotka
@Pbr

Jestem pracownikiem z nie najdłuższym stażem dbo i nie siedzę w d..ie liderki a mam ponad min.kraj. mam umowę przedluzona. W zespole jest bardzo fajnie pracują tu osoby pozytywnie nastawione. Zwalniane są osoby które cisna w CH.ja roznoszą plotki i ciągle sa na chorobowym nie ma tu zaskoczenia tylko żal i zazdrosc. Pracy jest dużo to prawda miejsca jest mało to prawda ale te brednie o zarobkach i toksycznyvg ludziach nie. Nie żałuję że tu jestem i tak zarobki mogą być większe. Fajny system premii przez co wypłata jest trochę większa od głównej stawki

@Lotka

Lotka mam taką samą opinie. Nie kocham tu wszystkich ale większość jest w porządku, jesteśmy w pracy więc szanować się musimy, niestety niektórzy są dzieciakami, które same mają dzieci, więc frustrację przejawiają w miejscu i środowisku pracy. Jak masz ambicje to znajdziesz tu miejsce dla siebie, lamusy są w miarę szybko wyhaczani. Zarobki mogą być większe bo pracy mamy sporo. Nie narzekam na zmiany jakie nastały, jest czyściej i się cieszymy :)

Marzena

czyli ktoś z nienajdłuższym stażem już ponad minimalną ma, tak? A ktoś po roku stażu jaką kasę ma? I np., po 3 latach? cykliczny wzrost jest po równo dla każdego?

stonks
@Marzena

Co roku dostaniesz podwyżkę na 2 miesiące przed podwyższeniem płacy minimalnej czyli przez 2 miesiące w każdym roku będziesz się cieszyć stawką wyższą niż minimalka ????

Um
@Marzena

Przepracowałem 2,5 w dbo. Minimalna cały czas, (usunięte przez administratora) ze strony liderki cały czas, a jak to zgłosiłem kierownikowi to ten na mnie się wydarł i zaczął mnie zwolnieniem straszyć. Dowalaja roboty, liderka to jeszcze tak się wycfanila że zwala robotę na koordynatorkę dbo a sama przegląda torebki i buty na allegro w telefonie, Zienkiewicz też nie lepszy tylko na firmowym kompie siedzi na kwejku.

@Um

Nwm na ile o prawda ale czemu tak koordynatorka miałaby się tak dawać? Faktycznie tak ściśle podlega? Nie ma komu zgłosić takie rzeczy? Do kogo docelowo powinno się iść?

Um
@Marzena

Zgłosiliśmy to kierownikowi, olał sprawę. Potem wyszło że oboje sobie plecy robią. Pip to też przyszedł jakiś znajomy bo wszedł i wyszedł, nikogo nie zapytał, nic nie sprawdził. Ja się nie dziwię czemu w łapę dają bo tyle rzeczy by wyszło że głowa mała.

@Um

mówisz? piszesz "tyle rzeczy"... wymienisz te wszystkie, które są Ci ostatecznie znane? co do inspekcji czy to nie jest tak, że gdyby zależało pracownikom to nie zgłosiliby tego do innego rejonu skoro macie tego typu podejrzenia co opisane tutaj odnośnie braku weryfikacji warunków?

Emo

Kancelaria jest dziwna jeśli dłużnik chce wszystko regulować to są problemy na @ nie odpisują dzwonisz pytasz o coś żeby na @ wysłać nie wysyłają nic kpina co tam się dzieje mają ostry (usunięte przez administratora)

Icefollowcome

Warunki okropne, szefostwo ma na (usunięte przez administratora)wszystko, wypłata nie adekwatna do ilości pracy, jak pytasz o premie i podwyższyli to za każdym razem "chcemy", "planujemy". No masakra

Renata
@Icefollowcome

To tak dużo obowiązków tu macie? Ale nie trzeba robić nadgodzin z tego powodu? A te zarobki to jakie są tak mniej więcej? Trochę wyższe chociaż niż najniższa krajowa?

Iwona
@Icefollowcome

Ale chodzi o warunki w miejscu pracy, w sensie jakaś socjalka? Jest tu jakieś oddzielne miejsce do zjedzenia i odpoczynku? Jakie jest wyposażenie? Co dokładnie znaczy okropne?

@Iwona

Jest miejsce do spożycia posiłku ale jak chcesz porozmawiać przez telefon żeby nikt nie słyszał to już musisz wyjść całkowicie z firmy. Nie ma miejsca wyznaczonego na to, żeby sobie posiedzieć na przykład podczas przerwy i odpocząć.

Marzena

i nie myśleli jeszcze, żeby takie miejsce gdzieś wygospodarować? praca chyba ciężka może być i regeneracja umysłowa by się przydała? Omówcie szerzej te aktualne premie? Ile docelowo mogłyby wynieść?

DCD

A zadaje sobie Pani sprawę że nr tel., po jakimś czasie po dezaktywacji trafiają z powrotem do obiegu i są przypisywane do nowych użytkowników, od nowych umów, kart.

DCD

Może warto zadzwonić i poinf., że nr już nie należy do danej osoby tylko już ma nowego nabywcę...

Klient

Z każdy list lub tel liczę pi 1 tys zł od kancelarii signi i wam wywalę fakturę za nękanie . co wy na to ??? a tych listów mam sporo :)

@Klient

Jaki list i telefon, o czym ty mówisz?

FY

Każdy natarczywy telefon z numerów tej cudnej "firmy" będzie zgłaszane jako (usunięte przez administratora)

FY

Osoba o imieniu Edyta J. Jest osoba nie kompetentną nie znającą faktycznie prawa o RODO. Osoby pracujące w kancelarii Signi, każdy ma inne informacje , przepływ informacji miedzy dzialami jest na poziomie krytycznym,czyli zerowym. Pan z którym była przeprowadza rozmowa w dniu wcześniejszym podaje inne informacje niz Edyta J. , Sprawa powinna zająć sie Państwowa Inspekcja Pracy , która sprawdzi faktyczny stan tej "firmy" . Firmy zwanej firma kogucik, wyciągając konsekwencje prawne. Opinie wystawiane będą wszędzie, na temat tych osób oraz "firmy " w internecie. Pozdrawiam z szerokim poważaniem.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kancelaria Signi S.A.? Chętnie zatrudniają?

Renata

Poważnie? Student to chyba powinien się uczyć zawodu nie?

Nie polecam

Būrdėl to za mało by opisać tą "pracę". Moja sugestia przeprowadzacie ankietę to się dowiecie kogo pracownicy mają dość i kto jest wrzodem na przysłowiowej (usunięte przez administratora)

Nie polecam
@Nie polecam

Jest takie przysłowie: "jaka praca taka płaca" Tu niestety się nie sprawdza. Pracy tak dużo, że nie wiesz gdzie ręce włożyć. A płacą marnie. Jak na firmę z tak dużymi ambicjami, ciągłym wzrostem stóp procentowych, co przekłada się na czysty ponadnormatywny zysk, to nie potrafi utrzymać u siebie dobrych pracowników chociażby przez korektę wynagrodzenia w oparciu o wskaźnik inflacji. Zostają tylko marni, bądź bierni życiowo. W każdym dziale braki, wszyscy robią za dwóch za wynagrodzenie nie godne nawet dla jednej osoby. Nie masz co ze sobą zrobić w życiu? Zapraszamy do Signi. Będziesz robił ponad siły, ku chwale prezesów i wskaźników funduszy. A jak już się zmęczysz i zwolnisz, to zatrudnią na Twoje miejsce kolejnego frajera z łapanki co nie potrafi po sobie nawet (usunięte przez administratora) ze ścianek w kiblu szczotką sprzątnąć. Łubudubu.

Damian
@Nie polecam

Marnie płacą mówisz, a mogę wiedzieć ile to jest dokładnie?

$lawek
@Damian

Na tyle że opłacasz rachunki a i na to nie starcza.

$lawek

Wszędzie lepiej ale w signii najgorzej, już (usunięte przez administratora) bawełny lepiej cię traktują.

Patryk Madej

Te całe Signim to Kabaret ... Ja mam problem ze słuchem i prosiłem wielokrotnie panią o mówienie głośniej i nie słuchanie w mikrofon .. co usłyszałem od pani przez mikrofon że ona nie będzie nic głosiej gadać że to ja powinienem zgłosić się do lekarza ... Druga sprawa ... Cały czas są wyłudzanie na mnie pieniądze przez tą kancelarie ... Gdze mogę sądzić się z tymi ćwokami bo jestem pewien że jak pójdę z tym do sądu to wygram z nimi

@Patryk Madej

Przykro . Ale powiedz mi, niby jak i na co były te "wyłudzane" pieniądze?

Czy Kancelaria Signi S.A. zapewnia kartę multisportu?

Tak, zapewnia.

Iwona
@pracownik

To super, a sa jeszcze jakieś inne dodatki? Prywatna opieka, premie na święta? :D

Laura
@Iwona

Tak, multisport, medicover, dodatki świąteczne (ale tylko bożonarodzeniowe), premie przyznawane co miesiąc i możliwość opłacania dodatkowego ubezbieczenia grupowego.

@Laura

A dlaczego w firmie nie celebruje się Wielkanocy? A tak abstrahując to czy urządzanie wspólną Wigilię w firmie?

Nik
@Marzena

A co to firma, czy kościół? Równie dobrze można się zapytać czemu firma nie celebruję ramadanu, albo szabatu...

@Nik

No nie wiem, jesteśmy w Polsce raczej, chyba nawet tam nie ma jakieś multikulturowej Załogi, co? Czemu nie, ktoś by się poczuł urażony?

@Laura

Karta multi sport i inne atrakcje będziecie mieli w więzieniu :)

@Klient

Co to za jakieś dziwne groźby?

@pracownik

tak w wiezieniu

@Klient

Niby z jakiej racji, co?

Amadeusz

Nadal czekam

trzyr@op.pl

Kancelaria nadal żąda zapłaty, mimo odrzucenia przez sąd, "Nakazu Płatności" w całości i umorzenia sprawy, nękając mnie ciągle powtarzającymi się sms-ami. Ryszard Krawczyszyn

Do szkoły
@trzyr@op.pl

Rozróżniasz umorzenie od oddalenia powództwa? Bo chyba nie za bardzo, skoro nawet nie jesteś w stanie poprawnie napisać "Nakaz Zapłaty"...

@trzyr@op.pl

Ja również mam umorzenie sprawy przez Sąd a oni nadal przysyłają sms w sprawie zapłaty. Są natrętni jak mole

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Signi S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Signi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Signi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Signi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Signi S.A.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Signi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Signi S.A.
1.6/5 Na podstawie 47 ocen.

Kancelaria Signi S.A.