Opinie o Kancelaria Signi S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Signi S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Signi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Signi S.A. w Wrocław

Magda

Miałam rozmowę kwalifikacyjną, liderka DBO powiedziała że na chwilkę wyjdzie. Chwilka to jakieś 5min a nie 30min, jeśli tak się traktuje pracowników w tej firmie to się nie dziwię skąd te opinie.

Robert

I proszę o opinię jaka panuje atmosfera w call center, bo pracowałem w różnych firmach w jednych było ekstra pracodawca motywował nagrodami natomiast zdarzały się firmy które miały duża nagonke na ilość natomiast niekoniecznie na jakość obsługi jak i jakość mojej pracy...

d
@Robert

Tu masz wszystko w jednym: - nagonkę na ilość (normy TW, TP) w ogóle im więcej tym lepiej, najlepiej rób 300% normy - nagonka na jakość (przewinienie to kaplica) - nagrody (jeśli jakimś wyciśniesz ponad próg premiowy z tego kurczącego się worka spraw , to dostajesz premię od odzysku), ale z tym ostatnio ciężko

Robert

Witam, mam pytanie odnośnie pracy w call center, czy przy dłuższym okresie pracy jest możliwość uzyskania umowy na czas nieokreślony? Chce się tam zatrudnic a bardzo zależy mi na tej konkretnej formie umowy. Pozdrawiam

E.w.E
@Robert

Miałam ostatnio rozmowę i wydaje mi się że tak ale po jakimś czasie

d
@Robert

Tak, po maksymalnym okresie możliwym do przerobienia na umowie na czas określony dostaje się na nieokreślony. Wcześniej, przy aktualnej stabilności firmy nie licz na to.

Rafał

Zostałem wysłany na Home Office bez sprzętu do pracy. Liderka DBO nie odbiera telefonów i nie reaguje na wiadomości. Solara jedzie po całości

logo firmy Serwisant rowerowy
Vuko

Nie polecam pracy, ilość obowiązków i zadań jest nieadekwatna do wynagrodzenia. To co się odwala w firmie to (usunięte przez administratora) każdego dnia uświadamiają ci że nad twoją głową wisi miecz Damoklesa, nie wiem jak bardzo zdesperowany byłem że podiąłem się tej pracy. Kancelaria Signi S.A. Nasze motto: "dłużnik dla nas nie jest ważny"

Helena

Ludzie, pod żadnym pozorem nie wpłacajcie pieniędzy. To są zwykli (usunięte przez administratora) Nie potrafią nawet podać porządnych danych do wpłaty tylko żądają zapłaty przez śmieszne linki. To jest prawdziwa kancelaria? Nękają smsami i tylko czyhają na nasze pieniądze.

Ona

Na dzień dzisiejszy mam chwilowo słabą sytuację finansową do spłaty pożyczki pozostało mi 1500 zł spłacam w miesięcznych ratach po 100 zł żeby była jakaś wpłata. Firma Signi chce wypowiedzieć mi umowę jeżeli nie spłace 530 zł i chce całą kwotę pożyczki 2900 zł od nowa to pytam gdzie te pieniądze które do.dnia dzisiejszego były wpłacane i długo zostało 1500 a nie 2900

Bolek-57
@Ona

Niech założą sprawę do sądu o uchylanie się spłat - inaczej jest to nękanie - trzeba niezwłocznie powiadomić prokuraturę .

Grab
@Ona

A umowa pożyczki przeczytana chociaż? 90% dłużników, nie czyta co podpisuje a potem się dziwi ile do spłaty. Warto pamiętać, że sprawy często są kierowane na drogę sądową, więc wtedy dochodzą jeszcze koszty sądowe i odsetki do dnia całkowitej spłaty.

Pewnie zaliczyli na odsetki

olek280738

Moje sugestie dla Kancelaria Signi S.A.: Marne płace, warunki jak na chińskiej taśmie, kolesiostwo... Zapomnij o awansie i podwyżkach. No chyba że jesteś lizusem lub donosicielem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować pracowników.

Roger waters
@olek280738

Kolesiostwo znam z poprzedniej firmy ..Mierny ale wierny.. Ale dlaczego piszesz ze warunki są złe? stanowiska pracy pewnie zapewnione telefon + komputer co więcej potrzeba do windykacji ?? wysłałem aplikacje zobaczymy co sie stanie....

Ilona

Nie zgadzasz się z osobą, która napisała negatywny komentarz na temat pracy w Kancelarii Signi. Co więc Ty sam powiesz na temat tej firmy? Czy wszyscy pracownicy firmy mogą liczyć na awans i podwyżki? A może na święta przewidziane są jakieś pracownicze bonusy? @Roger Waters - napisz koniecznie, jak podobała Ci się ta firma, gdy będziesz już po rozmowie rekrutacyjnej. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

@Ilona

Tak, akurat premie pracownicze świąteczne są;) może nie bony na 1000 zł, ale zawsze to miły dodatek na święta. Narzekanci zawsze się znajdą, jednak pracuje tam ok 130 osób i chyba większość sobie chwali skoro tam siedzą;)

trocky

Ama a ty nadal tam pracujesz?? ;-)

Sprawiedliwy
@Ilona

Co za(usunięte przez administratora) chce pracować w tej firmie?! Boże widzisz dziadostwo, a nie grzmisz chroń ludzi którzy popadają w depresję (usunięte przez administratora) bo dziady dorabiają się na ludzkiej krzywdzie!

Damian
@Sprawiedliwy

spokojnie. już nie długo wchodzi antylichwa. skończy się działalność tych pseudofiremek żerujących na ludzkiej biedzie i sprzedających kredyciki i długi innym.

do Amada

Powiem Ci że takiego wyznania się nie spodziewałem. Rzeczywiście tylko to robisz latając za prezesami :D

o Amadzie
@do Amada

hahah dobre podsumowanie pana kierownika od zaklejania kopert :D

Anona

A ja słyszałam, że już ich nie ma :D

Pupa
@Anona

Zależy kogo spytasz, kierowników czy pracowników xD

Paulina

Witam, chcę dowiedzieć się czegoś na temat zatrudnienia w kancelarii Signi we Wrocławiu, a konkretnie chodzi mi o praktyki zawodowe, mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie powiedzieć coś na ten temat. Czy firma organizuje praktyki studenckie? Jeśli tak, to czy one są płatne?

Grab
@Paulina

Pracowałem tam dwa lata i nigdy nie widziałem żadnego praktykanta. Zatrudniać się w tym momencie jak i później nie warto,chyba że 2k na rękę wystarczy Ci na przeżycie. Czasem w lepszym miesiącu może uda Ci się wyciągnąć 2,5

Kaukaz
@Grab

Wymagania jaby złotem płacili, co chwilę szybciej szybciej, zap. za dwóch, a w nagrodę h w d i garść miedziaków, takie są realia. Kto mądry już tu nie pracuje albo zaraz przestanie.

Kutaisi
@Kaukaz

Ale rozumiem, że ty pracujesz i zamierzasz zostać? :P

waldemar123

ludzie piszcie pozwy na tych przekretow ja mam pismo od komornika o dlugu splaconym w calosci z sirpnia 2018 a oni sa piniadz za koszty komornicze z listopada 2018 uwarzajcie na nich bo roluja dlug a to jest przestepstwo w ponidzialek jestem na komendzie szukam osob oszukanych przez signi do zlorzena pozwu zbiorowego

Gjsjsjs
@waldemar123

Bo komornik ściąga należność, ale też obciąża kosztami,więc to nic dziwnego że odzywają się po koszty :)

NękanySMS

To są ewidentni (usunięte przez administratora) nękają za pomocą SMSów typu: w sprawie jakiś dziwny numer, możesz rozwiązać problem... Widać, że nie znają imienia, nazwiska ani adresu osoby do której to wysyłają, bo jakby znali, to wystosowali by imienne wezwanie do zapłaty i wysłali poleconym do rąk własnych na adres zamieszkania. Ewentualnie powinni zadzwonić i konkretnie powiedzieć o co chodzi, pewnie ten ich nr jest płatny i na tym cała ta działalność polega. Bo jest to niepoważne, rok wysyłać SMSy nie wiedząc nawet do kogo. Uwaga! Próbują jeszcze wyłudzić PESEL, przysłali link niby do strony logowania za pomocą nr PESEL i hasła. Jak ktoś wie gdzie można zgłosić takie nękanie, to poproszę o namiary. Ta firma powinna zatrudnić prawnika, który by im wzór wezwania napisał, bo to bardzo niepoważnie wygląda.

DasHund

Firma obecnie jest w trudnej sytuacji, w sumie jak wiele na rynku. Rozowi zacierają ręce. Zatrudnienie i wynagrodzenie bardzo niestabilne i nastroje nerwowe. Nawet optymiści już chyba przestali wierzyć, że sen o potendze się spelni. Lepiej się tu nie pchać.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kancelaria Signi S.A.?

dyl

Bardzo zła atmosfera przez liderkę klaudie, faworyzowanie Ewy i Piotra ew Angeliki której nigdy nie ma w pracy

no właśnie
@dyl

te liderki.... ech... zatrudnili by profesjonalistów....

uciekinier

Wynagrodzenie podstawowe w firmie powoli zbliża się do wynagrodzenia minimalnego ( za sprawą podwyżki wyn. minimalnego). Dodatki są - max 25% podstawy jeśli dobrze liżesz sam wiesz co i inne korpo dodatki wraz z darmową kawą na miejscu i papierem toaletowym w łazience. Nawet w biedronce zarobisz więcej, nie wspominając już o Lidlu, no ale tu płacisz za Prestiż pracy w Kancelarii i masz te pewność, że będąc nawet miernym pracownikiem, to Cię nie zwolnią, bo drzwiami i oknami tam inni kandydaci nie walą.

Ola

2100 na start i później zero podwyżki 20 zł za paliwo co miesiąc 60% celu żeby dostać 200 zł brutto

B-57

Nękają SMS-ami i czekają że ktoś do nich zadzwoni . Chyba że zarabiają na oddzwanianiu . (usunięte przez administratora) Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Prawnicy bez znajomości prawa :) Śmiechu warte Nie dawajcie nabić się w butelkę :) Czekam na pytania

John

Brak profesjonalizmu, tyle w temacie

Przemysław

Witam firma porażka po wcześniejszym spłaceniu pożyczki oczywiście pożyczka spłacona w nadpłacie po uzgodnieniu telefonicznym powiedziano że pieniądze zostaną zwrócone minęły trzy tygodnie i nadal pieniędzy nie dostałem .

M

Firma windykacyjna nęka telefonicznie moją niepełnoletnia córkę, wysyłając do niej sms-y, straszy sprawami w sądzie , wysyłają swoje pogróżki do niepełnoletnich dzieci. Mam nadzieję że za stręczycielstwo nieletnich kiedyś ktoś z tą firmą zrobi porządek.

Ilona

Ciekawi mnie, czy Signi ma jakieś oferty pracy. Jeśli wiecie coś na ten temat, to dajcie znać. Przyjmują może studentów na praktyki?

Co wchodzi w socjal Kancelaria Signi S.A.?

Klik

Wypłata. Tak wysoka, jak życie na zasiłku ;D

Koko

Socjal? Hahaha. Kawa, woda, herbata i 49zł/mc na poszalenie do wyboru: jako dopłata do biletu (przypominam kosztuje 90zł) lub na paliwo lub Multisport (kosztuje więcej) za resztę dopłacasz. Wypłaty żenujące, a jeśli już dostaniesz jakimś cudem podwyżkę to na przysłowiowe waciki, na granicy inflacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Signi S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Signi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Signi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Signi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Signi S.A.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Signi S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Signi S.A.
1.6/5 Na podstawie 47 ocen.

Kancelaria Signi S.A.