Opinie o Euro Consulting Dariusz Konieczek w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Consulting Dariusz Konieczek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euro Consulting Dariusz Konieczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Consulting Dariusz Konieczek w Kielce

Michał Nowy wpis

A firma dostała dotacje na pracowników ?

józio Nowy wpis

chyba pomału kończą się dotacje... a było tak miło ;)))

Kuba Nowy wpis

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie. Mam zamiar aplikować

jaknes Nowy wpis

mi tez napisali odwolanie i podpisalem umowe na 240 tysiecy dotacji

Aplikowałeś do firmy Euro Consulting Dariusz Konieczek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
TV-Media

Przyznam, że zwątpiłem w firmę EC, kiedy mój pierwszy wniosek o dotację został wyprzedzony przez konkurencję. Ale wniosek poprawili i w drugim naborze dostałem dotację. Zrobili też wnioski sprawozdawcze już po otrzymaniu dotacji.

wiosek przeszedł, nie wierzyłem - 100.000 zł na rozpoczęcie działalności, dziękuję

"WSTR"

dziękuję za uratowanie projektu pisanego przez inną firmę consultingową, napisali dobre odwołanie i poprawili to co w projekcie było źle napisane i w efekcie podpisaliśmy umowę

Józio

Jak ci pomogli to raczej jesteś bliską rodziną Konieczka bo ja nie wziąłem przez ich nieudolnośc prawie 50 tys. tacy są skuteczni

WDR.1000

Od początku do końca na 10 pkt. Gratulacje...

SuchyBór

czy EuroConsulting jest profesjonalną firmą najlepiej przekonaj się sam - dzwoniąc do nich, ja jestem zadowolony i zawsze bedę ich polecał bo dostałem 300.000 zł bez żadnego wkładu pracy ;)))

grażyna t.

podziękowania za fachową poradę

Bożena

Euro Consulting i Konieczek są bez pojęcia nie dość że sprawę przeciągneli kilka miesięcy to wzięłam o 30 tys. mniej pieniędzy bo nie mieli pojęcia jak wypełniać wnioski a składałam do ARiMR. Nigdy więcej kontaktu z nimi, a te pozytywne opinie to chyba cała rodzina im klaszcze.

Niekłań

pan konieczak (celowo małymi literami) tak pisał mi wniosek że przez niego sprawa przeciągła się 10 miesięcy, mylił moje dokumenty z innymi firmami dokumenty wypełniał szczątkowo (przez to tak długo trwało)za każdym razem coś dopisywał przez niego wziołem o 50 tys.mniej pieniędzy na koniec wypioł się na mnie całkowicie szczęście że pomógł mi Pan z ARiMR bo bym nie wzioł nawet grosza taki z niego specjalista. A co do końcowego rozliczenia między nami to robił się święty nigdy więcej tego pana i jego firmy. A ci co mu tu słodzą to podejrzewam że pół rodziny.

Wniosek poprawiali cztery razy mylili z innymi firmami i przez ich nieudaczność wziołem połowę kasy a dla siebie wołają wszystko. Konieczak jest zwykłym naciągaczem.

XXX

a ja se sam pisze projekty - na razie nic ni dostałem, ale wierzę że się w końcu uda, a takim firemkom nie dam zarobić

ZZ

będą mi pisać projekt w regionalnym programie operacyjnym i zobaczymy czy są tak skuteczni jak wieści niosą, ja liczę że będą skuteczni

i.i.

tratatata te dotacje z uni to tylko ściema dla naiwniaków, nie znam nikogo kto by dostał za darmoche jakieś pieniądze

złota Rączka

Podzielam te zdania. To chyba jedna z solidniejszych firm doradczych bo nie obiecują gruszek tylko mówią jak jest. Ja też byłem na garnuszku państwa a teraz robię to co lubie we własnej firmie - dostałem pierw 40 tys na zaczęcie biznesu a potem jeszcze 300 tys dotacji na dalsze zakupy. Oni mi pisali oba wnnioski i dalej działają żeby jeszcze coś dostać w przyszłości.

nieufny jestem

a ja z ciekawości sprawdzę czy są rzeczywiście tacy profesjonalni i napiszę swoje odczucia... do wkrótce...

AAA

mnie nie pisali wniosku ale fajnie doradzają i robią to gratis...

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Consulting Dariusz Konieczek - Kielce

Euro Consulting Dariusz Konieczek