Opinie o Euro Consulting Dariusz Konieczek w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Consulting Dariusz Konieczek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euro Consulting Dariusz Konieczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Consulting Dariusz Konieczek w Kielce

KW23

To na prawdę solidna firma w temacie dotacji unijnych. Polecam.

Karol W.

Na szkoleniu w Staropolskiej Izbie Przemysłowo Handlowej na którym byłem oprócz mnie było 7 innych osób którym firma Euro Consulting przygotowywała dokumenty i wszyscy dostaliśmy dotację po 40 tys na założenie firmy - w sumie dotacje dostało 10 osób a 4 osoby nie dostały nic, więc jeśli wszyscy ich klienci dostali dotacje to na pewno są dobrzy w pomocy w uzyskiwaniu dotacji unijnych

UXP

niewiele jest firm którym można zaufać, takich gdzie reklama ma powiązanie z rzeczywistością - w firmie pana Dariusza wszystko to co obiecują po ich działaniu ziszcza się - moja firma tak jak obiecywali dostała sporą dotację ponad 900 tys zł chociaż nie było łatwo bo konkurencja była ogromna

Karolina W.

(usunięte przez administratora) moja firma dostała dotację i działa już 4 lata, polecam wszystkim.

Aplikowałeś do firmy Euro Consulting Dariusz Konieczek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Jola Cz.

Są na prawdę dobrzy w tym co robią - współpracowałam z p. Darkiem przy opracowaniu projektu dla naszej firmy. Dzięki dotacji kupiliśmy nowoczesną linię technologiczną oraz wybudowaliśmy halę produkcyjno-magazynową. Otrzymaliśmy prawie 2,4 miliona zł. Firma Euro Consulting nie tylko napisała skuteczny projekt ale rozliczyła go całkowicie - nawet w latach późniejszych aż do ustania naszych zobowiązań związanych z otrzymaną dotacją.

Zenon W.

Nie wiem i wogóle mnie to nie obchodzi czy mają (usunięte przez administratora) czy nie - dla mnie ważne że dzięki Euro Consulting dostałem dotację dla mojej firmy ponad 1 mln. i dzięki temu działamy dalej bo gdyby nie to było by kiepściutko... Pozdrawiam Szefa firmy (usunięte przez administratora)

J.B

Moja firma współpracowała z tą firmą i dostała dużą dotację, ale wiem że dwie inne firmy w Kielcach, którym Euro Consulting robił projekty też dostały dotacje i myślę że to raczej układy sprawiają że są tak skuteczni w pozyskiwaniu dotacji dla swoich klientów. A to chyba nie o to chodzi.

Nie wiem jak się pracuje w firmie pana Dariusza ale dzięki tej firmie przestałam być na bezrobociu (a pracy nie miałam przeszło 7 lat) i mam swój zakład krawiecki, który już zatrudnia na stałe 2 osoby a przy większych zleceniach nawet do 8 pracowników. Nie wierzyłam że może się udać, że sama dam radę/... a jednak... - dlatego warto zaryzykować.

Jola, Adam i Paweł

Pełen profesjonalizm i duża skuteczność w pozyskiwaniu dotacji czego doświadczyliśmy na sobie - ja, mąż i syn, chociaż w wypadku syna dopiero za drugim razem udało się pokonać konkurencję ale najważniejsze jest to że firma walczy o dotacje dla klientów aż do skutku. Brawo.

W.D.

Znakomicie - od 2 lat dzięki dotacji jaką dostałem dzięki firmie Euro Consulting prowadzę swój biznes i jest coraz bardziej kolorowo. Warto było zaryzykować.

Jan B.

Właściciel firmy - bo z nim miałem kontakt ma bardzo rozległą wiedzę na temat funduszy unijnych i poza tym jest ponadprzeciętnie kreatywny dzięki czemu zarówno ja jak i moja żona i córka otrzymaliśmy dotacje na założenie firmy, skuteczność 100% - dziękujemy jeszcze raz bo zamiast być na bezrobociu nieźle się rodzinny biznes kręci.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Consulting Dariusz Konieczek - Kielce

Euro Consulting Dariusz Konieczek