Opinie o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Miki Recycling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miki Recycling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

kierowca

Mnie są winni 3000 zł i pieniędzy jak nie było tak nie ma!!!!!!

B.
@kierowca

I,co??Będziesz tak tu płakać cały czas i wylewać swoje żale??

Anoni
@kierowca

Tak to jest jak się oszukuje na godzinach.wiec przestań płakać tylko wejś się do roboty .pracuj uczciwie to i wypłata będzie na miejscu.

stazysta

Ta firma jak i właściciele to jedne wielkie (usunięte przez administratora) Jak wypłaci wypłatę to zawsze brakuje.Za L4 potrafią wypłacić 50% jak wypłacą. Urlop liczony z kosmosu np.wychodzi 5zł za godzinę

Mateusz

Mietek to jest równy gościu!!

Potwierdzam

@Mateusz

Zapytamy tych którzy zostali oszukani i pracowali bez wynagrodzenia?

Mateusz
@daniel z kurnika

Chętnie.Tylko przedstawcie wkońcu jakieś dowody oprócz tych wypocin i oczerniania.

@Mateusz

Jestem jednym z wielu (usunięte przez administratora)na godzinach i wynagrodzeniu o (usunięte przez administratora)już nie wspomnę ! A tobie ktoś płaci za tuszowanie prawdy?

ii

Co tam u przypałów z kurnika?

@ii

Po pisowni widać że twój iloraz inteligencji wnosi tyle co temperatura ludzkiego ciała.wiec się zastanów co i okim piszesz.

@Anonimus

Na kurniku dominuje zespół downa

@kierowca

Skoro tak wyglądasz to musi być tobie przykro z tego powodu że tam pracują normalni ludzie

sebastian
@Anonimus

Na smietniskach pracuja tylko uposledzeni umysłowo poprostu zera.

@sebastian

Kto by po tobie sprzątal jak by Nie było tych uposledzonych.Smieciarzu.

@Anonimus

Smieciarze to stara ze starum ech.

@kierowca

Ciekawe co powiedzą twoi rodzice jak się dowiedzą co o nich myślisz i mówisz.palan - cie.ze wsi.

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
p

Uwarzajcie na tego gnoja opierda-lacza roznosiciela plotek emanuella.

@p

Zapomniałeś dopisać,że na Ciebie też.

@A.

Ja nie donosze na kolegów wiec nie zapomniłem (usunięte przez administratora)

@p

Uczeń przerósł mistrza .głupio ci że jest lepszy od Ciebie.czujesz się niedowartosciowany czy co? Napisz coś o sobie to może ktoś cie zauważy.

@Anonimus

Lepszy w czym , on ma skonczoną jedną klasę podstawówki he .

@kurnik

A Ty pewnie po studiach a słoma z butów wystaje.

@A.

To ty jestes alkoholowej rodziny...

@A.

Zazdrością że Manuel ma podstawówkę a on tylko "0"

@Anonimus

Ten (usunięte przez administratora) nawet podstawówki nie ma, bo nie umie pisać sam mu musiałem w telefonie pisać ech.

O.

Może ktoś wkońcu napisze co dostaliście na święta....

zorro

Nic nie dostalismy

@O.

Ja odpowiem.przyjmij się do firmy to nie będziesz musiał pytacbedziesz na bierzaco

@Anonimus

A kto powiedział, że tam nie pracuję??

@O.

To żeś teraz napisał. Chyba na 8 za Hala palisz albo w......lisz k......nią skoro niewiem co się dzieje w około Ciebie.i ty wymagasz podwyżki.chyba psychiatra wybrał dla Ciebie nie ten kierunek pracy.

@Anonimus

Wszyscy w domu zdrowi?Bo czytając twoje wypociny chyba nie.

@O.

Jak czytam wasze opowieści to dostaje chorobę białego fartuch.a jak zazdroscicie kurnikowi to się tam przeniescie. Wtedy wszyscy będziecie na bieżąco.co.kto.kiedy.okim.oczym.itd.

kierowca

Ta firma jak i właściciele to jedne wielkie o-szustwo. Jak wypłaci wypłatę to zawsze brakuje.Za L4 potrafią wypłacić 50% jak wypłacą. Urlop liczony z kosmosu np.wychodzi 5zł za godzinę

@kierowca

Może coś od siebie???A nie następny co kopiuje i wkleja cudze wypowiedzi.

piotrek

Ta firma jak i właściciele to jedne wielkie (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)Jak wypłaci wypłatę to zawsze brakuje.Za L4 potrafią wypłacić 50% jak wypłacą. Urlop liczony z kosmosu np.wychodzi 5zł za godzinę.

@piotrek

Tak...I,dlatego kopiujesz wpis innej osoby i się pod tym podpisujesz. Sam nie jesteś w stanie napisać opini? ?

Anonimus

A tak w ogóle to najlepszym pracownikiem w tej firmie jest perszing.pilnuje pracuje i nie narzeka.

Mamuśka

Pochwalcie się co dostaliście o firmy na święta.

@Mamuśka

Naprawdę chcesz wiedzieć?to ci powiem.dwa paczki i banana do rączki.

A.

Na takie przyjemności u starej trzeba sobie zasłużyć.

ff
@A.

Wystarczy donosić na kolegów jak ten (usunięte przez administratora)z kurnika emanuell...

@ff

Jak tak na niego tu nadajecie to chyba lubicie jak wam tyłki obrabia.

@ff

To jest nudne co piszesz .możesz wziąść na tapetę kogoś innego .np siebie.bedzie jakaś nowa rozrywka.

A.

Wszyscy o tym wiedzą.A potem mamuśka i synalek zmieniają auta albo jeżdżą na wakacje za nasze.

kierowca

Ta firma jak i właściciele to jedne wielkie o-szustwo(usunięte przez administratora)Jak wypłaci wypłatę to zawsze brakuje.Za L4 potrafią wypłacić 50% jak wypłacą. Urlop liczony z kosmosu np.wychodzi 5zł za godzinę.Wszystkiemu przytakuje starej i wypełnia "czarną robotę" Pani Ewa z kadr.

@kierowca

Sami siebie oszukujecie I szukacie problemów A od pani Ewy się odczepcie jest wspaniała

@Czupul

Ewa to ta co chciała mnie okras-c na 1000 zł.

@kurnik

(usunięte przez administratora) Ewa nie nalicza kasy tylko mamusia.a zielony dyktuje komu mniej zapłacić by miał więcej w kiszeni i na nowy samochod

kierowca

To że ktoś pracuje w danym miejscu nie oznacza że tam się mu dobrze pracuje , to jedynie oznacza że taka osoba nie ma układów aby zmienić miejsce pracy na lepsze!

@kierowca

Mi się pracuje dobrze nie narzekam mogli by jeszcze papier do kibla dać bo Ukraińcy (usunięte przez administratora) całą rolke

@Czupul

Papier z kibla ginął jak jeszcze nie było Ukraińców więc nie pisz głupot bo sami wszystko kradniecie łącznie z kostkami WC.

@A.

Jak cygan pracował jako smieciarz nie musiał kraść bo na tyle zarobił że było go stać by utrzymać rodzinę.jak nie pasi to zrób miejsce dla tego co będzie pracował.nawet za 1500.

sortowacz

Ta firma jak i właściciele to jedne wielkie o-szustwo.Jakubowska o-krada ludzi na czym się da.Jak wypłaci wypłatę to zawsze brakuje.Za L4 potrafią wypłacić 50% jak wypłacą. Urlop liczony z kosmosu np.wychodzi 5zł za godzinę.

ii

Ch-uj z wagi przez kuta-sa autobus mis ucieka przez debila ptaszka.

operator

Oddawać kasę (usunięte przez administratora)

Grześ

Polecam.

Grześ
@Grześ

Praca na hali najlepsza.jako operator nie sprzątasz hali tylko szatnia jak jest większa awaria .ludzie z kurnika posprzątane a ty premie dostaniesz za spanie.

@Grześ

HALA rzadzi , debile i menele sa na kurniku ech . Krzysie, Emanelle garbaty itp masakra oni wygladaja jak jakis nieudany eksperyment...

-m-i-k-i-
@kierowca

A najlepiej wyglądasz Ty Grzesiek Rudy i pewnie kużmaty. Elita się znalazła od siedmiu boleści.Zamiast pracować to się śpi a inni za nich robią.I jeszcze premie za to dostają.Ale tak to jest jak się kabluje (usunięte przez administratora)

@-m-i-k-i-

A co ty możesz wiedzieć (usunięte przez administratora) o pracy operatora w tej firmie?

HALA NAJLEPSZA!

@-m-i-k-i-

Dlaczego czepiasz się hali i podajesz się za miki masz problem to powiedz to Wprost A nie na Internecie wypisujesz.

@operator

Nigdy w życiu kierowcy najlepsi w (usunięte przez administratora) walą tylko kawkę piją i szlugi palą

@operator

Ja wiem dużo I mogę się podzielić informacjami za odpowiednią kasę

@Czupul

Kolego podziel się informacjami z nami

@Czupul

Jak bym Cię dorwał to bym Ci A zresztą szkoda moich nerwów na byle jakiegoś debila

@Operator2

Jakie Cię interesują i O kim I ile dajesz kasy?

@Czupul

Pisz co wiesz kasa się znajdzie

@Czupul

Co jest z Tobą bo informacje mam konkretne , Operator 2 jesteś?

Co chcesz wiedzieć: Waga Hala Warsztat Przesypka Kierowcy Kurnik Ukraińcy

Interesuje mnie waga,hala,warsztat

@Operator2

Z wagi to wszyscy sprzedają , O którą halę Ci chodzi i O kturego operatora dokładnie , A na warsztacie to jest tylko Franek więc wiadomo że on sprzedaje. Ile dasz za te info bo potrzebuje kasy

@Czupul

Z wagi to znaczy kto? A co możesz powiedzieć o Panu Utniku,Gebali,Kuzmatym?

@Operator2

Dyspozytorzy (usunięte przez administratora) I zielony główny bohater firmy miki Utnik w (usunięte przez administratora) Z robotą leci udaje że coś robi a (usunięte przez administratora) robi , Gebala tylko tą koparką jeździ w kółko i myśli że tego nikt nie widzi teraz się (usunięte przez administratora) na sterowni umie się ustawić na zimę A ja tam miałem iść jak będą mrozy i (usunięte przez administratora) Mnie (usunięte przez administratora) W zaladunki A sam w (usunięte przez administratora) wali, Kuzmaty też nic nie robi tylko by przez tel gadał z utnikiem i obgadywal cała firmę A potem chce się wyżyć jak (usunięte przez administratora)od karoliny dostanie I szuka ofiar żeby się podrzec I zwyzywac I te (usunięte przez administratora)z mpo też z (usunięte przez administratora) walą Raz słyszałem jak (usunięte przez administratora)na operatora jakiegoś kierowca

Ile dałeś gwiazdek bo ja 4 za to że na jcb robię

@Czupul

A teraz ja ci cos powiem (usunięte przez administratora) tak na wszystkich ciekawe czy ty taki pracowity jesteś bo z tego co wiem to raczej nie najlepiej na innych gadac ile szyb już poszlo no przyznaj się ale pewnie to nie ty prawda?

@Operator2

Ja piszę prawdę bo w hu.. walą wszyscy A ja pracuje normalnie , A jeśli chodzi o szyby to masz rację to nie ja A tak wogule to hu.. Cię to interesuje lepiej zapłać mi kasę za info bo Ci (usunięte przez administratora)

@Operator2

Sam wygląd świadczy o nich jakimi są lewusami do pracy.jeden łączy na drugiego a w duchy się modli byle by na niego nie padło sprzątanie albo wyjazd na rewir.kuzmatego rewir nie tyka bo do kabiny się nie mieści.

ss

kierowca

Starej chyba pomyliły się epoki , teraz dba się o pracownika a nie mobbinguje

@kierowca

Jak tak bardzo jesteście mobbingowani i okradni przez firmę to powstaje jedno pytanie.Po co Wy tam wogóle pracujecie.

@A.J.B.

Po to by mieć na chleb (usunięte przez administratora)

janosik
@A.J.B.

Debi-lu

@janosik

To,że nim jesteś wiedzą wszyscy.Nie musisz tego tak o sobie rozpisywać.

@kierowca

Ktoś Cię tam siłą trzyma?Chyba można gdzie indziej pracować?

@kierowca

A nie na alkochol już od kogoś poczułem ale nie jestem konfidentem żeby mówić jak na kurniku się imprezuje

@kierowca

Może tobie się coś poje...... O takich hu... Ja ty to na pewno Powinni Cię wyjeba.. z firmy

@Czupul

Odjeb sie od kurnika palancie I pilnuj swojej pracy a nie wąchaj nas Tylko swoje smrody bo jebiesz jak lump.

@kurnik

Do sita go na hale wywiruje parę razy iPod hamel to nie Bedzie musiał używać wody po goleniu.

Jeden drugiemu cztery litery obrębie.a co powiecie na tych swych z balownicy? To są dopiero (usunięte przez administratora).za nic się nie wezmą tylko czekają jak im się pod nos dostawi

Zostaw merytoryczną opinię o Miki Recycling Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miki Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miki Recycling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miki Recycling Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miki Recycling Sp. z o.o.