Opinie o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Miki Recycling Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miki Recycling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miki Recycling Sp. z o.o. w Kraków

tomek

U-waga stażystki i stażyści w tej firmie możecie się nauczyć od właścicielki chamstwa i sprzątania biura bo na pewno nie zawodu.

stażyystka

U mikiego pracują tylko upośledzeni i bezdomni wię chyba im nie przeszkadz że pracują cały dzień . Tak mi się wydaję?

@stażyystka

Więc do tej grupy też się zaliczasz.

kinga
@Sortownia

Nie zaliczam sie , jestem zmuszona ponieważ nie mam układów i nie dostałem kasy za darmo jak właściciele tego syfu.

ll

Firma szuka idiotów do pracy od świtu do zmierzchu , jak pracownik nie zostaje w pracy 12 lub więcej godzin zostaje wyrzucony i wmawiają mu że sam nawalił robią z takiej osoby wariata! w tym procesie biorą udział stażyści aby właściciel miał czyste ręce w razie czego.

Jolanta

@Sebastian z taśmy, a czy dostałeś konkretny powód tego dlaczego zostałeś zwolniony? @---- , dlaczego uważasz, że powinno się zamknąć firmę Miki Recycling, napisz na forum proszę swoje doświadczenia związane ze sklepem.

sebastian
@Jolanta

Ponieważ upomniałem się o zaległe pieniądze.

stażystka

Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
janek

Jolanta

@k, na forum dotyczącym pracy w Miki Recycling każda opinia jest istotna jednak chciałabym zwrócić Tobie uwagę na formę wypowiedzi. Zgodnie z regulaminem GoWork wypowiedzi wulgarne są niepożądane na tym forum. Jeśli masz chęć wyrażenia swojej opinii proszę zrób to w sposób bardziej kulturalny. @sortowacz, czy na każdym dziale firmy Miki Recykling nie są przestrzegane zasady BHP? Jakie według Was zmiany należałoby wprowadzić by w firmie działo się lepiej? Jakie dostrzegacie plusy pracy w tej firmie?

----
@Jolanta

Trzeba ja zamknac i tyle w temacie.

Są tylko 2 i siedzą w biurze na górze

mirek

Mnie też okradli , stara powiedziała że pieniędzy teraz nie ma ale jak będzie mieć to mi wyśle pocztą, he he dobre sobie.

Sebastian z taśmy

Ludzie omijajcie to miejce jak się da , napracujecie się dwa może trzy tygodnie póżniej was wywalą a i tak wam nie zapłacą tak jak mnie.

marek

@marek

Tak popieram ,a pieniądze wysyłaja pocztą na które się nie doczekacie.

pip

Witam szukam pracy jako kierowca chciałbym sie dowiedzieć czy to prawda że firma zarabia na obracaniu bezrobotnymi z urzędu pracy i ile można na tym zarobić?

@pip

Następny kabel węszy.

nn

Pewnie ORMO

??????????????????????????????
@Sortownia

Lepiej być kablem niż frajerem i dać się rąbać na godziny !

sortowacz

To skandal żar się z nieba leje a od pracodawcy nie dostaliśmy nawet jednej butelki wody, rekawiczki kazdy przynosi z domu!

@sortowacz

Jaki skandal??Tak zawsze było.Ważne,że szefostwo i synalek mają klime w biurze.

kurnik
@Sortownia

Kiedy strajkujemy kur-wa tylko musza byc wszyscy.

@kurnik

Zanim zaczniesz strajk zapytaj się brygadzistów który na niego chętny.

k
@Sortownia

Brygadzista to sprzedajna kur-wa i niewolnik z powołania ech ...

kkk
@Sortownia

Brygadzista nie ma nic do gadania uposledzony (usunięte przez administratora) he he .

kierowca

Witam ja jestem kierowcą stara kazała mi przynosić własne paliwo w karnistrze a jak nie to mogę wypier-dalać i dodała że jestem idiota chyba dlatego że unich pracuję ?

kurnik

Ciekawe czy oni wiedza jak wyglada kodeks pracy ,bo jak do tej pory to dziki zachód tu panuje!

ormo

Właśnie piszę skargę do PIP może mi ktoś napisać ilu pracowników pracuje tu na czarno ?

stażysta shrek
@ormo

Wszyscy przy tasmie i przesypce, z kierowcami chyba podobnie

assasin
@stażysta shrek

Dobrze napisane. dawaj tym ch-ujom.

stażysta

U-waga to oszuśc-i

NIEpracownik

Mam umówione spotkanie odnośnie pracy na st. asystenta zarządu, jednak po tym co tu czytam chyba sobie odpuszczę. Słabo widzę asystowanie takim ludziom, którzy jak twierdzicie nie szanują swoich pracowników . Szkoda czasu i nerwów. Dziwi mnie jednak fakt, że skoro tak wam źle w tej firmie to dlaczego tam nadal pracujecie ? Jest tyle ofert pracy, że to raczej pracodawca musi się starać o pracownika a nie odwrotnie. Zrozumiałabym jakby dużo płacili wtedy można znieść dużo, jednak z tego co piszecie płacą słabo i nie w terminie .... więc o co kaman ??! Proszę niech jakiś pracownik mi odpisze co go tam trzyma skoro jest tak Źle .

@NIEpracownik

Brak układów a tu można bańce

@NIEpracownik

U innych podobnie a tu mam bliski dojazd , jedyny pozytyw

xxx

Do spania kur....

logistyk
@NIEpracownik

Głupek podszywacz, mozesz byc asystentem najwyzej kierowcy smieciarki smieciarzu.

kierowca

A ja czekam jak prezydentem Krakowa zostanie Małgorzata Wassermann to będzie koniec z Miki!

bb

Zgadza się.

Baza.
@kierowca

Jak już tutaj piszesz i wylewasz żale to pisz pod jednym nickiem chłopie a nie pod paroma.I,druga sprawa.Jak sobie sam odpowiadasz to nierób tego w tej samej minucie bo to aż przykre.A jak z Ciebie taki chojrak to najlepiej podpisz się prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

@Baza.

E.O

kierowca

W tym miejscu bo firmą trudno to nazwać pracują tylko pijaki na rentach i upośledzeni umysłowa dlatego nie zależy im aby pracodawca dawał im całą pensje ponieważ oni chcą tylko zaspokoić ciąg alkoholowy!

@kierowca

Zmień już płytę chłopie bo to się staje nudne.

k
@Brama.

To nie jest strona dla pastuchów ech...

nowy

Uwaga pracownicy na osobę o imieniu Emanuxxx to gnojek .oszust ,sprzedawczyk , pupilek właściciela. Podpier-dala wszystkich właścicielą.

@nowy

Dobrze wiedzieć kto sypie...

@nowy

Co druga osoba to kapuś.

Pedro

Idealnych firm nie ma jeśli komuś nie odpowiada praca to może ją zmienić i nie musi nikogo obrażać.

??????????????????????????????
@Pedro

Durniu właśnie się przyznałeś co tam wyrabiacie z pracownikami! Z góry dziękuje...

@Pedro

Ludzie którzy tam pracuja to głupie pijaczki i wszystkich wydaja nawet swojego pracodawce...

@kierowca

To może Ciebie ktoś wyda jak tak twierdzisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Miki Recycling Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miki Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miki Recycling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miki Recycling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miki Recycling Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miki Recycling Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 407 ocen.
  • Nad Drwiną 33
    30-741 Kraków

Miki Recycling Sp. z o.o.