Opinie o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Miki Recycling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miki Recycling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

Sortownia

12 godzin to sobie właściciele z synalkiem mogą grzebać w śmieciach.

@Sortownia

To co tam robisz w takim razie?

Sortownia

Wymieniam wszystkich sprzedawczyków 1 emanuelek 2 zioło 3 jecuś co zeszyt prowadzi z nazwiskami aby nie zapnieć 4 kasia. Tyle narazie radzę ich unikać.

@Sortownia

Są jeszcze tacy co z dyktafonami chodzą i donoszą.

@Sortownia

Napisz jeszcze ile z nich już nie pracuje a potem rób w post.bo w tym momencie sam się w kopales że ponosisz.

@Anonimus

Co ci się stało śmierdzielu z kurnika.

@Piotr

I znów pomyłka .ty naprawdę zazdroscisz tym pracownikom z kurnika.z tego co wiem Jest tam wolne miejsce.jak się dobrze zakrecisz obok szefa to może dostaniesz tam posadę młodszego "smieciarza"

@Anonimus

Właśnie mamy przerwę ,kto z upośledzonymi chciał pracować he he .

Driver
@Anonimus

Zakręcić koło szefa tak jak ty sprzedajny gnoju i wystawiać kolegów? To dlatego tam jeszcze robisz bo donosisz tetaz wiadomo...

@Sortownia

Zapomniałeś dodać Grzesia z hali i kuzmatego nie mówiąc o tobie i przestań się podpisywać cudzymi linkami.

@Marek

Tyś.heeeeeee.heeeee.

Daniel

ZUS składki odprowadzają od płacy minimalnej a resztę dostajemy na czarno jak w ogóle odprowadzą?

@Daniel

Mogą od średniej to mniej zarobisz lub weźmiesz sama średnia.bo tam powinna być przyjęta kasjerka a nie żeby Pani kadrowa naliczana.kadrowa jest od kadr a nie od wypłat.

Koledzy

Uważajcie na śmiecia z kurnika emanuelka co wszystkim koło (usunięte przez administratora)robi i myśli że jest lepszy.

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
Niewolnik

W firmie jest taka zasada dacie się robić na kasę to zostajecie a jak się nie dajecia to wylot! Oczywiście praca od 12 godz dziennie cały tydzień albo wylot !

Пол

вони шахраї

Kierowca

Ta firma jak i właściciele to jedne wielkie oszust..wo Jak wypłaci wypłatę to zawsze brakuje.Za L4 potrafią wypłacić 50% jak wypłacą. Urlop liczony z kosmosu np.wychodzi 5zł za godzinę

@Kierowca

Wszustko to prawda co piszecię mnie też zrobili na kasę i ciągłe kary jak nie chcą płacić to wymyślają kary żeby pracownik się sam poczuł winny że sam nawalił to ma karę. A jak ktoś się upomni o zaległe mu pieniądze to właściciele robią z takiej osoby chorą psychicznie ii sugerują że chyba nie umie liczyć.

kierowca

Anonimus to (usunięte przez administratora)chciałby aby wiecej osób dało sie zrobić na kasę i wpaść w (usunięte przez administratora) Olewajcie go ciepłum moczem.

@kierowca

Ja nie mam problemu takiego jak Ty.problemy o których piszesz od samego początku są już za mną. Na początku mojej pracy było ciężko w tej firmie. Lecz teraz jest lepiej.pracuje po tyle godz nadliczbowych ile mi pasuje. I nikt mnie nie zmusza żeby robić od 12 do 16 godz.jest tylko pytanie takie samo jak od lat.czy mogę zostać dłużej.wiec skończ siać zamęt.

@kierowca

Sam widzisz.piszesz takie słowa o osobie której na oczy nie widziałeś mimo że pracuje obok Ciebie.tobie nie zależy na dobru pracownika tej firmy tylko swoim.widzisz tylko czubek swojego nosa.patrzysz na ludzi z góry. Gdyż twoje ego nie może się pogodzić z tym że są lepsi od Ciebie.i choć mniej zarabiają nie muszą zwracać na siebie uwagi po przez wpisy.bo mają swoją godnoś.a ty jej nie masz.tobie psycholog jest potrzebny nie Internet.

@Anonimus

Ile dostałeś za pisanie nieprawdy gnoju fałszywy , wziałes kase za tuszowanie (usunięte przez administratora)i(usunięte przez administratora) na pracownikach? W firmie nagminnie jest łamany kodeks pracy i bhp , zawsze brakuje godzin w kartach i sa naliczane kary przez włascicieli aby w ogóle (usunięte przez administratora). Moze inspekcja pracy coś w końcu z nimi zrobi!!!

@Anonimus

Brałeś coś czy tak mi się tylko tak wydaje

@kierowca

Olewać ciepłym moczem to Ciebie człowieku.Po co robisz to co całe zamieszanie?Ciągle piszesz i użalasz się nad sobą.Może załóż na na necie swoją prywatną stronę Sprzedawczyk/bo to wasze ulubione słowo/ z Miki wylewa swoje żale.Będziesz miał pole do popisu.

@kierowca

Nic nie zrobi.dopuki nie pójdzie lub nie napissecie pozwu.tylko umiecie pisać i narzekać .czemu nie zrobicie zebrania i nieporozmawiacie.niech jeden uczony i kumaty zagladnie do kodeksu pracy i się wypowie .może wtedy coś się ruszy.ja wam cały czas podpowiadam co musicie zrobić .

Niewolnik

Mnie ciekawi kiedy będą pdwyżki w tej firmie bo ile kur/wa można robić po 12 godzin, już mnie w domu nie poznają w nocy wychodzę i w nocy wracam!

Sortownia

Oddawać kasę za nocną zmianę (usunięte przez administratora)

A co sądzicie o zielonym? Mnie czasami wk...wia ale ogólnie z nich wszystkich jest najbardziej dogadany.

B.

Chyba Cię Bóg opuścił człowieku.

Anonimus

Jest spoko szkoda tylko że nie pamięta o obietnicach.albo nie chce dla spokoju żeby góra się go nie czepiała. Ale to prawda że szybciej się z nim dogadać idzie.

kierowca

Mnie stara powiedziała albo jeżdżę 12 godz albo mogę wypie,,,rdalać i dodała ze jestem (usunięte przez administratora) jak zwróciłem uwagę że przepracowałem więcej godzin.

@kierowca

Bo jesteś idiota. Zmień płytę bo to nudne.

kurnik
@B.

Idiota jestes ty(usunięte przez administratora) co tam robia i daja sie robic na kese . Po to zatrudniaja uposledzonych zeby oszuk...iwać.

@kurnik

No popatrz sam tam pracujesz i sam tak o sobie piszesz .przyznając że jesteś idiota .no brawo ty.

Hh

Wkońcu przydałoby się podnieść zarobki aby pracownicy nie musieli pracować od świtu do zmierzchu ?

Lech

(usunięte przez administratora)to ten żałosny gnojek co robi kolegom z pracy koło tył...ka ,sprzedawczyk i opierdalacz.

Leszek

Co jak co iditòw w tym szamb..ie jest czterech emanuelek i synalek ze starymi.

kurnik

Nikt nie moze miec pretensji ze ktos został (usunięte przez administratora) i pisze komentaz aby ostrzec innych przed tymi (usunięte przez administratora) a do wypłaty zawsze brakuje albo nie ma w ogóle.

Emanuel

Zapomnieliście dodać że każą nam pracować po 12 godz dziennie cały tydzień pod groźbą zwolnienia.

@Emanuel

To prawda ale nie macie jaj żeby powiedzieć lub postawić kropkę nad i .I pracować po 8 godz.byla propozycja na 3 zmiany i nikt się nie zgodził. Myślę więc że żale i pretensje to tylko do siebie.a nie do góry.czemu nikt nie powie nie jaj się pytają czy chcesz pracować po 12.czy po 8? .sami chcecie po 12.więc myślę że temat zamknięty.

driver
@Anonimus

ile dostałeś za te kity?

driver

Jak pracownik powie ze pracuje 8 godz to ma wylot gwarantowany

@driver

Nic ja tak pracuje i nikt mnie nie zmusi do pracy po 12 godz.

Driver
@Anonimus

Oboje wiemy że to co piszesz pewnie za kasę sprzedawczyku to nieprada , ile dostałeś za tuszowanie prawdy .

@driver

Sami pracujecie od 12 do 16 godz by mieć więcej w kieszeni.aim więcej macie tym więcej chcecie.jak jeden zrobi 260 to drugi musi mieć 261godz.a że 3 zazdrości to robi więcej. I tak oto w ten sposób sami sobie robicie problem z godzinami.

@Driver

Zmień styl pisania bo łatwo się połapać że piszesz tu większość wypowiedzi a podpisujesz się różnymi nickami.

Gg

W tej firmie premiuje się podpier...falaczy a nie pracownika który jest solidny taka prawda.

Klient

Nie polecam w ogóle nie wywiązują się z umowy śmieci od miesiąca leżą mi pod domem masakra chyba wyrzucę do lasu.

@Klient

Nie masz innych pomysłów to podajesz się za klienta.jak ci się nudzi to zmień buty na biegaczki i sobie pobiegaj za swym chorym umysłem.moze z dwubiegunowego zrobi się jednobiegunowy.

B.

Ładnie siebie opisałeś choć to i tak za lekkie słowo na Ciebie.

@Klient

Wyrzuć a wcześniej napisz swoje dane kozaku.

Ku przestrodze omijajcie to miejsce to oszuśc..i.

Bo????

Anonimus

A co Manuel się zwolnił że zmieniłeś upodobania pisarstwa na temat firmy i pracowników.czy straciłeś posadę smieciarz i awansowała na kojarzą.

Anonimus

A co ? Manuel się zwolnił że zmieniłeś tok pisania?czy że smieciarza awansowałaes na gnojarza.

operator

Cześć mnie też (usunięte przez administratora) jak się upomniałem o kasę takie realia.

Zostaw merytoryczną opinię o Miki Recycling Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miki Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miki Recycling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miki Recycling Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miki Recycling Sp. z o.o.